Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Dgn
Yy
M.P
Bba
Boa
Bpm
Kk
Ww
Ccs
Cat
DGN
M2S
Hnb
Başka bir kelime deneyin

Numara

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Sezon

Çanta Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ayakkabı & Çanta

için 309,304 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Ayakkabı & Çanta

Ayakkabı ve çanta günümüz insanının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullandıkları giyim aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar giyilen kıyafete uygun olarak seçilir. Bu ürünler sayesinde kıyafetin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda giydiğiniz kıyafetlerin bir bütün olarak kalitesini de arttırır. Bu ürünler sayesinde şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Şıklığınızın tamamlanması için seçeceğiniz bu aksesuarlar birçok marka ve model içerir. İstediğiniz modellere burada rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayakkabı modelleri birbirinden çeşitlidir. Şık bir kıyafeti tamamlamak isterseniz topuklu ayakkabı ya da dolgu topuk ayakkabıtercih edebilirsiniz. Bu ürünlerinde kendi içlerinde birden fazla çeşidi bulunur. Şeffaf topuklu ayakkabı bu ürünler içerisinde oldukça tercih edilir. Şeffaf topuklu ayakkabı birçok kıyafetle uyum sağladığı için bir kere alıp birden fazla kıyafetle kombinlenebilir.

Şıklığınza Şıklık Katacak Ayakkabı Modelleri

Şıklığınıza Şıklık Katacak Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar hem kadınların hem de erkeklerin severek kullandıkları aksesuarlardandır. Giydiğiniz kıyafet ve kullandığınız aksesuar şıklığınızı arttırır. Bu ürünler aynı zamanda kıyafetlerinizin de kalitesini arttırır. Tercih ettiğiniz ürünler sizleri yansıtır. Birden fazla model arasında tercih yapmak zor da olsa doğru kombin yapmak şıklığını önem veren insanlar için önemlidir. Bu anlamda ürünlerin alternatifinin geniş olması kullanıcısına kolaylık sağlar. Kadınlar şık bir kıyafet giydiklerinde, bir gece kıyafeti giydiklerinde bunu klasik ayakkabı modelleriyle tamamlarlar. Yine klasik ayakkabı dışında da abiye ayakkabı modelleri de çokça tercih edilir. Birden fazla çeşidi olan ayakkabılar spor, topuklu, babet, bot ve çizme , sandalet, klasik gibi farklı ortamlara uygun olarak çeşitlilik gösterir. Bu modeller ortamına uygun olarak tercih edilebilir. Spor yapılacaksa ayakkabı çeşitleri içerisinden spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Yine bu modeller spor çeşidine göre de değişkenlik göstermektedir. Paten yapmak isteyen bir kişi buna uygun olarak paten ayakkabı modelini tercih edebilir. Yine gideceğiniz yere göre tercih edilebilen çorap ayakkabımodeli de tarzınıza farklılık katacaktır. Hasır ayakkabımodeli de günlük kullanıma uygun bir modeldir. Yazın rahatça kullanılabilen bu model birçok kıyafetinizle uyum sağlar. Ürünü kolayca birçok kıyafet ile giyebilirsiniz. Kadın ayakkabımodelleri görüldüğü üzere çok çeşitlidir. Her kıyafete ve ortama uygun modeller rahatça bulunabilir. Ayakkabılar birçok çeşitte ve modelde üretilen aksesuarlarıdır. Farklı ortam ve koşullar için birden fazla model bulunur. Bu ürünler gün boyu kullanılacağı zaman özenle seçilmelidir. Rahat ve kullanışlı, konforlu olmasına dikkat edilmesi sizlerin gün içerisinde daha rahat olmanızı sağlayabilir. Yanlış seçilmiş bir ayakkabı gün boyu sizi rahatsız edebilir, hayat kalitenizi düşürebilir. Bu durum canınızın sıkılmasına yok açabilir. Özellikle gün içerisinde uzun saatler çalışan insanlar için bu konfor çok önemlidir. Çünkü bu ürünler gün boyu sizin yürümenizi etkileyecektir. Doğru model seçimi bu nedenle çok önemlidir. Bu ürünlerin rahat ve konforlu olanı tercih edilip, ortamına uygun seçildiğinde ve kıyafetle doğru kombin yapıldığında gün boyu kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Size En Uygun Ayakkabıyı Nasıl Seçersiniz?

Size En Uygun Ayakkabıyı Nasıl Seçersiniz?

Ayakkabılar sadece kadınlar tarafından sevilen aksesuarlar değildir. Erkekler ve çocuklar da farklı modelleri severek kullanırlar. Erkek ayakkabımodelleri ve çocuk ayakkabı modelleri de çok çeşitlidir. Her ne kadar kadın ayakkabıları kadar fazla model içermeseler de spora uygun olanı farklı, klasik olanı farklı, günlük kullanım için birbirinden farklı modeller bulunur. Erkeklerde ayakkabı numaraları kadınlara göre daha büyük olur. Bazı modeller unisex olsa da genellikle ortak ürün kullanımı azdır. Burada ayakkabı beden tablosu göz önüne alınarak alışveriş yapılması doğru olacaktır. Ayağınıza en uygun beden ve ölçüde ayakkabıyı bu sayede kolayca tercih edebilirsiniz. Ayakkabılar birçok modelde üretilen ürünlerdir. Bu sayede farklı beğenilere hitap edebilirler. Ürün çok çeşitli olması sayesinde alıcısına farklı seçim imkânları sunar. Özellikle çocuklar farklı modellere ilgi duyarlar. Işıklı ayakkabı modeli çocuklar tarafından en çok talep edilen modellerdendir. Çocuklara ayakkabı alırken daha özenli davranmak gerekir. Ayak gelişimi, yürüme tüm bedeni etkileyen unsurlardır. Doğru ayakkabı seçimi çok önemlidir. Ayrıca ayakkabı tabanı da doğru seçilmeli, çocukların doğru ve rahat yürümesine katkı sağlamalıdır. Bu ürün sağlık açısından dikkatle seçilmesi gereken bir üründür. Ürünün bakımının doğru yapılması da daha uzun süre ürünü kullanma imkânı sağlar. Bu nedenle sadece ürünü alırken özenli davranmak değil aldıktan sonra da doğru kullanmak ve özenli davranmak gerekir. Spor ayakkabılar temizlenirken iç tabanı çıkartılması gerekir. İç taban çıkartılmadan yıkama işlemi yapılmamalıdır. Kumaş olan modellerde ise çamaşır suyu gibi ağartıcı ürünler kullanılmamalıdır. Bu durum ürünün renginin değişmesine neden olacaktır. Üründe sararmalar da meydana gelebilir. Ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkamak istiyorsanız ürünün yıkama talimatları doğrultusunda işlem yapmanız gerekir. Ürünler makinede yıkandığında yıpranma meydana gelir. En doğru temizleme yöntemi nemli bir bezle ayakkabının silinmesidir. Yine bu işlemi yaparken de farklı kumaş türünde olan ayakkabılara dikkat etmek gerekir. Deri olan modellerde sünger ile temizleme yapılırsa ürün üzerinde çizilmeler meydana gelebilir. Alacağınız ürünün kullanma ve yıkama talimatlarını okuyarak bu doğrultuda kullanmanız en doğru yöntem olacaktır.

Çanta

Çanta

Çantalar vazgeçilmez giyim aksesuarlarıdır. Özellikle kadınların çokça kullandığı bu aksesuarlar birbirinden fazla çeşit ve modelde üretilen ürünlerdir. Giyilen kıyafetin şıklığını şıklık katan ürünlerdir. Şıklığın tamamlanmasında önemli bir unsurdur. Her ortama ve kıyafete uygun çanta modelleribulunur. Şık bir kıyafetle portföy çantakullanabilirken şeffaf çanta da tercih edebilirsiniz. Yine abiye kıyafetlerle kullanmak için abiye çantamodellerine göz atabilirsiniz. Spor giyimlerde daha çok bez çanta ve hasır çantamodelleri öne çıkarken, çapraz çanta da günlük kullanımda en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu ürün sayesinde dışarı çıktığınızda yanınızda istediğiniz eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Farklı ebatlarda olan bu üründen ihtiyacınıza uygun boyutu tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sadece kadınlar tarafından kullanılan aksesuarlar değildir. Erkekler de aksesuar olarak ve eşya taşıma amaçlı bu ürünleri kullanırlar. Genellikle daha spor tarzda olanları tercih ederler. Yine bilgisayar gibi elektronik aletleri kolayca taşımak için üretilmiş ürünler de mevcuttur. Bilgisayar çantaları da el çantası sırt çantası gibi çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Kişiler ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda bu ürünlerden tercih edebilirler. Yine bu aksesuarlar öğrenciler tarafından çok kullanılan ürünlerdir. Okula giderken kitapları kolayca taşıma amaçlı okul çantaları kullanırlar. Bu ürünler genellikle daha büyük boylarda ve daha fazla eşya alma kapasitesine dönük ürünlerdir. Bu ürünler kıyafetlerin tamamlanmasında kullanılan aksesuarlardır. Aynı zamanda dağınıklığı da toparlar ve yanınıza almak isteyeceğiniz şeyleri kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Ürün bu sebeple kullanıldığında yani öncelik bir şeyler taşımak olduğunda iç hacmi büyük olan ve kolayca taşınabilir olan modeller tercih edilir. Cüzdan, telefon, kartlık, kulaklık, mendil, kolonya, kalem gibi daha birçok ürün dışarı çıkarıldığında ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Dolayısıyla bu ürünlerin sürekli ulaşılır olması önemlidir. Çantalar sayesinde bu ürünleri kolayca yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olduğu zaman kolayca kullanabilirsiniz. İhtiyaca göre birbirinden çeşitli modellerde ve boyutlarda çantalar satın almak mümkündür. Hem kullanım kolaylığı hem de şık görünme amaçlı günlük kombinlerinize kadın çanta modellerini dâhil edebilirsiniz.

Hem Kullanışlı Hem de Şık Çanta Modelleri

Hem Kullanışlı Hem de Şık Çanta Modelleri

Günlük yaşamda kullanımı oldukça yaygın olan çantalar birçok model ve boyutta üretilir. Bu ürünler farkı renklerde de üretimi olan aksesuarlardır. İsteğe göre mavi çanta, siyah çantagibi farklı çanta çeşitleri tercih edilebilir. Kullanım açısından da yandan çantakullanmak rahatlık ve konfor göz önünde bulundurulduğunda oldukça tercih edilir. Yine deri çanta modelleri de çok tercih edilen modeller arasındadır. Şık görünümü ve kaliteli yapısıyla oldukça fazla tercih edilir. Örgü çanta modelleri de günlük kullanıma uygun modeller arasında yer alır. Kişiler istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda zevklerine uygun olan modellerden tercih yapabilirler. Günümüzde modayı takip eden her birey döneme uygun modelleri dolabında bulundurmaya özen gösterir. Sadece ihtiyaçları karşılamak amaçlı değil bir aksesuar olarak da kıyafetle uyum yakalamak ve kombin yapma amaçlı çantalar kullanılır. Bu nedenle birden fazla ürüne sahip olmak farklı kombineler yapmaya yardımcı olacaktır. Aynı ürünü birden fazla kıyafetle kombinleyebilir bu sayede farklı görünümler elde edebilirsiniz. Günümüzde çantalar günlük yaşamın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. İçine çeşitli ürünler koymaya yarayan bu ürün günlük yaşamda kişilere kolaylık sağlar. Değişik büyüklük ve şekillerde olmasıyla farklı ihtiyaçları karşılar nitelikte olan bu ürünler deri, kumaş, suni deri gibi farklı malzemelerden üretilebilir. Büyüklük açısından ve gereksinimlere göre farklı boyutlarda üretilir. Hemen her yere giderken yanınıza alabileceğiniz aksesuarlardır. İçine birbirinden farklı malzemeler koyulmasına ve taşınabilmesine yarayan bu aksesuarlar çoğunlukla kişisel gereksinimleri karşılayacak eşyalarla doldurulur. Bu sayede ihtiyacınız olduğu an kolayla çıkarıp kullanabilirsiniz. Çantalar sayesinde nüfus cüzdanı, telefon, cüzdan, kalem, anahtar gibi sürekli yanımızda taşımamız gereken ürünleri kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle kadınlar çanta seçiminde vücut yapısına dikkat ederek tercihte bulunurlar. Vücut yapısı kısa boylu olup zayıf olan kişilerin daha küçük boyutlardaki çantaları tercih etmeleri ve yine daha uzun boylu olup iri yapılı kişilerin de daha büyük boyutlarda çanta tercih etmeleri kişilerin daha iyi görünmelerine katkı sağlar.

 Bütçenize Uygun Ayakkabı Fiyatları

Bütçenize Uygun Ayakkabı Fiyatları

Çanta fiyatları ve ayakkabı fiyatları üründe kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir ürün deriden üretilmişse fiyatı daha yüksek olabilir yine bez ürünler de bu anlamda daha uygun ürünlerdir. Çok farklı modelleri bulunan ürünlerin fiyatları da bu nedenle farklılık gösterir. Daha çok erkekler tarafından tercih edilen askeri çanta modelleri postacı çanta gibi ürünler farklı fiyatlarda olan ürünlerdir. Farklı boyutları ve renklerin de farklı fiyatları olabilir. Farklı ihtiyaçlara yönelik birçok model bulunur. Bu modellerden biri de soğutucu çantamodelidir. Özellikle piknik yaparken ve kampa giderken kullanılan bu ürün farklı özellikleri barındırdığı için soğuk tutma işlevi olduğu için fiyat olarak da diğer ürünlerden farklılık gösterebilir. Ayakkabıların da fiyatları üründen ürüne göre farklılık gösterir. Spor ayakkabılar, günlük ayakkabılar, babetler, terlikler, sandaletler farklı fiyatlarda olan ürünlerdir. Kişiler ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda kendi bütçelerine uygun birçok ürüne ulaşabilir. Bu modeller çok çeşitli olduğu için seçim yapmak her zaman kolay olmayabilir. Ayakkabılar ve çantaları uzun ömürlü kullanılması için doğru bakım yapılması gereken ürünlerdir. Ürünler kullanım sonrası kapalı alanda bırakılmamalı havalandırmalıdır. Bu sayede içerisinde kötü koku oluşması önlenebilir. Daha sağlıklı kullanabilmek için ara ara ürünlerin temizliğinin yapılması gerekir. Ayakkabılar ve çantalar nemli bezle yüzeylerine zarar vermeden silinerek temizlenebilirler. Her ürünün temizliği aynı değildir. En doğru bakım önerileri için üründe yer alan bakım ve yıkama talimatlarını incelemek gerekir. Ayakkabıları kullanmada bir diğer önemli unsur da çorap seçimidir. Yanlış çorap seçimi ayakkabıda koku oluşumuna neden olabilir. İçeriği yüzde yüz pamuk olmayan ürünler genellikle ayakta terlemeye ve koku oluşumuna yol açarlar. Bunun önüne geçmek için pamuklu hava aldıran çorapları ürünle birlikte tercih etmek gerekir. Birbirinden farklı ayakkabıları ve çantaları satın almak için N11 sayfasını inceleyebilirsiniz. Erkek ayakkabı ve çanta fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayakkabı Temizliğinde Bunlara Dikkat!

  • Spor ayakkabılarınızı iç tabanını çıkartmadan yıkamayın.
  • Kumaş ayakkabılarda çamaşır suyu kullanırsanız sararma meydana gelir.
  • İç kısımda bulunan talimatları okumadan ayakkabıları çamaşır makinesine atmayın.
  • Deri ayakkabılarınızı silerken sünger kullanırsanız yüzeyde çizikler oluşur.

Ayakkabı Nasıl Genişletilir?

Ayakkabılar kullanıldıkça genişleme olan ürünlerdir. Bu nedenle ürün ilk alındığında ayakta sıkma gibi problemler yaşatabilir. Gün boyunca ayakta klan bu ürünler sıkma yaptığında tüm gün sizi rahatsız hissettirir ve yaşam kalitenizi düşürür. Ayakkabı nasıl genişletilir merak edilen bir konudur. Ayakkabılar ayağınıza küçük geldiğinde ve bir miktar ayağı sıktığı zaman genişletilebilen ürünlerdir. Her üründe genişleme yapılmaz. Belirli ürünlerde ayakkabıyı kalıba koydurarak genişletme yapabilirsiniz. Bunun dışında evde uygulanan farklı yöntemler de mevcuttur. Ancak bunlar ayakkabıya zarar verebilir. En doğru yöntem kalıba koydurmak veya ayakkabı genişletmek için kullanılan spreylerden yararlanmaktır.

Ayakkabı Kaç Derecede Yıkanır?

Ayakkabılar uzun kullanım sonrası kirlenen ürünlerdir. Ara ara temizliğinin yapılması ürünü daha uzun yıllar kullanmaya imkân tanır. Bunun için doğru temizleme yöntemleri kullanılmalıdır. Ürünlerin içerisinde yıkama talimatları yer alır. Bu doğrultuda bir temizlik yapmak en doğru yöntemdir. Ürünler makinede yıkandığı zaman yıpranma sorunu yaşanabilir. Ancak yine de makinede yıkama yapmak isteyenler düşük ısıda 20 derece veya 30 derece gibi düşük ısılarda ve düşük devirde yıkama yapabilirler.

Ayakkabı Neyle Boyanır?

Ayakkabılar düzenli bakımı yapılması gereken ürünlerdir. Deri gibi modeller ara ara boyanmalıdır. Her modelin farklı özellikleri ve yapısı bulunur. Buna uygun temizleme ve boyama yapmak gerekir. Ayakkabı kumaşın uygun farklı boya seçenekleri vardır. Ayakkabının kumaşın uygun olan boyayı kullanarak ayakkabınızı kolayca boyayabilirsiniz. Bez ayakkabılar farklı renklere boyanarak farklı görüntü elde edilebilen ayakkabılardır. Bu ayakkabılar boyanmak istendiğinde sudan etkilenmeyecek bir kumaş boyasıyla boyama yapılabilir.

Çanta Nasıl Temizlenir?

Çantalar farklı model ve kumaşlarda olan ürünlerdir. Her kumaş yapısının kendine has bir temizlenme yöntemi vardır. Kimi kimyasallar bazı kumaşlarda zarar vermese de bazılarına zarar verebilir. Bez gibi ürünlerde ağartacak temizleyici kullanmak ürünün yıpranmasına ve renginin değişmesine neden olabilir. En doğru temizleme yöntemi ürünün içerisinde bakım ve yıkama talimatları kısmında yer alır. Genel olarak nemli bir bezle çantanın tozu alınmalı ve daha sonra temizliği yapılmalıdır.

Çantada Neler Olmalı?

Çantalar yanımızda gerekli eşyaları taşımak için kullanılan aksesuarlardır. Her çanta kullanım amacına uygun olarak içeriğinde farklı ürünler barındırır. Okula giderken çantada kitap, defter, kalem gibi unsurlar yer alması gerekirken günlük kullanımda cüzdan, ehliyet, kimlik, kalem, kulaklık, mendil, kolonya, anahtar gibi ürünler yer alır. Plaj çantasının olmazsa olmazları ise havlu, güneş kremi, terlik, yedek kıyafet, kitap gibi ürünler olabilir.

Çanta Nasıl Yıkanır?

Çantalar farklı malzemelerden üretilen ürünlerdir. Her malzemenin temizlenmesi farklıdır. Bu nedenle tek bir temizleme yöntemi mevcut değildir. Ürün içeriğinde yer alan yıkama ve bakım talimatları dikkate alınarak ürünün temizliğinin yapılması en doğru yöntemdir. Yine nemli bir bezle ürün yüzeyi silinerek temizlenebilir. Temizleme yapılmadan önce ürünün içi kontrol edilir ve boşaltılır. Daha sonra nemli bezle tozu alınabilir. Yumuşak kumaşı olan ürünler bir sünger yardımıyla temizlenebilir.