Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bk
Jms
Ack
Mnk
Ycl
Bba
2M
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Tema

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Duy Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başlık Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Işık Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dekorasyon & Aydınlatma

için 506,259 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Dekorasyon & Aydınlatma

İç ve dış mekanların daha ferah görünmesi amacıyla, ortamda yeteri kadar aydınlatma kullanılması gerekmektedir. Dekorasyon ve tasarımların istenen seviyede göze gelebilmesi amacıyla ortamlarda bolca aydınlatmaya yer verilmelidir. Aydınlatmaların sadece ışık vermesi amacıyla değil, dekorasyonun ilgi çekici hale gelmesi için de tercih edilen çeşitli aydınlatma ürünleri kullanılarak, duvar ve tavanda estetik bir görünüm elde edilebilir. Dekoratif ürünlerin yanında cam fanus gibi çeşitli materyallerin de dikkat çekici hale gelmesi için LED ışıklar ve farklı ışıklar kullanılarak özgün bir ortam oluşturulabilir. Ev dekorasyon alanında en fazla tercih edilen ürünler arasında, sarmaşık modeldeki aydınlatıcılar yer almaktadır. Aydınlatma ürünlerinin kullanımı, ortamdaki kasvetli havanın giderilmesini ve ortamın daha modern bir tasarıma sahip olmasını sağlayacaktır.

Dekorasyonun Vazgeçilmezi Aydınlatmalar

Dekorasyonun Vazgeçilmezi Aydınlatmalar

İç mekanın benzersiz bir görünüme kavuşmasında, aydınlatma ürünlerinin etkisi çok fazladır. Mekanların daha ferah ve geniş görünmesini sağlayan dekoratif aydınlatmalar, özellikle dar mekanların daha ferah ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Sadece tavandaki aydınlatmaların kullanılması, ortamın yeteri kadar aydınlanması için yeterli olmayacaktır. Ortamdaki ışığın eşit şekilde yayılması amacıyla, belirli köşe ve noktalara çeşitli aydınlatıcı ürünlerin yerleştirilmesi gerekmektedir. Abajur ya da sarmaşık aydınlatmaların kullanılmasıyla, boş duvarların aydınlık ve ferah görünmesi sağlanacaktır. Duvar aydınlatmasına renk katmak için duvar kağıdı ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Oda içerisindeki eşyaların ve tasarımların kendini göstermesin sağlayan aydınlatmalar, küçük ortamlarda sıcak ve samimi bir görünüm elde edilmesine yardımcı olacaktır. İç mekânda kullanılan dekorasyon ürünler , yeterli ışık ve aydınlatma desteğinin olmaması durumunda yeteri kadar gösterişli bir görünüm sunmamaktadır. İç dekorasyon için yeterli aydınlatıcıların tercih edilmesi, kullanılan tüm eşya ve aksesuarların göze hitap etmesini sağlayacaktır. Sadece iç mekanlarda kullanmak yerine, balkon ve bahçe gibi açık alanlarda da aydınlatma ürünlerine yer verilerek, sıcak bir oturma alanı ve peyzaj tasarımı elde edilecektir. Balkon ve bahçe gibi ortamlardaki oturma alanlarının dikkat çekici hale gelmesinde, duvarlarda ve tavanda kullanılan aydınlatıcılar etkili olacaktır. Sadece gece lambası kullanılmak istenen ortamlarda, dekoratif aydınlatma ürünleri tercih edilerek loş ve romantik bir görünüm elde edilebilir. Ortamın karanlık olmasını engelleyen aydınlatma ürünleri, istenen boyutta ışık verecek şekilde ayarlanabilir. Özellikle renkli ışıkların tercih edilmesi, duvarlardaki boş görüntünün ortadan kalkmasını sağlayacaktır. LED ışıkların her alanda kullanılabilme özelliği, işlevsellik açısından oldukça etkili olacaktır. Dolap içlerinde ya da karanlık olan tüm köşelerde tercih edilen LED ışıklar, dekoratif ve estetik bir görünüm elde edilmesini de sağlamaktadır. Özellikle mutfak tasarımlarında tercih edilen LED aydınlatmalar ve duvar aydınlatmaları, tezgâh üstlerinin daha modern görünmesini sağlayacaktır. Mutfak dolaplarının kendini göstermesi ve tezgahların daha aydınlık bir görünüme sahip olması için kullanılan dekoratif aydınlatıcılar, ortamın daha belirgin ve ferah olmasını sağlayacaktır. Mutfak içerisinde ya da dolaplarda kullanılan aydınlatma ürünleri, dolapların ve ortamların daha belirgin olmasını sağlayacaktır. Evlerinizi daha gösterişli hale getiren aydınlatma ürünlerini incelemek için sayfamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri anında satın alabilirsiniz.

