TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dijital Kodlar & Ürünler

için 1,811 sonuç bulundu.

Dijital Kodlar & Ürünler

Günümüz dünyası internet kullanımı sayesinde bilgisayar, akıllı telefonlar veya oyun konsolları gibi birçok noktada dijital kullanımlar oluşturmaktadır. Bir platform üzerinde dijital kullanım gerçekleştirmeniz için sahip olmanız gereken oyun, uygulama veya paketlerin her biri dijital kodlar sayesinde temin edilebilir. Bu kodlar bahsedildiği şekilde dijital özelliklere sahip olan yani belirli rakam ve harflerin birleşimi ile elde edilmiş kodlardır. Yani dijital oyun kodu nedir gibi bir soru kapsamında belirli rakamların birleşiminden oluşmuş bir kod olarak içeriğinde bir oyun veya oyun özelliği bulunduran pakettir yanıtı verilebilir. Benzer şekilde cüzdan kodu sayesinde de Steam gibi farklı uygulamalar üzerinde cüzdan hesabına bakiye eklenmesi mümkün olabilir.

Dijital Kodlar Ürünler ile Oyun Konsollarında Eksiksiz Eğlence

Dijital Kodlar Ürünler ile Oyun Konsollarında Eksiksiz Eğlence

Özellikle günümüzde farklı markalar tarafından geliştirilmiş Sony PlayStation, Microsoft Xbox veya Nintendo gibi oyun konsolları içerisinde CD veya DVD gibi imkanların kullanılması ile oyunlar oynanabilmektedir. Ancak bu platformlarda dijital oyun kodları sayesinde daha hızlı bir şekilde elde edilmesi ve bu kodların istenilen her yerde kolayca kullanılması mümkün olabilir. Çünkü dijital ürünler size internete bağlandığınız ve doğru platformu internette bağladığınız her noktada kullanım imkanı sağlar. Örneğin, bir futbol oyununu konsolunuzu taşıdığınız ve internet bağlantısını sağladığınız her yerde bu kod sayesinde kolaylıkla oynayabilirsiniz. Steam veya farklı noktalarda size sağlanmış olan bu kodları oyun konsolunuzun bağlı olduğu platform içerisinde aktif hale getirebilir ve istediğiniz her noktada gereken dosyaları indirip, kurarak, oyun oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede size sunulan dijital ürün kimi zaman belirli süreli kimi zaman sınırsız bir kullanım imkanı sağlayabilir. Örneğin, sınırsız süre ile birlikte temin ettiğiniz bir dijital oyun kodu ile basketbol oyunu içeriğinde bu kodu kendi hesabınıza giriş gerçekleştirdiğiniz farklı konsollarda veya internet bağlantısı sağladığınız farklı noktalarda yine aynı oyun için kullanabilir. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Dijital Kodlar, Ürünler ve Modelleri

Dijital Kodlar, Ürünler ve Modelleri

Rakam ve harflerin birleşimi gibi belirli bir kod yapısı oluşturan bu ürünler, özellikle model açısından düşünüldüğünde hangi platformda kullanacağına bağlı şekilde de değişimler gösterebilir. Örneğin, bilgisayar platformu üzerinde farklı oyunlara ulaşmak veya oyunlar içerisindeki farklı özellikleri satın almak, hesabınıza yükleme gerçekleştirmek gibi imkanları göz önünde bulundurursanız, kullanılan kodlar bir model olarak gösterilebilir. Bu konuda cüzdan kodları arasında özellikle Steam kodları belirli bir bakiye ile hesabınıza yükleme yapmanızı sağlamaktadır. Yine dijital kodlar açısından farklı bir model oluşturan Microsoft Xbox Live Gold üyeliği açısından da kod satın alma imkanından faydalanabilirsiniz. Hatta bu platform içerisinde bakiye yüklemek için de yine cüzdan kodu temin edebilirsiniz. Bu noktada ürün modelleri bu şekilde değişim gösterirken, ayrıca dijital özelliğe sahip olan oyun dosyaları satın alabilir Bu oyunlar içerisinde kullanılacak farklı paketleri temin edebilir veya ek oyun paketlerini yine kodlarla birlikte satın alabilirsiniz. Bu nedenle temin edeceğiniz dijital ürünler platform, marka, model, yapımcı, hesap miktarı gibi birçok farklı noktaya göre fiyat değişimleri gösterebilir.

Dijital Kodlar Ürünler Sayesinde Kapsamlı Oyunu İmkanı

Dijital Kodlar Ürünler Sayesinde Kapsamlı Oyunu İmkanı

Bilgisayar veya Xbox gibi farklı platformlarda bir oyunu elde ettikten sonra bu oyunun tam kapsamına sahip olmak, ek özelliklerini satın almak, yeni paketler eklemek gibi birçok noktada dijital ürünler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Örneğin, bir futbol oyununu dijital oyun kodu sayesinde temin ettikten sonra bu oyunun içerisine farklı paketler, özellikler ve yenilenen ekstra noktalar eklemek için kodlar ile hizmet alınabilir. Ek paketler gibi noktalarda ihtiyaç duyulan kodlar, tam oyunlar için temin edilen kodlara göre daha uygun fiyatlı ve düşük rakamlarla sunulan ürünler olmaktadır. Aslında bu tip imkanlara sahip olmak, üyeliğinizi sürdürmek, üyeliğinize ekstra özellikler eklemek gibi konularda da cüzdanınız içerisinde bakiye olması açısından da kod temin edebilirsiniz. Çünkü bazen dijital oyun kodları satın almanız için cüzdanınızda belirli bir miktarın bulunması gerekir. Bu kapsamda cüzdan kodları temin edilmesi ile birlikte platform üzerinde sahip olduğunuz bakiyenizi daha yüksek noktaya ulaştırabilirsiniz. Eğer dijital platformlarda oyun elde etmek, farklı ürünlere ulaşmak veya oyun özellikleri sağlamak gibi imkanları görmek istiyorsanız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

BluTV (4)
(114)
Elex-Tech (1)
Gameforge (70)
Gpay Epin (8)
Joygame (10)
Joymax (5)
Origin (2)
Popmundo (4)
PUBG (6)
Razer (6)
Steam (9)
Tencent (5)
Travian (5)
Twitch (5)
Zepetto (1)
Zula (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu Platform

(89)
(24)
(24)
(20)
(11)
(8)
(5)
(4)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (93)
ve üzeri (101)
ve üzeri (109)
ve üzeri (132)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL