TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Televizyon

için 2.092 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Televizyon

Evlerde, iş yerlerinde ve hemen hemen tüm yaşam alanlarında olmazsa olmaz konumundaki elektronik cihazlar arasında ilk sırayı televizyon almaktadır. Hem uzun soluklu bir kullanım performansı beklenen hem de gün be gün gelişen teknolojiler ışığında son teknoloji bir ürün olması istenen televizyonlar arasında tercih yapmak başlı başına bir uğraş hâline geldi. Yeni bir televizyon alınacağı zaman birden çok teknolojiye hâkim bir ürün olmasının yanı sıra farklı amaçlara dönük kullanım vaat etmesi beklenmektedir. Televizyon fiyatları da bu çerçevede farklılık göstermektedir. Günümüz teknolojilerinde 4K ve Full HD gibi farklı niteliklere sahip televizyonların verimli bir görüntü kalitesi sunmasının yanı sıra evinizdeki dekorasyon ve mobilyalar ile tarz olarak uyum sağlaması gerekmektedir. Alışveriş yaparken bir modeli hedefleyerek arama yapmak için kullanım amacınızı doğru tespit etmeniz, en elzem iştir. Kullanım alanlarına ve televizyonunuzu yerleştirmeyi planladığınız odaya veya ofise göre sizin için en uygun televizyon modeli de değişiklik gösterecektir. Ancak hangi amaçla tercih ederseniz edin kaliteli ve nitelikli bir televizyon hem göz sağlığınızı korumalı hem de geniş ekran bir ürün olması hâlinde görüntünün bozulmadan izlenmesine elverişli olmalıdır.

Televizyonda Görüntü Teknolojisinin Önemi

Televizyonda Görüntü Teknolojisinin Önemi

Bir televizyonda ekran çözünürlüğü sağlığınız ve rahatlığınız açısından önemli kriterlerdendir. Teknolojinin hızlı ilerlemesi çözünürlük bağlamında televizyon modellerinin kendilerini yenilemiş varyasyonlarının satışa sunulmasına neden olsa da tercih edilen modelin çözünürlük anlamında kendisini mevcut işlemler ışığında olabildiğince geliştirmiş olmasına dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde beklenen verim ve seyir keyfini bulamayacağınız bir televizyon ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Televizyonlarda çözünürlüğü belirleyen kıstaslar çerçevesinde üç ana çözünürlük belirlenmiştir. Bu seçeneklerden HD ismini taşıyan, ağırlıklı olarak küçük televizyon modellerinde insanların karşısına çıkan görüntü çözünürlüğünün yanı sıra full HD teknolojisi de 1080 piksel çözünürlüğe ulaşabilmesi ile günümüzde HD televizyon modellerinde en yaygın rastlanan çözünürlük teknolojisidir. 1080 piksel çözünürlüğe sahip bir televizyona göre dört kat daha fazla piksele ulaşan ve hem daha iyi bir çözünürlük hem de net ve detaylı bir görüntü sunan teknoloji ise 4K UHD olarak adlandırılmaktadır. 4K Ultra HD modeller arasında birbirine avantaj sağlayabilecek olan televizyonlar ise HDR isimli renk ve karşıtlık unsurları aracılığıyla çok daha gelişmiş bir görüntü sunan teknolojiyi barındırmaktadır. Görüntüde gerçekçilik hissini üst düzeye taşıran HDR teknolojisini barındıran modellerin önümüzdeki 20 yıl içinde pek çok evde bulunacağı öngörülmektedir. Televizyon markaları ve fiyatları arasındaki farklılıklara neden olabilen unsurlar arasında da görüntü teknolojileri yer almaktadır. İnsanların televizyon alışverişlerinde alışveriş merkezlerindeki satış şubelerinde piyasa araştırması yapmaktan öteye gidip internet üzerinden bir tıkla diledikleri televizyonu almaları artık mümkündür. Görüntü teknolojileri üzerinde detaylı araştırma yapıp izlemeyi tercih edeceğiniz alternatiflere göz atarak evinize, iş yerinize veya bunlara benzer yaşam alanlarınıza son kalite, üst düzey görüntüleri taşıyabileceğiniz televizyon modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Geniş ekran veya küçük televizyon fiyatları arasında incelemelerinizi gerçekleştirerek hangi televizyonu tercih edeceğinize kolayca karar verebilirsiniz. İzlerken farkı daha yakından anlayabileceğiniz görüntü teknolojileri sayesinde evinizde sinema keyfi yapmanız artık çok daha kolaylaşıyor. Gerçekçi görüntüler, renk konusunda canlı izlenim veren ve her an ekrandan çıkacak gibi duran bir seyir keyfi vaat eden yüksek görüntü teknolojilerine sahip televizyon modellerini sayfamızda inceleyerek son kararınızı verebilirsiniz.

