Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Fem
Unw
Tto
Lal
Bic
Fe
GO
Gsu
Mck
A+D
Cvs
EYM
Epi
Era
Mag
Png
Snp
Vgr
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Bölgesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Hız Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Uygulama Alanı

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadın Bakım Ürünleri

için 3,655 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kadın Bakım Ürünleri

Estetik algısı her geçen gün değerini arttıran bir algıdır. Özellikle insanoğlu bu estetik algısının merkezinde yer almaktadır. Estetik algısının dışında kendine olan bakımını da aksatmayan kadınlar kişisel bakım ürünlerine oldukça ilgi göstermektedir. Cilt bakımından yüz bakımına kadar pek çok farklı bakım ürünü mevcuttur. Bakım ürünleri denildiği zaman akla sadece makyaj malzemeleri gelmemelidir. Cilt bakım ürünleri, epilasyon cihazları gibi ürünler de kadın bakımı için oldukça önemlidir. Kadınlar bu bakım ürünlerini kullanarak hem günlük yaşama hem de özel günlerine hazırlanma konusunda hiçbir problem yaşamamaktadır. Kendine olan bakımını eksiksiz yapan bir kadın toplum içerisinde özgüveni daha yüksek şekilde hareket edebilir. Kadın bakım ürünleri çok geniş bir ürün ağını kapsamaktadır. Parfüm, ruj, dudak parlatıcısı, pomat gibi pek çok ürün bu bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Kadın Cilt Bakım Ürünleri

Kadın Cilt Bakım Ürünleri

Kadın cilt bakım ürünleri kullanımı, cilt temizliği ve sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hangi cilt bakım malzemelerinin kullanılacağı kadar, hangi sıra ile kullanılacağı da önemlidir. Cilt bakım için gerekli zaman ayrılmalıdır. Cilt bakımına başlamanız için önce cildinizi temizlemelisiniz. Cilt temizleyicileri, cildinizi kirden, yağdan, yüzdeki ölü derilerden temizleyecektir. Cilt bakım ürünleri içine en çok kullanılan yüz bakım ürünleri kadın kullanıcılar tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir. Yüzünüzü temizlemek için yüz temizleme jeli veya micellar sulardan faydalanabilirsiniz. Yüz temizleme jelini kullanmadan evvel yüzünüzü yıkamaklasınız. Micelar su ise özellikle makyajlı cildi temizlemekte kullanılır. Makyaj cildinizi yıpratır. Gece yatmadan evvel az da olsa makyajınızı mutlaka yüzünüzden temizlemelisiniz. Micellar suları bir pamuk yardımı ile kullanıp yüzünüze uygulayabilirsiniz. Micellar sularının cildi ferahlatıcı özelliğinin bulunması, cildinizin nefes almasına ve daha derin temizlenmesine yardımcı olur. Yüz bakımında tonik atlama da oldukça önemli bir aşamadır. Yüz bakım jeli ya da micellar suyunun üzerine tonik eklenmesi cildin nefes almasına yardımcı olacaktır. Özellikle yağlı bir cilde sahip olanlar tonik kullanımına özen göstermelidir. Tonik fazla yağların arındırılmasına yardımcı olur ve geniş gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Yüzünüzü komple temizledikten sonra bölgesel sorunlara geçebilirsiniz. Akne sorunu olanlar sivilce giderici ürünler kullanmalıdır. Sivilce dışındaki cilt lekeleri içinse leke önleyici kremler kullanılmaktadır. Yüz bakımı yaparken cilde uyguladığınız ürünün üzerinden 5 dakika geçmesi gerekir. Cildiniz bu beş dakika içine o ürünü iyice emecektir. Yüz bakımına kullanılan ürünlerden birisi ise serumlardır. Serumlar oldukça hızlı emilen ürünlerdir. Cildinizin ihtiyacına göre seçeceğiniz serumu düzenli aralıklarla cildinize uygulayabilirsiniz. Serum, cildin doğal ışıltısını ön plana çıkarır ve kırışık görünümünü azaltır. Yüz bakım için gerekli ürünlerden biri de nemlendirici kremdir. Nemlendiriciyi sadece yüzünüze değil boynunuza da uygulamalısınız. Kendi cilt tipinize en uygun nemlendirici kremi seçmelisiniz. Seçeceğiniz nemlendiriciyi göz üstü ve çevresine sürmemeniz gerekir. Göz çevresi bakımı ciltteki en hassas bakım yapılması gereken yerdir. Göz kapağı ve gözün çevresindeki deri çok ince bir tabakadır. Bu noktadaki damarlar daha ince olduğundan bakımı çok daha hassas bir şekilde yapılmalıdır. Normal bir cilt nemlendiricisi göz ve çevresine zarar verebilir.

Kadın Saç Bakım Ürünleri

Kadın Saç Bakım Ürünleri

Saçlar dış bakımda her zaman ön planda olan unsurlardan olmuştur. Saçların gerekli parlaklıkta ve doğallıkta olması kadınların istediği şartlardandır. Saçlarınıza en güzel görünümü kazandırmak için saç bakım ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Sadece şampuan kullanmak saçın yeterli görünüme kavuşmasını sağlamaz. Şampuan kullanımı da doğru yapmanız gerekmektedir. Şampuan seçimi yaparken gelişigüzel bir seçim yapmamanız gerekir. Saç tipinize en uygun özellikteki şampuanı seçmeniz gerekir. Şampuanlar saça temizlik kazandırmasının yanında yoğun bir bakımda sağlamalıdır. Kepek, yağ, kurumuş saçlar gibi saç tiplerine en uygun seçeceğiniz şampuan, saç bakımında önemli bir rol oynamaktadır. Saç bakımında şampuan kadar önemli bir diğer ürün ise saç bakım kremidir. Saç bakım kremleri, saçların yapısını güçlendirir ve saç kırılmalarını önler. Saçlarınıza dayanıklılık katmak için bu kremleri mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Arzu ettiğiniz yumuşak ve parlak saçları elde etmek için saç bakım kremi kullanımı oldukça önemlidir. Duş sırasında belirtilen miktar kadarını, saç köklerinize masaj yapar gibi saçınıza yedirmeniz gerekmektedir. Böylelikle duş sonrası saçlarınızı çok daha rahat bir şekilde tarayabilirsiniz. Duş sırasında kullanacağınız şampuan ve saç bakım kremleri dışında, duş sonrasında kullanmanız gereken saç bakım ürünleri de mevcuttur. Saç maskesi ve saç bakım yağı bu tip ürünler arasındadır. Saç maskesi, saçınızın günlük sahip olması gereken nem miktarını sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda saçınıza gerekli yumuşaklığı sağlayarak bakım ve onarım sağlar. Eğer saçınız yıpranmış, kurumuş ya da aşırı işlem görmüşse, saç maskesi kullanmanız gerekmektedir. Kuru saçlar için, boyalı saçlar için, ince telli saçlar için, yağlı saçlar için farklı arklı saç maskesi bulunmaktadır. Kendi saç tipinize uygun saç maskesi seçmeye özen göstermelisiniz. Fön ve saç şekillendiricileri de saç bakımında çok önemli bir yer tutar. Günlük hayatın hızına yetişmek isteyen kadınlar duştan sonra daha hızlı kuruttuğu için saç kurutmak makinelerini tercih ederler. Bu uygulamayı yaparken dikkatli olmak gerekir. Yüksek hızda ve aşırı sıcak seviyede uygulanan kurutma işlemi saçları kurutur ve kırılmasına sebep olur. Fön makinesini saçınıza uzak tutmaya çalışın. Doğrudan saç köklerinizi yoğun ısıya maruz bırakmayın. Saç bakımı için kullandığınız ürünlerin hepsini saçınızda uzun süre tutmayın. Gereğinden fazla uygulamanız saçın canlılığını yitirmesine neden olur. Bu konuda aldığınız ürünün üzerinde yazan bilgilendirici yazıları mutlaka okuyun. Kadın saç bakım ürünleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Genital Bakım Ürünleri

Genital Bakım Ürünleri

Kadın kişisel bakım ürünleri içerisine baktığımızda, genital bakım ürünleri bu listede ilk sırada yer almaktadır. Kadınların genital organları erkelerinkine göre daha hassas ve bakıma ihtiyaç duyan organlardır. Genital bölge temizliği kozmetik açıdan olduğu kadar sağlık açısından da oldukça önemlidir. Bu bölgenin bakımının yapılmaması bazı bölgesel sorunlara yol açar. Bu sorunların içinde o bölgede yanma, kötü koku, kaşıntı, tahriş gibi sorunlar vardır. Genital temizliğin nasıl ve hangi bakım ürünleri ile yapılması gerektiği bilinmelidir. Özellikle adet döneminde bu bölgenin temiz ve bakımlı olması, günlük hayatta kadınların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Adet dönemlerinde kadınların en büyük yardımcısı olan ürünler pedlerdir. Pedler kolayca iç çamaşırın içine yerleştirilecek şekilde olmalıdır. Ped kullanmadan evvel eller mutlaka temizlenmedir. Eller temizlendikten sonra pedin ambalaj ve yapışkan yüzeyi çıkartılır. Pedin yapışkan yüzeyi iç çamaşıra düzgün olarak sabitlenir. Böylelikle ped doğru bir şekilde yerleştirilmiş olur. Özel günlerde ped 3-4 saatte bir mutlaka değiştirilmelidir. Bu günler için özel tasarlanmış hijyenik ve hızlı emici pedler kullanılması daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Regl dönemi dışındaki günlerde günlük pedler kullanılabilir. Günlük pedler, iç çamaşırın gün boyu kuru kalmasını sağlar. Zamansız gelen regl dönemlerinde günlük pedler günü kurtarmanız açısından da oldukça yararlıdır. Adet döneminde pedler değiştirilirken genital bölgeye bulaşmış olan kan mutlaka temizlenmelidir. Dış genital temizleme mendili bu kanı temizlemenize yardımcı olur. Bu mendil farklı koku seçenekleri ile kullanıcısının hizmetine sunulmaktadır. Normal ıslak mendillerin pH derecesi genital bölgenize zarar verebilir. Dış genital temizleme mendilini dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Genital temizliğinizi duş sırasında sabun ile yapmamalısınız. Genital bölgede çıkan kıl ve tüylerde aynı hassasiyetle temizlenmelidir. Bu bölgedeki tüyleri ve kılları temizlemek için farklı yöntemler bulunur. Bazı yöntemler kısa süreli bir çözüm sunarken bazı yöntemler çok daha uzun süreli bir çözüm sunar. Hızlı çözüm arayanlar için tıraş en etkili yöntemdir. Tıraş bıçakları hızlı bir yöntem sunsa da kesik ve irritasyonlara neden olabilir. Kılları kökten almayacağı için de tıraş sıklığınız oldukça artar. Özel bölge temizliği için daha kökten ve uzun süreli çözüm arayanlar mutlaka epilasyon yöntemini kullanmalıdır. Epilatör , cımbız mantığı ile çalışan bir cihazdır. Başlığındaki dönen cımbız özelliği ile tüyleri ve kılları kökten alır. Epilatör kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı yöntemler vardır. Epilasyon yapmadan evvel tüyleri kısaltın ve cildinizi ölü derilerden arındırın. Duşta kullanıma uygun olarak alçağınız bir epilasyon cihazı ile duş sırasında istenmeyen kıl ve tüylerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Tüy ve kıl temizliği için kullanılan yöntemlerden biri de ağdadır. Ağda da tıpkı epilasyon cihazı gibi kılları kökünden alır. Ağda yaparken de tıpkı tıraş sırasında olduğu gibi cildinizi korumaya özen göstermelisiniz. Özel bölge temizliği için en yeni ve teknolojik yöntem ise IPL tekniğidir. IPL teknolojisi kılların kökünü zayıflatır ve tekrar kıl çıkmasını uzun süre erteler. Hem acısız, hem de uzun süreli temizlik sağlamasından ötürü IPL cihazları günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

Gece Bakım Ürünleri

Gece Bakım Ürünleri

Gece yapılması gereken cilt bakımı da tıpkı gündüz yapılan cilt bakımları kadar önemlidir. Cilt gece kendini yeniler ve onarır. Bu yüzden gece yatmadan evvel yapacağınız bakım, sabaha daha canlı bir cilt ile uyanmanıza yardımcı olacaktır. Kadın bakım seti içlerinde gece bakımı oldukça ilgi görmektedir. Gece uyumadan evvel cilt, yoğun geçen günün belirtilerini yok edecek şekilde arındırılmalıdır. Cildiniz gün boyunca kirliliğe, neme, makyajın olumsuz etkilerine maruz kalabilir. Bunları cildinizden arındırmak önemlidir. Özellikle makyaj temizlemeden evvel yatağa girilmemesi gerekmektedir. Böylece hem gözenekleriniz kapanmamış, hem de akne ve sivilce gibi lekeleri önlemiş olursunuz. Makyaj temizleme kitleri bu temizliği yapmanda oldukça etkili ürünler olacaktır. Serumda gece bakımında etkili bir üründür. Gece boyunca cilt bariyerlerini temizleyen, cildini daha parlak, daha pürüzsüz bir hale getirecek serum kullanımı gece bakımında mutlaka önerilmektedir. Bu serumlar lavanta, papatya gibi hoş aromalı kokulardan da oluşabilir. Gece uyumadan evvel krem sürmek önemli bir bakım sağlar ancak bu krem günlük değil gece kremi olmalıdır. Gece kremi günlük kreme göre daha yoğun bir onarıcı formül içerir. Özellikle Hyaluronik asit içeren kremler mucizevi etkiye sahiptir. Krem sürüldükten sonra gece maskesi uygulamasına geçilebilir. Gece maskesi, cildinizin sıkılaşmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Özellikle kağıt gece maskeleri formülündeki rahatlatıcı bileşenler sayesinde cildinizin sabahları daha canlı, dinlenmiş ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Gece retinol bakımı, yaşlanma belirtilerinin önüne geçmektedir. Bir A vitamini türevi olan retinol, cildinizdeki hücre yenilenmesine yardımcı olduğu için gece kullanımına oldukça uygundur. Retinol gece bakımının olmazsa olmazı değildir ancak özellikle yaşlılık belirtilerinden şikayetçi olanların mutlaka kullanması gereken bir ürünüdür. Eğer şikayetçi olduğunuz kısım göz ve çevresi ise ve günlük bakımın yeterli olmadığını düşünüyorsanız gece göz maskesi kullanmanız gerekmektedir. Göz maskeleri gece uygulamak için oldukça etkili ürünlerdir. Bantların üzerindeki mikro koniler gece boyunca hyaluronik asit molekülleri yaymakta ve sabah uyandığınızda ciddi değişimlerin gözle görülmesini sağlamaktadır. Işıltılı bir görünüm için yapmanız gereken gece bakımının ürünler ise Glikolik Asit içeren formüllerden oluşmalıdır. Sık sık kuruyan, çatlayan ve bundan ötürü yara olan dudaklara, gece uyumadan evvel yapılacak dudak maskesi oldukça etkili gelecektir. Gece uyumadan evvel el ve ayaklarınıza da gerekli bakımı yapmanız gerekmektedir. El ve ayaklar gün boyu en çok çalışan ve dışarısı ile temas kuran organlardandır. Özellikle ayaklar hem günün yorgunluğuna, hem de tüm gün ayakkabının içinde havasız kalması nedeni ile ekstra bir bakıma ihtiyaç duyabilir. El için onarıcı ve nemlendirici kremler uygunken, ayaklar için seramdileri, salisilik asit ve amonyum laktat içeren ayak kremleri kullanmak gerekir. Ayakta özellikle topuk bölgesinin sertleşmesini engelleyecek kremlerin kullanımı ayaklarınızın tüm gece yumuşak ve nemli kalmasını sağlar. Gece bakım ürünlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bakımlı Bir Kadın Olmanın Altın Kuralları

