Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Tmc
Hks
Aes
Oem
Prc
Xcj
3M
Spx
Cef
Jmp
AAA
Kus
Bfy
Acr
Can
Sdm
Gds
Kut
Anl
C9
Bgc
Ngk
Xps
Dm
Hdy
TYA
Dft
Sky
Tfa
Csr
Dyo
Eng
Gdr
Hr1
Ipg
Ppg
TFA
Top
Xs
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tekne & Yat Malzemeleri

için 33,918 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Şemsiye Galvanizli Çapa 2.5 KG

  (30)
  710,13 TL SEPETTE 639,12 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Minn Kota Endura C2 34

  (1)
  7.007,29 TL SEPETTE 6.306,56 TL
  +

Tekne ve Yat Malzemeleri

Birçok insanın vazgeçilmez tutkuları arasında denize açılmak yer alır. Masmavi enginlere açılmak hem eğlenceli hem de benzersiz bir aktivitedir. Denize açılmak için tekne ya da yat kullanılabilir. Keyifli zaman geçirmenizi sağlayan bu serüvende, tekne malzemeleri işlerinizi kolay hale getirir. Doğru ekipmanlarla yapılan yolculukta birçok ihtiyacınızı sayfamız üzerinden giderebilirsiniz. Deniz yat malzemeleri sayesinde keyifli ve ergonomik yolculuk yapma imkânı elde edersiniz. İşlevselliği ile adından söz ettiren yat malzemeleri her türlü ihtiyacın karşılanmasında önemli rol oynar. Bunlardan bir tanesi aydınlatma malzemeleridir. Tekne aydınlatma malzemeleri kurulumunun kolay olmasıyla da tercih edilir. Her bot ve tekne sahibinde olması gereken aydınlatma malzemelerinin parlaklık lümen seviyesi farklılık gösterir. Aydınlatma unsurlarının sadece keyfi olarak değil, zorunluluk olarak da düşünülmesi gerekir. Bu doğrultuda hayati önem taşıyan aydınlatma ürünleri kaliteli ve dayanıklı olmalı, yüksek performans ortaya çıkarmalıdır. Su altı armatürlerinin zengin seçenekleri bulunur. Bazı armatürler tek renk verirken, bazılarında farklı renk seçenekleri bulunur. Farklı malzemelerden üretilen ürün seçeneklerini inceleyebilir, estetik ve teknik detaylara göre seçim yapabilirsiniz.

 Tekne ve Yat Malzemesi Çeşitleri

Tekne ve Yat Malzemesi Çeşitleri

Havaların ısınmaya başlaması, deniz tutkunlarını cezbeder. Birçok kişi için denize yolculuk yapmanın tam zamanıdır. Bazen de denizin üzerinde dinlenmek, rahatlamak ve stresten arınmak gerekir. Tekne ya da yat ile yapılan yolculuğun önünde hiçbir engel olmaması için eksiklikleri tamamlamak oldukça önemlidir. Teknede gerekli malzemeler arasında ilk olarak elektrik malzemeleri yer alır. Tekne elektrik malzemeleri kapsamı oldukça geniştir. Akü, priz, fener, topraklama ve sigortalar bunlardan sadece bazılarıdır. Elektrik malzemelerinin kullanımı güvenli deniz yolculuğu için de şarttır. Teknenin tipine ve boyuna göre değişiklik gösteren birçok elektrik elemanı bulunur. Farklı sistemlere özel olarak tasarlanan malzeme çeşitleri, güvenli kullanım imkânı ortaya koyar. Olması gereken ürünlerden bir tanesi de tekne kaplama malzemeleridir. Tekne kaplama malzemeleri görselliğe önem veren kişilerin vazgeçilmezidir. Tekneyi ya da yatı olduğundan daha güzel ve estetik hale getiren ürün seçenekleri, en sık tercih edilen kategorisinde yer alır. Tekneyi güvenli şekilde kaplamanızı sağlamasının yanı sıra kolayca uygulanabilir olması da malzemelerin tercih sebebidir. Tekne döşeme malzemeleri döşemelerin zarar görmemesi açısından gereklidir. Özellikle yeni alınan teknelerin uzun süre formunu koruması ve orijinalliğini bozmaması için döşeme malzemelerinin kullanılması önemlidir. Döşeme malzemeleri teknenin farklı bölümlerinde kullanılabilir. Bazı model seçenekleri kendiliğinden yapışkanlıdır. Kendiliğinden yapışkanlı modeller kolay kullanım imkânı ortaya koyar. Şık tasarımlara ev sahipliği yapan ürün çeşitleri, son teknolojik unsurlarla tasarlanır. Renk ve diğer detayları inceleyerek seçim yapmanız alışverişinizden elde edeceğiniz memnuniyetin artış göstermesini sağlar. Özellikle dekorasyona önem veren titiz kişilerin döşeme ya da kaplama malzemeleri satın alması önerilir. Malzemelerin dayanıklı yapıları; su, nem ve toz gibi unsurlara karşı koruma da sağlar.

