GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Burlington Güneş Gözlüğü

Rengârenk ve kullanışlı güneş gözlükleri uzun yaz günlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Pek çok kişinin farklı renklerle uyumlu birden çok güneş gözlüğü olabilir. Güneş gözlüğü seçerken şekli ve rengi kadar çerçevede ve camda kullanılan malzemenin kalitesi de oldukça önem arz eder. Uzmanlar da sağlık açısından güneş gözlüğünde uygun materyallerin kullanılması gerektiğini belirtir. Dünya çapında ilgi gören Burlington imzalı güneş gözlükleri, göz sağlığınızı korurken şıklığınızı da bütünler. Metal veya kemik malzemenin kullanıldığı çerçeve modelleri farklı yüz şekillerine de uyum sağlar. Degrade, organik, polarize ya da polikarbon malzemeden üretilen camlar ise UV ışınlarını filtreleyerek gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden dört mevsim korur. İngiliz menşeli Burlington markası, dünyanın pek çok ülkesinde gözlükte kaliteyi arayanların sık sık tercih ettiği ürünlere imza atar. Klasik tarz sevenlere hitap eden tasarımlarının yanı sıra her yıl yenilenen ürün yelpazesiyle genç ve dinamik stilini yansıtmak isteyenler için de cıvıl cıvıl seçenekler Burlington güneş gözlüğü koleksiyonunda yer alır. Geniş bir kitleye hitap eden marka, kaliteyi uygun fiyata arayanların adresi olur. Konfeksiyon sektörünün de önemli markalarından olan Burlington uzun yıllara dayanan üretim tecrübesini ürün yelpazesinin tümünü yayar. Henüz tasarım aşamasından itibaren çizgisinden ödün vermeyen marka üretim süreçlerinin her aşamasında, bir gözlük üretilirken dikkat edilmesi gereken her adımda titizlikle davranır. Çünkü göz sağlığı her birey açısından önem arz eder. Sadece numaralı gözlüklerde değil, güneş gözlüklerinde de kullanıcılar göz sağlığı açısından ihtiyatlı davranır. Burlington güneş gözlüğü kullananlar bu kalite farkını hemen anlayabilir. Bu üstün tasarımlı ürünler UV ışınlarını süzen teknoloji ile güneşin en keskin olduğu saatlerde dahi gözlerinizi yormadan güzel havaların tadını çıkarmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sağlıklı bir gözlüğe, istediğiniz model ve renkte sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlar ve yeşil, mavi, mor ya da pembe gibi çarpıcı renklerle kişinin tarzını yansıtan seçenekler, Burlington’ın üstün kalitesini sunar. Her türlü yüz şekline uyan farklı kesimleri de bu sayfadaki seçenekler arasından listeleyebilir, renk opsiyonlarını değerlendirebilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Burlington Gözlük Modelleri