Evlerinizi Benzersiz Hale Getirecek Dekorasyon Tavsiyeleri

Evlerinizi Benzersiz Hale Getirecek Dekorasyon Tavsiyeleri

Ev ve ofislerin modern bir çizgiye sahip olması için belli başlı dekorasyon fikirlerine uyum sağlamak gerekir. Ev dekorasyonlarının eşiz hale gelmesini sağlayan dekorasyon önerileri, evlerinizin modern ve sizlere özgü olmasını sağlayacaktır. İç mekandaki tasarımların kendisini belli etmesi ve eşyaların daha modern bir çizgiye sahip olması amacıyla, çeşitli dekorasyon fikirlerinden faydalanmak gerekir. Özellikle dar alanların daha kullanışlı hale gelmesini sağlayan dekorasyon trendleri kullanılarak, ortamı daha kullanışlı ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle dekoratif aydınlatma ürünlerini kullanarak, dekorasyonun daha dikkat çekici hale gelmesi sağlanabilir. İç mekanların kendisini belli edebilmesi amacıyla, çeşitli aksesuarlardan yardım alınması ve ortamdaki boşluğun giderilmesi gerekir. Konsol ve masaların üzerinde kullanılabilecek çeşitli aksesuarların kombin edilmesiyle, evlerinizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Dekorasyonun vazgeçilmez ürünleri olan avize ve abajurlar hem tasarım hem de işlevsellik açısından oldukça gerekli ürünlerdir. Avize ve abajurların ortamın tasarımındaki etkisi dikkate alınarak, seçeceğiniz ürünlerin boyutlarını belirleyebilirsiniz. Özellikle geniş mekanların yeteri kadar aydınlatılması amacıyla, büyük boyutlarda ve çok sayıda lamba girişi bulunan avizelerin tercih edilmesi gerekir. Geniş ışık kapasitesi bulunan avizeleri kullanarak, ortamın yeteri kadar aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Mekan içindeki aydınlatmanın yeterli seviyede olması, ortamın göze hitap etmesini ve dikkat çekmesini sağlayacaktır. Avizelerin aydınlatma özelliğinin yanında, eşyalarınız ve dekorasyonunuz için özel olarak hazırlanan tasarımlardaki ürünlere yönelmek etkili olacaktır. Avizelerde kullanılan tasarımlar ve avizelerin boyutları, ortamın dekorasyonunun tamamlanmasını sağlayacaktır. Tercih ettiğiniz avize ve abajurlar, kullanılmadıkları anlarda da tasarımların göze hitap etmesini sağlayacaktır. Ev dekorasyon modelleri arasında tercih yapmakta zorlanıyor ya da aradığınız tarzdaki ürünleri bulamadığınızı düşünüyorsanız, sayfamızda yer alan sayısız ürün arasından istediğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan dekorasyon önerileri dikkate alınarak, evleriniz için en ideal aydınlatma ürünlerine ve avizelere erişim sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz ve dikkatinizi çeken modellerle karşılaşmanız durumunda, ürünleri kısa sürede sepetinize ekleyebilirsiniz. Aradığınız modellere daha kısa sürede erişmek için arama bölümünden ve filtreleme bölümünden, ürün özelliklerini belirlemeniz yeterli olacaktır.

Her Bütçeye Uygun Aydınlatma Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatma ürünlerine yüksek tutarda ödeme yapmak yerine, bütçenize uygun ve kaliteli modelleri, sayfamız üzerinden temin edebilirsiniz. Özellikle aydınlatma amacıyla tasarlanan avize ve abajurlar, tasarımın ve fonksiyonuna bağlı olarak farklı şekilde ücretlendirilmektedir. Beğenilerinize hitap eden ve iç mekan tasarımlarınızla uyum içerisinde olan aydınlatma ürünlerini kullanarak, ortamın daha aydınlık bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Aydınlatma modelleri ve ürünlerde kullanılan çeşitli malzemeler, aydınlatma fiyatları üzerinde etki göstermektedir. Ürünler arasında seçim yaparken, parlaklık ve tasarımın uyum içerisinde olmasına dikkat edilmelidir. Her ürünün açıklama kısmında, ürünlerin genel fonksiyonları ve boyutlarına dair detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirme bölümündeki ölçü ve özellikler dikkatli şekilde incelendikten sonra, ürünler arasında seçim yapmak daha kolay hale gelecektir. Her beğeniye ve her ihtiyaca hitap eden aydınlatma çeşitleri arasında seçim yapılarak, dekorasyonunuzun daha da gösterişli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Dekorasyonun vazgeçilmez parçalarından biri olan aydınlatıcılar, ortamdaki kasveti kaldıracak ve daha ferah bir görünüm sağlayacaktır. Sadece dekoratif amaç için dahi aydınlatma cihazları ve avizeleri çeşitli yerlerde değerlendirebilirsiniz. Aydınlatma amacıyla kullanacağınız her türlü materyal, ortamdaki gölgeli ve karanlık havayı gidermeye yardımcı olacaktır. Çeşitli dekorasyon modelleri için tasarlanan aydınlatma ürünlerinin kullanımıyla, dekoratif ve özgün tasarımlar elde edilebilir. Özellikle daha az enerji harcayan ve daha fazla ışık sağlayan aydınlatma ledleri kullanılarak, iç mekanlardaki ışık seviyesi maksimum düzeye çıkarılabilir. Enerji tasarrufu imkânı da sunan bu LED ürünler sayesinde, gözü rahatsız etmeyen ve oda içerisinde karanlık herhangi bir nokta kalmayan tasarımlara sahip olabilirsiniz. İç ve dış mekanın vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan aydınlatıcı materyaller, sayfamız üzerinden kullanıcılara sunulmuştur. Markalara ve modellere göre farklı kategorilerse satışa sunulan aydınlatma cihazları, avize ve abajurlar, klasik ve modern tarzda olacak şekilde kategorize edilmiştir. Her beğeniye ve ihtiyaca hitap eden aydınlatma ürünleri, özelliklerine bağlı olarak farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Dekorasyon fiyatları arasından, bütçeye en uygun modeli seçebilmek için sayfamızdaki filtreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bütçeye hitap eden uygun modellerin bulunmasının ardından, ürünleri kısa sürede sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.