GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

De Valentini Güneş Gözlüğü

Kemik çerçeve üreticisi olarak piyasada bilinen De Valentini gözlük, İtalya menşeili bir markadır. Yuvarlak tasarımlı güneş gözlükleri üreten firma, kaliteli ürünleri ile dikkat çeker. Gözlükler; damla, oval, yuvarlak ve köşeli modeller arasından seçilebilir. Kahverengi, altın, gümüş, siyah ve yeşil renkleri bulunan marka, kaliteli ürünler sunar. Markanın gözlük koleksiyonları, %100 polarize camlara sahip orijinal ürünlerden oluşur. Tek renk cam seçenekleri de vardır. Sezonun gözdesi olan degrade camlı gözlükler ile şık kombinler yapabilirsiniz. Degrade gözlükler, yüzün üst kısmından aşağıya doğru renk kartelası açılan anlamına gelir. Bu cam renkleri oldukça dikkat çekici ve albenilidir. Yeşil, mavi, pembe ve kırmızı gibi dinamik renklerin yanı sıra, lacivert ve kahverengi gibi soğuk kış günlerinin esintisini taşıyan soft renkleri de gözlük modelleri arasında bulmak mümkündür. Kış mevsimi ile uyumlu olan bu renkli camlar, markanın gözlük modellerinde sıklıkla kullanılmıştır. Hem spor hem klasik bir seçim yapmak isterseniz, 80li yıllarda ortalığı kasıp kavuran Wayfarer modelini bir deri ceketle kombinleyebilirsiniz. Degrade tarzı, De Valentini güneş gözlüğü koleksiyonunda iki üç yılda bir moda olan modeller arasındadır. Alacağınız degrade bir gözlüğü, uzun yıllar boyunca, yaz kış ayrımı yapmadan her mevsim zevkle kullanabilirsiniz.

De Valentini Güneş Gözlüğü Çeşitleri

De Valentini Güneş Gözlüğü Çeşitleri

De Valentini imzalı çift köprülü güneş gözlükleri, her sezonda rahatlıkla kullanılan modeller arasında yer alır. Bu gözlükler hem metal hem de asetat çerçeveli olarak üretilir. Spor bir görünüm oluşturmak isteyenlerin, renkli cam modellerini tercih etmeleri gerekir. Yuvarlak güneş gözlükleri, her sezonda şıklığının ve rahatlığın simgesi olarak kabul edilir. Renkli camları olan bu gözlükler ile her türlü kombini yapmanız mümkündür. İnce tel çerçeveli gözlükler, kare yüz şekline sahip olan kişilerin hatlarını yumuşatmak amacıyla kullanılır. Nostalji tutkunları tarafından tercih edilen De Valentini erkek güneş gözlüğü ile farklı bir stil yaratabilirsiniz. Yüz şeklinize göre yapılan seçimler daha belirleyici olur. Geniş bir yüz yapınız varsa küçük çerçeveler yüzünüze tam oturmayabilir. Kahve, ekru ve krem renklerinin yoğun olarak kullanıldığı leopar desenli gözlükler sayesinde vamp bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz gözlüklerin iki rengi içinde barındıran çeşitleri de üretilir. Bu sayede günlük kombinleri yaparken daha geniş renk kartelası oluşur. İki renkli gözlükleriniz ile her sezonun trendini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Her dönemin vazgeçilmez parçası olan damla güneş gözlükleri ilk başlarda pilotlar için üretildiğinden, pilot gözlüğü olarak bilinir. Günümüzde ise, moda ikonları tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yerini korur. De Valentini kadın güneş gözlüğü koleksiyonunda renkli çiçek desenli gözlük sapına sahip modelleri yer alır. Gözlükte çerçeve ve sap kısımları iki ayrı renkte olan modeller ile daha çılgın ve asi bir görüntü oluşturulur. Kedi gözü güneş gözlükleri ile cesur ve iddialı bakışlara sahip olabilirsiniz. Daha minimal ve retro bir tarzı yakalamak için küçük çerçeveler tercih edilebilir. Ayrıca seçtiğiniz güneş gözlüğü modelinin kaşlarınızı örtmesi gerekir. Bütün bu kriterler göz önüne alındığında, satın alacağınız De Valentini marka güneş gözlükleri ile hem şıklığınızı tamamlar hem de ömür boyu kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Göz sağlığına da önem vererek ürünlerini tasarlayan marka, farklı renk ve tasarımlarıyla da dikkat çeker. İster kemik ister metal çerçeve tercihinizde, ürün yelpazesi oldukça geniştir. Markanın farklı renklerde ve modellerde sunduğu güneş gözlükleri, günlük ve iş kıyafetlerinizle rahatça kombin ederek kullanabilirsiniz.

