Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Avcılık & Balıkçılık

için 91,344 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Avcılık ve Balıkçılık

Avcılık ve balıkçılık özellikle son dönemlerde büyük bir oranda yaygınlaşmakta ve pek çok birey tarafından merak edilmektedir. Gelişen üretim sektörünün avcılık ve balıkçılığa etkisiyle de yönelen talep her geçen gün artmaktadır. Boş zamanlarını daha verimli bir hale dönüştürmek isteyen ve beraberinde keyifli eylemler sergilemeyi dileyen bireyler için avcılık ya da balıkçılık oldukça idealdir. Her ikisi de hem psikolojik hem de fiziksel açıdan oldukça faydalıdır. İdeal balıkçılık ürünleri ile beraber özellikle sabır noktasında pek çok birey gelişme kaydetmektedir. Balık tutma işlemi esnasında sabırla beklemek süreç açısından başat bir rolü oynamaktadır. Dolayısıyla bireyin biriken stresinden en ideal şekilde arınmasına vesile olacak şekilde yapılan eylemlerin faydası dokunmaktadır. Balık tutma esnasında bir balığın oltaya ya da fileye takılmasını bekleme pek çok açıdan faydalıdır. İlk olarak dinginleşmeyi ve de rahatlamayı sağlamasıyla bilinmektedir. Uyumlu balıkçılık ekipmanları ile beraber hem boş zamanlar daha verimli bir hale dönüşecek hem de yeni hobiler ile bireyin ruh sağlığı olumlu bir yönde etkilenecektir. Bu işlem esnasında amaca uygun donanıma sahip olunmasının gerekli olduğu unutulmamalıdır. Örneğin hava koşulları fark etmeksizin balıkçılık kıyafetleri giyimine özen gösterilmesi gerekmektedir. Balık tutma sürecini daha konforlu bir hale dönüştürecek şekilde tasarlanmış bu ürünler ile, zaman oldukça rahat bir şekilde geçmektedir. Örneğin oltanın doğru bir düzenek ile çalışmasını sağlamak ve beraberinde gerekli tüm gereksinimleri karşılamak niyetindeyseniz bir balıkçılık takım çantası oldukça ideal bir tercih olmaktadır. Bu sayede bir satın alma işlemi ile pek çok gereksinim aynı zamanda karşılanabilmektedir. Bu durumun ilerleyen süreç açısından da pek çok katkısı bulunmaktadır. Avcılıkta da durum benzer oranda eşdeğerdedir. Av süreci açısından da avcılık malzemeleri büyük önem arz etmektedir. Bu sayede av zamanları daha konforlu ve de daha verimli bir hale dönüşmektedir. Bu sayede boş zamanlar esnasında ilgilenilen balıkçılık ya da avcılık ve benzeri alanlarda profesyonelleşmek mümkün olmaktadır. Av malzemeleri ile gerekli tüm ihtiyaçlar kolaylıkla karşılanmaktadır. Bununla beraber avın yapılacağı alanın tipi ve de niteliği fark etmeksizin uyum sağlayan çeşitler ile müşteri memnuniyeti de büyük oranda sağlanmaktadır. Balık av malzemeleri vesilesiyle pek çok anın eskiye nispeten daha verimli bir hale dönüşmesi ve yapılan eylemden zevk alınması olası bir duruma dönüşmektedir. Sizler de sayfamıza bulunan olta ve kamışlar hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz!

