Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

2As
Xcj
Orz
Yy
Bba
Sog
Ww
Ct
Rab
Msr
Aku
Mkm
Ipg
BD
Rox
Gci
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Mevsim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Outdoor & Kamp

için 100,408 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Outdoor ve Kamp

Büyük şehirlerin yorucu temposuna bir süreliğine ara vermek veya doğaya daha fazla yakın olabilmek için bireyler belirli süreliğine evlerinin dışında açık havada vakit geçirerek farklı doğa aktivitelerinde bulunurlar veya tek başlarına ya da sevdikleri ile bir arada yapmaktadırlar. Bu aktivitelerinin tamamına kamp denilmektedir. Son yıllarda özellikle de şehir hayatının daha yaygınlaşması ile birlikte bireyler doğada daha fazla vakit harcamayı tercih etmektedirler. Kamp veya outdoor aktivitelerinde birçok farklı özelliğe sahip ürünlerin kullanımı hem yapılacak kampın daha eğlenceli geçmesini hem de bireylere bulundukları doğal ortamda daha güvenli vakit geçirmesine imkan vermektedir. Diğer yandan yapılacak aktiviteye göre farklı araç ve gereçlere ihtiyaç duymaktadırlar. Kamp ürünleri denilince akla birçok farklı niteliğe sahip ürünler gelmektedir. Her biri farklı kullanım amaçları ile kullanıcılarına yüksek derecede kolaylık sağlamaktadır. İyi bir kamp deneyimi için birçok kullanıcı mevsime veya kampın yapılacağı alana göre ürün tercih etmektedir. Kamp ürünlerinin ortak özelliklerine bakıldığında hemen hemen hepsi dış ortama dayanıklılıkları ile bilinmektedirler. Örneğin; kamp yatağı kullanıcılarını soğuktan yüksek oranda korumaktadır. Ortopedik yapısı sayesinde sert zemin üzerinde kullanılsa dahi herhangi bir ağrıya sebep olmaz. Aynı zamanda uyku esnasında vücut sıcaklığını optimum seviyede tutarak vücudun nem ve sıcaklık dengesinin sağlanmasında büyük rol oynamaktadır. Kışlık ve yazlık olarak bulunan modellerinin yanı sıra genel mevsim durumlarına göre kullanılabilecek modellere de sahiptir. Kamp yapmak kişiden kişiye farklılıklar gösteren bir aktivitedir. Bazı bireyler doğa ile aynı zamanda mücadele etmeyi de öğrenmek istemektedirler bu yüzden daha detaylı ekipmanlar ile farklı deneyimler elde edebilirsiniz. Kamp bıçakları yapılan kamp süresince kullanıcılarının farklı işleri yapmasını kolaylaştırmaktadır. Kolay taşınabilir oluşunun yanı sıra paslanmaya karşı yüksek bir dirence sahiptir. Keskinliği ile farklı ürünleri kesmenizde, delmenizde ve parçalamanızda sizlere kolaylık sunacaktır. Kamp baltası ise ateş yakmak isteyen kamp severler için oldukça kullanışlıdır. Çalı ve odun gibi malzemelerin hazırlanmasında büyük kolaylık sağlayan bu ürün paslanmazdır ve asma aparatı ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Keskin ucu sayesinde uzun süreler boyunca bileme ihtiyacı duymadan sürekli bir kullanım sunmaktadır. Kamp giyimi için tercih edebileceğiniz askeri bot ürün seçenekleri de sayfamızda sizleri bekliyor.

 Kamp Çadırı ile Kamp Deneyiminizin Konforunu Arttırın

Kamp Çadırı ile Kamp Deneyiminizin Konforunu Arttırın

Kamp yapacaklar için temel ürünlerden biri olan kamp çadırı bireylerin kamp boyunca konakladıkları alan olmaktadır. Birçok farklı alana ve kaliteye göre birbirlerinden farklı olan kamp çadırları genel olarak belirli temel özelliklere sahiptirler. Kamp çadırları kullanıcılarının kamp boyunca konfor seviyesini arttırmak üzere tasarlanmışlardır. Kamp çadırlarının en önemli özelliklerden biri sahip oldukları kumaş tipidir. Bu kumaş tipinde dikkat edilmesi gereken özellik hava geçirgenliği ve ısıyı çadır içinde ne kadar oranda tuttuğudur. Bireyler kamp yapacakları alanın mevsimsel özelliklerine göre kamp çadırlarını seçebilirler. Bazı kamp çadırları düz zeminle tam olarak uyum sağlamaktayken bazıları sert kayaçlara sahip zeminlerle uyum göstermemektedirler bu yüzden kumaşın hangi mevsim şartlarına ve zemin yapısına uyum sağladığını gözden geçirmelisiniz. Alacağınız çadır için belirli değişkenler sizler için yüksek öneme sahip olmalıdır bunlar arasında çadırın boyutu ve kaç kişilik olduğu, kurulum için direk tipi, kumaş ve dikiş modeli ve aynı zamanda farklı ek materyaller görülmektedir. Çadır boyutundaki baz alınan hesaplama yöntemi çadır içine ne kadar uyku tulumu kapladığı ile alakalıdır ancak bireyler çadırlarını alırken kapladığı uyku tulumu alanının yanı sıra ek alanın da olmasına önem göstermelidir. Dört kişilik bir çadır iki kişi için oldukça yeterli bir alan sağlamaktadır. Ayrıca çadırın boyutu da sizler için bir diğer etken olmalıdır. Eğer kamp alanına yürüyerek gidecekseniz daha hafif çadır modelleri sizler için daha kullanışlı olacaktır. Oda tipli çadırlar farklı bölümlerden oluşmaktadır bu sayede çadırınızın içine kamp duşu veya kamp mutfağı gibi alanlar oluşturabilir, uzun süreli kamp deneyimlerinizi daha kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca kamp için kullanacağınız eşyalarınızı saklayacak alanlara sahip olmanız hijyen açısından önemlidir. Çadırın genel yapısını oluşturan direklerin fiber olması sizlerin hem rahat taşımasına hem de daha dayanıklı bir çadıra sahip olmanıza olanak sunmaktadır. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarında gidilen kamplarda bolca böcek ve diğer haşerat bolca bulunmaktadır. Gece iyi bir uyku çekebilmek için sineklik takılabilen aparatının olması sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Kamp çadırı dikişlerinin çift dikişli ve katlanmış olması yağmur suyunun sızmasına önemli ölçüde engel oluşturacaktır. Ayrıca düzgün kazıklara sahip bir çadır olması rüzgarlara karşı tam bir koruma sağlayacaktır.

 Outdoor Çanta Ne İşe Yarar?

Outdoor Çanta Ne İşe Yarar?

Outdoor sporlar son yıllarda her yaş grubu tarafından tercih edilen sporlar arasında kendisini göstermeye başlamıştır. Hem tatil hem de spor olarak görülen bu aktiviteler bireylerin doğaya kendilerini daha yakın hissetmesini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda doğa ile mücadele etmesini öğretmektedir. Diğer yandan birçok sağlıkçının görüşüne göre outdoor sporlar bireylerin daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktadır. Outdoor sporları arasında sıklıkla tercih edilenler arasında kampçılık, tırmanış, yamaç paraşütü gibi aktivitelerdir. Her bir aktivite kendine has ekipmanlara ihtiyaç duysa da hemen hemen hepsi outdoor çanta kullanımına ihtiyaç duymaktadır. Outdoor ve kamp aktivitelerinin yanı sıra seyahat severler için de birçok kolaylığı beraberinde getiren bu ürün belirli özelliklere sahiptir. İlk olarak uzun yol kat edecek kullanıcıları için sırt bölgesi ortopedik bir biçimde tasarlanmıştır. Bu sayede taşınılan ağırlık sırt bölgesine eşit bir biçimde aktarılmış olup uzun süreli kullanımda kullanıcının ağrı çekmesini önlemektedir. Ayrıca mevsime bağlı olarak hava geçirgenliği sayesinde sırt bölgesinin terlemesini önler, daha kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Sırt ve çanta arasındaki kıvrımlar sırt ve taşıma sağlığı açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca çanta içerisinde bulunan ürünlerin dış etkenlere bağlı olarak zarar görmesini önlemektedir. Dahası ayarlanabilir aparatları sayesinde sırtınıza uygun bir ayar yapabilir boyunuza ve taşıma durumunuza göre gerekli ayarları yapabilirsiniz. Bazı zorlu alanlarda çantanın kullanıcının bedenine doğru sahiplenmesi önemlidir. Özellikle dağ ve kanyon gibi tırmanış gerektiren alanlarda çantanın manevra kabiliyetini engellememesi önemlidir. Göğüs kısmı için bulunan kemer ile çantanızı kendi bedeninize uygun olarak sabitleyebilirsiniz. Rahatsızlık vermeyen kayışları sayesinde uzun yürüyüşler boyunca herhangi bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. Sahip olduğu ek kayışlar ile eğer daha fazla yük taşımanız gerektirecek bir durum varsa sizlere büyük kolaylık sunmaktadır böylece yükü eşit bir biçimde çantanıza pay edebilirsiniz. Outdoor aktiviteler için en önemli detaylardan biri de hava durumudur. Gerek seyahat gerek olası spor aktivitelerinde birçok materyalinizi hava koşullarından korumanız gerekebilmektedir. Outdoor çantalar gerek dikişleri gerek kumaşının su geçirmez oluşu ile çanta içindeki ürünlerin tamamının korunmasını sağlamaktadır. Çantada bulunan farklı cep ve bölmeler sizlerin yanınıza alacağınız ürünleri daha kolay saklamanıza imkan vermektedir. Bazı modellerde bulunan gizli cepler sizlerin seyahatlerde olası hırsızlık olaylarından korunmasına yardımcı olacak hayati öneme sahip belgelerin kaybolmasını önleyecektir.

 Kamp Ekipmanları ile Kamp Yapmak Artık Daha Kolay

Kamp Ekipmanları İle Kamp Yapmak Artık Daha Kolay

Kampa yeni başlayanlar veya farklı kamp deneyimleri denemek isteyen bireyler gittikleri kamp yerleri için farklı ekipmanları yanlarına almayı tercih etmektedirler bunun sebebi ise hem kampın daha eğlenceli geçmesini hem de kampın daha güvenli geçmesini sağlamak içindir. Kamp için en sık tercih edilen ekipmanların başında kamp matı gelmektedir. Dışarıda uyumak belirli önlemleri gerekmektedir. Özellikle dağ veya yüksekte yapılan kamplarda gündüz ve gece sıcaklıkları farklılık göstermektedir bu yüzden çadırın içinde yapılacak yatağın alt kısmının soğuktan koruyucu olması sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Diğer yandan çadır olsa bile gece birçok böceğin aktif hale geldiği bir dönemdir. Tam bir korunma olmadan uyumak sizleri zehirli böceklere karşı savunmasız bırakabilir. Hijyenik ve sıcak bir uyuma sağlaması açısından bu ürünler kamp ekipmanları listesinin başında olmalıdır. Işık ise kamp yapacaklar için bir diğer önemli ekipman olarak sayılabilir. Kamp yapılan alanda ışık neredeyse yok denecek kadar azdır ve gece olası tehlikelere karşı kamp lambası daha güvenli bir kamp yapmanıza olanak sağlamaktadır. Güneş enerjisi veya pilli modelleri ile uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadır aynı zamanda yoğun ışığı sayesinde görüş açısını büyük ölçüde ilerletmektedir. Gece tuvalet ihtiyacında veya yürüyüşe ihtiyaç duyulduğunda başa takılabilen kamp lambası sizlerin daha güvenli bir biçimde kamp yapmasına imkan vermektedir. Başa takılan bu lambalar ellerin dolu olmasını önleyerek gece daha rahat hareket edilmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda eğer grup halinde bir kamp yapılıyorsa olası kaybolmaları ışık sayesinde önleyebilirsiniz. Kamp ekipmanları arasında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yiyecek ve içecek hazırlama ürünleri liste başına yazılmaktadır. Kamp çaydanlığı Türkiye’deki kamp severlerin sıklıkla tercih ettiği parçaların başında gelmektedir. Odun ateşinde çay demlenmesine imkan veren kamp çaydanlığı ile lezzetli çaylar demleyebileceksiniz. Paslanmaz oluşu ve yüksek ısıya dayanıklılığı sayesinde sizlere uzun süreli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kamp masa sandalye ise kahvaltı ve diğer öğün sofralarının kurulmasında büyük rol oynamaktadır. Hafif ve katlanabilir oluşları ile taşınması oldukça kolaydır. Ayrıca piknikler için de kullanılabilir. Araç içinde yer kaplamayacağı için kolaylıkla araç içinde bulundurabilirsiniz.

 Kamp Sandalyesi Ne İşe Yarar?

Kamp Sandalyesi Ne İşe Yarar?

Kamp eşyaları arasında kullanıcıların mutlaka yanlarında bulundurdukları eşyalar arasında olan kamp sandalyeleri yapılan kampın çok daha keyifli ve konforlu geçmesini sağlamaktadır. Gün içindeki gezilerden sonra kamp ateşi etrafında rahatça oturulmasını sağlayan bu ürün gerek konforlu oluşu gerek kolay taşınabilir oluşu ile kamp severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kampın yanı sıra birçok açık hava aktivitesinde her kesimden birey tarafından tercih edilmektedir. Kamp sandalyesi yapılan kamp türüne göre birçok farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. Üreticiler kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne alarak farklı boyutlarda ve türlerde sandalyeler tasarlamaktadırlar. Örneğin uzun süreli yürüyüşlerin yapıldığı outdoor aktiviteler için daha ufak boyutlu ve daha az yer kaplayan sandalye modelleri tercih edilmektedir. Araba ile gidilen kamp aktivitelerinde daha geniş ve konforlu bir kullanım sunan modeller ise aynı zamanda pikniklerde ve plajlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kumaşlarının su geçirmez özelliği oluşu sebebiyle yağmur altında veya denize girildikten sonra kullanılabilir. Taşıma açısından her modelin farklılık gösteren ağırlığı olsa da genel olarak birçoğu rahatça taşınabilir ve yer kaplamaz özelliklere sahiptir. Bazı modeller sırtlık kısmına sahip olurken bazı modeller ise daha çok tabureye benzer biçimde tasarlanmıştırlar. Sırtlık olan modelleri bardak koyma bölmelerine sahiptirler böylece dış aktivitelerde ellerinizin daha özgür olmasını sağlayabilirsiniz. Balık tutmayı sevenler için de uzun süre sabit bir biçimde bekleyecekler için ortopedik anlamda kullanışlıdır. Uzun süren bekleyişlerde sırtınızı dinlendirebilirsiniz. Kamp alanları şartlarına göre sandalye seçiminizi farklılaştırabilirsiniz. Engebeli yerlerde kullanılacak sandalyelerin daha ufak olması sizin dengede olmanıza imkan vermektedir. Yer ile tam bir tutunma yapabilen ayakları sayesinde sabit kalabilirsiniz. Kamp sandalyeleri üretiminde hafif materyaller kullanılmaktadır bu sayede kullanıcıların daha fazla yük hissetmeleri önlenmektedir. Dayanıklı ve hafif malzemeler bu sandalyelerin oluşmasında büyük önem taşımaktadır. Diğer yandan bazı modeller ek ayaklıklar, ortopedik sırtlıklar, nem dengesini gözeten file kumaşlar gibi ek aparatlara sahiptirler. Özellikle doğa gözlemleri yapmak isteyen ve bu gözlemler yüzünden uzun süre aynı pozisyonda kalacak bireyler için ek sırt, bel ve baş aparatları daha konforlu bir kullanım sunacaktır. Sandalyenizi seçerken mutlaka ağırlığınızı ve kullanacağınız zemini göz önüne almanız gerekmektedir böylece sandalyenizi daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

 Kamp ve Outdoor Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamp ve Outdoor Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Son yıllarda kamp ve outdoor aktiviteler yoğun olarak toplumun birçok kesimi tarafından tercih edilmektedir. Bu talebe bağlı olarak birçok yerde kamp alanları oluşturularak talep karşılanmaya çalışılmıştır. Kamp veya birçok outdoor aktivitesi için birçok araç ve gerece ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanıcılar kamp maceralarına başlamadan önce gidecekleri yere ve süreye göre kamp malzemeleri listesi oluşturmak zorundadırlar. Bu listeye çadırdan, uyku tulumuna yemek pişirme araç gereçleri ve birçok farklı nitelikteki ürün dahil edilmektedir. İlk olarak kamp veya outdoor aktivite türüne göre yeterli boyutta ve dayanıklı bir çadır sahibi olmak kampın kalitesini doğrudan arttırmaktadır. Bunun yanı sıra kamp uyku tulumları iyi bir kamp için olmazsa olmazdır. Gerek kaz tüyü gerek diğer kumaş tiplerinden imal edilen uyku tulumları vücut ısısını optimize ederek sorunsuz bir uyku çekmenize imkan vermektedir. Kuş tüyü ve benzer yumuşak kumaşlar sıcak tutmakla kalmayıp aynı zamanda daha yumuşak bir zeminde uyku çekmenize imkan verecektir. Bunun yanı sıra katlanabilir oluşu ile kolay bir taşıma sunar, diğer yandan yıkanabilir oluşu ile sizlere uzun süreli bir kullanım sağlar. Kamp çantası ise sizlerin kamp malzemelerini rahatça taşıyabileceğiniz bir büyüklükte olmalıdır. Ayrıca sırt kısmının ortopedik olması ve vücuda tam olarak sabitlenecek ek aparatlar çantanın kalitesini arttıran detaylar arasında görülmektedir. Eğer kamp yapmaya ilk kez adım atıyorsanız sizler için hazırlanan kamp seti modellerine göz atabilirsiniz. Bu setler ilk kez başlayacak olanlar için gerekli olan çadır, uyku tulumu, ocak ve diğer araç gereçleri içermektedir. Kamp ocağı kampta yemek yapmak veya çay kahve hazırlamak için büyük bir öneme sahiptir. Ateş yakmanın zor veya tehlikeli olabileceği göz önüne alındığında bu ocaklar birçok ürünün hazırlanmasında kamp güvenliği sağlamaktadır ayrıca büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Döküm tava ve tencereler ile uyumlu olan bu ürün sayesinde birçok farklı yemeği hazırlayabilirsiniz. Outdoor malzemeleri ise yapılacak outdoor spora göre farklılık göstermektedir. Tırmanma halatları, dağlık zeminde yürüyüş materyalleri ve ayakkabılar bu malzemelerin içine dahildir. Bu ürünlerden seçim yaparken yapacağınız sporun nelere ihtiyaç olduğunu gözden geçirmelisiniz. Outdoor ürünleri arasında termal kıyafetler ve ayakkabılar büyük önem taşımaktadır. Ayrıca iyi bir outdoor çanta birçok seyahatte sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Yaz ve kış aktivitelerine bağlı olarak alınan ürünler birbirinden farklılık göstermektedir bu yüzden alacağınız ürünlerin yaza ve kışa göre uygunluğu oldukça önemlidir. Sizler de kamp malzemeleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için termal iç giyim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.