Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

DJI
Dji
Ncy
Tox
4M
Day
Hdg
Nzg
Uno
Vip
Ca
EA
Ixo
Lc
Mjx
Ryt
Zet
Zoe
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Oyuncu Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Uçuş Süresi

Başka bir kelime deneyin

Kamera Çözünürlüğü

Başka bir kelime deneyin

Katlanabilirlik

Başka bir kelime deneyin

Engel Sensörü

Başka bir kelime deneyin

GPS

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Yetişkin Hobi & Oyun

için 70,223 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  DJI Mini 2 SE Drone

  (4)
  14.442 TL SEPETTE 12.997,80 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Route Wall Game Aile Oyunu

  (66)
  188 TL SEPETTE 150,40 TL
  +

Yetişkin Hobi & Oyun

Eğlence araçları, her yaştan insan için farklı çeşitlerde üretilmektedir. Çocuklar için eğlence ve hobi amaçlı alınan oyunların yetişkinler için de olan çeşitleri bulunmaktadır. Yeni hobiler oluşturmak veya var olan hobinizi oyunlarla güçlendirmek günlük hayattaki iş stresinizi atmanıza, dikkatinizi güçlendirmenize ve keyifli vakit geçirmenize katkı sağlar. Bu oyunların çeşitliliği tercih yapmayı zorlaştırsa bile, kendinize uygun bir hobi ürününü edinerek daha sonra diğer oyunları da deneyebilir ve kendinize uyan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz boyama yaparak dikkatinizi toplayabilir, aynı zamanda renklerle hayal dünyanızı kuvvetlendirebilirsiniz. Dilerseniz de kart oyunları ile hafızanızı geliştirecek kart oyunları oynayabilirsiniz. Yetişkin oyun ve hobi araçları içinde satranç, puzzle, dama, Monopoly , domino, Tabu gibi oyunlar yer almaktadır. Bu oyunlar grup içerisinde oynanıp oynanmamasına göre iki gruba ayrılabilir. İki kişilik oyunlar arasında yer alan satranç, dama gibi oyunlar oyun becerinizi arttırmanıza yardımcı olur. Grup halinde oynanan oyunlar ise monopoly, tabu, scrabble gibi eğlenceli vakit geçirmeyi ve düşündürmeyi sağlayan oyunlardandır. Yetişkinler için hobi oluşturabilecek çeşitli kutu oyunları, puzzle, model taşıtlar, uzaktan kumandalı araç, maketler ve oyun takımları bulunmaktadır. Yetişkinlerin oyunları çocuklardan farklı olarak zekâ açıcı, geliştirici olmakta ve daha detaylı yapılardan oluşmaktadır. Kaliteli malzemelerden yapılmış hobi ve oyuncak çeşitlerini edinerek uzun süre keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çeşitli minyatür oyuncakları edinerek çocukluğunuzda hayran olduğunuz karakterleri oyuncaklarınızda görerek hatırlayabilirsiniz. Sizin için değerli olan bu minyatür oyuncaklar, iş yerinizde veya kişisel odalarınızda yer alabilir. Yetişkin oyunları gün geçtikçe artmakta ve yeni hobi ve oyun fikirleri de oluşmaktadır. Bu oyunlar ilgi alanlarınıza yönelik çeşitlenmekte ve farklı alternatiflerde sunulmaktadır. Hayatınıza heyecan katacak birçok hobi fikri edinebilir ve çeşitli oyuncaklarla kendinizi eğlenceli hissedebilirsiniz. Hobinizi keşfetmek istiyorsanız veya kendinize yeni bir hobi oluşturmak istiyorsanız ürün sayfamızı inceleyerek yetişkinler için hobi önerileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

 Yetişkin Hobi & Oyun Ürünleri

Yetişkin Hobi & Oyun Ürünleri

El, göz koordinasyonunuzu güçlendiren hobiler ve yetişkin oyunları, zekânızı geliştirmenize yardımcı olarak kendinizi daha özgüvenle hissetmenizi sağlayabilir. Dilerseniz ailenizle, dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çeşitli oyunlar bulunuyor. Tek başına hobi arayışı içerisindeyseniz yapbozları tercih edebilirsiniz. Puzzle yapmak sadece çocuklar değil yetişkinler için de düşünme ve motor becerisini geliştiren bir aktivitedir. Yetişkin yapbozları daha karmaşık ve fazla parçadan oluşabilir. Puzzle seçimi kişiye özeldir. Puzzle satın almadan önce sevdiğiniz bir görseli veya manzarayı belirleyebilir veya ünlü kişilerin resimlerini puzzle yapabilirsiniz. Odalarınızda yaptığınız yapbozları dekoratif çerçevelerle kullanarak şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yetişkinler için çeşitli hobi malzemesi sağlayacak oyunlar bulunmaktadır. Dilerseniz tek kişi, dilerseniz grup halinde bu oyunları oynayabilirsiniz. Yetişkin hobi malzemelerinden olan puzzle, satranç düşünce gelişiminizi etkileyerek, görsel hafızanızı arttırmanıza yardımcı oluyor. Önce daha basit yapbozlar edinerek daha sonra detaylı ve yakın renk tonlarını içeren yapbozları yapmaya başlayabilirsiniz. Domino, akıl hafıza kartları gibi oyunlar eğitici ve hafıza geliştirici oyunlar arasında yer alırken; dil becerinizi geliştirmeye yarayan İngilizce dil oyunları da bulunmaktadır. Tabu grup halinde oynayabileceğiniz ve düşünme, anlatma becerinizi kuvvetlendiren bir oyundur. Oyun oynamayı yetişkinlere de sevdiren bu hobi araçları, boş zamanlarınızı keyifli ve eğitici bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Hafızanızı güçlendirmeyi sağlayan oyunlar, çeşitli stratejiler üretme kabiliyetinizi de arttırarak oyunlarda başarı sağlamanıza yardımcı oluyor. Denge oyunları içinde yer alan jenga, taş bloklarını devirmeden taşları çekerek denge sağlamayı gerektiren bir oyundur. Taşları çekerken kuleyi devirmemeye çalışmalısınız. Bu sayede zamanla strateji geliştirebilir ve hareketlerinizi kontrol altına almaya başlayabilirsiniz. Bir emlak oyunu olan monopoly ise, ailece oynanabilir ve para yerine geçen kartları kullanılarak emlak sahibi olmayı sağlamaktadır. Zamanla yarışmanızı sağlayan Tabu oyunu, zamanı ayarlama konusunda size yardımcı olur. Zamanınızı daha planlı kullanmanız konusunda sizi destekleyen Tabu oyunu, zamanla size strateji kazandırır ve siz de bu oyunda başarılı olabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile hareket eden uçak, helikopter ve arabalar; çocukluğunuza dair oyuncakları tekrar oynamanızı kendi kendinize eğlenceli zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