 Tekne ve Yat İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

Tekne ve Yat İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

Tekne ve yat ile yolculuk yaparken gerekli ekipmanların eksiksiz temin edilmesi gerekir. Eğer, yolculuk esnasında hayati önem taşıyan malzemeler temin edilmezse güvenli sürüş deneyimi engellenmiş olur. Tekne ve yat malzemeleri kategorisi oldukça geniştir. Teknenin iç kısmı için malzemeler edinirken, tıpkı ev döşer gibi dikkatli ve titiz davranılması gerekir. Deniz yolculuğunu keyifli hale getirmek için güvenlik ekipmanları eksiksiz temin edilmelidir. Malzemelerin belirli periyotlarda kontrolleri yapılmalı, bozuk ya da hasarlı malzemeler değiştirilmelidir. Tekne için elektrik ve aydınlatma malzemelerinin yanı sıra boya malzemeleri de satın alınmalıdır. Boya bakım ürünleri sadece görsellik açısından değil, güvenlik açısından da önem arz eder. Bunlardan ilki zehirli boyadır. Özellikle teknenin alt kısmında zehirli boya kullanılmalıdır. Zehirli boya kullanılmadığı takdirde alt kısımda organizmalar oluşurak teknenin kısa sürede yıpranmasına yol açar. Bu nedenle zehirli boya kullanımı gereklilik arz eder. Tekne güverte malzemeleri arasında güvenlik ekipmanlarının önemi yadsınamaz bir gerçektir. Her teknede olması gereken ekipmanlar arasında can simidi yer alır. Can simidi ve can yeleği gibi güvenlik ekipmanları olası durumlarda can kaybının önüne geçmek açısından önemli bir gerekliliktir. Yolculuk esnasında kişi sayısı kadar can simidi temin edilmelidir. Burada önemi yadsınamayan malzemelerden bir tanesi de ilk yardım çantasıdır. Her türlü ortamda bulunması gereken ilk yardım çantasının içini gerekli ekipmanlarla doldurmanız ve ihtiyaç anında kolayca ulaşabilmeniz gerekir. Ayrıca, ilk yardım çantasının içindeki malzemelerin son kullanma tarihlerini de kontrol etmeniz önemli bir detaydır. Yat döşeme malzemeleri ise genellikle sadece estetik açıdan düşünülür. Ancak, döşeme malzemeleri yerlerin kaymasını da engeller. Özellikle alt kısımlarda meydana gelen kayma ve ıslanma, birçok riski de beraberinde getirir. Bu durumda döşeme malzemelerinin kullanılması önemli bir güvenlik detayıdır. Tekne malzemeleri fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatların değişiklik göstermesinin temel sebebi malzeme kalitesidir. Fiyat aralıklarını inceleyerek ekonomik ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 Tekne ve Yat Malzemesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tekne ve Yat Malzemesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yat tekne malzemeleri satın alırken birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. Bu detaylardan ilki döşemelerde karşımıza çıkar. Tekne döşemesi, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Tabanın kaydırmaz olması oldukça önemlidir. Tekne dekorasyon malzemeleri kategorisinin vazgeçilmezleri arasında kaplama boyası yer alır. Kaplama boyası, her türlü yüzeye uygulanabilir. Güçlü tutuş sağlayan kaplama malzemeleri, döşemelerin ömrünün uzun olması açısından önemli bir gerekliliktir. Renk ve doku seçeneklerinin geniş olduğu ürünler, yüzey ile kolayca uyum sağlar. Bu sayede her türlü yüzeye uygun malzemede seçenek bulunur. Tekne temizlik malzemeleri ise hijyene önem veren kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ortamın temizliği görsellik açısından da önemlidir. Temizlik malzemeleri sayesinde zararlı maddeleri uzaklaştırabilir, sağlıklı ve hijyenik ortam oluşturabilirsiniz. Teknenin iç ve dış kısmında farklı malzeme türleri kullanılır. Bunlardan bir tanesi de polyesterdir. Polyester tekne malzemeleri dayanıklı yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Ekonomik ve uzun ömürlü polyester malzemeler, farklı seçeneklere ev sahipliği yapar. Tekne ahşap malzemeleri ise uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam kullanılabilme özelliğine sahiptir. Malzeme çeşitlerinin üretiminde kullanılan teknoloji de oldukça önemlidir. Teknolojik ve işlevsel kullanımıyla dikkatleri üzerine çeken malzemeler sayesinde teknenin farklı bölümlerinde işlevsellik elde edebilirsiniz. Güverte için kaplama malzemesi almak isteyen kişilerin ürün ihtiyaca uygun olup olmadığını öğrenmelidir. Güvenli koruma için birkaç farklı malzemeden üretilen kaplama malzemesini bir arada kullanabilirsiniz. Eğer kaplama malzemesi silikondan üretildi ise yapıştırıcının da kaliteli ve zararsız olması oldukça önemlidir. Ayrıca, deforme olan kaplama malzemesinin tamamını değiştirmek yerine uygun malzemeler kullanarak onarabilirsiniz. Onarma işlemi için tutkal ve sabitleyiciden yardım alabilirsiniz. Tekne ve yat malzemesi alırken ihtiyaç listesinin çok iyi şekilde belirlenmesi gerekir. Ürün seçenekleri arasından seçim yaparken, kullanıcı yorumlarını dikkate alabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar sayesinde alışverişinizden elde edeceğiniz memnuniyeti de arttırabilirsiniz.