Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Motor Hacmi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Vites Tipi

Başka bir kelime deneyin

Silindir Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Scooter Motosiklet

için 74 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Scooter

Çocuklar ve yetişkinler için son derece keyifli bir aktivite olan scooter adrenalin tutkunlarının beklentilerini karşılıyor. Sürüş sırasında çok fazla efor gerektirmeyen ve kontrolün tamamen sizde olduğu modeller eğlence anlayışlarıyla hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap ediyorlar. Çocukların güvenilir bir şekilde seyahat edebilmesi için üretilen çocuk scooter modelleri 2 ya da 3 tekerlekli modelleriyle öne çıkıyorlar. Zengin renk ve tasarım seçenekleriyle sahip olunabilen scooter çeşitleri özellikle de hafif olmaları yönüyle çocuklarınızın hayallerini süslüyor. Yetişkinlerin de kullanabileceği çeşitleri tekerlek seçeneği, tasarım çeşitliği ve kullanım kolaylıklarıyla farklılık göstermektedir. Eğlenirken spor yapmanızı sağlayan scooter modelleri genellikle kısa mesafeler için üretiliyorlar. Portatif scooter çeşitleri ise arabanızın bagajında rahatlıkla taşıyabileceğiniz ebatlarda kullanımınıza sunuluyor. Ulaşımda aceleniz yoksa ve hobi arayışı içerisine girdiyseniz bu seçenekler tam da size göre olabilir. Son yıllarda yaygınlık gösteren elektrikli modeller hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımı için uygun yapılarda tercih ediliyorlar. Çevre dostu ulaşım araçlarına olan ilginin artış göstermesiyle birlikte elektrikli scooter çeşitleri geliştirilen akü teknolojileri sayesinde sürekli olarak şarj ihtiyacı duymuyorlar. İşe giderken ya da gezintiye çıkarken kullanabileceğiniz scooterlar sessiz çalışmaları ve bakım gerektirmeyen özellikleri sayesinde büyük bir ilgiyle tercih ediliyor. Tekerlekli zeminde yükselen gövdeyi ayağınızla iterek hız kazanan çeşitleri çocuğunuzun denge kabiliyetini güçlendirirken, kaslarını geliştirmesine yardımcı oluyor. Sayfamızdan motosiklet modelleri ve fiyatlarına da mutlaka göz atabilirsiniz.

Scooter Modelleri

Scooter Modelleri

Kaykaylara nazaran daha rahat kontrol edilebilen ve denge kurabilme özelliği bisikletlere nazaran daha kolay olan modeller, kullanışlılıklarıyla öne çıkarlar. Tekerlekli zeminde yükselen gövdeyi ayağınızla iterek hız kazandırabileceğiniz modelleri mevcut yapısı itibariyle dengeyi sağlamak ve yön verebilmek için basit direksiyon mekanizmasına sahiptir. Çocuklarınızın yürüme ve denge becerisini geliştirecek scooter çeşitleri içerisinde 3 ve 4 tekerlekli scooter öne çıkıyor. Özellikle de 3 tekerlekli modeller çocuğunuzun 2 yaş itibariyle kullanabileceği şekilde tasarlanıyorlar. Farklı kademelere ayarlanabilen boyutuyla hızlı bir şekilde gelişen çocuklarınız uzun yıllar boyunca scooterlarını kullanmanın tadını çıkarabiliyorlar. Küçük çocukların tercih edebileceği scooterlara bazı küçük süslemeler yaparak daha da eğlenceli hale getirebilmek tamamen sizin elinizde. 3 yaş scooter çeşitleri genel itibariyle en fazla 20 kilograma kadar taşıma kapasiteleriyle üretiliyorlar. Ön tarafındaki iki tekerlek çocuğunuzun çok daha pratik ve dengeli bir şekilde sürüş keyfi yaşamasını sağlarken, silikon yapılardaki tekerlekler yoldaki darbeleri de emiyor. 4 yaş itibarıyla çocuklarınız yavaş yavaş iki tekerlekli scooter kullanmaya başlayabiliyor. İki tekerlekli olanlar, çocuklarınızın denge kabiliyetini muhteşem bir şekilde geliştirmesine katkı sağlarken, kaslarını güçlendiriyor. Çocuğunuzun hem eğlence hem de spor aktivitesi olarak kullanabileceği çeşitleri son yıllarda yetişkinler tarafından da büyük bir ilgiyle tercih ediliyorlar. Şehir scooterları olarak da adlandırılabilen yetişkin modeller, çocuklarınkine nazaran çok daha yüksek taşıma kapasiteleriyle öne çıkıyorlar. Sağlam gövdeleriyle uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlayan modeller geniş tabanları ve büyük tekerlek çaplarıyla şehir içinde rahatlıkla seyahat edebilmenizi mümkün hale getiriyor. Hem ulaşım hem de hobi ürünü olarak tercih edebileceğiniz yetişkin modelleri aynı zamanda 2 kilometreye kadar olan mesafelerde ulaşım amacıyla da kullanılabilmektedir. Daha uzak mesafeler için scooter kullanma planı yapıyorsanız tekerlek çapı ve fren sisteminin şehir içi ulaşımda risk unsuru olmadığına emin olmanız gerekiyor. Büyük ebatlardaki tekerlekleri uzun mesafelerde muhteşem bir kolaylık sağlarken, fren sistemi ise şehir yaşantısında çıkacak engebeleri aşmanıza yardımcı oluyor.

Scooter ile Şehirde Özgürce Hareket Edin

Scooter ile Şehirde Özgürce Hareket Edin

Yoğun şehir trafiğinde vakit kaybetmek istemiyor ve mevsim şartları da uygunsa keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabileceğiniz scooterlara yönelebilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında konforlu bir yolculuğun keyfini sürebilmenizi sağlayan scooterlar estetik tasarımlarıyla görüntüleriyle de ilk görüşte sizi cezbediyor. Kadın, erkek ve unisex tasarımlarıyla bütün kullanıcılara hitap eden modeller şehir içi ulaşımda da vazgeçilmez bir araç görevi görüyor. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde scooter fiyatları bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırıyor. Özellikle de büyükşehirlerde trafik yoğunluğunun çok yüksek olduğu anlarda elektrikli scooterlar çoğu zaman kurtarıcınız konumunda olabiliyor. Evden işe giderken ve işten eve dönerken hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlayan elektrikli scooterlar optimal taşıma kapasiteleri sayesinde büyük bir konfor ve hız sağlıyor. Hem eğlence hem de orta – kısa mesafe yolculuklarınızda kullanabileceğiniz elektro scooter çeşitleri genellikle saatte ortalama 25 kilometre hız kapasitelerine sahiplerdir. Modellere göre değişiklik göstermelerine karşın ortalama 30 kilometre menzil yapabilen elektrikli modeller seyahat sürecini çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Elektrikli scooter çeşitleriyle en yüksek kapasitede hız yaptığınızda ortalama 60 dakika boyunca seyahat edebiliyorsunuz. Optimum pil dolum süreleri ise 5 saat bandında olan scooterlar 250 watt motor güçleriyle öne çıkıyorlar. Gelişmiş teknolojik donanımlara sahip şarjlı scooter elektronik frenleme sistemiyle de sizi güvence tutmaktadır. Başarılı disk fren sistemlerini bünyesinde bulundurarak öne çıkan modelleri fonksiyonel gösterge paneliyle de sürüş keyfinizi hat safhaya çıkarıyor. Hız sabitleyici özelliğine sahip çeşitleriyse hızınızı dilediğiniz hıza sabitlemenizi sağlarlar. Çeşitli kademelere ayarlanarak yavaş ya da hızlı modlara alabileceğiniz scooterlarla gittiğiniz yola bağlı olarak hızınızı belirleyebilirsiniz. Ergonomik tasarım özelliklerine sahip elektrikli 6 yaş scooter çeşitleri çocuğunuzun büyük bir ilgiyle kullanacağı özellikleri taşırlar. Önemli bir çoğunluğu alüminyum alaşımlı malzemelerle üretilen modeller dayanıklılıklarıyla da öne çıkıyorlar. 20 kilogramdan 50 kilograma kadar taşıma kapasitelerine sahip çocuk scooter çeşitleri kız ve erkek çocuklarına özel modellerle üretiliyorlar. Ürün tasarımlarındaysa çocuklarınızın ilgisini çekecek çizgi film kahramanlarına yer verilerek Mondial scooter ile sürüş keyfi çok daha eğlenceli bir hale getirilebiliyor.

Scooter Çeşitleriyle Çocuklarınız Keyifle Gezinir

Scooter Çeşitleriyle Çocuklarınız Keyifle Gezinir

Bebeklerinizin ve çocuklarınızın bütün mevsimlerde kapalı ve açık alanlarda rahatlıkla kullanabileceği scooter çeşitleri, çocuğunuzun kas ve iskelet yapısını desteklemektedir. Keyif amacıyla kullanılabileceği gibi vücudunuzun direnç ve esneklik kazanabilmesi için de kullanabileceği 2 yaş scooter gelişimi çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. Katlanarak paketlenebilen modeller muhafaza sırasında da evinizde çok fazla yer kaplamazlar. Kurulumları pratik bir şekilde yapılabilen scooterlar dilediğiniz her an kullanıma hazır hale gelebiliyor. Silikon malzemelerden üretilen tekerlekleri 2, 3 ya da 4 adet olmak üzere monte edilerek kullanılan çeşitlerinin tamamında hem son derece dengeli hem de güvenilir özellikler bulunuyor. Çocuk scooterlarında frenler elden ya da ayaktan olmak suretiyle ikiye ayrılırlar. Kız ve erkek çocuklarına özel olarak üretilen scooter çeşitleri zengin renk ve desen alternatifleri sayesinde çocuğunuzun ilgisini artıyor. Önündeki sepet ya da küçük çantalarıyla çocuklarınızın defter, kitap ya da kalemlerini taşıyabileceği ışıklı scooter sürüşü çok daha keyifli bir hale getirebiliyor. Akşam saatlerinde birlikte parka gezinmeye çıktığınızda çocuğunuz scooterinin ışığını açarak sürüş sürecinde eğlenceyi doruklarına kadar hissedebiliyor. Yetişkin scooter modelleri genellikle 100 kilograma kadar olan taşıma kapasiteleriyle tercih ediliyorlar. Düz lastik yapıları ya da kalın ve dişli scooter lastik yapıları sayesinde off-road alanlarında da kullanılabiliyor. Küçük çocuklara özel olarak üretilen üç tekerlekli modeller, çocuğunuzun dengeyi daha iyi sağlamasını mümkün hale getirirken ilerleyen yaş gruplarında daha çok hız ve fren sistemleri sürecin en önemli parçaları haline gelirler. Çocuklarınızın küçüklüğünden itibaren büyük bir ilgiyle kullanabilecekleri scooterları genellikle 2-3 yaşlarında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Çocukların motor beceri düzeyleri yalnızca yaşlara göre değil, fiziksel gelişimlerine göre de belirleniyor. Fiziksel kabiliyetlerin yanı sıra çocuğunuzun güvenli bir şekilde kullanabilmesi onun buna hazır olmasıyla da ilişkilidir. Dengesi sağlamlaşan ve yürümeye başlayan çocuğunuz Yuki scooter sayesinde becerilerini geliştirirken aynı zamanda bağımsızlığa da teşvik ediyor.

Scooter ile Yüksek Sürüş Ergonomisi

Scooter ile Yüksek Sürüş Ergonomisi

Yüksek güvenlik ve kaliteleriyle öne çıkan 3 yaş scooter çeşitleri çocuğunuzun rahatlıkla kullanabileceği tasarımlara sahiptir. Hafif ve dayanıklı mini ulaşım araçları olarak çocuklarınızın tadını çıkaracağı scooterlar iki tekerlekli ya da üç tekerlekli olarak üretiliyorlar. İlk etapta üç tekerlekli modeller çocuğunuzun daha güvenilir bir şekilde seyahat edebilmesini sağlıyor. Motor becerilerini geliştiren ve daha sağlıklı bir şekilde denge kurmayı başaran deneyimli çocuklarınız ise iki tekerlekliler güvenle kullanabilirler. Çocuklarınız için kısa mesafe yolculuk ya da hızlı ulaşımdan çok daha farkı anlamlar taşırlar. Onlar için eğlenceli bir araç olan çeşitleri aynı zamanda çocuğunuzun motor becerilerini geliştirmesine katkı sağlıyor. Çocuğunuzun uzunca bir süre kullanması onun yalnızca motor becerilerini geliştirmez aynı zamanda daha özgüvenli bir birey olmasını sağlar. Çocuklarınıza hareketlilik sağlaması noktasında da büyük bir öneme sahip olan oturaklı scooter özellikle de küçük çocuklarınızın güvenle hareket etmesini sağıyor. Fiziksel aktiviteyi ve hareketliliği sağlayabilmek için büyük bir görev üstlenen modeller, aynı zamanda bisiklete ön hazırlık olarak da görülebiliyor. Çocuğunuzun kullanacağı seçenekler içerisinden seçim yaparken emniyetli olması büyük bir önem taşıyor. Ebat ve boyları itibariyle çocuğunuzun fiziksel özellikleriyle örtüşen çeşitler, sürüş ergonomisi bakımından da çocuğunuzun eğlenceli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlıyor. Bu noktada çocuğunuzun emniyeti bakımından yüzde yüz emniyet sağlayabilmek için üç tekerlekli olanları kullanabilirsiniz. Scooter seçimlerinde dikkat edilecek en önemli noktalardan bir tanesi çocuğunuzun scooteri kullanabilecek düzeyde olmasıdır. Çocuğunuzun yaşı ve fiziksel gelişimi bu noktada belirleyici faktörler içerisinde bulunuyor. Kız ve erkek çocuklarına özel farklı tarzlarda scooter önerileri içerisinde çocuklarınıza hitap edecek çok sayıda model yer almaktadır. Barbie, araba, çizgi film kahramanları ve daha pek figürle ilgi çekici scooterlara sahip olabilirsiniz. Üstelik çocuklarınız için süreci daha da keyifli hale getirebilmek için scooter aksesuar kullanabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızda uygun fiyatları ile yer alan ATV modellerine de göz atabilirsiniz.

Çocuk ve Yetişkinlere Özel Scooter

Çocuk ve Yetişkinlere Özel Scooter

Çocuklarınızın henüz yürüme becerilerini kazanmaya başladığı çağlardan yetişkinlik çağına kadar kullanabilecekleri çok sayıda scooter modeli bulunuyor. Çocuğunuzun 2 yaş itibariyle yavaş yavaş kullanmaya başlayacağı mini scooter çeşitleri yer almaktadır. Farklı kademelerdeki boylarıyla gelişim çağındaki çocuklarınızın boyları uzadıkça kademelerini değiştirebileceği scooterlar 1 yaşından 12 yaşına kadar güvenle kullanılırlar. Ortalama 20 kilogramla 50 kilogram arası taşıma kapasiteleri bulunan modeller dayanıklı iç aksam ve gövdeleriyle keyifli sürüş deneyimi vadediyor. Kız ve erkeklere özel olarak farklı tasarım özelliklerine sahip çeşitler kızlar için kırmızı, sarı, mor ya da turuncu renk tonlarıyla öne çıkarken, erkekler için mavi, kahverengi ya da siyah renklerle tercih ediliyorlar. Katlanarak paketlenebilen scooter bisiklet çeşitlerini evinizde rahatlıkla muhafaza edebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Üstelik çocuğunuzla birlikte outdoor aktivitelerine gittiğinizde arabanızın bagajına yerleştirebileceğiniz portatif scooter çeşitlerinin kurulumları da son derece pratik bir şekilde yapılabiliyor. Dengeli ve güvenli kullanıma özel tasarımlara sahip yetişkin scooter çocuk scooterlarına nazaran daha yüksek hız ve daha güçlü fren yapabilme kapasitelerine sahiplerdir. Şehir scooterları olarak da bilinmekte olan yetişkin scooterlar, daha yüksek ağırlık taşıyabiliyorlar ve son derece sağlam yapılarıyla öne çıkıyorlar. Çamurluklarıyla şehir içinde rahatlıkla kullanılabilenler, eğlenceli özelliklerinin yanı sıra trafik yoğunluğunun yüksek olduğu iş çıkış saatlerinde kolaylıklar sağlıyorlar. 2 kilometreye kadar olan mesafeler için ulaşım maksadıyla da tercih edilebilen modeller büyük boy tekerlekleri ve güçlü fren sistemleriyle şehir içi kullanımlara uygun oluyorlar. Sapı, elciği, rulmanı, freni ve tekerlekleri de gerek duyulduğunda değişebilen scooterları taşıma çantalarıyla katlayarak yanınızda alabilir ve gerekli hallerde arabanızın bagajına koyarak outdoor etkinliklere götürebilirsiniz.

Scooter Nasıl Kullanılır?

Scooter kullanımları elektrikli ya da standart modellere göre değişiklik gösterirler. Geleneksel çeşitlerinde bir ayağınızı scooterin tabanına bir ayağınızı ise yerde hızlanabilmek için kullanırsınız. Yeterli hıza ulaştıktan sonraysa diğer ayağınızı da üzerine koyar ve böylelikle seyahat etmeye başlarsınız. Karşınıza bir engebe çıktığında frene basar ve böylelikle engellerden daha rahat bir şekilde geçersiniz. Elektrikli scooterlar ise elektrik enerjisiyle çalışırlar ve ön paneldeki butona basarak hızlanır, frene basarak yavaşlarsınız. Elektrikli modeller ortalama 20-25 kilometreye kadar hızlanabilir ve gidonu sağa sola hareket ettirerek yön verebilirsiniz.

Scooter Nasıl Kurulur?

Scooter modelleri hazır kurulu olarak ya da portatif bir şekilde kullanımınıza sunulurlar. Demonte şeklinde gelen scooteri kurabilmek için ilk etapta kullanım talimatlarını aşama aşama uygulamanız gerekiyor. Demonte olarak gelen scooterlarda ‘’T’’ şeklinde alyan anahtar ile vidalar bulunur. Gidonu ve skooteri çıkardıktan sonra sabitleme işlemine geçmeniz gerekir. Gidondan scootera uzanan kabloyu gövde içerisine katlayarak yerleştirmelisiniz. Eğer bu işlemi sağlıklı bir şekilde yapmazsanız gidon ve gövde sürüş sırasında birbirinden ayrılabilmektedir. Vidaları ise alyan anahtarla birlikte gövdedeki deliklere yerleştirmeniz gerekiyor. Portatif scooterinizin katlama mekanizmasını açıp gidonu yerleştirdikten sonra üzerinde bulunan düğmeye basarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Scooterinizi aktif hale getirdikten sonra şarj durumunu, hız göstergesini ve modları görebilirsiniz.

Scooter Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuğunuz için scooter alacaksanız, çocuğunuzun kullanabilecek yetkinlikte olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bebek modelleri kaymaz tabanlarda olmalı ve tutma çubuğunun çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabilir olması gerekir. Gidonun da çocuğunuzun elinden kaymayacak yapılarda olması gerekiyor. Çocuğunuz büyürken denge yetisi de kazanacağından bu süreçte ilk etapta üç tekerlekli olanları tercih etmek daha doğru olacaktır. Şehir içinde hobi olarak scooter kullanacaksanız fren sisteminin sağlam olup, tekerleklerinin de uygun ebatlarda olması büyük bir önem taşımaktadır. İki tekerlekli modeller 6 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için son derece uygun olarak üretiliyorlar.

Scooter Modelleri Nelerdir?

Ulaşım ve hobi malzemesi olarak kullanılabilen çeşitleri standart, elektrikli ya da hooverboard olarak öne çıkıyorlar. Standart scooterlarda herhangi bir elektronik aksam bulunmaz ve tamamen kas gücü enerjisiyle hız kazanırlar. Elektrikli scooter çeşitleri ise şarj edilerek tekrar tekrar uzun süreler boyunca kullanılabiliyorlar. Bu modeller özellikle şehir içinde işten eve ve evden işe kısa mesafe süren kişiler tarafından tercih edilebiliyorlar. Gelişmiş akü teknolojileriyle sessiz çalışan ve bakıma ihtiyaç duymayan elektrikli scooterlar çevre dostu yapılarıyla da öne çıkıyorlar. Hooverboard çeşitleri ise henüz pek yaygınlık kazanmamış olmalarına karşın elektrikli kaykay olarak biliniyorlar. Havalı ve keyifli bir şekilde yolculuk yapabilmenizi sağlayan hooverboardlar düşme ihtimalinizi minimuma indirecek otomatik denge teknolojileriyle kullanımınıza sunuluyorlar.