Televizyon Modelleri Arasında Bağlantı Farkları

Televizyon Modelleri Arasında Bağlantı Farkları

Günümüzdeki televizyon modellerinin, sadece bir seyir keyfi sunması yetmemektedir. Artık, kendi elinizde bulunan video, film ve benzeri görüntü unsurlarını oynatabileceğiniz televizyon modelleri arasında seçim yapabilmektesiniz. Bu da sizi kanalların sunduğu yapımlara mahkum kılmaktan ve tekdüzeleşmiş bir izlence etkinliğinden kurtararak kendi seyir takviminizi oluşturmanıza imkân tanımaktadır. Teknoloji ilerledikçe sadece USB girişi ile görsel materyallerin yansıtılabildiği televizyonlar değil, bluetooth bağlantısı ile ev veya ofis bilgisayarlarını doğrudan ekrana taşıyabilen televizyon modelleri de cazip şartlara sahip bir hâle gelmiştir. Geniş seçeneklere sahip olan televizyon modelleri arasında farklı noktalara işaret eden detaylardan birisi de bağlantı farklılıklarıdır. Bağlantı çeşitlerinin ne anlama geldiğiniz bilmeniz sizin için tercih yapmayı bir hayli kolaylaştıracak olup, amacınıza dönük bir televizyonu seçmeniz bu şekilde oldukça mümkündür. Günümüzde üretimi gerçekleştirilen hemen hemen tüm televizyon modellerinde yer alan HDMI desteğinin bir görüntü aktarım yuvası olduğu bilinmektedir. Her formattaki görüntü ve ses bahsi geçen yuva aracılığı ile taşınabilmektedir. Ev sineması keyfi yaşamak isteyenler için aranılan özellikler arasında HDMI desteği yer almaktadır. Beğendiğiniz televizyon modelinin bu görüntü yuvasına sahip olduğundan emin olduktan sonra televizyondaki yuva sayısının tercih konusunda etmen faktörler arasında olduğu aşikârdır. Bireysel ihtiyaçlarınıza dönük olarak yuva sayısı arasında tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız televizyon modeli ile kaç farklı cihaz bağlantısını kurmayı planladığınızı düşünerek yuva sayısı mevzusunu aklınızda netleştirebilirsiniz. Ne kadar fazla sayıda yuva içerirse, alternatifleri kullanmak da o kadar kolay olacaktır. Televizyonlardaki görüntü aktarma yuvaları arasında en popüler kullanım HDMI olmakla birlikte USB, VGA ve DVI isimleriyle anılan pek çok farklı yuva türü de bulunmaktadır. Televizyonunuzda Scart ve USB girişlerinin, HDMI girişiyle birlikte bulunması farklı kaynaklar ile gerçekleştireceğiniz bağlantılar için önem teşkil etmektedir. Siz de doğru televizyon modelini seçerken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ekstra özelliklerin sizin beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına dikkat etmelisiniz. Ailecek keyifli anlar yaşayabileceğiniz ve herkesin ortak zevklerine hitap eden yapımları televizyona yansıtabileceğiniz bu özellikler sayesinde kanallara olan bağımlılığınız da ortadan kalkacak.

Televizyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Televizyon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Barındırdıkları özellikler, boyutları, modelleri ve markaları ile televizyonlar her zevke ve her bütçeye uygun birer teknolojik alet hâline gelmiştir. İhtiyacınız, tasarımsal açıdan yaklaşımınız ve görsel zevkiniz gibi farklı etmenler ile sizin için doğru televizyonu tespit edebilirsiniz. Ekstra özellikleri ve görüntü teknolojisi gibi faktörler sizin ihtiyaçlarınız çerçevesinde şekillenmektedir. Televizyonunuzu yerleştirmeyi düşündüğünüz odanız veya ofisiniz ise tasarımsal açıdan yaklaşımınızı ortaya koyar. Bakış açınız ve teknolojik aletlerde önem verdiğiniz tasarım detayları ise görsel zevkiniz tarafından netleşir. Televizyon çeşitleri gün geçtikçe arttığı için markaların her zevke ve her ihtiyaca dönük ürettiği modellerde de aynı oranda artış gözlenmektedir. İnsanların, teknolojinin her alanını gündelik bir ihtiyaç olarak kabul etmesi ile sadece açma, kapama ve ses ayarı düğmesinin olduğu televizyonlar çoktan tarihe gömüldü bile. Tek kanallı dönemlerde tüm mahallenin, semtte televizyonu olan tek evde buluştuğu günlerin geride kalışı hem kanal sayısındaki artış hem de televizyon modellerindeki çeşitlilik nedeniyle fazlasıyla hissedilmektedir. Çeşitliliğin ve farklı talepler ile ortaya çıkan görsel ürünlerin olmadığı dönemlerin geride kalması, taleplerin artması ve bu artış karşısında teknoloji üreticilerinin de alternatif çözümler üretmesiyle zirveye ulaştı. Uydu kanallarında yüzlerce farklı program yer almasına rağmen aradığı nitelikteki yapıma rastlayamayan televizyon izleyicileri için kendi tercihlerine uygun dizi ve filmleri televizyonlarının ekranlarına yansıtabilecekleri ve kaliteli bir görüntü ile seyir keyfini çıkarabilecekleri alternatifler yaratıldı. Dolayısıyla bir televizyon satın almak, sadece evinizin veya iş yerinizin günlük ihtiyacına dönük bir yatırım olmaktan çıktı. Televizyonlar artık kendi zevkinizi yaşayabileceğiniz ve kendi seyir takviminizi oluşturabileceğiniz, dolayısıyla kişiselleştirebileceğiniz bir arkadaş hâline geldi. Beklentilerinizi kendinizin belirlemesinden ve bu beklentilere dönük en uygun ürünü tercih etmenizden daha doğal bir şey olamayacağı için televizyon üreticileri de sizin en rahat seçimleri gerçekleştirebileceğiniz ve kendinizden fazlasıyla bir şeyler bulabileceğiniz modellerin üretimini artırdı. Zira günümüz teknolojilerinde bireylerin kullanım tarzları ölçütünde kişiselleştirebildikleri ürünlerin performans algısının yüksekliği ve sağladığı kullanıcı memnuniyeti aşikardır. Televizyon markaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için siz de sayfamızda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ebatlarına Göre Televizyon Seçimi

