GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Infiniti Güneş Gözlüğü

Infiniti güneş gözlüğü alanında modayı yakından takip eden yenilikçi bir markadır. Hem kadınlar hem de erkekler için geniş bir ürün yelpazesine sahip güneş gözlükleri kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Güneş gözlüğü Infiniti olanlar hem günlük hem de şık kıyafetleriyle güneş gözlüklerini takım haline getirebiliyor. İhtiyaca göre renk ve model seçimi yapılarak, beklentiyi karşılayan güneş gözlüğünü kolaylıkla Infiniti’de bulabiliyor.

Infiniti Güneş Gözlüğü Modelleri

Infiniti Güneş Gözlüğü Modelleri

Infiniti hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli güneş gözlüğü modelleri sunuyor. Infiniti design güneş gözlüğü olarak da adlandırılan ürünler yediden yetmişe her yaşa hitap ediyor. Infiniti güneş gözlüğü erkek modelleri kare, geometrik, yuvarlak ve damla dahil olmak üzere birçok cam tipine sahiptir. Köşeli cam tipleri genellikle en çok tercih edilenler arasına giriyor. Kahve tonları, siyah ve füme gibi koyu, mavi renkleri ile dikkat çekiyor. Erkekler geniş renk yelpazesi arasından istedikleri modelleri seçiyor. Infiniti güneş gözlüğü bayan modelleri de çok beğeni topluyor. Yuvarlak cam tipli gözlükler bayanların bir numaralı tercihleri arasına giriyor. Çerçeve yapısı, iki lens arasındaki ince metal detaylar modaya uygun olarak üretiliyor. Oval yüz şekline sahip bayanlar yuvarlak camlı güneş gözlüklerini sıklıkla kullanabiliyor.

Infiniti Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Infiniti Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Polarize cam özelliğine sahip Infiniti güneş gözlüğü güneş ışınlarına karşı oldukça yüksek bir koruma sağlıyor. Açık havada güneş ışınları su yüzeyinde ya da herhangi bir zeminde parlama ve yansımaya sebep olabilir. Bu durum gözü kamaştıran ve görüşü tehlikeye düşüren bir durumdur. Ortamda bulunan yansıma kişiyi rahatsız ettiği takdirde polarize cam tercih edilebilir. Konforlu ve net bir görüş için polarize güneş gözlüklerini genellikle açık havada çalışan ve çokça vakit geçiren insanlar tercih ediyor. Balıkçılar, su sporları ile ilgilenenler ve golfçüler bu cam türüne sahip gözlükleri özellikle seçiyor. Infiniti erkek güneş gözlüğü modelleri arasında polarize camlı birçok model var. Köşeli cam türünde birçok çeşit bulunan Infiniti bayan güneş gözlüğü modellerini de açık havada kullanmak mümkün. Metal ve altın renklerinde çerçeve tipleri de seçebiliyorsunuz. Güneş gözlüğü Infiniti olanlar son moda geometrik yapılı aynalı güneş gözlükleri arasından beğendiklerini seçebiliyor. Hafif ve dayanıklı özellikleriyle de güneş gözlüğünüz hem yüzde iz yapmıyor hem de çizilmelere karşı yüksek direnç gösteriyor. Burun yastıkları sayesinde yüzünüze tam olarak uyum sağlıyor. Ağır olmadığı için herhangi bir ağrı veya ize sebep olmuyor. Çizilmeleri önleyici kaliteli camları sayesinde görüş açınızı daraltmıyor. Infiniti güneş gözlüğü fiyatları cam tipi ve lens renklerine göre değişkenlik gösteriyor. Köşeli bir çerçeve ya da polarize cam tercih edildiği durumlarda fiyatlarda değişme oluyor. Cam rengi, cam türü, çerçeve gibi etkenlere bağlı olarak da fiyatlar değişiyor.

Uzun Ömürlü Kullanım için Infiniti Güneş Gözlüğü

Uzun Ömürlü Kullanım için Infiniti Güneş Gözlüğü

Infiniti güneş gözlüğü ile uzun ömürlü bir aksesuara sahip olmuş oluyorsunuz. Çizilmelere dayanıklı cam özellikleri sayesinde uzun süreli kullanım sağlayan Infiniti güneş gözlüğü, yüksek teknoloji ile donatılıyor. Ama her ihtimale karşı güneş gözlüğünün göze takılmadığı sürece kılıfında muhafaza edilmesi gerekiyor. Kılıf, dışardan gelebilecek darbelere ve ani hareketlere karşı ekstra koruma sağlıyor. Ayrıca güneş gözlüğünün taç ve saç bandı şeklinde saça takılmaması gerekiyor. Infiniti güneş gözlüğü yorum bölümünden gözlüğü birebir kullananların tecrübelerine şahit olabilir, verdiği bilgileri okuyabilirsiniz. Kullanıma dair yararlı bilgiler içeren yorumlar işinize yaracaktır. Görüş açınızın her zaman net ve açık olmasını istiyorsanız güneş gözlükleri temizliğine de dikkat etmelisiniz. Güneş gözlüğü temizlenirken hassas davranmak gerekiyor. Nemli bir bez ve su yardımıyla temizlik yapabilirsiniz. Fakat su dışında başka bir madde kullanmamanız öneriliyor. Kullanım sıklığına göre güneş gözlüğünüzü belli aralıklarla temizleyebilirsiniz.  Infiniti güneş gözlüğü bayan erkek fark etmeksizin, güzel bir görüş açısı sağlayan modeller ile karşınıza çıkıyor. Kadınlar ve erkekler seçtikleri modeller ile estetik tasarımı ve gelişmiş teknolojiyi bir arada yaşıyor.