Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

M.P
Lig
Hyt
Xcj
Bba
Ww
Qlu
2As
LTB
Ox
Mp
Cmp
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Boy

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Spor Giyim & Ayakkabı

için 70,165 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Spor Giyim ve Ayakkabı

Spor yapmak insanların hem fiziksel sağlıkları hem de ruhsal sağlıkları için oldukça önemli bir aktivitedir. Çocukluk yıllarından itibaren kazanılması gereken bir alışkanlık olan spor sayesinde daha zinde kalarak hayatı daha dolu dolu yaşayabilirsiniz. Spor yaparken rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar tercih edilmesi, yapılan spordan çok fazla verim alınması açısından oldukça önemlidir. Spor giyim ve spor ayakkabı sektörünün bu kadar gelişmiş olmasının başlıca nedenlerinden bir tanesi de budur. Kadınlar ve erkekler yalnızca spor yaparken değil günlük hayatlarında da daha rahat kıyafetler giymek isterler. Bunun yanı sıra ayakkabı seçimleri de daha rahat modellerden yanadır. Spor kıyafetlerin seçilmesinde dikkat edilmesi gereken önemli detaylar yer alır. Özellikle aktif olarak spor yapıyorsanız mutlaka nefes alan kumaşları tercih etmelisiniz. Nefes alan kumaşların terin emilmesi konusunda diğer kumaşlara göre çok daha üstün bir performans sergiler. Bu da aktiviteleriniz esnasında size avantaj sağlayacak bir özelliktir. Yapacağınız spor uygun kıyafet ve ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Örneğin sonbahar ya da kış aylarında doğa yürüyüşü yapmayı seviyorsanız sizi sıcak tutacak termal kıyafetleri tercih etmelisiniz. Spor yaparken de şıklığınızı korumak istiyorsanız vücut tipinize uygun ürünler tercih etmeniz oldukça önemlidir. Yanlış kıyafet seçimleri rahat olsalar bile sizi şık olmaktan uzaklaştıracaktır. Spor kıyafet seçimi kadar ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Hem spor giyim ürünlerinde hem de spor ayakkabılar da temizlik faktörü çok önemlidir. Spor ayakkabı temizleme konusunda kolay olan ürünlerin tercih edilmesi size ekstra bir zorluk yaşatmaz. Aynı şekilde kıyafetlerinizin de uygun şartlar altında kolay temizlenebilir olması gerekir. Tercih edeceğiniz kıyafetlerde kumaşların mümkün olduğu kadar pamuklu olmasına özen göstermelisiniz. Yanlış bir kumaş seçimi alerjik reaksiyonlara neden olabileceği gibi cildinizin tahriş olmasına da neden olabilir. Böyle bir sağlık problemi yaşamamak için bilinen markalar tarafından üretilen kaliteli spor giyim ürünlerine yönelmelisiniz.

Her Spor için Farklı Spor Giyim Ürünleri

Her Spor için Farklı Spor Giyim Ürünleri

Spor yapmanın her geçen gün daha önemli bir hal alması, spor giyime olan talebin de artmasını sağladı. Hem kadınlar hem de erkekler için her bir spor branşına uygun giyim ürünlerinin yanı sıra günlük hayatta da tercih edilebilecek binlerce farkı ürün bulunuyor. Spor giyim kadın ürünleri arasında taytlar, şortlar, büstiyerler eşofmanlar, sporcu atletleri gibi parçalar yer alıyor. Spor giyim erkek ürünleri arasında ise şortlar, hırkalar, sporcu atletleri, t-shirtler, yelekler gibi parçalar yer alıyor. Spor giyim ürünleri arasında bir seçim yapılacağı zaman mevsim faktörü oldukça önemlidir. Özellikle açık havada spor yapmayı seviyorsanız ya da spor giyimi bir hayat tarzı olarak benimsediyseniz seçimlerinizi de buna uygun olarak gerçekleştirmelisiniz. Spor giyimde kışın tercih edilen en önemli parçalar elbette montlardır. Sizi sıcak tutmasının yanı sıra hareketleri engellemeyen ve rahat yapıları ile dikkat çeken bu montlar günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Spor giyim kombinleri yapacağınız zaman takım olarak sunulan kıyafetleri tercih edebileceğiniz gibi birbiri ile uyumlu ayrı parçaları da bir araya getirebilirsiniz. Bu parçaların her birini değişik parçalar ile eşleştirerek defalarca kez kullanabilirsiniz. Spor giyim denildiği zaman akla gelen önemli faktörlerden bir tanesi de elbette spor ayakkabı modelleridir. Spor ayakkabı modelleri her yaş grubundan insanın günlük hayatlarında giymeyi tercih ettiği ayakkabı modellerinin başında gelir. Farklı modellere sahip olan bu spor ayakkabılar; bağcıklı, bağcıksız, boğazlı, boğazsız başta olmak üzere farklı detayları ile dikkatleri çekiyor. Kadınlar ve erkekler başka olmak üzere kız ve erkek çocuklar için de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan spor ayakkabı modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızı incelediğiniz zaman her yaşa ve her spor dalına uygun spor giyim kıyafetlerini bulmanız mümkündür. Voleyboldan tenise, basketbol ve koşuya kadar onlarca alanda tercih edebileceğiniz bu parçalar arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Klasik spor giyim parçalarından modern spor giyim parçalarına kadar zevkinize uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Her bir ürün için yapılan değerlendirme ve kullanıcı yorumları o ürün hakkında size fikir verme konusunda önemli bir rol oynar. Sizlerde bu yorumlar arasında öneri ve tavsiyeler bulabilir, almak istediğiniz ürün hakkında kullanıcı görüşlerini okuyabilirsiniz.

Rahat ve Şık Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Rahat ve Şık Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Erkeklerin günlük hayatlarında giymeyi tercih ettikleri ayakkabı modellerinin başında spor ayakkabılar geliyor. Farklı yapıları ile neredeyse her giyim tarzına uyum sağlayan spor ayakkabılar rahatlıkları ile de göz dolduruyor. Spor ayakkabı erkek modelleri denildiği zaman akla yüzlerce ayakkabı gelir. Bu ayakkabıların her biri sahip oldukları özellikler ile farklı alanlarda giymeye müsaittir. Erkekler için spor ayakkabı seçiminde en önemli faktör kalitedir. Kaliteli bir spor ayakkabıya sahip olduğunuz zaman hem gün boyunca ayaklarınız rahat eder hem de aldığınız ayakkabıyı uzun süre kullanabilirsiniz. Bu nedenle erkek spor ayakkabıları arasında seçim yapacağınız zaman spor ayakkabı önerisi ve tavsiyelerini göz önünde bulundurmalısınız. Erkek spor ayakkabılar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hem model hem de renk açısından tercih edebileceğiniz binlerce ürün bulunuyor. Erkeklerin en sık tercih ettiği modeller ise spor ayakkabı siyah renge sahip olan ürünlerdir. Siyah renkli ayakkabılar hemen hemen bütün kıyafetler ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle kombin yapması oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra spor ayakkabı beyaz renkli ürünlerde özellikle yaz ve ilkbahar aylarında erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sizlerde sevdiğiniz ve en çok kullandığınız renkleri göz önünde bulundurarak spor ayakkabı seçimlerinizi yapabilirsiniz. Erkekler için spor ayakkabı fiyatları oldukça değişken bir aralığa sahiptir. Fiyat faktörünü belirleyen en önemli kavram ise orjinalliktir. Bilinen markalar tarafından üretilmiş olan orjinal spor ayakkabılar hem çok kaliteli hem de çok dayanıklı olmaları ile dikkat çekerler. Aynı zamanda da ayak sağlığı açısından bütün detayların düşünüldüğü orjinal spor ayakkabılar standartların dışında ayak numarasına sahip olan erkekler için de ürün seçenekleri sunar. Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman ise fiyatların sıradan bir ürüne göre daha farklı olduğu gözlemlenir. Sayfamızda bulunan spor ayakkabılar arasından hem bütçenize hem de zevklerinize uygun ürünleri bulabilirsiniz. İnceleyebileceğiniz ürünler arasından, istediğiniz özelliklere sahip olan seçeneğe sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Birbirinden Şık Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Kadınlar için şık olmak her zaman rahat olmaktan daha ön planda yer alan bir faktördür. Hem iş hayatında hem de günlük hayatlarında her daim şık olmak isterler. Kadınların bu şıklığı tamamlayabilmek için en güçlü silahlarından bir tanesi ise ayakkabılardır. Onlarca farklı modele sahip olan kadın ayakkabıları dışarıdan bakıldığı zaman çok gösterişli fakat giymesi o kadar da rahat olmayan modellere ev sahipliği yapar. Kadınların ayak sağlığı için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Özellikle sürekli ayakta kaldığınız ya da hareket etmek zorunda olduğunuz bir işte çalışıyorsanız ya da günlük hayatınızda rahat olmayı seviyorsanız tercihinizi spor ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz. Spor ayakkabı kadın modelleri hemen hemen bütün zevklere hitap edebilecek yüzlerce modele sahiptir. Kadınların beğenisine sunulmuş olan spor ayakkabılar farklı özelliklere sahip olan yapıları ile dikkatleri çekiyor. Son yılların en popüler modellerinin başında yüksek tabanlı ayakkabılar geliyor. Spor ayakkabı yüksek taban modelleri rahatlıkları ile dikkat çekiyor. Değişen taban yüksekliği nedeni ile özellikle kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilen bu modeller, sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterme aşamasında oldukça başarılı ürünlerdir. Spor ayakkabı bayan modellerinde göze çarpan bir diğer özellik ise renklerdir. Kadınların kullanımına sunulmuş olan ayakkabılar onlarca farklı renge sahip olabilir. Siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu modellerden pembe ve mavi tonlarına kadar farklı ayakkabılar bulmanız mümkündür. Özellikler sayesinde ürünün size sağlayacağı avantajları göz önünde bulundurabilir, yorumlar sayesinde ise kullanışlı olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat bilgilerini görerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Kadın spor ayakkabı alacağınız zaman spor ayakkabı kombinleri ve ayakkabı ile eşleştirebileceğiniz parçaları da göz önünde bulundurmalısınız. Aldığınız ayakkabı modeline uygun olan spor giyim ürünlerini de yine sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Günlük Spor Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük Spor Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük hayatın koşuşturması içerisinde en büyük görevi ayaklar görür. Gün içerisinde sürekli yürümek zorunda kalındığı için rahat ayakkabıların tercih edilmesi çok önemlidir. Hem kadınlar hem de erkekler için rahat hareket etmek bu kadar önemli iken spor ayakkabı seçiminin de önemli olması kaçınılmazdır. Spor ayakkabı çeşitleri arasında seçim yapacağınız zaman ilk olarak ayakkabının ne kadar rahat olduğuna dikkat etmelisiniz. Şıklık her zaman önemlidir ama spor ayakkabı seçiminde rahatlık çok daha ön planda olmalıdır. Ayaklar gün içerisinde hareket halinde olduğu için terler. Bu nedenle özellikle yanlış bir ayakkabı giyiyorsanız kötü kokulara hatta mantar enfeksiyonlarına bile yol açabilirsiniz. Ayaklarınızın da nefes almaya ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle nefes alan kumaşların kullanıldığı spor ayakkabı modellerine yönelmelisiniz. Ayaklarınızın nefes alması kötü kokuları ve mantar enfeksiyonlarını önleme aşamasından önemli bir noktadır. Spor ayakkabı seçiminin en önemli noktası belki de basınç dağılımını sağlamasıdır. Vücudunuzun ayaklarınıza uyguladığı baskı oldukça önemlidir. Tercih ettiğiniz spor ayakkabının bu basıncı ayaklarınıza eşit şekilde dağıtılması gerekir. Özellikle basıncın yoğun olduğu topuk bölgesi, ayakkabı tarafından kavranıyor olmalıdır. Bunun yanı sıra kalın ve yumuşak bir tabana sahip olan spor ayakkabılar da gün içerisinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Spor giyim alanında da önemli bir yere sahip olan spor ayakkabıların özellikleri, yapılan spora göre farklılık gösterir. Eğer bir spor dalı için özel bir spor ayakkabı aldıysanız bunu günlük hayatta kullanmamaya özen gösterin. Çünkü yapılan spora göre ayakkabıların onlarca farklı özelliği vardır. Ayakkabıların yıpranmaması ve spor yaparken istediğiniz verimi almak açısından bu detaya dikkat edilmelidir. Spor ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de ayakkabının bağcıklı olup olmamasıdır. Son yıllarda üretilen spor ayakkabılar moda ile bütünleşerek rengarenk bağcıklara ve ekstra aksesuarlara sahip olabiliyor. Fakat bu aksesuarlar sizin rahat hareket etmenize engel olabilir. Bu nedenle özellikle ayaklarınızın birbirine sürtmesini sağlayacak olan ayakkabı modellerinden uzak durmalısınız. Ayakkabıların birbirine sürtmesi istenmeyen kazalar yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca bağcıksız ayakkabıların kullanımı diğer modellere göre çok daha kolaydır. Kolay çıkarıp giyilebilme özellikleri nedeniyle bağcıksız spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

 Çocuklar İçin Spor Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar İçin Spor Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor yapmak yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de önemlidir. Çocukların özellikle gelişim dönemlerinde büyük faydaları olan spor faaliyetlerinin ihmal edilmemesi gerekir. Çocukların spor yaparken ihtiyaç duyduğu en önemli şeylerden bir tanesi ayakkabılardır. Hem spor yaparken hem de günlük hayatta giyebilecekleri spor ayakkabıların, onların rahat etmesi için doğru seçilmesi önemlidir. Çocuğunuza spor ayakkabı alacağınız zaman ilk olarak yaptığı sporu göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle basketbol ve voleybol gibi zıplamalı sporlar yapılıyorsa hem kalın hem de yumuşak tabanlı spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Tenis ya da atletizm gibi koşmaları gereken sporlar ile ilgileniyorlarsa mutlaka topuk kısmı sert malzemeler kullanılarak üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Çocuğunuza spor ayakkabı alacağınız zaman herhangi bir spor için değil günlük hayatta kullanması için alıyorsanız ayak numarasına dikkat edilmelidir. Çocuklar çok hızlı bir gelişim gösterdikleri için büyük alalım sonra da giyer yaklaşımı doğru değildir. Çocukların ayaklarına uygun olmayan; yani ayağına bol gelen ya da tam tersi ayağını sıkan bir ayakkabı tercih edilmesi onun rahat hareket etmesini engelleyecektir. Bu nedenle çocuğunuzun ayaklarına tam oturacak ayakkabıların tercih edilmesi önemlidir. Çocuklar özellikle gelişim dönemlerinde çok hareketli olurlar. Bunu göz önünde bulundurarak çocuklarınızı için spor ayakkabı orjinal modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü orijinal ayakkabılar kalite ve dayanıklılık açısından oldukça iyi bir performans sergiler. Çocuk spor ayakkabı modelleri arasında seçim yaparken parmakların şekline dikkat edilmelidir. Bazı spor ayakkabıların uç kısmı daha sivri olabilir. Bu da çocuğun parmaklarının sıkışmasına ve parmakların şeklinin bozulmasına neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ise burun genişliğine dikkat edilmelidir. Çocuğunuza spor ayakkabı alacağınız zaman mümkün olduğunda yumuşak tabanlı ve ayağın yere tam olarak temas etmediği modeller tercih edilmelidir. Ayakkabının topuk desteğine sahip olması önemlidir. Aksi takdirde çocuklarınız topuk ağrısı ve beraberinde çeşitli sorunlar yaşayabilir. Sayfamızda hem kız çocukları hem de erkek çocukları için uygun spor ayakkabı modellerini bulmanız mümkündür. Çocuklarınızın da tercih ve beğenilerini göz önünde bulundurarak uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanılabilecek güvenilir ayakkabılara erişebilirsiniz.