Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Xlc
Pro
CST
Ww
Cst
Bba
Yy
Fsa
Rks
Mtb
Knt
3T
Asm
Kmc
YY
Irc
19
Ybn
Bmx
Gub
Dt
Oxc
Aim
Asn
Dsi
Tec
Rst
Koo
Acr
Cmc
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Vites

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bisiklet & Scooter

için 53,887 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Flipper 15 J Çocuk Bisikleti

  (47)
  1.999 TL SEPETTE 1.766,12 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  El Pompası Mk4800

  (19)
  316,58 TL 237,44 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tunca Beemer 16 J Çocuk Bisikleti

  (12)
  3.099 TL SEPETTE 2.882,07 TL
  +

Bisiklet ve Scooter

Bazı aktiviteler, kimileri için hobi veya yaşam şekli haline gelebilir. Bisiklet de bunlardan biri olma potansiyeline sahip aktivitelerin başında gelmektedir. Bisiklet ve scooter, küçük yaştan itibaren çeşitli nedenlerle kullanımı mümkün olan ve oldukça güzel vakit geçirilmesine olanak sağlayan bir aktivitedir. Küçük yaşta kullanılmanın yanı sıra oldukça fazla insanın yaşam stili haline gelen bir hobi seçeneğidir. Özellikle bisiklet ile hayatını bağdaştırmış olan çok fazla insan bulunmaktadır. Hem spor outdoor aktiviteleri hem de heyecanlı bir hobi için bisiklet sürmeyi alışkanlık eden kişiler için, sayfamız çok fazla seçeneği bir arada sunmaktadır. Her satıcının bisikletleri aynı değildir. Farklı bisiklet modelleri ve ihtiyacı olanlar için birçok farklı scooter modeli mevcuttur. Bisikletin tamamını satın alabileceğiniz gibi mevcut bisikletiniz için, bisiklet parçalarını da ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

Popüler Bisiklet Markaları

Son Model Bisiklet ve Scooter Seçenekleri

Son Model Bisiklet ve Scooter Seçenekleri

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte her geçen gün mevcut ürünlerin daha üst modelleri karşınıza çıkmaktadır. Sayfamız, sizlere bütün bisikletlere ve scooterlara ulaşma imkanı sunar. Bununla birlikte piyasaya sunan her satıcının ürününü görme şansınız da olur. Sayfanın sol tarafında, aradığınız, istediğiniz ürün için filtreleme yaparak daha kolay alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bisiklet yedek parça, şehir bisikleti, çocuk bisikleti, yol bisikleti, scooter gibi birçok farklı kategori mevcuttur. En fazla seçenek barındıran bisiklet modellerinden biri; dağ bisikletleridir. Genellikle bisiklet ile vakit geçirmekten çok hoşlanan ve bunu bir spor haline getiren kişilerin tercih ettiği bu bisiklet modelleri; oldukça fazla seçeneğe ve farklı özelliklere sahiptir. Dağ bisikletleri hem şehir içinde hem de dağlık alanda kullanmak için üretilmektedir. Doğanın taşlık, kaygan ve eğimli şartlarında oldukça konforlu ve eğlenceli bir yolculuk yapmanıza olanak sağlayan dağ bisikletlerine bakabilirsiniz. Kullanım konforuna göre farklı jantlara sahip olan modellerden satın almak mümkündür. Aynı şekilde farklı vites seçenekleri de mevcuttur. Sol kısımdan vites, jant ve marka gibi kategoriler ile istediğiniz bisikleti, spesifik özellikler ile filtrelemeniz mümkündür. En çok sevilen ve dağ bisikletleri kategorisinde yer alan bir model; 21 vites özelliğine sahiptir. Aynı zamanda 24 jant bisiklet kategorisinde de yer almaktadır. Siyah-sarı, siyah-kırmızı, yeşil ve siyah-turuncu olmak üzere 4 renk seçeneği mevcuttur. Çocukların çok beğendiği ve çok fazla vakit geçirmek istediği bu bisiklet, kullanıcılar tarafından oldukça fazla iyi yorum almıştır. Satın alan kişilerin yaptıkları yorumlara bakılarak, kullanan çocukların oldukça memnun olduğunu ve bisikletin kullanım konforunun çok iyi olduğunu görmek mümkündür. Dağda ve şehirde muhteşem bir sürüş deneyimi yaşatan bu bisiklet, oldukça kaliteli parçalar ile üretilmiştir. Oldukça sportif ve modern tasarımı ile çok fazla kişinin dikkatini çeken bir dış görünüşe sahiptir. Çok tercih edilen ve 24 jant olan dağ bisikletinden bir diğeri de 21 viteslidir. Siyah, pembe ve beyaz renkleri mevcuttur. Bu bisiklet, 7-15 yaş arasındaki çocukların kullanması için gerekli özellikler ile tasarlanmıştır. Tasarımında sadece marka adına yer veren ve minik farklı renkleri barındıran bu bisiklet, oldukça sade fakat modern bir tasarıma sahiptir.

Her Yaşa Uygun Bisiklet ve Scooter

Her Yaşa Uygun Bisiklet ve Scooter

Bisiklet, her yaştan insanın yapabileceği bir hobi ve spordur. 3 yaşındaki bir çocuk da bisiklete binebilir, 50 yaşındaki bir insan da bisiklete binebilir. Yaşa göre ve fiziksel özelliklere göre, bisikletler farklı tasarımlara sahiplerdir. Çocukların bisikletlerinin boyutları, daha rahat kullanabilmeleri için daha küçük olacak şekilde yapılmaktadır. Büyüklerin bisikletinin boyu ise onların fiziksel şartlarına uygun olacak şekilde, daha büyük yapılmaktadır. Scooter modelleri de aynı şekilde farklı boyutlarda üretilmektedir. Bununla birlikte keyfe veya kullanan kişiye göre 3 tekerli ve 2 tekerli olmak üzere farklı scooter seçenekleri de mevcuttur. Çok fazla tercih edilen Scooter modelleri arasından biri, elektrikli bir modeldir. Siyah renk ile üretilen bu modelin belirli noktaları, kırmızı renk ile farklılaştırılmıştır. Ek detayları; kırmızıdır. Oldukça asil, klasik bir tasarıma sahiptir. Ürünün üzerinde, teknolojik renkli bir ekran bulunmaktadır. Bu ekrandaki 6 parametre ile scooter kullanımınızı daha rahat yaşamanız mümkündür. Bu ekran ile scooterın hızını, seçilen hız modunu, bluetooth göstergesini, el feneri göstergesini, aşırı ısınma göstergesini ve arıza göstergesini görebilirsiniz. Böylelikle olası bir hatada kolaylıkla hatayı fark etmek ve gerekli önlemleri, gerekli çözümleri anlamak oldukça kolay bir hal almaktadır. Tek bir düğme ile kolayca açılıp kapanan bu scooter, oldukça pratik ve kolay kullanımlıdır. Bu düğmeye basışların değişmesi ile scooterın ışıkları açılıp kapanabilir veya hız modu değiştirilebilir. Bu modelin ışıkları led far olarak geçmektedir. Özellikle eğimli yollarda muhteşem bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak sağlayan bu model, maksimum 25 km hız ile gitmektedir. Çift fren sistemi ile kolaylıkla yavaşlamanız veya durmanız mümkündür. Tek bir şarj ile 45 km gidilmesine olanak sağlayan bu scooter modeli özellikle kısa yerlerde çok pratik olmaktadır. Araç ile gidilmeyecek kadar kısa fakat yürüyemeyecek kadar da uzun olan yerler için; bu scooter modeli muhteşem bir seçenek olacaktır. Sahilde, deniz kenarında veya kapalı caddelerde de kullanması çok keyifli olan bu model; 8-9 saatte şarj olan bir kapasiteye sahiptir. Çok sevilen ve kullanıcısı oldukça fazla olan scooter modellerinden biri de çocukların kullanımı için oldukça uygun bir tasarım ile piyasaya sunulmaktadır. 3 tekerlekli olan bu ürün; pembe, sarı, mavi ve turuncu renk seçenekleri ile kişiselleştirilmeyi mümkün kılmaktadır.

Rahat Kullanımlı Bisiklet ve Scooter Modelleri

Rahat Kullanımlı Bisiklet ve Scooter Modelleri

Rahatsız bir durum, yapılan eylemi oldukça olumsuz kılmak için yeterlidir. Sayfamız ile araştıracağınız ve satın alacağınız bisiklet ve scooterların rahat bir kullanıma sahip olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun için ürünün içerisinde barındırılan hammaddelere ve ürünün özelliklere bakmak mümkündür. Rahatlık, yalnızca oturduğunuzda bisiklette rahat etmeniz veya scooter ile rahat ayakta durmanız ile ilgili değildir. Rahatlık; kullandığınız ürünü istediğiniz gibi kullanmakla da alakalıdır. Örneğin; dönüşlerinizi zar zor yapabildiğiniz veya yokuş çıkamayan bir bisiklet kullanmak, rahatınızı olumsuz etkileyebilir. Oldukça rahat olmasıyla ünlü olan ve çok sevilen modellerden biri, elektrikli bisiklet kategorisinde yer almaktadır. 20 jant özelliğine sahip bu bisiklet modeli, siyah sade bir tasarıma sahiptir. Oldukça spor ve klas bir görüntüsü vardır. 6 vitesli olan bu ürün, her eğimde rahatlıkla bisiklet kullanmanıza olanak sağlar. Dönüşlerde, kasislerde ve eğimli yollarda sürüş konforunuzun azalmamasını sağlar. Maksimum 25 km/saat hız yapılabilen bu model, 32 kilogram ağırlığa sahiptir. 100 kiloya yakın ağırlık kaldırmaktadır. 4-6 saat arasında şarj halinde kalması ile 35-45 km arası yolculuk yapmanız mümkündür. Konforlu oturağı ile oldukça keyifli sürüş deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Piyasada bulunan bisiklet çeşitleri seçeneklerinin aynı sıra, bisiklet sürerken giyilecek kıyafet ve bisikletin ek ürünlerinin satışını da gerçekleştirmektedir. Bu ürünleri de aynı bisiklet çeşitleri gibi oldukça fazla seçenek ile piyasaya sunmaktadır. Bisiklet kullanırken giyilmesi gereken ürünlerden ve çok fazla satın alınan ürünlerden biri; kasktır. Bu kask modellerinden biri; XL, L ve M beden seçeneklere sahiptir. Böylelikle her kişinin kafasına en uygun şekilde oturan bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile sürücünün kendi zevkine veya kendi bisikletine göre kaska sahip olması mümkün kılınmıştır. 1. kalite hammadde ile üretilen bu kaskın arka kısmındaki ışık; trafikte insanların ve araçların sürücüyü daha kolay fark etmesine olanak sağlar. Bu kask modelinin iç kısmının yıkanabilmesi, kaskı daha uzun süre en hijyenik şekilde kullanmanız için oldukça pratik olacaktır. Bisiklet sürerken de scooter sürerken de bu kask modelini kullanmak, kişinin güvenliği açısından oldukça önemlidir. İsterseniz sayfamızdan elektrikli bisiklet modellerine de göz atabilirsiniz.

Her Çeşit Bisiklet ve Scooter Modelleri ve Ekipmanları

Her Çeşit Bisiklet ve Scooter Modelleri ve Ekipmanları

Bir bisiklet veya scooter sahibi olunduğunda; almak istenilen başka ürünler de ortaya çıkabilir. Bu ürünlere örnek olarak bisiklet giyim ve bisiklet yedek parça kategorisi verilebilir. Bisikletin selesinden rahatsız olanlar için çok fazla bisiklet selesi modeli piyasada bulunmaktadır. Bununla birlikte bisiklet lastiğini değiştirmek isteyenlerin de kolaylıkla istedikleri özellikteki lastiklere sahip olması mümkündür. Olası bir bisiklet parçasını değiştirmek veya yenilemek istediğinizde, bütün modellere tek tık ile sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bisikletin ayakta durması için tasarlanan yan sehpanın kırılması veya hasar görmesi takdirinde yenisini satın alabilirsiniz. Park ayağı diye geçen bu ürün, bisiklete kolaylıkla takılır. Farklı jant modelleri için farklı park ayakları mevcuttur. Her bisiklet sahibinin kendi jant ölçülerine uygun olan park ayağını satın alması gerekmektedir. Yedek parçaların yanı sıra çok fazla tercih edilen modelleri barındıran çocuk bisiklet kategorisi de oldukça fazla çeşit barındırmaktadır. Çocuk bisikletlerinden bazıları, 3 tekerlekli olarak piyasaya sunulmaktadır. Çocukların genellikle direkt olarak 4 tekerlekli bisikleti kullanması biraz daha zor olduğu için, en başta dört tekerlek ile sürüşlere alışılması amaçlanmıştır. Yan tarafında bulunan iki tekerlek, istenildiği takdirde çıkartılabilmektedir. Çocuk bisikletlerinden çok sevilenlerden biri, üç tekerli bir çocuk bisikleti modelidir. Kırmızı, yeşil, mavi ve pembe renkleri mevcuttur. 2 ile 5 yaş arası çocukların kullanıma uygun olarak tasarlanan bir boyuta sahiptir. Ön kısımda bulunan sepet ile de çocukların sevdiği eşyalarıyla beraber sürüş keyfini yaşamaları mümkün kılınmıştır. Çocuklar için üretilen ve çok sevilen bir başka bisiklet modeli ise; Sonic çizgi filminden esinlenerek üretilmektedir. Kırmızı, mavi ve sarı renk seçenekleri mevcuttur. 20 jant boyutuna sahip lastikleri ile 7-8 yaşına kadar olan çocukların kullanması rahat bir üründür. İki tekerleklidir. Ön tarafında sepeti ve zili ile çocukların oldukça dikkatini çeken, oldukça fazla beğenisini toplayan bir üründür. Pedal çevrilen kısmın bilyalı göbek şeklinde üretilmesi, çocukların daha konforlu ve daha kolay bisikleti sürmesine olanak sağlamaktadır. Kullanıcıların yaptıkları yorumlara bakılarak da çocukların bu modeli oldukça sevdiğini ve fiyat, performans olarak oldukça olumlu sonuçlar alındığını görmek mümkündür. Bisiklet fiyatları sahip olduğu özelliklere ve üretildikleri hammaddelere göre değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uyabilecek fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

Bisiklet ve Scooter ile Ulaşımı Kolaylaştırın

Bisiklet ve Scooter ile Ulaşımı Kolaylaştırın

Bisikletler ve scooterların aksine; arabalar ve ulaşım araçları maddi olarak belirli bir tutar karşılığı ile çalışır. Aynı zamanda her yere ulaşım mümkün değildir. Kendinize ait bisiklet ve scooter modelleri ile istediğiniz yere gitmeniz daha kolay ve masrafsızdır. Ortalama olarak 45 kilometreye kadar kullanabileceğiniz bisiklet ve scooterları, ulaşımı kolaylaştırmak için tercih edebilirsiniz. Ulaşımın yanı sıra spor olarak ve hobi olarak da satın alınabilecek birçok bisiklet seçeneği mevcuttur. Bunlardan biri katlanır bisiklet olarak bilinen bisiklet modelleridir. Katlanması ve oldukça minimal bir alan kaplaması nedeniyle evlerde rahatlıkla muhafaza edilebilen bir bisiklet çeşididir. Aynı şekilde bagaja da sığdığı için istediğiniz alanda kullanmaya kolaylıkla götürebilirsiniz. Çok sevilen ve katlanır özelliğe sahip olan bisikletlerden biri; siyah bir renge sahiptir. Oldukça minimal tasarımlı bu model; 20 jant özelliği ile oldukça konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Aynı zamanda 10 vitesli olması, bisikleti daha kontrollü kullanmanız için yetecek bir özelliktir. 12 kilogram ağırlığı ile taşınması çok kolay bir bisiklettir. Bu bisiklet modelini tercih edenlerin yaptıkları yorumlara bakıldığında; ürünün özellikle şehir içindeki kullanımlar için en ideal seçeneklerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra uzun yol için de oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Farklı bisiklet kategorilerinden bir başkası ise; çift kişilik bisikletlerdir. İki kişinin beraber aktivite yapabilmesi ve keyifli vakit geçirmesinin yanı sıra bu bisiklet modelleri de diğer bisiklet modelleri gibi ulaşım konusunda sizleri oldukça avantajlı konuma getirir. Bir arkadaşınız, ailenizden biri veya sevgiliniz ile dolaşmak için tercih edebileceğiniz en ideal bisiklet seçeneklerinden biridir. Hem vücudunuz için spor yapıp hem de sevdiğiniz insanla birlikte vakit geçirmeniz mümkün kılınmıştır. Çok fazla satın alınan çift kişilik bisikletlerde genel olarak bebek koltuğu, sepet gibi aksesuarlar bulunur. Hem sizin hem de ailenizdeki bireyler için bu bisiklet türleri daha kullanışlı hale getirilmiştir.

Bisiklet Almadan Önce...

 • Kendinize şu üç soruyu sormalısınız: Bu bisiklet ile ne yapacağım? Bisikleti hangi sıklıkla kullanacağım? Bisiklet almak için ayırdığım bütçe nedir?
 • Bisikletinize iyi bakar ve bakımlarını düzenli olarak yaparsanız size en az 20 yıl hizmet edeceğini bilmelisiniz.
 • Dağ bisikleti almayı planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli özelliği hafifliğidir.
 • Kaliteli bir bisikletin yüksek fiyatlı bir bisiklet anlamına gelmediğini bilmelisiniz. Rahat bir sürüş keyfi için önemli olan fiyatın yüksekliği değil, kullanılan malzemenin kalitesi ve dayanıklılığıdır.
 • Bisiklet seleleri standart olarak unisex olarak takılır. Daha rahat bir sele için kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarlanmış bir sele talep etmeniz mümkün.
 • Bisikletinizi park ettiğiniz anlarda kullanmak üzere bir bisiklet zinciri edinmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Eğer ulaşım amacıyla bir bisiklet kullanmayı planlıyorsanız bisikletin çalışma mekanizmasına, parçalarına ve teknik özelliklerine aşina olmanız gerekir. Bunun için ücretsiz online videolardan yararlanabilirsiniz.
 • Yol bisikletinde kadronun üst borusu ile aranızda en az 2,5-3 santim, dağ bisikletinde ise en az 7-8 santim boşluk olmalıdır.
 • Bisiklet sürerken bol pantolon veya eşofman gibi geniş giysiler giymekten kaçınmalısınız; aksi takdirde paçalarınız bisikletin zincirlerine takılıp tehlike oluşturabilir.
 • Uzun mesafeli bisiklet yolculuklardan önce bisikletinizi sokağınızda kısa bir tura çıkartmalı ve hiçbir sorunu olmadığından emin olmalısınız.
 • Park halinde bir arabanın yanından geçerken tetikte olmalısınız; zira kapı her an açılabilir.
 • Kaskınızı taktıktan sonra kafanızı sağa ve sola oynatın; eğer kullandığınız bisiklet kaskı kafanız ile birlikte hareket etmiyorsa yeterince sıkı bağlamamışsınız demektir.

Hangi Bisikleti Almalıyım?

Birçok bisiklet seçeneği olduğu için, herkes aynı şartlarda yaşamadığı için ve her birey farklı zevklere, farklı ilgilere sahip olduğu için herkese aynı bisiklet önermek doğru olmaz. Oldukça minimal evi olanlar için ve sürekli farklı yerlerde hobi olarak, dolaşmak için bisiklet kullanmaktan hoşlananlar için; katlanır bisiklet seçenekleri en ideal seçenekler olurken; dağda bisikletin keyfine varmak isteyenler için dağ bisikleti en ideal seçenektir. Bunun yanı sıra bisiklet ile şehirler, belki ülkeler gezmek isteyenlerin genellikle tercih ettiği bisiklet modeli ise yol bisikletleridir.

Bisikletin Kaç Jant Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Jant boyutları 24 ile 27 arasında değişim gösterir. Uzmanlar, jant ile boyun orantılı olmasını söyler. Kaç jantlı bir bisiklete sahip olunduğu öğrenmek için, tekerleğin üzerindeki yazılar okunabilir. Bunun yanı sıra jantın içinde bulunan, tekerlekteki demirleri saymak da jant sayısını öğrenmek için ideal bir yöntem olacaktır.

Nasıl Bisiklet Sürülür?

Bisiklet sürmek için öncelikle bisiklette rahat etmek ve bisikleti tanımak gerekir. Bisikletin nasıl çalıştığını, pedalları nasıl çevireceğinizi ve frenleri öğrenmeniz gerekir. Mümkünse birinden yardım alarak, mümkün değilse tek başınıza, ilk önce pedalları nasıl çevireceğinizi kavrayıp daha sonra yavaş yavaş dengede durmaya çalışmak mantıklı bir çözüm olacaktır. Birinden yardım aldığınız takdirde; siz bisikleti sürmeye çalışırken onun bisikletin dengede kalmasını sağlaması; oldukça pratik bir bisiklet öğrenme yolu olarak bilinmektedir.

Nasıl Bisiklet Almalıyım?

Kendi boyunuza, yaşadığınız yere ve sürüş konforunuza göre bisiklet tercihinde bulunabilirsiniz. Boyu 1.20’nin altında olanlar 16 jant özelliğine sahip bisikletler tercih edebilir, boyu 1.20 ve 1.35 arasında olanlar 20 janta sahip bisiklet tercih edebilir, boyu 1.35 ve 1.55 arasında olanlar 24 jant tercih edebilir ve 1.55’ten daha uzun olanlar için 26 jant tercih edilebilir. Bisikleti nerede, ne amaçla kullanacağınızı belirleyip; şehir bisikleti, dağ bisikleti, yol bisikleti gibi çeşitli seçenekler arasından kullanım amacınıza uygun olan seçeneği satın almalısınız.