De Valentini Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilecekler

De Valentini Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilecekler

Orijinal olması, bir güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri olarak öne çıkar. Göz sağlığı açısından kalitesiz ve sağlıksız gözlüklerden kaçınmak gerekir. Bu tip gözlükler, gözü korumadığı gibi göz sağlığınızı da tehlikeye sokar. Güneş ışınlarını emerek göze zarar verir. Kaliteli ve orijinal gözlük, yüze tam oturan iyi malzemelerden üretilir. Ayrıca gözlüklerin sapında yer alan CE amblemi, aldığınız gözlüğün orijinal olduğunu gösterir. Bu amblem, Avrupa Birliği tarafından uygulanan bir güvenlik işaretidir. Kısacası CE işareti, ürünün; insan, çevre ve hayvan sağlığı açısından uygun olduğunu gösterir. Sayfamızdan satın alabileceğini De Valentini güneş gözlükleri; insan, çevre ve hayvan sağlığı açısından oldukça uygundur. Güneş gözlüğü camlarında da mutlaka bir köşesinde logo bulunmalıdır. Bu logo, güneşe tutulunca bariz olarak görünür. Camları polarize olan gözlükler, yapım aşamasında iken bir film yerleştirilir. Bu film sayesinde camdaki parlamalar ve yansımalar tek bir noktada toplanarak geri yansıtılır. Böylece güneşten gelen UV ışınları önlenmiş olur. Bu sebeple, polarize güneş gözlüklerin camları diğerlerine göre daha koyu renklidir. UV400 korumalı güneş gözlükleri, deniz kenarında ve kayak yaparken kullanılır. UV güneş gözlüklerinde, camların ışığı bloke etme seviyesi ölçülür. Bu filtrelerin yüksekliği, güneşin zararlı ışınlarından gözü korumaya yardımcı olur. Polarize gözlükler 60 yaşından sonra katarakt ameliyatı olan kişilere önerilir. Kayakçılar, bisikletçiler, ışığa hassas olan kişiler için yansımanın rahatsız edici etkisini azaltan, polarize camlı De Valentini güneş gözlüğü modelleri tavsiye edilir. Kaliteli bir güneş gözlüğü, polarize cama sahip olmasa bile UV filtresine sahip olması göz sağlığı açısından önem taşır.

De Valentini Güneş Gözlüğü Fiyatları

De Valentini Güneş Gözlüğü Fiyatları

Yüz şeklinize uygun gözlük seçimleri sunan De Valentini kadın ve erkek güneş gözlükleri; köşeli, oval, yuvarlak, damla ve pilot modelleri baz alınarak üretilir. Gümüş, gri, siyah, yeşil ve kahverengi renk alternatifleri ile satılan De Valentini marka güneş gözlükleri, ince veya kalın çerçeveli olmak üzere ikiye ayrılır. Her renk kıyafetleriniz ile kombinleyerek şık bir görüntü oluşturacağınız gözlükler arasından stilinizi ve tarzınızı yansıtan seçimler yapabilirsiniz. Marka güneş gözlüklerinde, %100 polarize cam kullanır. 80’lerin retro esintisini yüze yansıtan degrade camlı gözlükleri de bünyesinde bulunduran De Valentini, iki renk ve tek renk seçeneklerini de koleksiyonunda barındırır. XL asetatlı güneş gözlükleri, her yüz tipine yakıştığından tercih edilebilecek bir seçimdir. Köşeli güneş gözlüğünüz ile spor ve cool bir görünüme sahip olabilirsiniz. Zengin çeşitleri ile beğeniye sunulan De Valentini gözlük fiyatları; ürün modeline, kullanılan malzemeye ve ürün tasarımına göre değişir. Ürün modellerinde kullanılan desenlerin her biri farklı bir işçilik gerektirdiği için De Valentini güneş gözlüğü fiyatları da bu doğrultuda değişkenlik gösterir. Kareli, oval, yuvarlak, damla ve pilot modeller de farklı bir şekilde fiyatlandırılır. Ayrıca, güneş gözlüğü satın almadan önce, metal veya kemik olan çerçevelerin arasında da fiyat farkı oluşacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Yaygın satış ağı ve ürün yelpazesine sahip olan De Valentini markasını tercih ederek, yıllar boyu severek kullanacağınız kaliteli ve şık bir gözlüğe sahip olabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilen modeller ile her ortama uygun şık kombiler ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz ürün yorumlarını okuyarak diğer kullanıcıların fikirlerini inceleyebilir, tercihlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Birbirinden tarz ve stil sahibi gözlük De Valentini modellerini, sayfamızdan en hızlı şekilde en uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz.