Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Malzeme

Tema

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Üretim Şekli

Başka bir kelime deneyin

Taban Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Halı Çeşitleri

Şekil

Başka bir kelime deneyin

Hav Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Ev Tekstili

için 196,772 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Ev Tekstili

Evin her köşesine uygun tasarlanmış ev tekstil ürünleri bulunmaktadır. Ev tekstili ürünleri, evinizin daha konforlu bir yer haline gelmesine yardımcı olmaktadır. Birbirinden çeşit farklı marka ve modellerde ev tekstili ürünleri bulunmaktadır. Ev tekstil ürünlerinin ilk başında halı ve perde modelleri gelmektedir. Oldukça farklı kumaşlardan, farklı büyüklükte farklı desenlerde ve renklerde halı modelleri bulmak mümkündür. Mutfak banyo ve balkon gibi evin farklı odaları için farklı modelde halılar kullanılabilir. Halıların üzerine fotoğraf veya resim baskısı ürünler yapılmaktadır. Leke tutmayan halı modelleri daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra rahat silinebilen ve tüylenme yapmayan modellerde mevcuttur. Perde ve tül seçimi de ev için oldukça önemlidir. Uzun ve kısa modelleri bulunan perde boyu ayrıca kullanılacak alanın ölçüsüne göre kesilebilir veya alana özel olarak tasarlanabilir. Nevresim takımları, masa ve koltuk örtüsü de başlıca ev tekstili ürünlerindendir. Çeyiz takımları da ev tekstil ürünlerinin büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Ev tekstil ürünleri kullanım alanlarına göre genel bir şekilde sınıflandırılabilir. Mutfak tekstil ürünleri başlıca masa örtüsü ve mutfak bezleri şeklinde gruplandırılabilir. Havlular banyo tekstil ürünleri sınıfına girmektedir. Yatak odası ve oturma odaları ev tekstil ürünlerinin en çok kullanıldığı yerlerdir. Nevresim takımları, pike, battaniye, yastık, yorgan, yatak örtüsü, çarşaf ve çarşaf kılıfı yatak odasına ait tekstil ürünleridir. Perde ve halılar her odanın ortak tekstil ürünleridir, sık kullanılır. Kullanacağınız ev tekstil ürünleri sayesinde eviniz daha aydınlık, ferah ve rahat bir görünüme kavuşarak tam bir bütün haline gelebilir. Doğru ve uygun seçimler ile uzun süreli kullanımla rahat ve şık bir görüntü sağlanabilir. Ev tekstili ürünlerinin model ve tasarım yelpazesi oldukça geniştir.

Ev Tekstili Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Tekstili Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tekstili tasarımı için önemli noktalardan biri renk uyumu ve kumaş seçimidir. Alacağınız ev tekstil ürünlerinin birbirine benzer kalite ve uyum içerisindeki renklerle daha şık ve sakin bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Ev tekstili perdeürünü alırken kullanacağınız yerin boyuna göre bir uzunluk seçimi yapmanız daha kullanışlı olacaktır. Ayrıca ışığın çok veya az gelmesine göre perdenin kalınlığını ve kumaşını seçerek daha aydınlık ya da daha aydınlık bir görüntü sağlamanıza yardımcı olur. Yatak odasında kullanılan Tekstil ürünlerinde çarşaf ve nevresim takımlarını yatak boyunuza uygun bir boyda seçmek daha rahat bir kullanıma yardımcı olur. Yorgan battaniye ve pike gibi ürünlerin taşıyamayacağımız kadar ağır olmamasına da dikkat edilmelidir. Yün kullanılan yorgan, battaniye ve pike tekstil ürünleri daha sıcak tutsa da yıkama ve kurutma işlemleri zorlayıcı olabilmektedir. Havlu seçimlerinde yumuşak havlular sarı kalınlığına göre dilimize daha az zarar verecek ve suyu daha kolay emer. Banyo halılarının kaygan olmaması ve suyu rahat emmesi dikkat edilmesi gereken başka bir noktadır. Kalın halı modelleri ev sıcaklığını korumaya da yardımcı olur. Daha ince bir model arıyorsanız halı yerine kilim modellerini tercih edilebilir. Tüylenme yapmayan kir tutmayan modellerde mevcuttur. Bu sayede halının üzerine dökülen sıvılar, leke tutmadığından dolayı rahat bir şekilde silinerek çıkarılabilir, kullanıcıya kolay ve rahat bir kullanım sağlayacaktır. Masa örtülerinin ise oldukça çeşitli desenlerde ve farklı kumaştan modeli mevcuttur. Sert ve masaya tam yapışan bir model kullanabileceğiniz gibi daha kâğıt ve yumuşak bir modelle kullanabilirsiniz. Masa örtülerini yıkanabilir, silinebilir ve ütülenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Yastık kılıfları ve mobilya örtüleri kullanmak mobilya ürünlerinin daha az kirlenmesine yardımcı olur.

 Ev Tekstili Ürün Modelleri

Ev Tekstili Ürün Modelleri

Ev tekstili ürünleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir kategoridir. Evin her alanına özel olarak tasarlanmış ev tekstili ürünleri bulunmaktadır. Halı, kilim, perde, yatak odası takımları, havlular ve masa örtüleri başlıca ev tekstil ürünlerindendir. Yeni evli çiftlerin yaptığı ev tekstili çeyiz setleri ev tekstil ürünlerinin birçoğunu kapsamaktadır. Ev tekstil ürünlerinin modellerini kullanacağınız alana göre belirlemek daha uzun süreli ve rahat bir kullanım için oldukça önemli bir noktadır. Halılarda tüylenme yapmaması, toz hapsetmemesine ve kaygan olmamasına dikkat edilmelidir. Özellikle banyoda kullanılacak halı modellerinin kaygan olmaması son derece önemlidir. Banyoda kullanılacak ev tekstili ürünleri olan havlular yüzde yüz pamuk olabildiği gibi farklı kumaşlardan da yapılmaktadır. Havluların yumuşak olması ve suyu hızlı emmesi dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Tül perde modelleri keten, ipek, saten ve polyester gibi farklı kumaşlardan olabildiği gibi boyu, kumaşı ve renginin özel olarak tasarlanma imkânı da bulunmaktadır. Genellikle mutfak masalarında kullanılan masa örtüleri çeşitli sertlik ve yumuşaklık da olabilirler. Birbirinden farklı modellerde tasarlanan masa örtüleri bulunmaktadır. Masaya tam yapışan masa örtüleri oldukça sık tercih edilir. Yatak odaları ev tekstili ürünlerini daha yoğun olarak kullanılır. Çarşaf ve nevresim takımları, yastık ile yastık kılıfları, yorgan, battaniye ve pike gibi tekstil ürünleri daha çok yatak odasında kullanılır. Pamuktan, polyesterden üretilen çarşaf, nevresim takımları bulunmaktadır. Farklı modellerde ve desenlerde yastık kılıfları ile odaya canlılık katılabilir. Yün veya elyaf yorganlar sıcak tutması açısından daha çok tercih edilir fakat yün kullanılan yorgan ve battaniyelerin yıkama ve kurutma işlemleri daha uzun sürmektedir. Daha kolay yıkanabilen modeller de bulunmaktadır. Sert yapıdaki modellerinin yanı sıra yumuşak ürünler de mevcuttur.

 Ev Tekstil Ürünleri Dekorasyon Fikirleri

Ev Tekstil Ürünleri Dekorasyon Fikirleri

Tekstil ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi ürünlerin renk seçimidir. Dekorasyon ürünleri, mobilyalar ve tekstil ürünlerinin renk olarak birbirine uyan renklerden dizayn edilmesi ile göz yorgunluğu azaltılmaya çalışılabilir ve daha dinamik bir görüntü elde edilmesi sağlanır. Dekorasyon için zıt renkleri yoğun olarak kullanmaktan kaçınılmalıdır. Perde modelleri seçilirken evin ışığına göre bir seçim yapılması, ışıktan daha iyi yararlanmasını sağlar. Gün ışığını çok alan bir evde oturmuyorsanız daha ince tül modelleri ile gün ışığından daha çok faydalanabilirsiniz. Ayrıca açık renkli perde kullanımı da evinizi daha aydınlık durmasına yardımcı olacaktır. Eğer evinize fazla gelen gün ışığını azaltmak istiyorsanız o zaman da karartma stor perde modelleri ve kalın kumaştan yapılan tül ve perdeleri kullanmak sizin için daha ideal olacaktır. Halı seçimi de oldukça önemlidir. Öncelikle halının nerede kullanılacağına karar verilmeli ve ona göre model seçimi yapılmalıdır. Kalın ve büyük bir ürün istiyorsanız halı, daha ince ve küçük boylarda bir ürün arıyorsanız ise kilim modellerine göz atmanız daha uygun olacaktır. Boyutuna ve kalınlığına karar verdikten sonra, toz tutmayan ve kolay temizlenebilen bir halı veya kilim modelleri kullanıcı için daha rahat bir kullanım vaadi sunmaktadır. Temizleme işleminin daha rahat olması için halı örtüleri kullanılabilir. Bu sayede sık sık kirlenmesinin önüne geçilmesine yardımcı olur. Halı, perde, yatak örtüsü, yastık kılıfları, nevresim takımları, masa ve koltuk örtülerinin renk ve desen olarak birbirleriyle uyum içerisinde olmaları evi daha sakin ve yorucu olmayan bir görüntü içerisinde olmasına yardımcı olacaktır. Farklı seçenekler arasından evinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Farklı model ve tarzdaki ev tekstil ürünleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.