 Yetişkin Hobi & Oyun Malzemeleri

Yetişkin Hobi & Oyun Malzemeleri

yetişkin kutu oyunları monopoly, tabu, jenga, domino, satranç, bambu çubuklar, taş boyama, kızma birader, dama, tavla gibi çeşitli oyunlardan oluşmaktadır. Kutu oyunları hayal gücü geliştirici ve parçaları birleştirme, taşları kullanma kabiliyetini de arttırmaya yardımcı olur. Kutu oyunları oynarken aile içerisindeki problemleri çocuklarınızla konuşabilir, onları oyunda daha rahat anlayabilirsiniz. Hem yetişkin hem de çocuklar için oyun oynama fırsatı sunan kutu oyunları çocuklarınızın gelişimine de olumlu katkılar sağlar. Evde 4, 5 kişilik oyun oynamak istiyorsanız ailece oynanabilen Tabu, monopoly, okey, jenga gibi oyunları tercih edebilirsiniz. Şarjlı uzaktan kumandalı arabaları ev içerisinde çocuklarınızla araba yarışı yapmak için tercih edebilir veya kendi çocukluk oyunlarınızı hatırlatacak bu oyuncakları edinerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yetişkin hobileri arasında yer alan maket yapma tutkusu, hazır maket parçaları ile hobi oyunları arasında yerini alıyor. Maket yaparak farklı mekânlar oluşturabilir, hayallerinizdeki evi veya bahçeyi tasarlayabilirsiniz. Tamamen kendi isteklerinize göre yerleştireceğiniz maket parçalarını düzgünce birbirine tutturarak şekiller oluşturabilirsiniz. Hem el becerinizi, hem hayal gücünüzü geliştiren maket yapma hobisi, çeşitli tasarımları ortaya çıkartmanızı sağlarken evinizde de dekor olarak kullanılabilir. Kendi el becerilerinizle yaptığınız maketleri evinizde dekorasyon amaçlı kullanarak hobilerinizi sergileyebilirsiniz. Maket için ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri set halinde alabilir, yapıştırıcı kesici alet, tahta seramik gibi çeşitli malzemelere kolayca ulaşabilirsiniz. Gemi, ev yapımı, araç yapımı gibi maketle yapabileceğiniz tasarımlarınızı oluştururken günlük sıkıntılardan uzaklaşabilir ve kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Yetişkin hobi oyunları içerisinde model taşıtlar da yer alır. Model taşıtlar, yetişkinlerde dekorasyon ve koleksiyon oluşturmak gibi amaçlarla kullanılabilmektedir. Çeşitli arabalar, kamyonlar, trenler, uçaklar bir araya getirilerek dolap içerisinde hobi alanınızı oluşturabilirsiniz. Kafelerde ve çeşitli ofislerde de dekorasyon için kullanılan model taşıtlar, renkli araçların bir araya getirilmesiyle uyumlu ve göz alıcı bir görünüm sağlamaktadır. Çocukluktan kalan oyuncak sevginizi model taşıtlar kullanarak yansıtabilir ve çocuk ruhlu yapınızı koruyabilirsiniz.

 Yetişkinler için Oyun Fikirleri

Yetişkinler için Oyun Fikirleri

Evde geçirilen zamanı yetişkinler için eğlenceli hale getirme amacıyla birçok hobi ve oyun ürünü bulunmaktadır. Kendi hobilerinize ve tercihlerinize uygun ürünü edinerek ev ortamını daha keyifli bir alana çevirebilirsiniz. Çocuklarınızla akşamları veya hafta sonları oynayabileceğiniz evde 4 kişilik yetişkin oyunlar bulunmaktadır. Eğlenirken aynı zamanda düşündüren bu oyunları oynarken sosyal becerilerinizi güçlendirebilir, hem kendinize hem de ailenize keyifli bir ortam sağlayabilirsiniz. Bazı oyunlar ise 8-10 kişiye kadar oynama imkânı vererek grup oyunlarında kişi sayısını arttırmanızı sağlayabilmektedir. Herkesin kendi takımını kuracağı ve takım becerilerinizi geliştirecek bu oyunları oynayarak düşünme becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Tabu oyunu takım ruhunuzun artmasını ve zorluk dereceleri ile kabiliyetlerinizin güçlenmesini sağlamaktadır. Beyninizi daima canlı tutmayı amaçlayan takım oyunları, yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olarak çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilmenizi de sağlamaktadır. Ahşap gemiler, maket uçaklar oluşturabilir ve çeşitli oyuncakları edinerek kendi oyuncak koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Başlangıç için başlangıç maketlerini deneyebilir ve kendinizi geliştirdikçe daha zor maketleri yapmaya başlayabilirsiniz. Çocuk yanınızı daima canlı tutmayı sağlayan hobiler ve oyuncaklar, hafızanızı güçlendirirken yeteneklerinizi de kuvvetlendiriyor. Mıknatıslarla küp oluşturma ve farklı şekillerle yapma amacıyla manyetik yuvarlak mıknatıslar bulunmaktadır. Çocuklarınızla keyifli zaman geçirirken onlara aynı zamanda el becerisi geliştirmeleri konusunda destek olabilirsiniz. Taşınabilir kutu oyunları, dilediğiniz yere götürerek kullanabileceğiniz yapıda tasarlanmıştır. Dilerseniz geniş ailenizle birlikte, dilerseniz arkadaşlarınızla oyun oynayabilir ve takım halinde stresinizi atabilirsiniz. Yetişkin hobi oyuncak modelleri arasında uzaktan kumandalı arabalar, sakinleştirici oyuncaklar, dart oyunu, futbol şampiyonluk oyunları gibi oyunlar yer almaktadır. Oyuncak seçiminde de dikkat edilmesi gereken nokta kaç kişiyle oynanacağıdır. Grup halinde, tek kişi veya iki kişi oynanan oyunlar çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Bil Bakalım kutu oyunu, seçilen bir kartla oyunu başlatır, rakiplerinizi tahmin etmenizi gerektiren bir oyundur. Bu durum görsel algınızı, hafızanızı ve dikkatinizi arttırmaya çalışır. 2 kişiyle oynanan bu oyun, ilişki kurma becerilerinizi güçlendirmektedir.

 Yetişkinler için Hobi Fikirleri

Yetişkinler için Hobi Fikirleri

Yetişkinlerin hobi oyunları edinmesi, televizyondan sosyal medyadan ve diğer dijital ortamlardan uzaklaşmayı sağlayarak aileyle geçirilen zamanı arttırır. Teknolojik araçlarla geçirilen zamanlar, uzun süre radyasyona maruz kalmanıza ve kendinizi gergin hissetmenize sebep olabilir. Bu durumlara karşı çeşitli oyunlar edinerek kendinizi gevşetebilir ve stresinizi atabilirsiniz. Aileyi bir araya toplayan ve eğlenceli zaman geçirmeyi sağlayan grup oyunları odaklanmanızı arttırarak, günlük sorunlarınızdan uzaklaşmanıza da yardımcı oluyor. Yetişkinler için hobi oyunları bulunur ve bu oyunlar zihin geliştirme, zekâ açma ve geliştirme amacıyla da kullanılmaktadır. Özellikle belli bir yaştan sonra dikkatsizlik sorununu gidermek ve odaklanmayı arttırmak için çeşitli zekâ oyunları oynanması faydalıdır. Bu oyunlar mevcut kabiliyetlerinizi arttırmanızı ve dikkatinizi güçlendirmenizi sağlayarak, eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olur. Ayrıca dikkat arttırma amacıyla kullanılan hobi setlerinin içerisinde boyama kitapları da yer almaktadır. Yetişkinler için boyama kitapları alarak renkli kalemlerle dilediğiniz şekilde çizilmiş desenleri renklendirebilirsiniz. Boyama malzemeleriniz yoksa kuru boya, pastel boya gibi boyama malzemeleri edinerek boyama kitaplarınızı boyamaya başlayabilirsiniz. Ev içerisinde kâğıt oyunları da oynayarak keyifli bir zaman geçirilebilir. Kâğıt oyunları arasında yer alan UNO kartlar, poker fişleri, iskambil kâğıtları, Mangala, Anlat Bakalım gibi çeşitli eğitici ve eğlendirici oyunlardan oluşmaktadır. Renk ve rakam eşleştirmeli, düşünmeye sevk eden, çeşitli kart sayılarından oluşan kâğıt oyunları bulunmaktadır. Mangala analitik zekânızı geliştirmenize katkı sağlayan bir oyundur. Anlat Bakalım oyunu yasaklı kelimeleri kullanmadan kelimeleri anlatabilmeniz ve karşı tarafın da bunu anlayabilmesini gerektiren bir oyundur. Kelime becerinizi ve hafızanızı kuvvetlendiren bu oyun, Tabuya da oldukça benzemektedir. Rekabet ve hırs duygularını kuvvetlendiren takım oyunları, takım ruhunuzu ve aidiyet duygunuzu da arttırmaktadır. Sağlığa zararsız kimyasal madde içermeyen hobiler ve çeşitli oyuncaklar, hem yetişkinler hem de çocuklar için güvenle kullanılabilir. Çocuklarınızla beraber olduğunuzda bambu çubukları ile üç boyutlu şekiller oluşturabilirsiniz. Bu hem sizin hem de çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmek için önemli bir hobi aracıdır. Wi-fi kameralı katlanabilir drone çeşitleri de yetişkinler için video ve fotoğraf keyiflerini hobiye dönüştürme aracı olarak kullanılmaktadır. Drone üzerine yerleştireceğiniz kamera sayesinde manzara ve şehir fotoğrafları çekebilir ve fotoğraf tutkunuzu hobiye dönüştürebilirsiniz.

 Yetişkinler için Hobi Setleri

Yetişkinler için Hobi Setleri

Evde hobi edinmek ve ister kişisel oyunlar oynamak, ister çoklu oyunlar oynamak için bazı malzemelere ihtiyacınız var. Bu malzemeleri edinirken öncelikle ilgi alanınızı bulmalı ve buna uygun bir oyun tercih etmelisiniz. Eğer kart oyunları hoşunuza gidiyorsa iskambil, poker gibi oyunları alabilirsiniz. Eğer kutu oyunları hoşunuza gidiyorsa satranç, okey, dama, jenga gibi oyunlar arasından tercih yapabilirsiniz. Yetişkin hobileri arasında bulunan ve zarla oynanan oyunlar arasında dama bulunur. Dama iki kişilik oynanan masa oyunlarındandır. Ev içerisindeki kişilerle veya eşinizle oynayabileceğiniz dama oyunu, arkadaşlarınızı evinizde ağırlarken de tercih edebileceğiniz bir eğlence aracıdır. Evlerinizde hobi setleri bulundurmak akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz günlerde eğlenceli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Okey oyunu da 4 kişi ile oynanan bir masa oyundur. Bu oyun taşların standa dizilmesi ile oynanır ve keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı olur. Yetişkinler için hobi setleri içerisinde boyama kitapları, mandala boyama kitabı setleri, eğitici ve zekâ geliştiren oyunlar ve diğer oyun setleri bulunmaktadır. Hayal gücünüzü geliştirmeyi sağlayan ve günlük işlerinizi yaparken dikkatinizi odaklamanıza faydası bulunan çeşitli zekâ oyunları bulunmaktadır. Bu oyunlar üç boyutlu düşünmeyi, hızlı düşünmeyi ve analitik düşünmeyi sağlayarak beyninizin farklı bölgelerini çalıştırmanıza yardımcı olur. Yetişkinler için hobi setleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı özelliklerde üretilmektedir. Lisanslı hobi ve yetişkin oyunlarını inceleyerek kendi kişisel zevklerinize uygun oyunu edinebilirsiniz. Kimi oyunlar zarla, kimi oyunlar kâğıtla, kimisi ise blok taşlarla oynanmaktadır. Bu oyunların her biri zamanla kendinizi geliştirmenize ve hobilerle düşüncelerinizi canlı tutmanıza yardımcı olmaktadır. Zevkli ve eğlenceli birkaç saat geçirmek için oyun setlerine sahip olabilir, çeşitli zamanlarda farklı oyunları oynayabilirsiniz. Bu oyunlar arkadaş grubunuzu veya ailenizi daha iyi tanımanızı sağlayarak problem çözme becerilerinizi de arttırmanıza yardımcı olmaktadır. Farkı tercihlere yönelik üretilen hobi ve oyun ürünleri bulunuyor ve bu ürünler yetişkinlerin zekâlarını harekete geçirmeyi sağlıyor. Akıl oyunları, zekâ oyunları, ahşap yakı blokları, kule oyunları, buz kırma oyunları, minyatür maketler gibi çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Yetişkinlerin çocuklarla sıkılmadan oyun oynayabilmesini sağlayan bu oyunlar zamanla aile içerisindeki bağlarınızın da güçlenmesini sağlamaktadır. Ailecek yapboz yapabilir, yapboz parçalarınızı daha fazla seçerek uzun süre oyun keyfini sürdürebilirsiniz. 500, 1000, 1500 gibi puzzle parça sayıları bulunmaktadır. Ayrıca oyuncak çeşitleri içerisinde yer alan minyatürler, adalet heykelleri ve bunun dışında Harry Potter hayranları için tasarlanan oyun ve dekorasyon malzemesi de bulunmaktadır. Aksiyon oyuncaklarını hem oyun hem de dekorasyon amacıyla alabilirsiniz. Bu oyuncaklar çocuklukta hayran olduğunuz karakterleri size hatırlatarak keyifli koleksiyonlar oluşturmanızı sağlayabilir. Hemen siz de hobilerinizi genişletmek, oyun oynamaya başlamak ve keyifli zaman geçirmek için gerekli ürünleri ürün sayfamızdan inceleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.