Herkese Hitap Eden Burlington Gözlük Modelleri

Gözlük seçiminde sezon modasının ve renklerin yanı sıra tasarımın gözlüğü kullanacak kişinin yüz hatlarına uygun olması da dikkat edilmesi gereken bir detay olarak öne çıkar. Tıpkı saç kesiminin yüz hatlarına uyumlu olması gerektiği gibi gün içinde yüzün bir parçası haline gelen güneş gözlüğünün de yüze uygun olması gerekir. Burlington markasının imzasını taşıyan farklı tasarımlardaki gözlük modelleri damla, geometrik ya da yuvarlak kesim alternatifleri ile seçim yapmakta zorlanan kullanıcıların işini kolaylaştırır. Burlington damla gözlük modellerindecam ve çerçeveler, yüzü daha uzun olan ya da kare hatlara sahip kişilerde belirli bir kontrast yaratarak yüze tam oturan bir ifade sağlar. Eğer uzun yüz hatlarına sahipseniz kullanacağınız ürünün yüz hattınızdan daha geniş olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Burlington gözlük yuvarlak kesim çerçeveler eni daha uzun, boyu daha kısa olan tasarımlarıyla gözlerinizin güneşten korunmasını tam anlamıyla sağlar. Yuvarlak yüz hatlarına sahip kullanıcılarsa genellikle geometrik kesimli modelleri tercih eder. Çünkü bu geometrik çerçeve modelleri kişinin yüzünü daha uzun ve ince gösterme etkisine sahiptir. Yuvarlak yüz hatlarında ise üst konturu kalın çizilmiş çerçeveler tavsiye edilir. Yüzü oval görünümlü kişiler ise Burlington’ın ergonomik tasarımlı her modelini rahatlıkla kullanır. Yüz hatlarınıza uygun modele karar verdiyseniz, rengarenk çerçevelerden ve camlardan tarzınıza yakışan birini seçebilirsiniz. Metal ya da kemik-metal malzemelerin kullanıldığı çerçeveler, AB standartlarına uygun prosedürlerle üretilir. Güneş gözlüğünün uzun saatler boyu kullanıldığı yaz günlerinde cildinizde gözlük kaynaklı kızarıklık, yanma ya da alerji olmaması oldukça önemlidir. Burlington gözlük modellerinin üretim süreçleri her aşamada kullanıcı sağlığı göz önünde bulundurularak denetlenir; bu sayede üretimden kaynaklanan herhangi bir problemin önüne geçilir. Burlington imzasını taşıyan gözlük çerçeveleri göz sağlığınız kadar cilt sağlığınıza da önem verir. Markanın tasarımını yaptığı çerçeve çeşitlerini inceleyerek dilerseniz gri ya da beyaz gibi daha günlük ve klasik renklerdeki modelleri, dilerseniz altın sarısı ve pembe gibi daha sıcak tonlardaki çerçeveleri tercih edebilirsiniz. Klasik renkler mevsim fark etmeksizin her kıyafet ve aksesuarla bir bütünlük oluşturur. Sıcak plaj günlerini anımsatan cıvıl cıvıl tasarımlar kontrast renklerdeki aksesuarlarla uyumlu olabilir. Örneğin altın sarısı ya da pembe bir gözlük çerçevesi tercih ettiyseniz, bu tonlarla uyumlu bir saat ile şıklığınızı her yerde yansıtabilirsiniz. Kişisel tarzınıza ve yüz hatlarınıza yakışan hangi çerçeve türünü seçerseniz seçin, gözlük camlarında kullanılan yüksek kaliteli UV filtresi en keskin güneş ışığında bile göz sağlığınız için tam koruma sağlar. Markanın farklı cam ve çerçeve modellerini inceleyerek kullanım rahatlığı açısından ürünleri karşılaştırabilir ve size en uygun fiyat aralığında gözlüğünüzü seçebilirsiniz.

