Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Platform

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dijital Kodlar & Ürünler

için 341 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dijital Kodlar ve Ürünler

Günümüzde birçok kullanıcı dijital ortamda işlerini hallediyor. Bilgisayarların ve genel olarak teknolojinin yaygın hale gelmesi sonucu fiziksel olarak mevcut olan çoğu şey dijital platformlara aktarılmaya başlanıyor. Akıllı telefonların da kullanımının artması ile birlikte mobil olarak da oyun ve benzeri uygulamalar kullanılmaya başlandı. Mobil ve normal kullanım sağlanan ortamlarda birçok farklı platform oluşturulmaya başlanıyor. Dizi ve film izleme, çeşitli oyunlara erişim sağlama, müzik dinleme gibi işlevleri yerine getirebileceğiniz bu platformlarda telefonunuz ya da direkt olarak kartınız üzerinden bu gibi işlevlere erişebilmek adına ödeme gerçekleştirmek durumunda olabiliyorsunuz. Dijital kodlar ise bu noktada devreye giriyor. Her platform için özelleştirilmiş olan bu dijital kodlar sizlere kolay alışverişin kapılarını açıyor. Bu kodlar her uygulama için uygulama üreticileri tarafından özel olarak geliştiriliyor. Bu yüzden kod temasında farklılıklar görülebiliyor. Hepsinin biçimleri birbirinden farklı olabiliyor. Bunun yanı sıra tek kullanımlık olan bu dijital kodlar sayesinde tek seferinde harcamanızı gerçekleştirebiliyor ve istediğiniz şeye uygulama içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde bu kod ile birlikte oyun içi ya da uygulama içi satın alabileceğiniz her şeyi alabiliyorsunuz. Kod içerisindeki yüklü bakiyeye göre ise fiyatlandırma değişim gösteriyor. Her bütçeye ve her kullanıma özel dijital kod ve ürünlere erişmeniz mümkün. Belirli platformlar için satımı gerçekleştirilen belirli kodlar sayfamızda sizleri bekliyor. Bu dijital kod içerikler ile birlikte ilişkili olan platformlara bilgisayar, akıllı cep telefonu, oyun konsolu gibi araçlarla ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise elinizde bulunan kodu aktif hale getirmeniz istediğiniz ürüne ulaşabilmeniz için yeterli bir hamle olacaktır. Normal ödeme yöntemlerinden çok daha hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz ve de sizlere oyun içi, uygulama içi olmak üzere birçok fırsat tanıyan bu cüzdan kodları ile birlikte kullandığınız uygulamadan keyif almaya devam edeceksiniz. Bu kodları birçok farklı amaçla kullanabilirsiniz. Öncelikle bireysel olarak kullanmanız mümkün. Fiziksel olarak efor sarf etmemek adına bu kartlardan dijital olarak edinip içerisinde bulunan kod ile birlikte alışverişinizi uygulama içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan bu dijital kodlar oldukça iyi bir hediye olarak da düşünülebilir. Oyun oynamayı seven, müzik dinlemeyi seven, dizi ve film izlemekten keyif alan arkadaşlarınıza, yakınlarınıza bu dijital kodları hediye edebilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla belirli platformda arkadaşlarınız hediyenizi kullanabilir ve keyfini çıkarmaya başlayabilir. Sizler de elektronik sayfamızdan çeşitli ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 Yeni Dönemde Dijital Kod

Yeni Dönemde Dijital Kod

Günümüzde fiziksel olarak paranın kullanımı oldukça azalmış durumda. Kullanılan kartlar alım işlerini kolay bir hale getiriyor ve de işlemlere serilik kazandırıyor. Bu kartlar birçok şekilde bulunabiliyor ve de kategorilere ayrılıyor. Günümüzde akıllı telefonlarda sayısı artmakta olan uygulamalar ile birlikte telefondaki kullanımları bu kodlar açısından yaygın hale geliyor. Google Play Store kodları ile birlikte Play Store içerisinde bulunan birçok ücretli uygulamaya erişebilmeniz mümkün hale geliyor. Play Store içerisinde sahip olduğunuz kodu aktifleştirdikten sonra birçok şey için kullanabilirsiniz. İsterseniz herhangi ücretli bir uygulamayı edinebilirsiniz. Ya da ücretsiz olarak oynadığınız bir oyunda oyun içi harcamaları kolaylıkla gerçekleştirebilir ve oyununuzun keyfinden ödün vermezsiniz. Dijital cüzdan kodu ile birlikte uygulama içi cüzdanınıza yükleme yapabilirsiniz. Steam, Origin, Google Play Store ve benzeri platformlarda uygulama içi cüzdan bulunmakta. Bu cüzdana yükleme yaptığınızda kart bilgileri ve benzeri bilgileri girmenize gerek kalmaksızın direkt olarak cüzdan üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız dijital kodlar hesabınıza aynı kod üzerinden bir kez tanımlanmakta. Ve de belirli olan bu bakiyeyi bitimine kadar rahatlıkla kullanma imkanına sahipsiniz. Sonrasında ihtiyaç dahilinde tekrar bu cüzdan kodlarından edinebilir ve yeniden uygulama içerisinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda üyelik işlemlerinizi de bu cüzdan kodları ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli dizi film platformları ve benzeri uygulamalar kullanıcılara bu gibi fırsatları sunarak kolaylık sağlıyor. İstediğiniz şekilde 3 aylık, 6 aylık ve benzeri türlerde üyelik süresini edinebilirsiniz. Bu üyelik paketlerini kendiniz için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hediye olarak da oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda üyelik için her ay kartınızdan çekim yapılması gibi bir durumla da karşılaşmazsınız. Tek seferde yükleme yaptığınız cüzdan kodunuz ile birlikte çeşitli süreler şeklinde paketler bulunduran üyeliğinizi alabilirsiniz. Üç ay, altı ay, bir yıllık üyelik gibi çeşitlenen paketler sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak. Kredi kartınızda bakiye olmaması ve de üyeliğinizin yenilenememesi gibi durumlarla karşılaşmadan direkt olarak bu süreler boyunca bu platformlardaki üyeliklerinizi sürdürme imkanına kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

 Alışverişte Dijital Kod Kolaylığı

Alışverişte Dijital Kod Kolaylığı

Günümüzde birçok platformda kabul edilen ve de kullanıcılar tercih edilen ödeme yöntemi kredi kartı ve banka kartları olarak görülür. Sanal ortamda yapılan uygulama içi, oyun içi alışverişlerde ise yeni bir yöntem ortaya çıkmıştır. Dijital alışveriş kodu ile birlikte artık bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu cüzdan kodlarının birçok faydası bulunmakta. Bunların önde gelenlerinden biri ise güvenlik. Sayfamızdan kartınız ile birlikte edindiğiniz cüzdan kodlarını direkt olarak belirtilen platformda kullanabiliyorsunuz. Oyun içi, uygulama içi alışveriş yapmanız gerektiğinde kredi kartı bilgilerinizi bu platformlara girmek durumunda kalmaksızın direkt olarak bu şekilde alışverişinizi gerçekleştirme imkânı sizlere sunulmakta. Alışveriş yaparken kredi kart numaranızı ve kart bilgilerinin çoğunu girmeniz sizler için yorucu olabilir. Aynı zamanda sanal platformlara bu tür bilgilerinizi vermek de istemeyebilirsiniz. Bu noktada sizlere oldukça yardımcı olan cüzdan kodları, sizleri bu tür zor durumlardan kurtarıyor. Cüzdan kodları bir nevi sizler için nakit görevi görüyor. Edindiğiniz kodları bu platformlarda kullanırken tek tuş ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ekstra olarak herhangi bir bilgi girişi yapmanıza gerek kalmaksızın alışverişinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da kartınıza dair hiçbir bilgiyi bu platformlara girmek zorunda da kalmazsınız. Bunun yanı sıra farklı olanaklar da mevcut. Abonelik hizmetlerinizi bir kartınıza bağladığınızda bu karttan her ay bir ödeme miktarı tahsil edilmekte. Ancak bu çekim işlemi kartınızda yeterli bakiye olduğunda gerçekleştirilebiliyor. Kartınızda yeterli bakiye olmadığında ise abonelik sistemi aboneliğinizi yenilemiyor ve de kartınıza nakit yüklemesi yaptıktan sonra yeniden bilgilerinizi girip bu işlemi yeniden denemeniz gerekebiliyor. Bu şekilde uğraşmak yerine belirli sürelerde bulunan abonelik kodlarından edinebilirsiniz. Üç ay abonelik gibi sistemler ile birlikte herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın üç ay boyunca aboneliğinizin keyfini çıkarabilir ve platform içerisindeki içeriklere belirlediğiniz pakette kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her bütçeye ve isteğe uygun olan bu cüzdan kodları sayesinde oldukça fazla kullanılan bu platformlarda siz de üyelik alabilirsiniz. Ya da üyelikten ziyade direkt olarak uygulama içi alışveriş işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız uygulamayı baz alarak sayfamızda bulunan kodları inceleyebilir ve de istediğiniz miktarda bakiye içeren kartları rahatlıkla görebilirsiniz. İhtiyacınız olan bakiyeye karar verdikten sonra ise kolay bir şekilde sayfamızdan bu dijital kodları edinerek alışverişinizi tamamlayabilmeniz mümkün hale geliyor.

 Dijital Kodlar ile Oyun Keyfiniz Sürsün

Dijital Kodlar ile Oyun Keyfiniz Sürsün

Dijital kodlar birçok platformda işlev görmekte ve bu platformların sayısı da gün geçtikçe artış göstermekte. Başlıca olarak görebileceğiniz platformlardan birisi bilgisayar uygulamaları, platformları olarak biliniyor. Bilgisayar üzerinde birçok oyun, dizi ve film, müzik platformlarına erişim sağlamanız gelişen teknoloji ile mümkün oluyor. Günümüzde bu platformların yükselişe geçmesi ile birlikte abonelik gibi sistemler de beraberinde geliyor. Sürekli olarak kullanımı sağlanan bu platformlar abonelerine birçok olanak tanımakla birlikte tüm hizmetlerini sunuyor. Farklı abonelik türleri arasından size uygun olanını seçerek platformdan faydalanabiliyorsunuz. Bu abonelik türleri siz kullanıcılar için farklı seçenekler sunuyor. Örneğin dizi ve film izleme platformlarında abonelik türleri arasında görüntü kalitesi farklılığı yaşanabiliyor. Ya da bir hesap içerisinde kaç farklı kullanıcının oturum açabileceği gibi sınırlar değişebiliyor. Müzik uygulamalarında ise sizlere yüksek kalitede müzik deneyimi yaşama olanağı tanınıyor. Bunun dışında oyun platformlarında bu fırsatlar saymakla bitmiyor. Birçok oyuna erişim sağlayabileceğiniz çeşitli platformlar keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Abonelik ile birlikte birçok oyuna ücretsiz olarak erişim sağlamanıza olanak tanıyan platformlar da bulunuyor. Bu üyelik planları ile birlikte ilgili platformda sunulan birçok oyuna kart bilgileri gibi ekstra bilgilerin yazımı ile uğraşmaksızın hızlı bir şekilde aboneliğinizin süresi dahilinde erişim sağlayabilirsiniz. Platformların içerisinde arkadaş listenizde bulunan kişilere de sürprizler yapabilirsiniz. Dijital oyun kodları ile birlikte arkadaş listenizdeki bu kişilere cüzdan bakiyesi göndermeniz mümkün hale geliyor. Hediye olarak seçeneği ile edinebileceğiniz bu hediye cüzdan kodları ile arkadaşlarınızın direkt olarak cüzdanına bakiye yüklemesi yapılacak. Bu bakiye aracılığı ile karşıdaki kişi bu platformdan istediği oyunu veya oyun içi ürünü edinerek kullanımına başlayabilecek. Bunun yanı sıra abonelik sistemi taşımayan ancak platform içinde alışveriş yapmanıza olanak tanıyan platformlar da bulunmakta. Origin, Steam ve benzeri bu platformlar sizlere dijital cüzdan kodu ile birlikte olanaklar tanıyor. Artık oyun keyfini bir üst seviyeye taşımanız mümkün hale geliyor. Dizi, film, müzik ve oyun platformlarında kullanabileceğiniz çeşitli opsiyonlara sahip olan bu dijital cüzdan kodlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için kolaylıkla edinebileceğiniz bu dijital cüzdan kodları sayesinde boş vaktinizi eğlenerek, sevdiğiniz oyunları oynayarak, müzikleri dinleyerek, dizileri izleyerek değerlendirebilir ve de kolay alışverişin tadını dijital alışveriş ürünleri sayesinde bu şekilde çıkarabilirsiniz.

 Konsollar Sizlere Fırsatlar Sunuyor

Konsollar Sizlere Fırsatlar Sunuyor

Dijital kod kullanımını sağlayabileceğiniz bir diğer farklı cihaz ise konsollar olarak öne çıkmakta. Dijital kod kullanımının oldukça yaygın olduğu platformlardan olan konsollarda kod kullanımı oldukça basit ve de hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Halihazırda üyeliğinizin açık olduğu cihaz üzerinden kod aktifleştirme menüsüne ulaşarak elinizde bulunan dijital cüzdan kodunu nasıl aktifleştirebileceğiniz rahatlıkla görebilirsiniz. Her platformda aktifleştirme işlemi değişiklik gösterebilir. Genel olarak basit birkaç adım içerisinde tamamlanabilen bu işlem sonrasında sahip olduğunuz dijital kod içerisinde bulunan bakiye ya da üyelik aktivasyonu rahatlıkla sağlanacaktır. Bundan sonraki adım olarak ise aktif ettiğiniz dijital cüzdan kodunun abonelik veya bakiye olmasına istinaden ilgili platformdan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer abonelik için kod almışsanız aboneliğiniz aktif olacak ve de direkt olarak aboneliğinizin faydalarından yararlanabileceksiniz. İçerisinde bakiye bulunan dijital cüzdan kodları 10 TL, 20 TL, 50 TL, 100 TL, 250 TL gibi çoğalan miktarlarda çeşitlenirken aynı zamanda platformun sunduğu üyelik çeşitlerine göre de farklılaşabilir. Kimi platformlar üyelik çeşitlerini kategorilerine farklı faydalar sağlayacak şekilde düzenleyerek çeşitli paketler oluşturabilir. Bu paketlerden faydalanıp faydalanmamak ise sizin tercihinizdedir. Eğer üyelik paketi belirtilmiş ise sayfamızda bulunan çeşitli üyelik paketlerine ait dijital cüzdan kodlarını inceleyebilir ve karar verdiğiniz üyelik paketini edinebilmek adına bu dijital cüzdan kodunu edinebilirsiniz. Konsollarda sadece üyelik ve oyun harcamaları değil, oyunlarınızın tamamlayıcısı olan ek paket harcamaları da gerçekleştirebilirsiniz. Bir oyuna ekstra özellikler tanımlayan ek paketler oyun keyfinizi daha da üst seviyeye çıkaracak. Konsolunuz platformuna yüklediğiniz cüzdan bakiyesi ile birlikte alışveriş kısmından bu ek paketleri edinebilmeniz mümkün. Kitaplığınızdaki oyununuz içine yüklenecek olan bu ek paketler ile birlikte oyununuza yeni özellikler kazandırabilirsiniz. Karakteriniz için de harcamalar gerçekleştirebilirsiniz. Dış görünüşünde ve özelliklerinde yapacağınız özelleştirmeleri bu yol ile birlikte oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve aynı zamanda adres bilgileri, kart bilgileri gibi bilgileri tekrarlayan şekilde girmek zorunda kalmadan, oyun keyfinizin bölünmesini engelleyebilirsiniz. Hiçbir şeye bağlı olmadığı için aktifleştirmediğiniz sürece kartları ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hiçbir kurala bağlı olmaksızın hediye olarak verebilirsiniz. Yine aynı şekilde bu platformlarda sevdikleriniz de bu kodları aktifleştirerek kullanımına başlayabilir. Dijital kodlar ile birlikte oyun alışverişini, oyun içi alışverişi oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilir ve de oyun içi deneyimi yükseltebilirsiniz.

 Akıllı Telefonlarda Dijital Kod Kullanımı

Akıllı Telefonlarda Dijital Kod Kullanımı

Oyun kodu nasıl alınır sorusunun cevabı oldukça basit. Sayfamızı inceleyerek kullanımını sağlayacağınız platformu belirledikten sonra sizlere uygun olan bakiye miktarını, üyelik çeşidini ya da oyun veya uygulama içi para birimi çeşitlerini rahat bir şekilde edinebilirsiniz. Bu oyun kodlarını ilgili cihazlarda aktif hale getirebilirsiniz. Dijital cüzdan kodlarını kullanabileceğiniz önemli cihazlardan bir diğeri ise akıllı cep telefonları. Günümüzde akıllı cep telefonlarında milyonlarca çeşitli uygulama mevcut durumda. Bunlar oyun, müzik, dizi ve film, daha birçok çeşitli kategori olmak üzere şekilleniyor. Spotify, iTunes, Deezer gibi uygulamalarda reklamsız bir şekilde müzik dinleyebilmek için abonelikler satın almanız gerekebilir. Dijital cüzdan kodları bu gibi uygulamaları da kapsıyor. Abonelik kodunuzu aktif ettiğiniz andan itibaren kesintisiz bir şekilde müzik dinleme keyfine erişebilirsiniz. Bunun dışında Google Play Store, App Store gibi platformlar için de dijital cüzdan kodu edinebilirsiniz. Bu platformlar cep telefonu gibi cihazlara özel olarak üretilmiş olan uygulamaları barındırmakta. Bu uygulamalardan birçoğuna erişimi ücretsiz olarak sağlarken bir kısmına da ücretli bir şekilde erişmeniz mümkün. Google Play Store ve App Store hesaplarınız için edindiğiniz cüzdan kodunu aktif hale getirerek bakiyenizi artırabilirsiniz. Ücretli olan uygulamaları edinmek istediğinizde direkt olarak cüzdanınızdan gerekli miktarı harcama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında direkt uygulamaların ücretli olup olmasından ziyade uygulama içi abonelikler de bulunabilir. Bu abonelikleri de bu cüzdan bakiyesi ile birlikte edinebilirsiniz. Abonelik edinme sayfasında çıkan cüzdandan ödeme seçeneği ile birlikte tek tıkla aboneliğe sahip olabilirsiniz. Oynadığınız ücretsiz oyunların içinde belirli bölümleri geçmek için sizlere yardımcı olacak, ya da oyun keyfinizi yüksek seviyeye çıkaracak olan birçok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklere erişim genel olarak ücret gerektirmektedir. Bu da oyun içi harcama durumuna bir örnek olarak tanımlanır. Oyun içi harcama yapmanız gerektiği zaman da alışveriş sayfasına giderek yine ödeme yöntemi olarak dijital kodunuzdan aktif hale getirdiğiniz cüzdan bakiyenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Abonelik sisteminde birkaç aylık olarak abonelikten faydalanabilirsiniz. Ya da oyun içi harcamalarda belli paketler halinde oyun için eşyaları edinebilirsiniz. Hepsini cüzdanınızdan kolayca halledebilmeniz artık mümkün. Sayfamızda oynadığınız oyunlara ait para birimlerini içeren dijital kodlar edinebilir, abonelik paketleri edinmenizi sağlayan kodlara erişebilir ve de oyun içi harcama yapmanızı sağlayacak cüzdan bakiyelerini cüzdan kodları ile birlikte edinebilirsiniz.