Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

3M
Gfb
Dyo
Mte
Sgs
Std
Aeg
Bba
Gen
Cat
Eca
Abb
Tem
Ack
Rox
Day
Ugr
Jms
Leo
Gav
Kef
404
GFB
Say
Cmc
Cs
Mas
ABB
Tfa
Rem
Oag
Kwb
Bts
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk/Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Güç Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yapı Market & Bahçe

için 703,130 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Yapı Market ve Bahçe

Bahçe bakımı pek çok bireyin amatör ya da profesyonel olarak ilgilendiği alanlardan biridir. Hem toprağın ideal bir şekilde kullanılması hem de estetik bir görünümün yakalanması amacıyla bahçe düzenlenmesi büyük önem arz etmektedir. Gübrelerin kontrol edilmesi, İlaçlamanın yapılması, çim boy uzunluğu, bitki sulama işlemi ve benzeri pek çok nokta bahçe bakımına dahil olmaktadır. Çeşitli araç ve gereçlerin yardımı ile beraber bahçe bakımı oldukça kolay bir işleme dönüşmektedir. Bahçe ekipmanları birbirinden farklı pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede her türdeki bahçenin gereksinimleri kolaylıkla karşılanmaktadır. Makas, sulamak için kap, eldivenler, hortumlar ya da tırmıklar ve benzeri aletler bahçe bakımını oldukça zevkli bir hale dönüştürmektedir. Bahçe makası sayesinde çimlerin tamamı belli bir uzunlukta olabilmektedir. Bu durum estetik bir görünüm oluşturulması amacında oldukça faydalı olan etkenlerden biridir. Bahçenin her daim hayalinin kurulduğu şekilde düzenlenmesi bu sayede gerçekleşmektedir. Çeşitli markaların üretmiş olduğu ürünler her bireyin gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede bireylerin diledikleri tarzı bahçelerine yansıtması daha pratik bir hale bürünmektedir. Bahçe malzemeleri yardımıyla dilediğiniz dekorasyonu bahçeniz üzerinde deneyebilirsiniz. Bunlara ek olarak bahçe işlerinin psikolojik iyi oluşa da katkısı oldukça fazladır. Üretim sürecine tanıklık etmenin ve doğa ile kurulan ilişkiyi geliştirmenin gelişime katkısı oldukça fazladır. Bu nedenle pek çok uzman, ailelere çocuklarını doğa ile iç içe olacak şekilde yetiştirmelerini önermektedir. Bahçenizi hem estetik hem de eğlenceli bir halde tasarlayarak evde yaşayan her bireyin bahçeden maksimum verimi almasını sağlayabilirsiniz. Beraberinde estetik bir bahçe evinizin dış cephesini de daha şık gösterecektir. Doğru ürünleri doğru amaçla kullanmanın ardından estetik bir görünüm kendiliğinden gelecektir. Devamında dilediğiniz tasarımları ağaçlarınız, çiçekleriniz ya da çimleriniz üzerinde deneyerek yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bahçe aletleri birbirinden farklı pek çok amaç için kullanılmaktadır. Bu sayede bireyler diledikleri tasarımı bahçeleri üzerinde deneyebilmektedir. Evinizin dış cephesiyle de uyumlu olacak şekilde konseptler belirleyerek ilk adımı atabilirsiniz. Bununla beraber aksesuarlar ile daha hareketli ve canlı görünümler de oluşturabilirsiniz. Özellikle ebeveynler için bahçe tasarımı büyük ölçüde önemlidir. Çünkü çocuklar bahçede sıklıkla zaman geçirmektedir ve mevcut andan keyif alması için sevdiği bir alanda oyun oynaması gerekmektedir. Yeni bir bahçe dekorasyonu ile gerekli konforu ve hareket alanını sunabilirsiniz.

Malzemeler Yardımıyla Bahçe Dekorasyon Önerileri

Malzemeler Yardımıyla Bahçe Dekorasyon Önerileri

Bahçe aksesuarları ve de malzemeleri toprağın verimli kullanımı ile beraber estetik bir görünümün oluşmasını amaçlamaktadır. Bu sayede hem topraktan yararlanmak hem de şık ve estetik bir bahçe dizayn etmek büyük ölçüde kolaylaşmaktadır. Özellikle mekanların ya da işletmelerin açısından bahçe dizaynı oldukça önemlidir. Yapı market malzemeleri sayesinde bireyler kendi tarz ve stillerini bahçe dizaynına da yansıtmaktadır. Bahçenin verimli kullanılmasına fayda sağlamaktadır. Her bahçe çeşidi için ideal malzemeler ve aksesuarlar kolaylıkla bulunabilmektedir. Bahçe dekorasyon işlemi bir dizi sıralı eylemi gerektirmektedir. Bu nedenle büyük alanlar için peyzaj mimarları ile çalışılması pek çok uzman tarafından önerilmektedir. Daha küçük bir alana sahip olan bahçelerde bu işlem modeli değişkenlik göstermektedir. Toprak ile uğraşmayı seven her birey kendi tarzı ve beğenisi ölçüsünde bir dekorasyon geliştirebilmektedir. Bir kültivatör edinerek ilk adım kolaylıkla atılabilmektedir. Bahçe işleri için kültivatör olmazsa olmaz bir niteliktedir. Çünkü tüm toprak alanının havalanmasına vesile olmaktadır. Bu durum ekilen her bitki açısından oldukça önemlidir. Kültivatör ve benzeri yeni nesil bahçe malzemeleri sayesinde pek çok eylem daha pratik bir hale dönüşmektedir. Bununla beraber her malzeme her birey tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Örneğin, 160 cm boyundaki bir insan ile 1.85 cm boyundaki bir insan için ideal olan kürek ve tırmık boyutu değişkenlik göstermektedir. Bu sayede her birey kendi beden formuna uygun olacak şekilde çalışabilmektedir. Yapı market ürünleri her bahçe ve birey için uyumlu olacak şekilde kategorileştirilmektedir. Her durum açısından başlıca ölçüt ürünün kaliteli olmasıdır. Kaliteli ürün ile her tarz kolaylıkla ve uzun süreli olacak şekilde yansıtılabilmektedir. Bununla beraber kalitesiz ürünler toprağın yapısına dahi zarar verebilmektedir. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmamak adına her birey seçim noktasında kaliteye özen göstermelidir. Bahçe el aletleri dahil olmak üzere her üründe kalite unsuru gözetilmelidir. Devamında boş zamanlar daha verimli bir hale dönüşecektir. Beraberinde üretim sürecine şahit olmanın ruh sağlığı açısından da olumlu sonuçları bulunmaktadır. Bahçe ürünleri ile keyifli zamanlar geçirebilir ve kendi tarzınızı yaratıcılığınız ile bahçenizde ortaya koyabilirsiniz. Gerekli olan aletlerin sürekli yakınlarda bulundurulması ile ölümsüz bir estetiklik kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Yapı market kampanyaları takibi yaparak sizin için en ideal olan ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bahçenizdeki Yardımcı El Aletleri Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla

Bahçenizdeki Yardımcı El Aletleri Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla

Üreticiler her bahçe özelinde kullanılabilecek pek çok ürün üretmektedir. Bu sayede bahçe büyüklüğü ya da yapılacak olan işlem fark etmeksizin bireyler diledikleri tasarımları bütçesine uygun şekilde yapabilmektedir. Yapı market malzemeleri birbirinden farklı pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Düzenli budama yapabilmek amacıyla edineceğiniz bir makas pek çok soruna çözüm getirecektir. Bitkilerin daha sağlıklı ve canlı olmasına da olanak sağlamaktadır. Beraberinde bahçe hortumu da oldukça önemli olan ürünlerden biridir. Hortum yardımıyla bahçenin her alanını rahatlıkla sulayabilirsiniz. Çapa da hortum ve makas kadar önemli olan aletlerden biridir. Çapa ile beraber ölmüş bitkiler ve yabani otlar kolaylıkla ayırt edilebilmektedir. Beraberinde tırmık da aynı amaç için kullanılmaktadır. Bahçenin her daim estetik, yeşil ve de canlı görünmesi için bahçe bakımı büyük önem arz etmektedir. Ayrıyeten boş zamanlarda toprak ile uğraşmak ruh sağlığı açısından da oldukça faydalı olan eylemlerden biridir. Budama ve benzeri eylemler stresin tüm vücuttan arınmasına yardımcı olmaktadır. Beraberinde topraktan başlayan üretim sürecine birebir tanıklık etmek de gelişim süreci açısından önemlidir. Pek çok uzman çocukların oyun oynadığı alanın önemi üzerinde durmaktadır. Bahçenin estetik, geniş ve ferah bir tasarımda olması çocukların da mutlu bir şekilde zaman geçirmesine vesile olmaktadır. Bahçe aydınlatması ve benzeri detaylara dikkat edilerek şık bahçeler oluşturmak kolaylaşmaktadır. Çünkü ışığın duruşu, kaynağı ve de rengi görünüm açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle estetik kaygı taşıyan bir bahçe düzenlenmesinde aydınlatmaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu sayede toprağa faydalı bir eylem de gerçekleşecektir. Ağaçların, bitkilerin ve de çiçeklerin gerekli mineralleri alması da kolaylaşmaktadır. Çünkü toprak ve de bitkiler her daim bir bakıma tabi tutulmaktadır. Bu sayede bolluk, bereket ve de canlılık her zaman için baki kalmaktadır. Bu durumun yalnızca kaliteli ürün seçimi ile gerçekleşeceği de unutulmamalıdır. Çünkü kalitesiz ürünler çeşitli kazalara da sebebiyet vermektedir. Bahçe işleri ile uğraşan pek çok birey kalitesiz malzeme kullanımından dolayı çeşitli zorluklar ile mücadele etmektedir. Herhangi bir risk faktörünün oluşmaması adına kaliteye özen gösterilmesi büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda fonksiyonel niteliği de bulunan bir ürünün seçimi ile pek çok soruna çözüm bulmak kolaylaşacaktır.

Bahçe Peyzaj Malzemelerinden Yararlanmanın İdeal Yolları

Bahçe Peyzaj Malzemelerinden Yararlanmanın İdeal Yolları

Bahçe malzemeleri ve benzeri ürünler toprağın verimliliği artırmadan estetik görünüme dek pek çok amaçla kullanılmaktadır. Bahçe aksesuarları ise fonksiyonel nitelik sergilemeyen ürünlerdir. Dolayısıyla yalnızca estetik bir görünüm katma amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle bireylerin bahçe malzemeleri hakkında bilgi sahibi olması ve beraberinde aksesuar seçiminde özgün tercihlerini ortaya koyması gerekmektedir. Hortum, tırmık, kürek ya da budama makası ve benzeri malzemeler her bahçe için gerekli olan ürünlerdir. Bu nedenle bahçe boyutu ya da yapılacak eylem fark etmeksizin her bireyin alması gereken ürünlerden bazılarıdır. Özellikle budama makası muadili zor bulunan bir üründür. Bu sebeple kaliteli ve de fonksiyonel bir budama makasının seçilmesi gerekmektedir. Yapı market hırdavat malzemeleri ile bitkilerin daha yeşil daha canlı ve daha renkli görünmesi kendiliğinden gerçekleşmektedir. Çünkü sağlığı ve estetikliği getiren başlıca unsur, düzenli bakımın yapılıp yapılmadığıdır. Ek olarak, aksesuar seçiminde de doğaya zarar verip vermediği hesaba katılmalıdır. Çünkü doğaya zararlı nitelikte olan bir aksesuarın kullanımı ile de bitkiler olumsuz etkilenebilmektedir. Çitler ya da yapay saksılar ile bahçeye bohem bir hava katabilir ve dilediğiniz gibi yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bununla beraber çit ve benzeri ürünlerin seçiminde uzun süreli kullanım durumu da hesaba katılmalıdır. Dış koşullara ve her hava durumuna uyum sağlayabilecek kalitede ürünler seçilmelidir. Bu sayede yağmur ya da kar gibi olumsuz hava koşullarının bahçe görünümüne herhangi bir etkisi olmamaktadır. Bununla beraber pek çok birey toprağın olmadığı alanı da doğal göstermeyi istemektedir. Bu amaçla yapılan bahçe zemin kaplama her alanı doğal bir yeşillik ile kucaklamaktadır. Bu sayede bahçenin her alanı aynı doğallıkta olmaktadır. Herhangi bir kısmına yapılabilecek yürüme yolu ile kaplamanın zarar görmesi de engellenmektedir. Çünkü yapay malzemeler de doğal bitkiler gibi dış koşullara karşı hassas bir yapıdadır. Ebeveynler için üretilen ürünler de oldukça fala bir sayıdadır. Çocuk oyun alanı yerleştirildiği bahçede özerk ve de bağımsız bir alan oluşturmaktadır. Bu sayede çocuklar kendi alanlarında özgürce oyun oynayabilmektedir. Beraberinde estetik görünüm amacı taşıyan farklı tasarım ürünler de bulunmaktadır. Oldukça özgün tasarımlar ile üretilen süs havuzlar, bahçenin görünümüne ihtişam ve güzellik katmaktadır. Aynı zamanda aydınlatma detayları ile görünümü dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Bahçe Peyzaj Malzemeleri Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bahçe Peyzaj Malzemeleri Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Malzemeler ve aksesuarların niteliği ile işlevi değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bireylerin farklar ve de işlevler hakkında bilgi sahibi olması büyük önem arz etmektedir. Bahçe peyzaj malzemeleri birbirinden farklı pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Her aletin ve de aksesuarın kendisine has bir kullanım şekli ve alanı bulunmaktadır. Bu noktada bireylerin bilgi sahibi olması oldukça önemlidir. Çünkü kullanım şekli de uzun süreli kullanım imkanına etki eden faktörlerden biridir. İdeal bakım ve de aydınlatma ürünleri ile beraber boş zamanlarınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Gündelik hayatın yoğunluğunun ardından bahçe işleri ile uğraşmak ruh sağlığı açısından iyileştirme gücü oldukça fazla olan etkenlerden biridir. Beraberinde Alzheimer gibi rahatsızlıklara da iyi geldiği kanıtlanmıştır. Çünkü doğa ile uğraşma hafızayı da dinç tutan eylemlerden biridir. Dolayısıyla pek çok uzman bahçe işlerinin hem çocuk hem yetişkin hem de yaşlılar için oldukça ideal olduğunu dile getirmektedir. Bahçe toprağı çeşitli takviyeler ile doğurgan bir hale dönüşmektedir. Bu sayede birbirinden farklı pek çok bitkinin aynı zemin üzerinde yetişmesine olanak tanımaktadır. Kullanılan takviye gübre ve benzeri ürünler ile bitkiler ideal şekilde beslenmektedir. Bununla beraber estetik görünüm açısından da önemlidir. Yapacağınız üretimler ile bahçenizi dilediğiniz gibi bir ortama çevirebilirsiniz. Örneğin, pek çok birey bahçenin dışardan azade bir halde durmasını istemektedir. Bu amaç doğrultusunda uzun bitkiler ya da korkuluk oldukça uyumlu olmaktadır. Dışardan bakınca bahçenin iç kısmının görünmesine engel olmaktadır. Bu durum özellikle aileler açısından fazlasıyla önemlidir. Bahçe eşyaları da benzer bir öneme sahiptir. Estetik görünüm açısından belirleyici olan ürünlerin doğaya yönelik etkisi hesaba katılmalıdır. Çünkü doğa açısından zararlı olan ürünler bitki gelişimini de olumsuz etkilemektedir. Örneğin, bahçe işi ile ilgilenen bireyler bitkiler ile kapalı ortamda bulunan kişilerin sigara içmemesini önermektedir. Çünkü hava içerisinde gezinen gazlar doğrudan bir şekilde bitkileri etkilemektedir. Kış bahçesi ve benzeri etrafı kapalı bir bahçe düzenlemeyi amaçlayan bireylerin dikkat etmesi gereken başlıca unsur bu noktadır. Eklenen aydınlatma detayları ile beraber pek çok özel gün için ideal olabilecek bir ortam oluşabilmektedir. Her şartta ve durumda düzenli bakımın şart olduğu unutulmamalıdır. Aksayan bakım düzeni bitkilerin gelişimi açısından oldukça zararlıdır.

Bahçe Malzemeleri ve Aksesuarları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe Malzemeleri ve Aksesuarları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe malzemeleri ve aksesuarları satın alırken göz önünde bulundurulması gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Her bahçe için gerekli ve fonksiyonel olan ürün değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle bireylerin seçim yaparken ürün özelliklerine dikkat etmesi fayda sağlamaktadır. İlk olarak bahçe boyutu hesaba katılmalıdır. Çünkü bahçe boyutuna göre ideal malzeme ve aksesuar değişkenlik göstermektedir. Örneğin, büyük boyutlu bahçeler için sus havuzu kullanımı oldukça estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Lakin küçük boyutlu bahçelerde süs havuzu oldukça büyük bir alanı kapladığından işlevsel bir kullanım alanı sunmamaktadır. Dolayısıyla bireylerin her ürün seçiminde bahçe boyutunu gözetmesi gerekmektedir. Bununla beraber bahçe eldiveni ve benzeri ürünler için bahçe boyutunun gözetilmesi bir zorunluluk değildir. Çünkü eldivenin uzun süreli bir şekilde kullanılmasında yapılan eylem etkili olmaktadır. Estetik bir görünüm oluşturma aşamasında aydınlatma da büyük önem taşımaktadır. Aydınlatma noktasında bahçenin hangi alana baktığına dikkat edilmelidir. Güneşin yansıdığı alana yönelik olarak bir aydınlatma yapılmalıdır. Bu sayede her alanın ışıklanması daha mümkün bir duruma evrilecektir. Beraberinde salıncak ya da çocuk oyun alanı gibi ürünlerin yerleştirilmesinde de güneş ışığı hesaba katılmalıdır. Örneğin, gündüz saatlerinde salıncakta vakit geçirmeyi düşünen bir kişi güneş ışınlarının yansıdığı alana binaen bir yerleştirme yapabilir. Bu sayede hem ürün hem de alan kullanımı ideal bir şekilde tamamlanmaktadır. Kategoriler arasında her bireyin gereksinimlerini karşılayacak derecede pek çok ürün bulunmaktadır. Aynı zamanda her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenen fiyat skalası da rağbeti artıran unsurlardan biridir. Özellikle bahçe teli ve benzeri her bahçe açısından gerekli olan ürünlerin fiyat skalası tamamen kullanıcı memnuniyeti gözetilerek belirlenmektedir. Dilerseniz bahçe teli fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve gereksinimleriniz ölçüsünde seçenekler oluşturabilirsiniz. Seçeneklerin oluşturulması satın alma aşamasını daha pratik ve nokta atışı bir hale dönüştürmektedir. Bu sayede her birey doğru bir alışverişe kolay bir şekilde imza atabilmektedir. Boş zamanlarınızı daha verimli ve de keyifli hale getirecek olan bahçe bakımı, ruh sağlığı açısından da iyileştirici bir role sahiptir. Her aşamanın ideal bir seyirde sürmesi açısından kaliteli malzemeler ve estetik aksesuarlar yardımcınız olacaktır. Siz de bir malzeme ve bir aksesuar ile ilk adımı atabilir ve bahçenizi hep hayalini kurduğunuz haline dönüştürebilirsiniz.