Burlington Gözlük Camları Ultra Koruma Sağlar

Burlington Gözlük Camları Ultra Koruma Sağlar

Teknolojiyi üst seviyede kullanan Burlington, modellerinde kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda farklı cam türleri kullanır. Burlington gözlük modelleri değişen ihtiyaçlara yönelik tasarımlarıyla aksesuar tutkunlarına yeni alternatifler sunar. Bazı kullanıcılar işleri ya da hobileri gereği yılın büyük bölümünde, bulutlu havalarda dahi güneş gözlüğü takma ihtiyacı duyabilir. Bazı kullanıcılar için bir güneş gözlüğü yaz günleri sokakta, plajda ve güneş ışınlarının en yoğun olduğu saatlerde sağladığı üstün koruma ile farklılaşır. Cam tipleri arasında kullanıcılar açısından sıklıkla tercih edilen polarize camlar hem güneşin zararlı ışınlarını etkin biçimde süzer hem de göz çevresindeki hassas cildinizin güneşten minimum oranda etkilenmesini sağlar. Neredeyse yüz yıllık bir geçmişi olan polarize teknolojisi, ilk kez fotoğrafçılar tarafından kullanılan ve yüzeyden yansıyan fazla ışığı kesmek amacıyla oluşturulan filtrelerdir. İcadından kısa bir süre sonra bu teknoloji optik sektörüne de uyarlanır. Polarize camlar özellikle gün ışığında yoğun biçimde zaman geçiren bisikletçiler, golfçüler, aktif olarak su sporlarıyla uğraşanlar, kayakçılar gibi kullanıcılar tarafından tercih edilir. Göz sağlığı açısından ise ileri yaşta göz ameliyatı geçirmiş kişilere sıklıkla tavsiye edilir. Yapısı itibarıyla Burlington polarize güneş gözlüğü modellerinde daha koyu renkli camlar tercih edilir. Bu sayede bu etkenlere bağlı olarak güneş gözlüğünün de koruyuculuk etkinliği artar. Renk geçişli camlar olarak da bilinen degrade camlar ise koyu ve açık renkler arasında geçişkenliğin olduğu cam tipleridir. Çoğunlukla yaz aylarında öne çıkan degrade cam tipine sahip modeller özellikle gençler arasında oldukça popülerdir. Gözlük alırken camın kırılmalara karşı dayanıklı ve hafif olmasını tercih edenlerin ilk seçeneği ise organik cam tipidir. Mineral camlara göre daha hafif ve sağlam olan organik camları kullanırken olası çizilmelere karşı ekstra özen göstermekte fayda bulunur. Polikarbonat gözlük camı ise cam tipleri arasında geliştirilen en sağlam teknolojilerden biri olarak bilinir. Özellikle dış mekan sporları ile yakından ilgilenenlerin tercihi olarak öne çıkar. Dayanıklılığı kanıtlanan polikarbonat cam modelleri, gözlüğün de kullanım ömrünü uzatır. Farklı cam tiplerine göre Burlington kalitesi taşıyan ürünleri sayfadan görüntüleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

UV Filtreli Burlington Gözlükleri Göz Sağlığınızı Korur

UV Filtreli Burlington Gözlükleri Göz Sağlığınızı Korur

İhtiyaçlarınıza ve kişisel zevklerinize yönelik hangi tip çerçeve ya da cam seçerseniz seçin, göz sağlığı için ihmal edilmemesi gereken önemli noktalardan biri UV filtresidir. Göz sağlığı uzmanlarına göre ciddi bir göz ameliyatı ya da lazer tedavisi görmüş kişilerin güneş gözlüğü seçerken, gözünde herhangi bir problem olmayan kullanıcılara göre çok daha dikkatli hareket etmesi gerekir. Gözleri daha hassas olan bu kullanıcıların göz sağlığını koruyacak modellere yönelmesi önemlidir. Bu anlamda yalnızca tasarımı ve renkleri ile ön plana çıkan sıradan, renkli camlar kullanıcıların tercihlerinin dışında kalır. Güneşin UV ışınlarını en üst seviyede süzen yüksek nitelikli gözlükler, gözü daha hassas ilgi isteyen bu kullanıcılar tarafından tercih edilir. Koruma özelliği olmayan materyallerle üretilen ürünlerle güneşe uzun süreli maruz kalındığında göz kuruluğu, göz yanması ve göz batması gibi rahatsızlıklar görülebilir. Kullanıcılar açısından oldukça rahatsız edici olan bu durumlar ancak kaliteden ödün vermeyen bir güneş gözlüğü ile engellenebilir. Göz sağlığı söz konusu olduğunda, bu gibi durumlara sebebiyet vermemek adına standartlaştırılan Burlington güneş gözlüğü UV filtresi, markanın kalite tescili olarak öne çıkar. Numaralı gözlük üretme hattından gelen deneyimini güneş gözlüğü özelinde nitelikli tasarımlar ve birinci sınıf ürün kalitesi ile buluşturan marka, kullanıcıları açısından sağlığın göz ardı edilemeyecek bir unsur olduğunu bilir. AB standartlarında üretilen her modelde yer verilen UV filtresi, Burlington imzalı ürünlerin değişmez özelliklerinden biridir. Kadın modelleri ya da Burlington erkek güneş gözlüğü fark etmeksizin polarize camlar sağlığınızı ön planda tutar. Bununla birlikte marka, gözlükte standartlaşmış en sağlıklı alternatiflerini sektörün uygun fiyat opsiyonları ile kullanıcılara sunar. Buradan fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun modeli belirleyebilir ve her mevsim güneşin zararlı etkisinden korunabilirsiniz.

