Scooter

Şık ve zarif tasarımlı Scooter motosikletler, sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkarıyor. Ergonomik tasarımlı Scooter çeşitleri, rahat kullanım olanağı sunan özellikleri ile oldukça talep görüyor. Şehir trafiğine karşı akıllı çözümler sunan Scooter tipi motorlar, ekonomik oluşuyla da fark yaratıyor. Scooter motor fiyatları ise farklı fonksiyonel özellikleri ve motor hacmine göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Yüksek Tasarruf Sağlayan Scooter Modelleri

Yüksek Tasarruf Sağlayan Scooter Modelleri

Scooter, en yaygın olarak kullanılan motor çeşitleri arasında öne çıkıyor. Ekonomik ve ergonomik oluşuyla oldukça tercih edilen Scooter motorlar, otomatik olma özelliği ile de pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Bu yüzden kuryeler tarafından da oldukça tercih ediliyor. Scooter motosikletler; motor gücü 50 cc ile 800 cc arasında değişen, kaportalı ve vitessiz özelliğe sahip bir motosiklet çeşidi olarak karşınıza çıkıyor. Lastik boyutu küçük olduğu için de yere yakın ve motoru tamamen kapalı motosiklet olarak tarif ediliyor. Bu özellikleri nedeniyle de oldukça kolay bir kullanım imkânı tanıyor. Diğer motosikletlere göre küçük ve hafif olduğu için özellikle kadınlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Farklı renk ve çeşitlerde tasarlanan Scooter motor, şık ve modern görünümüyle de göz dolduruyor. Ön tekerlek bağlantısı yüzünden manevra kabiliyeti azalan bu motosikletler, yenilikçi kilit sistemleri ile öne çıkıyor. Böylece dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik önlemlerini artırıyor. Dekoratif koruma kapaklı ve düşük emisyonlu egzoz yapısı ile de yakıt maliyetini en aza indiriyor.

Scooter ile Konforlu Sürüş Deneyimi

Scooter ile Konforlu Sürüş Deneyimi

Şehir içi trafikte son derece pratik bir kullanım sağlayan Scooter modelleri, portatif yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Koltuk altındaki bagajı ve geniş depolama kapasitesi ile yolculuk sırasında eşyalarınızı muhafaza etmeye yardımcı oluyor. Otomatik vites özelliği sayesinde de oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Scooter çeşitleri, bakım maliyetlerinin ve yakıtının düşük olması nedeniyle de yoğun ilgi görüyor. Ancak düşük güçteki motor hacmi ve küçük tekerlek boyutları sebebiyle yol sarsıntılarının hissedilmesine sebep de oluyor. Bu nedenle daha çok düz yollarda tercih ediliyor. Scooter markaları ise en son teknolojiyi ve kaliteli malzemeleri kullanarak konforunuzu artırıyor. Scooter motorlardaki gelişmiş süspansiyon sistemi; önde teleskobik, arka süspansiyonda ise çift helezonik amörtisör ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Kaliteli jantlar da trafikte daha güvenli sürüş ve hareket imkânı tanıyor. Şık tasarımlı gösterge panelinde ise benzin göstergesi, cep telefonu ikaz LED’i, far göstergesi, sağ ve sol sinyal ikaz ışıkları bulunuyor. Trafikte fark edilirliği maksimum seviyeye çıkaran arka stop lambası ve farlar da güvenli ve rahat sürüş olanağı sunuyor.

Ergonomik Tasarımlı Scooter Motosikletler

Ergonomik Tasarımlı Scooter Motosikletler

Scooter motor modelleri, dikkat çekici görüntüsü nedeniyle trafikte diğer sürücüler tarafından kolaylıkla fark edilebiliyor. Portatif yapısı sayesinde de otomobile binerek gidemeyeceğiniz her yere gidebiliyor. Bu sayede konforlu bir sürüş keyfi yaşatıyor. Çevre dostu özelliği ile de öne çıkan Scooter elektrikli motosikletler, karbondioksit salınımını düşürmeye yardımcı oluyor. Motosiklet sürmeye başlamak için Scooter, yumuşaklığı ve zarifliği ile mükemmel bir seçim oluyor. Doğru bir Scooter, motor sürmeyi hızla öğretiyor. Bu sayede manevra kabiliyetiniz ve yağmurda motor sürme beceriniz de gelişiyor. Aynı zamanda Scooter motorlar için özel olarak tasarlanan sticker ve boyalar ile kendi tarzınızı yansıtabiliyorsunuz. Genelde 250 cc ve üstünde motosiklet hacmine sahip olan Maxi Scooter çeşitleri ise daha büyük bir tasarıma sahiptir. Daha geniş bagaj hacmi ve oldukça rahat koltukları sayesinde de uzun yolculuklarda bile üstün bir konfor sunuyor. Maxi Scooter modelleri de otomatik vitesli olarak tasarlanıyor. Ancak normal Scooter motorlara göre daha ağır ve geniş yapıda oldukları için kullanım sırasında daha fazla tecrübe gerektiriyor. Dik oturuş pozisyonu ile kullanılan Maxi Scooter modelleri, rüzgâr etkisini azaltan aerodinamik yapısı ile de öne çıkıyor. Tüm motosiklet aksesuar, ekipman ve modelleri için Motosiklet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Scooter

için 181 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Arora (25)
(3)
(4)
(2)
(2)
Kral (6)
Kuba (13)
(4)
(1)
Mondial (47)
(1)
(1)
(4)
Rks (10)
Stmax (6)
(3)
(2)
(1)
Volta (9)
Yamaha (7)
Yuki (18)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL