Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Nbb
Ten
Bpf
Drm
Flz
Bsm
Dkc
Kom
Zi
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Hamile Giyim

için 3,998 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Hamile Giyim

Hamile giyim ürünleri çeşitli model ve kullanım amaçlarına uygunluk sağlaması ile modern dünyada anne adayları için özellikle seçilen bir ürün kategorisinin gelişimine katkı sağlamıştır. Hamile giyim ürünleri hem dış giyim hem de iç giyim anlamında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hamile kıyafetleri ve iç çamaşırlarında kumaş kalitesi son derece önemlidir. Hamile rahat giyim modelleri günlük kullanımda oldukça sık tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Özellikle pamuklu kumaşların tercih edildiği rahat modellerin, hamilelik sürecinde ten hassasiyetinin de göz önünde bulundurularak üretilmiş olduğu çok sayıda kullanıcı tarafından memnuniyet bildiren geri dönüşümler almasını sağlamaktadır. Hamile olan kadınlar fiziksel olarak kişiye göre farklılıklar gösteren bazı değişimler yaşamaktadırlar. Bu sebeple de hamilelik yaşadıkları süreç içerisinde de şıklıklarından ödün vermek istemeyen kadınların tercih ettikleri çok sayıda çeşitli modeller ve hatta hamilelik modası haline gelmiş ürünler de bulunmaktadır. Hamile giyim elbise modelleri ise, günlük kullanıma uygun olanların haricinde çeşitli özel davetlerde kullanılabilecek oldukça şık gece kıyafetleri de bulunmaktadır. Hamilelik sürecinde tercih edilen giyim ürünleri doğumdan sonra da çok sayıda kadın tarafından kullanılmaya devam edilen ürünler olmaktadırlar. Hamile kadınların rahatlığına ve fiziksel değişim özelliklerine uyumlu olacak şekilde üretilmiş olan her türlü giyim ürünü hamilelik süreci tamamlandıktan sonra da rahatlık ve kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Hamilelik için tasarlanmış ürünlerin hemen hepsi lohusalık dönemi için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çünkü hamilelik sürecinde yaşanan fiziksel değişimlere uygun olan ürünler doğumdan sonra da hem rahatlık hem de emzirme gibi eylemlere uygun ve kolay kullanım için tasarlanmış ürünlerdir. Aynı zamanda hamilelik sürecinde vücut ısısı daha da arttığı için hamile giyim ürünlerinde kumaşın rahatlığı ve terletmiyor olması oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. Hamileliğin beraberinde getirmiş olduğu fiziksel değişimlere uygun olarak kıyafetlerin kumaş ve modelleri de çeşitlilik göstermektedir. Özellikle alt giyim ürünlerinde karın bölgesine uyum sağlayabilecek modeller üretilmektedir. Hamile üst giyim de ise, oldukça çeşitlilik gösteren ürünler ile karşılaşmak mümkündür. Üst giyimde de yine hamile kişinin rahatlığı öncelik olarak görülmektedir ve bu duruma uygun modeller üretilmektedir. Rahat ve hamilelik için uygun olan ürünler üretilirken bir yandan da moda ve şıklık açısından da oldukça zevkli tasarımlar kullanıcılar tarafından fazlası ile beğenilmektedir. Hamilelik ve lohusalık sürecinde kadınların özellikle kendilerini daha da iyi hissetmeleri önemlidir. Rahat ve şık kıyafetler ile kendisini daha iyi hissetmek anne adaylarına da fazlasıyla iyi gelmektedir. Sayfamızdan elbise, tulum ve etek çeşitlerine göz atabilirsiniz!

Rahat Hamile Giyim Modelleri

Rahat Hamile Giyim Modelleri

Hamile giyim ürünleri, her türlü kullanım amacına ve farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Hamilelik sürecinde fiziksel değişimler yaşanıyor olsa da kıyafet seçiminde hamilelik başlangıcında kaç beden giyiyorsanız o bedeni tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Hamile giyim ürünlerinde kullanılan beden ölçüleri klasik beden ölçüleri dışında hamile beden fizyolojisine uyumlu beden ölçümleri baz alınarak üretilmiştir. Tüm modellerin yanı sıra hamile giyim ürünleri mevsime göre de sezonluk farklı modeller ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Özellikle kışlık hamile giyim modelleri çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Hamile dış giyim modelleri de farklı çok sayıda model ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Kumaşlarının her türlü rahatlık ve cilt sağlığı gözetilerek seçilmesi de kullanıcılar tarafından önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Hamile kadınların günlük yaşama uyum sağlamalarında kıyafetin önemli bir yer tuttuğu kabul görmüştür. Çünkü hamilelik ile değişim yaşayan bedenler bir taraftan da vücut ısısı ve hassasiyetin artması sebebi ile de doğru kumaştan üretilmiş kıyafetler ile rahat bir gebelik süreci yaşamaktadırlar. Özellikle pantolon gibi alt giyim ürünlerinde bel kısmı hamilelik değişiminin tüm süreçlerinde ayarlanabilir, esneyebilir ve kaliteli kumaştan üretilmiş olmalıdır. Özellikle de gebelikte yasal süreç içerisinde çalışma hayatına devam eden anne adaylarının iş yerinde de bütün gün içerisinde rahat edebileceği, tenine zarar vermeyen kıyafetleri tercih ediyor oldukları gözlemlenmektedir. Bu sebeple de gebelik ya da hamilelik sürecindeki giyim ürünleri de artan talepler doğrultusunda oldukça çeşitli üretimler yapılmaktadır. Hamile giyim ürünlerinde fiziksel değişimin en yoğun yaşandığı bölge karın bölgesidir. Hamile alt giyim ürünleri bu sebeple oldukça özellikli ve ilerleyen süreç ve sonrasında da gebelik yaşayan kullanıcıların kullanıma devam edebilmesine olanak verecek şekilde tasarlanmaktadır. Gebelik sürecinde özellikle karın bölgesinin her geçen gün daha da hacim kazanmasına uyumlu olacak şekilde beli ayarlanabilir pantolonlar hamile kadınların en sık tercih ettiği ürünler içerisindedir. Aynı zamanda gebelik sürecinde hassasiyet kazanmış olan ciltlerin de sağlığı göz önünde bulundurularak karın bölgesine gelecek olan kısımlarda pamuklu ve esnek olan kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sayede gebelik sürecinde ve sonrasındaki lohusalık sürecinde de bedensel rahatlığa uygun çok çeşitli modellerde ürünler temin edebilmek oldukça kolaydır.

Uygun Hamile Giyim Fiyatları

Uygun Hamile Giyim Fiyatları

Gebelik sürecinin başlangıcından doğum sonrasında da belli bir süreç içerisinde kullanılabilmek üzere tercih edilen çeşitli hamilelik giyim ürünleri çok sayıda kullanıcı tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Hamilelik süreci ve sonrasında lohusalık süreci yaşayan kadınlar psikolojik açıdan da kendilerini iyi hissetmelidirler. Bu sebeple de her süreçte iyi ve şık giyinebilmek her kadının hakkıdır. Hamile giyim fiyatları her bütçeye uygun alternatifleri ile çok sayıda kişi tarafından oldukça beğenilmektedir. Hamilelik süreci mevsimsel olarak da değişkenlik gösterebilecek ürünler tercih edilmesine neden olabilmektedir. Özellikle de yazlık hamile giyim ürünlerinde renkli olmaları ve rahat kullanımları sebebi ile kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir ve oldukça da sevilmektedir. Gebelik sürecinde ihtiyaç duyulan ürünler sonrasında da rahat kullanıma olanak sağlayabilecek ürünler olduğunda kullanıcılar tarafından daha kullanışlı bir alternatif olarak görülmektedir. Hamilelik sürecinde değişim yaşamış fiziki yapıya en uygun ve rahat kullanıma olanak sağlayan hamile giyim tulum çeşitleri de çok sayıda anne adayı tarafından tercih edilmektedir. Anne karnındaki bebeğin sağlığı ve rahatı açısından da sıkan ya da zarar veren kumaşlardan uzak durulmalıdır. Gebelik giyim ürünleri her şeyden önce anne ve bebeğin en konforlu kullanımı sağlayabilmeleri adına üretilmektedir. Tulumların kullanım rahatlığı çok sayıda hamilelik sürecinde olan kadın tarafından tercih edilmektedir. Hamile giyim tulumları için artan bu talep doğrultusunda da çok çeşitli renk ve modellerde tulumlar satışa sunulmaktadır. Hamile giyim kıyafet çeşitleri içerisinde tercihlerini kendi yaşam biçimine uygun olacak şekilde seçen kadınlar aynı zamanda şık ve özenli görünmek de istemektedirler. Çok sayıda alternatif ürün ile gebelik sürecindeki kadınların modern hamile giyim ürünleri ile de günlük yaşam içerisindeki pek çok etkinlikten mahrum kalmasının önüne geçilebilmektedir. Çok sayıda kadın gebelik süreci yaşarken davetlerde, özel günlerde ya da düğünlerde ne giyeceği konusunda oldukça zorlanmaktadır. Son zamanlarda ise, her türlü kullanıma uygun çok sayıda çeşit ve modele sahip hamilelik giyim ürünlerine rastlamak oldukça mümkün. Gebelik süreci yaşayan bir kadının ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış çok sayıda iç giyim, dış giyim , aksesuar alternatifleri barındıran ürün çeşitliliği mevcuttur. Hamile kadınların her türlü sosyal süreçlere dâhil olmaktan sadece giyim konusunda sıkıntı yaşadığı için katılmadığı oldukça sık rastlanan bir durum olmaktan çıkmıştır. Hamile kadınların da hayatın her alanında kendi rahatlığı da gözetilerek üretilmiş ürünler ile varlık göstermesi daha da mümkün bir hal almıştır.

Hamile Giyim Modası

Hamile Giyim Modası

Hamilelik, bir hastalık süreci gibi görülmemeli ya da soyutlanma sebebi olmamalıdır. Hamile kadınların da hayatın her alanında varlık gösteriyor olması fazlasıyla alışılmış bir durum haline gelmiştir. Hamilelik sürecinde çok farklı açılardan değişim yaşayan kadınlar için en önemli konulardan biri de giyim konusudur. Her türlü giyim ürünü hamilelik süreçleri gözetilerek ve kullanıcıların en kaliteli sonuçları alabilmesi için üretilmektedir. Hamilelik sürecinde kadınların fiziksel, psikolojik ve hormonları açısından yaşadığı değişim süreçlerinde giyebileceği şık ve hamile giyim modası uyum sağlayabilecek ürünler ile kendisini daha iyi hissedebilir. Hamile giyim modası bazı hamile giyim markaları ile paralel bir biçimde ilerleme göstermektedir. Hamile kadınların da hayatın her alanında varlıklarını sürdürüyor olmaları bu alanda da farklı ürünlerin tasarlanmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra günlük yaşam içerisinde hamile kadınların rahatlıkla kullanabileceği hamile ev giyim ürün alternatifleri çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra hamilelik sürecinde spor yapmak gibi aktiviteleri de devam ettiren hamile kadınlar için de çeşitli hamile spor giyim ürünleri kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Hamilelik sürecinde normal zamanlarında yaptıkları her aktiviteye devam eden çok sayıda hamile kadın hayatın içerisinde de hemen her alanda varlık göstermeye de devam etmektedir. Bu sebeple de günlük yaşamının gerekliliğine uyum sağlayacak ve kendi konforuna da uyumlu olabilecek ürünler ile normal zamanlarında sahip olduğu her türlü giyim alternatifine rahatlıkla ulaşabilmeyi talep etmektedir. Artan taleplere uygun olarak da hamile bireylerin tüm ihtiyaç ve rahat edebilecekleri ideal ürünler ve materyaller ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Tüm bunların yanı sıra hamilelik sürecinde iç giyim de oldukça önemli bir husustur. Özellikle ten ile temas eden ürünler olması sebebi ile öncelikli olarak ciltler için uygun olan, pamuklu kumaştan olan ürünler tercih edilmelidir. Hamilelik süreci için uygun olan sutyenler, doğum sonrasında da emzirmeye uygun olan ürünlerdir. Gebeliğin başlangıcından doğum sonrasında belli bir süre kullanım rahatlığı sunan ürünler kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Yaşanan hamilelik ile fiziksel özellikler de değişimler göstermektedir, bu sebeple de hamileliğin her aşamasına uygun hale getirilebilen ürünler kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir ve çok sayıda kişi tarafından da tavsiye edilmektedir. Sayfamızda yer alan gecelik ve pijama modelleri de, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor.

Hamile Giyim Rahatlık Önemi

Hamile Giyim Rahatlık Önemi

Hamilelik süreci yaşayan kadınların sosyal ortamlarda ve günlük hayat içerisinde varlık göstermeye devam edebilmeleri kullanım amaçlarına uygun olan giyim ürünlerindeki çeşitliliğin artması ile doğru orantılı olacak şekilde bir artış göstermektedir. Özel geceler, davetler ya da düğünler için de çeşitli alternatifler barındıran hamile giyim ürünleri mevcuttur. Hamile giyim pantolon modelleri en çok tercih edilen hamile giyim ürünüdür. Hamilelik süreci ile en çok fiziksel değişim yaşanan bölge karın bölgesidir. Karın büyüdükçe uygun genişlik ve rahatlığı sağlayabilecek ayarlanabilir pantolonların çok sayıda çeşidi mevcuttur. Aynı zamanda hamilelik için uygun olan pantolonların özellikle karın bölgesine gelen kısımları pamuklu ve esneyebilen kumaşlar tercih edilerek üretilmektedir. Gebelik sürecinde cilt hassasiyetinin artması da göz önünde bulundurulduğunda gebeliğe uygun olan bu pantolonlar oldukça kullanışlı bir alternatif olmaktadır. Aynı zamanda özel davetlerde şık hamile giyim ürünleri tercih eden kadınlar için de öncelikli olarak kıyafet içerisinde gebe bireyin rahat olması öncelikli bir hal almıştır. Her türlü ihtiyaç için uygun olan çok sayıda çeşitte hamile giyim ürünü bulmak oldukça kolay. Günlük hamile giyim kıyafetlerinin haricinde düğün ya da özel davetlerde de kullanılması uygun olan hamile giyim abiye ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. Hamilelik süreci içerisinde kadınların değişen fiziksel yapıları nedeni ile kısıtlanmak yerine, değişimlerine uygun şekilde tasarlanmış hamilelik kıyafetleri ile oldukça rahat etmektedirler. Hamilelik yaşayan kadınlar hayatın hemen her alanında aktif şekilde bulunmaya devam etmektedirler. Günlük yaşam, iş hayatı, özel davetler, düğünler gibi günlük hayatın içerisinde çok sayıda alanda hamilelik ile birlikte günlük yaşamına devam eden kadınlar için en ideali rahat kumaş ve kalıplar ile üretilmiş hamile giyim ürünleridir.

Şık Hamile Giyim Ürünleri

Şık Hamile Giyim Ürünleri

Hamile giyim ürünlerinde çok fazla kategori ile karşılaşmak mümkün. Özellikle günlük yaşamda en çok tercih edilen ürünlerden biri de hamile giyim tunik modelleridir. Kadınların değişen fiziksel yapıları nedeni ile en çok sevilen ve rahat salaş halleri ile dikkat çeken çok sayıda çeşit ve modelde tunik ürünü mevcuttur. Tunikler hamilelerin vazgeçilmez ürünleri haline gelmektedir. Rahatlığı ve aynı anda vücutta her yeri kapalı bir hale getirebilmesi değişim yaşayan kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Hamile giyim kıyafetleri hamileliğin her türlü süreci göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. En çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de hamile giyim kıyafetleri için uygun olan kumaşların seçilmesinin önemidir. Hamilelik sürecinde ten hassasiyeti de oldukça artar. Bu sebeple gebelik süreci kıyafetlerinde özellikle direk ten ile temas edecek model kıyafetlerde kumaş seçimi çok önemlidir. Kumaş kaliteli, pamuklu ve esnek olmalıdır. Özellikle hamile pantolonlarında karın bölgesine denk gelecek olan kısım gebeliğin süreçlerine göre boyutları ayarlanabilir ürünler olmalıdır ve karın bölgesine denk gelen kumaş anne adayının karnını rahatsız etmemeli ve kaşınma gibi sonuçlara sebebiyet vermemelidir. Gebeliğin her sürecinde anne adaylarının değişimleri kişiye göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple de hamilelik giyim ürünleri her türlü fiziksel değişim göz önünde bulundurularak tasarlanmalıdır. Hamilelik giyim ürünleri doğumdan sonra da kullanıma uygun olmalıdırlar. Özellikle iç çamaşırı kategorisindeki ürünler lohusalık sürecinde ve devamında emzirme sürecinde de pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Özellikle de hamile üst iç giyim hem gebelikte yaşanan değişimlere uygundur hem de doğumdan sonra pratik bir şekilde emzirme için kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda hamile giyim ürünleri sonrasında da kullanıma uygun ürünler tasarlamalıdır. Gebelik sürecindeki kıyafetler doğumdan sonrası ve emzirme süreçleri de göz önünde bulundurularak tasarlanmalıdır. Hamile kadınlar ve doğumdan sonraki süreçte kullanılacak özellikle de üst giyim ürünleri emzirme süreçleri için pratik olmalıdır. Tüm bunların yanı sıra gebelik sürecinde kullanılıp sonrasında da kullanılmaya devam edecek ürünler doğacak bebeğe temas ettiğinde de zarar vermemelidir. Bu sebeple gebelik kıyafetlerinin üzerinde tüylü işlemelerden ya da boncuk gibi malzemelerden sakınılması doğru olacaktır. Gebelik kıyafetleri lohusalık ve emzirme süreçleri için de ergonomik bir kullanım sunmalıdır. Bu sebeple de hamileliğin her süreci ve doğum sonrası da göz önünde bulundurularak en ideal kullanımı sunan ürünler ve kumaşlar tercih edilmelidir. Hamile kadınlarda her türlü hassasiyet de arttığı için kumaş seçimi ve esnekliği son derece önemli hususlardır. Bu sebeple de özellikle güvenilir markalardan hamilelik ürünlerini tercih etmek en doğrusu olacaktır. Hem gebelikteki fiziksel değişimlere göre ayarlanabilir ürünler hem de kumaşların tene zarar vermemesi ve esnekliği, kalitesi özenle seçilmelidir.