Bakımlı Bir Kadın Olmanın Altın Kuralları

Bir kadın bakımlı olmanın ne kadar önemli ve olması gereken bir oldu olduğunu bilmektedir. Kadın bakım kiti kadınların daha şık ve bakımlı görünmelerine yardımcı olan ürünleri içerir. Bu malzemeleri kullanarak bazı altın kurallar çerçevesinde bakımlı biri olmak mümkündür. Komple olarak bakımlı bir hayat sürdürmek sadece bakım ürünlerini alarak bitmez. Uyuduğunuz çarşaflardan giydiğiniz kıyafete kadar her şey bakımlı biri olmanın parçalarındadır. Duş sırasında kullanacağınız ürünler her daim hazır olmalı. Şampuanınız, saç bakım ürünleriniz ve duş sırasında kullanabileceğiniz nemlendirici kremleri uygulama sırasını bilmelisiniz. Her yeni güne istenmeyen tüyleri alarak başlamak ve günlük bakım kürlerinizi uygulamak, günlük bakımın olmazsa olmazlarındandır. Vücudunuzu nemlendirmek için kremlerin tercihinde daha hoş kokulu kremler tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında güneş ışınları cildinize zarar verebilir. Bu zararlardan korunmak için ultra koruyuculu bir güneş kremi sürmeniz gerekmektedir. Deodorant ve parfüm kullanımı da kişisel bakım için oldukça önemlidir. Her duş sonrası roll-on ya da deodorant kullanılmalıdır. Deodorant seçiminde gün boyu etkili olan ve leke yapmayan deodorantlar tercih edilmelidir. Deodorant ve roll-onların sadece cilde uygulanması gerektiği unutulmamalıdır. Parfüm seçiminde de daha fresh kokular tercih edilmelidir. Ağır ve şekerli kokular size ve çevrenizdekilere kötü bir koku yayabilir. Parfüm daha etkili bir koku olduğundan deodoranta göre çok daha az sıkılmalıdır. Ayrıca kıyafetlerinizin de aynı koku ile kokmasını isterseniz, kıyafetlerinize de parfüm sıkabilirsiniz. Diş sağlığı kişisel bakımın en önemli parçalarındandır. Diş etleriniz için en uygun fırça, beyazlatıcı etkisi olan bir diş macunu ve diş ipi, diş sağlığının ve bakımının en önemli ürünlerindendir. Makyaj ürünleri bakım için vazgeçilmez ürünler değildir ancak yine de kişisel bakım yanında daha hoş görünmek isteyenler için özellikle özel günlerde oldukça önemli bir işlemdir. Makyaj yaparken cildinize zarar verecek ürünler kullanmamaya özen göstermelisiniz. Makyaj yaparken kullanacağınız ürünler gözeneklerinizi kapatacağı için cildiniz hava alamaz. Bu da ciltte ciddi yaralara, çökmelere yol açabilir. Makyaj sonrası temizleyici ürünler kullanarak oluşacak bu olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Saç bakım ürünleri kadın önerileri ya da cilt bakım ürünleri önerilerine mutlaka gerekli önemi vermelisiniz. Almak isteyeceğiniz ürünün, daha önceki kullanıcılarının yapmış olduğu yorumlar, o ürün hakkında ciddi bir görüşe sahip olmanıza yardımcı olur.