Tarz Sahibi Kadınlar için Burlington Güneş Gözlüğü Modelleri

Tarz Sahibi Kadınlar için Burlington Güneş Gözlüğü Modelleri

Dış görünüme önem veren kadınlar kıyafet kombinleri kadar kullandıkları aksesuarları da belli bir uyum içinde seçerler. Özgün tasarımlı takılar, farklı saatler, saç tokaları, fular ve şalların yanı sıra tamamlayıcı bir unsur olan tarz sahibi bir güneş gözlüğü, aksesuar dolabının ayrılmaz parçalarından biri olur. Burlington bayan güneş gözlüğü seçenekleri bu aksesuardan her mevsim vazgeçemeyenler için geniş bir alternatif sunar. Farklı renk ve tipteki çerçeve ve cam seçeneklerini üstün bir kalite ile buluşturan Burlington markası, koleksiyonuna her yıl yeni ve özgün tasarımlar ekler. Markanın takipçileri, dünya trendlerinin de takipçileri arasında yer alır. Bu sayede dünya çapındaki moda ikonlarını da yakından takip eden kullanıcılar, güneş gözlüklerindeki en yeni tasarımlara da erişme olanağı bulur. Sağlığa ve şıklığa değer veren modelleri mevsim koşullarından ya da ihtiyaçlardan bağımsız olarak yalnızca aksesuar amaçlı da kullanabilirsiniz. Bir gözlükten tüm beklentilerinizi markanın modellerinde bulabilirsiniz. Marka; güneşin zararlı etkilerinden sonuna kadar koruyan UV filtreli camları, esnek ve hafif çerçeveleri, cilde zarar vermeyen anti-alerjik ve sağlıklı yapıyı tarz dokunuşlarla buluşturur. Bu sayede Burlington’ın rengarenk modelleri kadınların yoğun iş hayatının da birer parçası olur. Günlük giyimin yanı sıra iş dünyası için oluşturduğunuz zarif kombinlerle gözlük tercihleriniz dört mevsim boyunca bütünleşir. Sağlığınızı koruyan materyal seçeneklerini dayanıklı bir şıklıkla bir araya getiren bu ürünler nereye gitseniz sizinle gelen, çantanızın önemli bir aksesuarına dönüşür. Markanın zengin koleksiyonunu bu sayfadan inceleyerek kendi stilinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Klasik ya da sıra dışı çerçeve ve cam kesimlerini aksesuar tercihlerinizle birleştirerek tarzınıza özgün yorumlar katabilirsiniz.

Bir Hediye Alternatifi Olarak Burlington Marka Güneş Gözlüğü

Bir Hediye Alternatifi Olarak Burlington Marka Güneş Gözlüğü

Dört mevsimin sevilen aksesuarı olan güneş gözlüğü, bir hediye seçeneği olarak da her zaman cazibesini korur. Hediyenin yanı sıra kırılan ya da modası geçen eski gözlüğün yerine ihtiyaçtan ötürü de yeni bir tane alınabilir. Yeni sezonun farklı renk ve desen kombinasyonlarını deneyimlemek de tercih için yeterli bir motivasyon olabilir. Kadın ya da erkek kullanıcı fark etmeksizin güneş gözlükleri günlük hayatın olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alır. Burlington unisex gözlük modelleri bir hediyeye ihtiyacınız olduğu her an yardımınıza yetişir. Tasarımında cinsiyet fark etmeksizin kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen bu gözlükler, tüm diğer modellerde olduğu gibi Burlington markasının cam ve çerçevelerinde kullandığı kalite standartlarını taşır. Hafif, dayanıklı ve cilde zararlı alerjen madde içermeyen yapıya sahip bu güneş gözlükleri, şık tasarımlarıyla da bir hediyenin tüm çarpıcılığını yansıtır. Bu unisex ürünler aynı zamanda mevsimden bağımsız da kullanılabilir. Soğuk kış aylarına aldırmadan, sevdiklerinize dilerseniz yeni yıl hediyesi ya da Sevgililer Günü sürprizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte yüksek kaliteli ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla satın alma ihtimaliniz de vardır. Hediye almanız son dakikaya kalsa bile uygun fiyat alternatifleri ile tarz bir Burlington markalı güneş gözlüğü seçebilir, sevdiklerinizin yaza daha da havalı bir başlangıç yapmasını sağlayabilirsiniz. Siz de bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız ama hediye seçenekleri konusunda hala kararsızsanız, bu sayfadan modelleri inceleyerek Burlington imzalı bir güneş gözlüğünü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Burlington Gözlük Fiyatları

Kullanıcı Dostu Burlington Gözlük Fiyatları

Kalitesini kanıtlamış Burlington markası, genç kuşak arasındaki popülerliğinin yanı sıra yüksek kalite standartlarını uygun fiyat alternatifleriyle sunmasıyla da öne çıkar. Göz sağlığı düşünüldüğünde koruma filtresi bulunmayan ve kaliteden ödün veren ürünler güneşten korunmak için doğru alternatifler olmayabilir. Zararlı ışınları yüksek oranlarda emme kapasitesine sahip olan UV filtreli camları ile kalite çizgisini üst segmentten başlatan markanın ürün fiyatları, çerçevede ve camda kullanılan diğer malzemelere göre değişkenlik gösterebilir. Çerçevelerin metal, kemik ya da metal-kemik karışımı olması gözlüklerin maliyetinde küçük değişiklikler yaratırken, özellikle kullanılan cam tipi Burlington gözlük fiyatları üzerinde etkili olur. Organik bazlı camlar mineral bazlı cam tiplerine göre daha hafif ve daha esnektir. Bu malzeme değişikliği fiyat aralıklarında minimal farklar yaratabilir. Daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları bakımından polikarbonat camlarla üretilen gözlüklerin fiyatları da yine farklılık gösterebilir. Öte yandan sezon değişiklikleri de bu ürünlerin fiyat politikalarını etkileyebilir. Yeni sezon etiketli ürünlerin fiyatlandırmaları talebe bağlı olarak ilkbahar ve yaz aylarında farklılaşabilir. Sağlık açısından güvenilirliği kanıtlanan, uzun ömürlü ve sezon trendlerini yansıtan Burlington güneş gözlüklerinin fiyatları tüm kullanıcılara hitap edecek şekilde belirlenir. Fiyat performans açısından kullanıcı dostu olan Burlington markası, Avrupa standartlarında ürettiği yüksek kalitedeki ürünlerini, en uygun fiyat koşullarında son kullanıcıya ulaştırmayı ilke edinir. Burlington güvencesi altında olan ürünler göz sağlığına önem veren ve şıklıktan ödün vermeyen herkesin tercihi olur. Dayanıklı olmayan malzemelerden üretilen ve birkaç ayda kırılan gözlüklerin yerine gözünüze ve cildinize değer veren modelleri tercih edebilirsiniz. Hem şık tasarımlı hem de fiyat/performans olarak kullanıcı dostu olan Burlington güneş gözlüklerini farklı özellikleriyle birlikte bu sayfada listeleyebilir, bütçenize göre tercih yapabilirsiniz.