Balıkçı Malzemeleri Çeşitleri ile Her Gereksinim Karşılanıyor

Balıkçı Malzemeleri Çeşitleri ile Her Gereksinim Karşılanıyor

Balıkçılık malzemeleri çeşitleri birbirinden farklı pek çok niteliğe sahiptir. Başlıca olan ürün, yapay yem, bir diğer adıyla suni yemdir. Bu yapay yem çeşitleri balıkların dikkatini çekerek oltaya yaklaşmalarını sağlamaktadır. Balık malzemeleri arasından en ehemmiyetli kategoriye dahil olan yapay yemlerin oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz renkte ya da şekilde yem bulmanız oldukça kolay bir duruma dönüşmektedir. Bir diğer başlıca malzeme, balık oltası kategorisidir. Balıkçılık alanının temel yapıtaşı olan bu malzeme varlığı ile balık tutma oldukça konforlu ve pratik bir hale dönüşmektedir. Modelden modele değişen boy ve kalınlıkları ile her su tipine uyum sağlayacak çeşitlere sahiptir. Bu sayede her kullanıcı adayının gereksinimlerinin karşılanması hedeflenmektedir. Balık yemi oltası ile bireyler kolaylıkla balık tutabilmekte ve ilerleyen zamanlar için gerekli profesyonelliği edinebilmektedir. Bununla beraber çeşitli malzemeler de pazar alanında yer almaktadır. Her malzemenin kullanıldığı an ve kullanım amacı birbirinden farklı olabilmektedir. Dolayısıyla bireylerin ürünlere yönelik gerekli bilgileri edinmesi büyük önem arz etmektedir. Bir diğer malzeme olan balık ağı pek çok su yapısı için oldukça idealdir. Aynı anda birden fazla balığın kolaylıkla yakalanmasına vesile olmasıyla pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bununla beraber kaliteli modellerinin oldukça uzun zaman boyunca kullanılabilmesi de ürünü olmazsa olmaz kılan niteliklerden biridir. Balık av malzemeleri hakkında gerekli bilgilerin edinilmesinin ardından pek çok olası sorun kolaylıkla hallolmaktadır. Tüm bunlara ek olarak balıkçılık esnasında giyim konusuna da dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle balıkçı çizmesi ve benzeri ürünlerin kullanımı oldukça gereklidir. Bu sayede su ile yakın mesafede bulunmanın bireye yönelik herhangi bir zararı oluşmamaktadır. Bunların yanı sıra balıkçılık ile profesyonel olarak ilgilenen her birey balıkçılık eldiveni kullanımının altını çizmektedir. Bu durumun hem eylem esnasında konfor hem de beden sağlığı için pek çok yararı bulunmaktadır. Bireylerin ideal malzeme seçimi ile zamanlarını daha verimli hale getirmesine vesile olan balıkçılık, nesilden nesile aktarılan yönüyle bir değer de kazanmaktadır. Örneğin hava koşulları fark etmeksizin balıkçılık şapkası kullanımından vazgeçmeyen taviz vermeyen bireyler için süreç oldukça verimli işlemektedir. Dolayısıyla mevcut hobi ile ilgilenen her bireyin ekipman ve malzeme noktasını mercek altına alması gerekmektedir. Dilerseniz sayfamıza göz atabilir ve tüm gereksinimlerinizi karşılayacak kapasiteye sahip olan balıkçılık malzemelerine ulaşabilirsiniz. Özel üretim olta makinesi çeşitleri de, sayfamızda sizleri bekliyor!

Av Malzemeleri Çeşitleri ile Profesyonellik Çok Kolay

Av Malzemeleri Çeşitleri ile Profesyonellik Çok Kolay

Avcılık ekipmanları oldukça geniş bir ürün kategorisini içermektedir. Kara av malzemeleri olarak da bilinen bu ekipmanlar ile av zamanları büyük ölçüde daha konforlu ve rahat bir hale bürünmektedir. Özellikle kamuflaj olma imkanı sağlayan giyim çeşitleri ile öne çıkmaktadır. Bu sayede hayvanlar avcıları kolaylıkla fark etmemektedir. Bu durum çeşitli tehlikeleri bertaraf ettiği gibi av sürecini daha kişinin lehine olacak bir hale bürümektedir. Bunlara ek olarak gerekli önlemleri sağlayan pek çok çeşit bulunmaktadır. Örneğin yağmurlu havalarda av çizmesi giyilmesi pek çok uzman tarafından önerilmektedir. Çünkü ormanda oldukça uzun zamanlar geçirilmektedir. Bu geçen zaman esnasında herhangi bir sağlık sorununun oluşmaması adına giyim ürünlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kış mevsimi için de üretilen pek çok ürün bulunmaktadır. Av botu çeşitleri büyük oranda öne çıkan bir kategoriyi oluşturmaktadır. Kış mevsiminde dahi avcılığın rahatlıkla sürdürülebilmesi adına üretilmiş bu modeller ile soğuktan korunmak büyük ölçüde mümkündür. Bu sayede ayaklar oldukça uzun zaman geçmesinin ardından üşümeye başlamaktadır. Özellikle ayak bileklerine yönelik üstün koruma sunmasıyla dikkatleri çeken ürün, sağlığa yönelik her risk faktörünü etkisiz hale getirecek niteliktedir. Bununla beraber av kıyafetleri noktasına da dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü av esnasında bireyin pek çok unsura gereksinimi olmaktadır. Her birini yanında rahatça taşıyabilmesi adına giyilen her kıyafetin gerekli donanıma sahip olması gerekmektedir. Özellikle sırt çantası ya da güneş gözlüğü ve benzeri işlevsel ürünlerin bulunması en gerekli noktalardan birini oluşturmaktadır. Bu sayede av esnasında oluşabilecek her ihtiyaç kolaylıkla karşılanmaktadır. Örneğin av pantolonu modelleri sık sık fazla cebe sahip olacak bir şekilde üretilmektedir. Böylelikle gerekli ve hafif olan ürünler ceplerde kolaylıkla taşınabilmektedir. Özellikle telefon ya da sigara paketi ve benzeri unsurlar için oldukça işlevsel niteliklerden biridir. Bununla beraber pek çok birey av esnasında telsizin kullanılmasını tercih etmektedir. Cep sayısının fazla olması sayesinde telsiz ve benzeri aletler de ceplerde muhafaza edilebilmektedir. Dış giyim kıyafetlerine de dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü şehir içi kullanıma uygun modeller ile av için üretilmiş çeşitler değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla bireylerin özellikle mont seçiminde av montlarını ilk göz önünde bulundurması pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Çünkü ürün amaca binaen üretilmesi sayesinde av esnasında gerekli sorunlara çözüm sunabilecek kabiliyete sahip olmaktadır. Öyle ki, uygun fiyatlarla satışa sunulan balıkçı kıyafetleri ve modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Avcılık ve Balıkçılık Malzemeleri Fiyatları

Avcılık ve Balıkçılık Malzemeleri Fiyatları

Kara avcılığı için vazgeçilmez nitelikte olan mont çeşitleri tasarım anlamında da oldukça yaratıcı bir çizgide yer almaktadır. Bu sayede bireylerin kendi tarzlarına uygun olabilecek çeşitlere ulaşması da daha kolay bir hale bürünmektedir. Beraberinde kamuflaj nitelikli çeşitlerinin üretilmiş olmasıyla da av esnasında gerekli güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. Montlarda markadan markaya ve de ürünün yapı malzemesine bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Genel ürün toplamını ifade eden avcılık elbiseleri kategorisinde de bu durum benzerlik göstermektedir. Balıkçılık malzemelerinde de işleve ya da amaca bağlı olarak ürün fiyatları farklılık arz etmektedir. Pek çok malzemenin bir diğeri ile bağlantılı olması da her ürünü olmazsa olmaz niteliğini edinmesini sağlamaktadır. Örneğin iğne, fırdöndü ve kurşun balıkçılıkta en önemli olan malzemeler arasında yer almaktadır. Yalnızca bir tanesinin bulunmaması dahi süreci aksatmakta ve sekteye uğratmaktadır. Bireyler bir balıkçılık seti ile gerekli tüm ekipmanları ve de malzemeleri sağlayabilmektedir. Bununla beraber misinalar da balıkçılıkta büyük önem arz etmektedir. Her bütçe için ideal olan bu ürün olmazsa olmaz özelliktedir. İnce modellerinin seçilmesi önerilmektedir. Çünkü kalınlık arttıkça balıkların misinayı fark etme olasılığı da artmaktadır. Bununla beraber balıkçı pensesi ve benzeri teknik aletlerin taşınması önem arz etmektedir. Bu sayede olası olumsuz durumlar esnasında çözüm üretmek oldukça kolay bir duruma dönüşmektedir. Balıkçılık ve avcılık olmak üzere her iki alanda da gerekli pek çok ekipman adedinin bulunması süreç esnasında bir çantanın taşınmasını zorunlu kılmaktadır. Balıkçılık çantası ile her ekipmanı ve de malzemeyi kolaylıkla dilediğiniz yere taşıyabilmeniz oldukça mümkün olmaktadır. Hem gerekli kıyafetlerin de muhafaza edilmesine olanak sağlamasıyla da fayda sunmaktadır. Su geçirmez nitelikteki ürünleri ile teknolojik aletler dahil olmak üzere her unsurun güvenli bir şekilde taşınmasına vesile olmaktadır. Oluşturacağınız bir balıkçılık kutusu ya da çantası ile en verimli zamanlarınızı geçirebilir ve biriken stresinizden kolaylıkla arınabilirsiniz. Her malzemede yer alan her bütçeye uygun modeller ile pek çok bireyin gereksinimleri karşılanmaktadır. Bu sayede kullanıcı memnuniyeti sağlanmaktadır. Aynı zamanda bireylerin boş zamanlarını verimli hale getirme amacında büyük bir destek kaynağını da oluşturmaktadır. Siz de edineceğiniz ekipmanlar ile balıkçılık ya da avcılığa ilk adımı atabilir ve doğada geçireceğiniz zamanlarda psikolojik iyi oluşunuzu güçlendirebilirsiniz.

Balıkçılık ve Avcılık Esnasına Gerekli Tüm Ekipmanlar Tamam

Balıkçılık ve Avcılık Esnasına Gerekli Tüm Ekipmanlar Tamam

Balıkçılık süreci için gerekli pek çok ekipman bulunmaktadır. Dolayısıyla bireylerin gerekli donanımı edinmesi gerekmektedir. Çünkü bu sayede süreç en iyi şekilde sürdürülecek ve bireyin profesyonelleşmesi oldukça ideal bir zamana yayılmaktadır. Örneğin şamandıranın işlevi pek çok balıkçı tarafından dahi bilinmemektedir. Şamandıra sayesinde yapay yemler denizin enginliklerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Normal şartlarda olta ile ulaşılamayan alanlara dek ulaşabilen şamandıra ile balıkçılık oldukça pratik bir hale bürünmektedir. Aynı zamanda yapay yemin mevcut ortamda hareketsiz bir şekilde kalması ile balıkların dikkatinin çekilmesi de sağlanmaktadır. Bununla beraber balıkçılık kepçesi ve benzeri gibi ekipmanlar da oldukça işlevsel niteliklere sahiptir. Görünüm açısından kepçeyi andırması vesilesiyle bu ismi edinen ekipman ile suya daldırılan kepçe ile pek çok balık tutulmaktadır. Ek olarak livar da benzer niteliklere sahiptir. Kapaklı modelleri ile beraber balıkların bir ağ içerisinde kalmasını mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda balıkçılık sapanı kullanımı da büyük önem arz etmektedir. Bir tür balık avlama aleti kategorisine dahildir. Oldukça ani ve hızlı atışlar ile balık avlanmasını sağlayan niteliği sayesinde balık avlama süreci oldukça konforlu bir duruma dönüşmektedir. Bununla beraber avcılıkta da benzer ekipmanlar bulunmaktadır. Kamuflaj nitelikli kıyafetleri ile öne çıkan avcılık malzemeleri gerekli donanımı sağlayacak niteliktedir. Örneğin avcılık oku ile balıkçılık sapanı benzer niteliklere sahiptir. Kısa bir zaman içerisinde avlanmanın gerçekleşmesine katkı sunması sayesinde kullanıcı sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu sayede avcılık hem güvenli hem de konforlu bir sürece dönüşmektedir. Bir spor olarak da nitelendirilen avcılık pek çok birey için ideal bir uğraş olabilmektedir. Stresin atılması ve bireyin dinginleşmesi için bir araç rol üstlenen avcılık ile boş zamanlar verimli bir hale dönüşmektedir. Bir av çantası hazırlayarak başlayacağınız süreç içerisinde kısa zamanda profesyonel olabilir ve gelişmişlik seviyenizi artırabilirsiniz. Kategoriler arasında yer alan geniş ürün seçenekleri her gereksinimi kolaylıkla karşılayabilir ve kaygıya fırsat dahi vermeden ilerleyebilirsiniz. Beraberinde kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve ürünü sizden önce kullanan bireylerin tecrübelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Avcılık ve Balıkçılık Malzemeleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Avcılık ve Balıkçılık Malzemeleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Avcılık ve balıkçılık malzemeleri satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Her ürün kendi özelinde belli bir amaca hizmet etmektedir. Dolayısıyla her birinin kullanım alanını ve de amacını bilmek pek çok açıdan yarar sağlamaktadır. Balıkçılıkta başlıca önerilen av balık sepeti edinmektir. Bu sayede taşıma işlemi ideal bir şekilde sağlanmaktadır. Bununla beraber kıyafetten kullanılacak aletlere dek pek çok durum değişkenlik göstermektedir. Örneğin av süreci açısından av yelekleri kullanımı önerilirken balıkçılık açısından bu durum söz konusu değildir. Satın alma işlemi esnasında ilk olarak eksik malzemeler belirlenmelidir. Devamında her ürün özelinde nitelikler incelenmelidir. Özellikle olta çeşitlerinin kalınlığı ya da boyu ve benzeri detaylarına özen gösterilmelidir. Bu sayede balık tutmanın yapılacağı su alanına uygun seçimler kolaylıkla yapılabilmektedir. Devamında şamandıra, kurşun ya da pense ve benzeri gibi aletler arasından gerekli olanlar belirlenmelidir. Ortaya çıkan ürünler ile oluşturulan seçenekler arasından bütçe açısından uygunluk sergileyenler ile bir sonraki adıma geçilmelidir. Bu sayede hem amaca hem gereksinime hem de bütçeye karşılık gelen bir satın alma işlemi kolaylıkla gerçekleşmektedir. Avcılık için yapılan satın alma işleminde de benzer durumlar söz konusudur. Avcılık sporu pek çok birey açısından stres attıran bir niteliğe sahiptir. Bu vesileyle gerekli konforun sağlanması gereklidir. Örneğin güneşli havalar için avcılık şapkası ve güneş gözlüğü benzeri ürünler önerilmektedir. Sayfamızda yer alan avcılık şapkalarına göz atabilir ve gündüz saatlerindeki Güneş’in dahi sizi etkilemeyeceği bir şekilde avcılık yapabilirsiniz. Bu durumun hem sağlık hem de konfor açısından önemi oldukça fazladır. Belirtilen noktalara dikkat edilerek ideal bir satın alma işlemi oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Geniş ürün kategorisi arasından her gereksiniminizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Hem avcılık hem balıkçılıkta ekipman oldukça ehemmiyetlidir. Dolayısıyla imkanlar dahilinde her ekipmanın edinilmesi önerilmektedir. Çeşitli detayların da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Örneğin avcılık kıyafetleri seçiminde kamuflaj detayı göz önünde bulundurulmalıdır. Kamuflaj nitelikteki kıyafetler ile hayvanlardan gizlenmek oldukça kolay bir hale bürünmektedir. Bununla beraber balıkçılık kıyafetlerinin seçiminde bu durum söz konusu değildir. Siz de gerekli ekipmanları tamamlayarak hafta sonlarınızı daha verimli bir hale dönüştürebilir ve metropollerin yoğunluğundan sıyrılabilirsiniz.