Ebatlarına Göre Televizyon Seçimi

Bir televizyon satın almadan önce yapmanız gereken araştırmalar arasında televizyonunuzu kullanacağınız odanın büyüklüğüne göre ideal boyutu seçmek yer almaktadır. Zira hem sağlığınız hem de kullanım kaliteniz açısından izleme mesafenizin elverdiği televizyon boyutları farklıdır. Eğer televizyonunuzu yerleştireceğiniz ünite ile izleme mesafeniz 100 santimetre olacaksa nispeten ufak televizyon sayılabilecek 22 inç modeller arasında tercih yapmanız gerekir. 150 santimetrelik bir izleme mesafeniz olması hâlinde 32 inç, 200 santimetrelik bir izleme mesafeniz olması hâlinde ise 40 inç televizyon modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. 60 inç bir model tercih etmek istiyorsanız izleme mesafeniz 330 santimetre, 46 inç bir model beğenmeniz hâlinde ise izleme mesafeniz 245 santimetre olmalıdır. Teknoloji kullanımında gözetilmesi gereken hususların başında sağlık gelmektedir. Öyle ki pek çok teknoloji geliştiricisi ya çıkarttıkları ürünlerde ya da ürünlere getirdikleri güncellemelerde daha sağlıklı kullanım için özellikler tasarlamaktadır. Bu duyarlılığı en çok bilgisayar ekranlarında kullanılan malzemelerde görsek de televizyonların son yıllardaki gerek HD gerek 3D seçenekleri de sağlık faktörünün ön planda tutulmasını gerektiren gelişmeler olarak dikkat çekmektedir. Ürününüzün üretim şartları ne olursa olsun kişisel kullanımda daha önce test edilerek onaylanmış ve ideal hâline getirilmiş kullanım formatını tercih etmeniz bireysel açıdan yapabileceğiniz en doğru yaklaşım olacaktır. Bu yaklaşımı da televizyonunuzu yerleştireceğiniz bölüm ile izleme mesafenizi doğru hesaplayarak bu mesafe çerçevesinde en sağlıklı kabul edilen boyuttaki televizyon modelleri arasında seçim yapmanızla ortaya koyabilirsiniz. Unutmayın ki belirlenmiş boyutlar sadece en fazla sınırın çizildiği rakamlara işaret etmez. 200 santimetrelik izleme mesafesi için ideal televizyon boyutunun 40 inç olduğu bir durumda, sizin bu boyuttan çok küçük bir televizyon modeli tercih etmeniz de sağlığınızı riske atan; televizyonunuzun seyir performansını düşüren bir alışveriş olacaktır. Siz de ürününüzden en iyi verimi almak, keyifli bir televizyon seyretme seansı yaşamak ve uzun ömürlü bir kullanım için izleme mesafenize göre televizyon boyutunuzun doğru tercih edildiğine dikkat etmelisiniz. Ölçümlerinize göre ihtiyacınız olan ölçüde küçük boy televizyon fiyatları başta olmak üzere tüm ebatlardaki ürün modelleri ve fiyatları hakkında sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

LED Televizyon Farkı

LED Televizyon Farkı

Son yılların favori ürünleri arasında gösterilen LED TV televizyon sektöründe LCD TV’lerin yarattığı tercih hegemonyasını kırmış gibi görünmektedir. LED televizyonlar, renkler başta olmak üzere işleyiş ve sistem farklılıklarından ötürü LCD televizyonlardan ayrılan özelliklere sahiptir. LCD TV’lerde background aydınlatması televizyonun açıldığı anda yanmaya başlayan bir floresan aracılığıyla yapılmaktadır. Televizyon açık kaldığı müddetçe ekrandaki görüntüyü oluşturan her noktaya ışığı gönderen floresan hep açık kalmakta ve bu durum siyah rengin ışık bilgisi bulunmaması nedeniyle gerçek siyah rengin hiç elde edilememesiyle sonuçlanmaktadır. Siyah ve beyaz renk arasında kontrast farkının düşürülmesiyle siyah görüntü elde edilmekte olup yeterli kalitede bir görüntü vadetmektedir. Standart bir LED televizyonda kontrast oranları 1:2.000.000 ilâ 1:5.000.000 arasında seyreylerken, aynı tip LCD televizyonda bu oranlar 1:10.000 ilâ 1:50.000 arasında kalacaktır. LCD televizyonlardaki bu background aydınlatma sistemi, görüntü sinyali tarafından iletilen renklerin % 70 ilâ % 75’i arasındaki bir oranını ekrana yansıtmaktadır. LED TV’lerde ise bu oran % 85’i bulabildiği için renkler daha canlı görünmektedir. Her şeyin ötesinde, background aydınlatma kapsamında belirlenen bu renk ayarlarının LCD televizyonlarda elektrik tasarrufunu LED televizyonlar kadar desteklemediği bilinen bir gerçektir. Basit bir hesaplama ile 106 ekran LCD televizyonun ortalama tüketimi 200 watt güç iken aynı boyuta sahip LED televizyonun 80 ilâ 90 watt’a kadar düşebilen bir tüketimi olduğu ortaya çıkacaktır. Tasarruf konusunda LED TV avantajını elektrik faturanızda deneyimlemek için yıllık 30 TL’ye varan elektrik kullanımına sahip müthiş derecede tasarruflu LED televizyon modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Temelde, Plasma veya LCD TV’lere nazaran kendisine özgü bir ışık sistemi barındıran LED TV modellerinin de LCD ekrana sahip olan bir ürün olduğu söylenebilir. Ancak aralarındaki fark düşünüldüğünde, LED ışıklandırma teknolojisinden yararlanan birer LCD TV oldukları gerçeği ortaya çıkacaktır. Bu temel ayrımın ötesinde, LED televizyon modelleri arasında yandan aydınlatma sistemine sahip olanlar da hem ince olmaları hem de beyaz arka planlı görüntülerde ışığın kuvvetli iletilmesi ile tercih sebebidir. Televizyon fiyatları LED TV modellerinde bu gibi özellikler vesilesiyle değişkenlik gösterebilmektedir. Siz de LED ve LCD televizyon modelleri arasında detaylı karşılaştırmaları sayfamızda yer alan ürünler arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Ailenizin Yeni Ferdi İçin En Sağlıklı Seçim

Ailenizin Yeni Ferdi İçin En Sağlıklı Seçim

Evinizde ailecek seyredeceğiniz bir televizyon, belirli bir süre sonra adeta ailenizin yeni bir ferdi olacaktır. Günün birlikte geçirdiğiniz büyük bir kısmına ortak ettiğiniz televizyonunuz için en sağlıklı seçimi yapmak hem kendinize hem de ailenize dönük en iyi yaklaşımı gerçekleştirmeniz anlamına gelir. Bu tercihi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerden birisi de televizyonunuzun kanal geçiş hızıdır. Kanal geçiş hızı, televizyon markalarına dayanabildiği gibi kişisel çanak kullanımı ve merkezi sistem kullanılması durumunda çanağın düzgün konumlandırılıp konumlandırılmadığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. 2,5 ilâ 3 saniye arasında değişen bir kanal geçiş hızı, nispeten uzun bir süre sayılır. Bu çerçevede alanında lider markalar arasında yapacağınız model tercihlerini özellikleri kıyaslayarak gerçekleştirmeniz en doğru sonucu elde etmenize yardımcı olacaktır. İzleme tercihleriniz doğrultusunda kavisli ve düz ekran televizyonlar arasında doğru tercihi de yapmanız bu husustaki bir diğer önemli faktördür. Film keyfinizi daha çok artırması adına 3D izlenim ağırlığına sahip bir süreç hedefliyorsanız ‘curved’ ismi ile müsemma kavisli ekran televizyonlardan yana tercihte bulunmalısınız. Uzaklık ve yakınlık mesafelerinin çok daha hassas olduğu bu modellerde odak noktasını doğru belirleyerek ekranı seyretmek gerekmektedir. Düz biçimde görüntüyü ileten düz ekranlı televizyon modellerinde ise odanın her noktasında aynı sonucu alabilirsiniz. Odanızın boyutlarına göre hesap edeceğiniz izleme mesafesi ölçülerine uygun ebatlarda bir model seçerek en sağlıklı seyir performansını yakalayabilirsiniz. Amacınız ve edinim sebebiniz ne olursa olsun en sağlıklı ve en verimli televizyonu tercih ederek ilk günkü gibi başarılı bir performans elde edebileceğiniz yeni ürününüze kavuşabilirsiniz. Uzun süren akşam yemekleri veya hafta sonu kahvaltıları için ideal tercihleri gerçekleştirebileceğiniz küçük mutfak televizyon fiyatları hakkında detaylı bilgileri ürünlerin yer aldığı bölümlerden edinebilirsiniz. Geniş akraba buluşmaları, kalabalık arkadaş toplantıları, tek başına izlenen filmler gibi farklı sebeplerle ekran başına geçtiğiniz televizyonunuzun sizin için doğru tercih olduğundan iyice emin olmak adına sayfamızda yer alan bütün televizyon markaları ve fiyatları hakkında detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz. Doğru modeli tespit ettiğiniz an kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz televizyonunuz ile uyumlu ses sistemi modellerine Televizyon & Ses Sistemleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Yeni Teknoloji: 4K Televizyon

 • Ultra HD olarak da bilinen 4K televizyon modelleri, 1080p bir televizyondan 4 kat daha fazla piksel sayısına sahiptir, bu nedenle görüntü olarak en iyi deneyimi yaşatır.
 • 4K televizyonlarda illa 4K görüntüye sahip görüntüler izlenmeli diyemeyiz. Daha düşük çözünürlüğe sahip filmleri ve videoları 4K teknolojisiyle daha canlı izleyebiliyorsunuz.
 • Akıllı TV’lerin içerikleri gitgide 4K çözünürlüğe dönüşmeye başladı. Bu da 4K TV’lerde izleyebileceğiniz içerik sayısını artırıyor ve 4K TV’lerin popülerleşmesine katkıda bulunuyor.
 • OLED ekran teknolojisine sahip 4K TV’ler tek tek bütün pikselleri ışıklandırma teknolojisi sayesinde daha canlı bir kontrast sağlarken daha net ve canlı görüntüler sağladığından, tercihinizi bu yönde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Televizyon Satın Almadan Önce…

 • LED TV’ler en ince ve en şık tasarımlara ulaşmada birinciliği elden bırakmıyor. Enerji tasarrufu sağlıyor, görüntü kalitesi ise mükemmele yakın.
 • Yüksek çözünürlüklü yani HD TVler 720p, full HD TVler ise 1080p olmak üzere farklı piksel sayısına sahiptir. Piksel sayısı arttıkça, görüntü kalitesi de artar.
 • Ultra-HD Blu-ray içeriklerin artmasıyla birlikte 4K TVler yükselişe geçti. Popülerleşmeyle birlikte fiyatları da satın alınabilir bir seviyeye inen 4K TV geleceğe yatırım anlamına geliyor.
 • 3D TVlerin ve curved ekran TVlerin düşüşüne tanıklık ediyoruz. Bu nedenle 3D film izleme gibi özel meraklarınız yoksa, TV satın alırken bu modelleri tercih etmeniz, kısa vadede içerik sıkıntısı çekmenize yol açabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Altus (43)
Arçelik (54)
Awox (58)
Axen (32)
Beko (29)
Botech (5)
Dijitsu (4)
(12)
Finlux (33)
Grundig (111)
Hello (5)
Hi-Level (7)
Hitachi (28)
Jameson (17)
LG (165)
Lg (20)
Navitech (8)
Nexon (4)
Next (4)
Panasonic (5)
Philips (110)
Profilo (28)
Redline (5)
Regal (114)
Rowell (6)
Samsung (291)
Seg (7)
Skytech (58)
Sony (37)
Sunny (90)
Telefox (39)
Telefunken (73)
Telenova (6)
Toshiba (9)
Vestel (288)
Viewsonic (7)
Weston (7)
Woon (52)
Xiaomi (8)
Yumatu (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(361)
(342)
(271)
(259)
(163)
(148)
(109)
(97)
(36)
(28)
(25)
(23)
(22)
(10)
(9)
(7)
(6)
(6)
(5)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(1194)
(773)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(1181)
(778)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(847)
(622)
(399)
(38)
(15)
(7)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Görüntü Tarama Hızı

(1603)
(140)
(83)
(30)
(28)
(21)
(7)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(290)
ve üzeri (444)
ve üzeri (466)
ve üzeri (470)
ve üzeri (478)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL