Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Güneş Gözlüğü

için 221 sonuç bulundu.
Ekartman seçiniz

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü modelleri, gözleri UV ışınlarına karşı koruyan ve yaz mevsiminde rahat etmenize olanak tanıyan aksesuarlar olarak ön plana çıkıyor. Yalnızca yaz mevsiminde değil zeminin karla kaplı olduğu günlerde de kullanılabilen bu ürünler, gözünüzü kısmadan hareket edebilmenize imkan sağlıyor. Güneş gözlükleri, farklı yüz tiplerine ve boyutlarına uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor. Çeşitli geometrik şekiller ve yüze tam oturması için hazırlanan ekartmanlar sayesinde kolay kullanım imkanı elde edilebiliyor. Güneş gözlüğü modelleri, renk seçenekleriyle de beğeni kazanıyor. Pastel renk tonlarından koyu renklere kadar birçok şekilde tasarlanabilen ürünler, her kombininize ve her gününüze uyum sağlayabiliyor. Bruno Mazzini güneş gözlüğü seçenekleri de özel tasarlanan cam özellikleri ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Erkek, kadın ve çocuklara uyumlu ekartmanları ve geometrik şekilleri ile beğeni kazanan Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri, şık ve estetik bir görünüm kazanabilmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda ürünler, yüksek güneş ışını korumaları sayesinde gün boyu rahat bir şekilde hareket edip işlerinizi tamamlayabilmenize imkan tanıyor. Bruno Mazzini güneş gözlüğü yorum olarak da kullanıcılarından yüksek puanlar alıyor.

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü Modelleri

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü Modelleri

Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri, tasarımlarına ve özelliklerine göre birçok farklı modelde karşınıza çıkabiliyor. Bu ürünler, hem sizin tarzınıza uyum sağlayabiliyor hem de daha şık bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri; renkleri, tasarımları ve şekilleri ile güneşli günlerde konforunuzu arttırmayı başarıyor. Bruno Mazzini kadın güneş gözlüğü modelleri, küçükten büyüğe pek çok ekartman seçeneğiyle dikkat çekiyor. Her yüz tipine uyumlu Bruno Mazzini kadın güneş gözlükleri, renkli tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü modelleri ise geniş ekartmanları, polarize camları, degrade görünümleri ve diğer tüm özellikleri ile geniş bir kullanım alanını beraberinde getiriyor. Bruno Mazzini erkek güneş gözlüğü fiyatları ve kadın güneş gözlüğü fiyatları ise ürünlerin sahip olduğu teknolojilere ve tasarımlarına göre farklı şekillerde karşınıza çıkabiliyor. Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri, tasarım özelliklerine göre de çeşitlilik gösteriyor. Ürünlerde dikdörtgen, yuvarlak, oval, cat eye ve damla gibi geometrik şekiller kullanılıyor. Kemik gözlük olarak da bilinen dikdörtgen güneş gözlükleri, ince ve kalın gibi çerçevelerle tasarlanabiliyor. Bu modeller, hemen hemen her yüz tipinde kullanıma uygunlukları ile de tercih sebebi oluyor. Yuvarlak ve oval gözlükler ince çerçeveleriyle, cat eye gözlükler karakteristik görünümleriyle ve damla güneş gözlükleri ise sportif tasarımlarıyla kullanıcıların dikkatlerini üzerine topluyor. a href="https://www.n11.com/markalar/Bruno+Mazzini" target="_blank" title="Bruno Mazzini" >Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri, çerçeve materyallerine göre de değişiklik gösteriyor. Ürünlerin çerçeve ve saplarında genellikle plastik ve metal materyaller tercih ediliyor. Plastik materyale sahip modeller, genelde spor görünüme sahip oluyor. Bu ürünlerde her renk tonu tercih edilebildiğinden oldukça kullanışlı seçenekler arasında yer alıyor. Metal güneş gözlüğü modelleri ise altın, gümüş ve siyah renkleriyle beğeni kazanıyor. Metal güneş gözlükleri, klasik ve şık tasarımlarıyla özel günlerin kurtarıcı parçaları olarak öne çıkıyor. Ürünlerde aynı zamanda burun kısmının üstünde, şakak kısımlarında ve köşelerde metal detaylar, logolar ve aksesuarlar kullanılabiliyor. Bu detaylar gözlüğe hareketli bir görünüm kazandırıyor.

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü Özellikleri

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü Özellikleri

Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri, cam özelliklerine göre birçok farklı seçeneğe sahip oluyor. Bu cam özellikleri, gözlüğün cam rengini doğrudan etkiliyor. Aynı zamanda bazı özellikler ise gözlükte yansımaları önleyerek daha iyi bir görüş açısını beraberinde getiriyor. Bruno Mazzini güneş gözlüklerinin camlarında renkleri etkileyen degrade, kendinden renklenen ve tek renkli özellikler kullanılıyor. Degrade cam özelliği, kademeli gölgeleri ve koyudan açığa ilerleyen görünümleriyle beğeni kazanıyor. Bu özellik, gözlüğün daha modern ve yenilikçi görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda daha pratik bir kullanım olanağı da sunuyor. Degrade güneş gözlüğü modelleri, yüksek UV ışını koruyuculuklarıyla da gözlerinizin rahat etmesine destek oluyor. Tek renkli cama sahip güneş gözlüğü modelleri, klasik ve standart görünümleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünlerde kullanılan renkler UV ışınından koruma düzeyini etkilemediğinden her renk tercih edilebiliyor. Pembe, kırmızı, sarı, yeşil gibi açık renklerden siyah, lacivert ve kahverengi gibi koyu renklere kadar pek çok seçenekten faydalanabilirsiniz. Bu ürünler de gözlerinizi UV ışınlarından korumalarıyla beğeni kazanmayı başarıyor. Kendinden renklenen cam özelliğine sahip olan Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri, bulunduğunuz ortama göre şekilleniyor. UV ışınının düşük olduğu alanlarda camları saydamlaşan ürünler, yüksek olan alanlarda ise camlarını koyulaştırıyor. Bu sayede her ortamda ideal görüş açısından faydalanabilirsiniz. Bruno Mazzini güneş gözlüğü modellerinde en sık kullanılan özelliklerden biri polarize cam oluyor. Polarize cam özelliği, diğer ışık kaynaklarından gelen yansımaları azaltarak daha rahat bir görüş açısı elde etmenize imkan tanıyor. Polarize camların, gözlüğün cam rengini etkilemesine ve koruma özelliğini arttırmasına göre bazı türleri de bulunuyor. Standart polarize camlar yansımaları önlerken organik polarize camlar ise koyu renkleri ve yüksek güneş korumalarıyla öne çıkıyor. Aynalı polarize camlara sahip gözlükler, ayna şeklindeki camlarıyla farklılık gösteriyor. Degrade polarize ise hem yansımaları önlüyor hem de kademeli bir görünüm sunuyor. Tüm özellikleri ile Bruno Mazzini güneş gözlüğü modelleri gözlerinizi rahat ettiriyor ve görünümünüzü yenilikçi bir boyuta taşıyor.

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü Seçimi

Bruno Mazzini Güneş Gözlüğü Seçimi

Bruno Mazzini güneş gözlüğü seçimi yaparken yüz şekli, gözlük rengi, cam özelliği gibi bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Gözlüğün cam özelliğine karar verirken beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Yansımaları önleyen bir güneş gözlüğüne ihtiyacınız varsa camları polarize olan güneş gözlüklerinden faydalanabilirsiniz. Bu ürünler, özellikle araç kullanırken büyük kolaylık sunan modeller arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra rengarenk görünüme sahip tek renkli gözlükleri veya kademeli görünüme sahip degrade gözlükleri de seçebilirsiniz. Gözlük seçimi yaparken yüz şeklinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede kendinize en çok yakışacak geometrik şekile sahip gözlükleri belirleyebilirsiniz. Gözlük camlarının ve çerçevelerinin özelliklerine ek olarak bazı modellerde ekartman da büyük önem taşıyor. Yüz boyutunuza dikkat ederek burun ve kulaklarınıza tam oturacak modellerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarabilir; yüzünüzdeki estetik görünümü arttırarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seçiminizi yaparken genellikle giydiğiniz giysilere de dikkat ederek kullanışlılık elde edebilirsiniz. Spor giyim tarzları için plastik çerçeveli, damla ve dikdörtgen şeklindeki güneş gözlükleri öneriliyor. Klasik giyimlerde ise cat eye, yuvarlak ve oval gözlükler şık bir görünüm oluşturuyor. Gözlüğün rengi için ise çoğunlukla tercih ettiğiniz ve kullanmayı sevdiğiniz renkleri göz önünde bulundurabilir; her giysinize uyacak renklerden faydalanabilirsiniz. Herkesin aradığını bulabilmesini sağlayan Bruno Mazzini güneş gözlüğü modellerinin diğer tüm özelliklerine dikkat ederek ideal gözlüğünüze sahip olabilirsiniz. Siz de Bruno Mazzini güneş gözlüğü modellerini hemen inceleyerek, ihtiyacınız olan güneş gözlüğünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bruno Mazzini
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ray-Ban (5459)
Mustang (2066)
Osse (4252)
Gioferrari (28)
Prada (639)
Lacoste (790)
Police (519)
Gucci (829)
Sunglasses (14)
Diverso (7)
Hawk (2375)
Vogue (1712)
Esrada (1413)
Optelli (996)
Angel Eyes (919)
Juliano (871)
Guess (786)
Despada (780)
Cbtx (747)
Fila (663)
Slazenger (653)
Ferfarini (615)
Exess (599)
Tom Ford (584)
Rachel Paris (542)
Swing (539)
Burberry (525)
De Valentini (498)
Lee Cooper (479)
Versace (354)
Hermossa (345)
Infiniti (343)
Target (336)
Carrera (333)
Daniel Klein (327)
Oakley (314)
Persol (313)
Retro (296)
My Concept (294)
Web (278)
Max Polo (266)
Chopard (263)
Di Caprio (263)
Calvin Klein (250)
Focus On (248)
Ventura (241)
Flirt (238)
Swarovski (238)
Cisse (224)
Polo Village (222)
ModaLucci (206)
Sting (203)
Optoline (202)
By Nini (201)
Serengeti (195)
Della Pianto (191)
By Marine (190)
Fendi (187)
Rainwalker (183)
Annabella (180)
La Viva (178)
Valentino (176)
Cartier (171)
Top Ten (171)
Gabba (164)
Kappa (163)
Bvlgari (162)
Hane14 (160)
Façonnable (159)
Belletti (155)
Almera (154)
Dunlop (150)
Elegance (150)
Aston Martin (148)
Chloe (148)
Exeline (140)
Degrade (139)
Polaroid (138)
PrimaDonna (129)
Diesel (126)
Black (125)
Jimmy Choo (125)
Tudor (125)
40 Million (120)
Mont Blanc (115)
Michael Kors (114)
Petito (112)
Flair (111)
Nautica (110)
Paul / Joe (106)
Kilian (104)
Polo Cayenne (102)
Silhouette (102)
Soleil (100)
Longchamp (99)
Belmond (97)
Esprit (97)
Zen Milano (97)
Flott (96)
Kid (96)
Es Bella (95)
Am Eyewear (93)
Miu Miu (92)
Tods (91)
Benx (87)
Rapsodi (86)
Arnette (84)
Carven (83)
Lionel (83)
Xloop (83)
Moda Lucci (81)
Blancia (79)
My Blues (78)
Pulsar (78)
Ghia (77)
Rachel (77)
Timberland (75)
Papary (74)
Puma (73)
Bolon (71)
Red Sun (71)
Nike (70)
Redberry (70)
Air Force (67)
Twinexte (67)
Ben.x (66)
Zippo (66)
Primauomo (64)
Bexx (62)
Vycoz (62)
Moncler (61)
Sama (61)
Mcm (60)
Bottegaro (59)
Aksesuarix (58)
Opal (58)
Revo (58)
Jatelier (56)
Vogart (56)
Brook's (55)
Chocolate (53)
Givenchy (53)
Maxmara (53)
Balenciaga (52)
Polo (51)
Invicta (50)
Dsquared (48)
Enox (48)
Extoll (48)
Marni (48)
Xline (48)
Furla (47)
Kapin (45)
Paul & Joe (45)
Tiger (44)
Cool (43)
Ray Carter (43)
Bess (42)
Inesta (42)
Quantum (41)
Mykita (40)
Qzen (40)
Vedi Vero (40)
Levi's (39)
Tomy Marin (39)
Onex (38)
Armani (37)
Baendit (37)
G.Dano (37)
Hugo Boss (37)
Q Marines (36)
Jwl (35)
Moschino (34)
Romanson (34)
Dita (33)
Cordonme (31)
Gant (31)
Graff (31)
Twelve (31)
Virtue (31)
Med (30)
Vintage (30)
Xml (30)
Escada (29)
Superstep (29)
Venty (29)
Dior (28)
Polar (28)
Tudors (28)
Eyepetizer (27)
Gyesse (27)
Lanvin (27)
Perseus (27)
DP69 (26)
Super (26)
Wendel (26)
G-Star Raw (25)
Igor (25)
Primadonna (25)
Hummel (24)
Maybach (24)
Revision (24)
Toms Teddy (24)
Velero (24)
Invictus (23)
PrimaUomo (23)
Shrek (23)
Golf Club (22)
Oxydo (22)
Rayban (22)
Kinary (21)
Massada (21)
Bulget (20)
Celine (20)
Cerruti (20)
Tom Davies (20)
Zales Za (20)
Ameyewear (19)
Botticelli (19)
D/G (19)
Montblanc (19)
Smith (19)
Lexdray (18)
Nexta (18)
Sauren (18)
T-Charge (18)
DSquared2 (17)
L.G.R (17)
Vivaldi (17)
Celebrity (16)
Jaguar (16)
Lancel (16)
Lonnvi (16)
SLAZENGER (16)
Anhelo (15)
Bigotti (15)
Boucheron (15)
Elle (15)
Spektre (15)
Vichy (15)
Club Zen (14)
Dp69 (14)
Polo Hill (14)
Yanks (14)
Zoom (14)
Affair (13)
Betty Boop (13)
Brems (13)
Dexter (13)
Fossil (13)
PRADA (13)
Polo Black (13)
Adidas (12)
Angels (12)
Ann Taylor (12)
Pomellato (12)
Ruling (12)
Sarar (12)
Breed (11)
Burcha (11)
Carat (11)
Di&Si (11)
Petityu (11)
Submit (11)
EDL Paris (10)
Hills (10)
Ic Berlin (10)
Lufian (10)
Max / Co. (10)
Preen (10)
Tomy Timy (10)
Alpino (9)
Axhara (9)
Charlotte (9)
Deagle (9)
Dsquared2 (9)
Ferrucci (9)
La Boom (9)
REVO (9)
Solar One (9)
Staff (9)
Suns Good (9)
Vuarnet (9)
gabba (9)
Alligator (8)
Bluemod (8)
Ghıa (8)
Huban (8)
Julietta (8)
Julıano (8)
Okbaby (8)
Pompei (8)
Ralph (8)
So Cool (8)
Vue (8)
Barbie (7)
Freesoul (7)
Inesta+ (7)
Lykos (7)
Paul&Joe (7)
Topten (7)
İnfiniti (7)
Brooks (6)
Converse (6)
GF Ferre (6)
Garbino (6)
Quay (6)
RedRiver (6)
Spy (6)
Zero RH+ (6)
İsve (6)
Benissimo (5)
Cestello (5)
Clariss (5)
GUESS (5)
Glassing (5)
Le Specs (5)
Porsche (5)
So Club (5)
Trussardi (5)
Vera Wang (5)
İnvictus (5)
(3405)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekartman

(38)
(31)
(19)
(17)
(17)
(17)
(10)
(8)
(8)
(8)
(6)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Kare (44)
Damla (32)
Geometrik (26)
Oval (22)
Yuvarlak (17)
Çekik (13)
(9)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Polarize (111)
Organik (40)
Degrade (21)
Mineral (9)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(130)
(36)
(13)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(108)
(84)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

(42)
(27)
(18)
(14)
(11)
(8)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Burun Kemiği

(97)
(23)
(16)
(13)
(12)
(12)
(9)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sap Uzunluğu

(97)
(89)
(9)
(5)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL