Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Miktar

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Cinsel Ürünler

için 6,404 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Cinsel Ürünler

Haz dolu cinsel deneyimler için cinsel ürünler karşınızda. Bu ürünleri ister tek başınızla ister partnerinizle hayal gücünüz eşliğinde keyifle kullanabilirsiniz. Cinsel fantezi ürünlerinin farklı markalara ait, kadınlara ve erkeklere özel birçok çeşidi mevcut. Fiyatlar da aynı çeşitlilikte olduğu için bütçenize uygun cinsel fantezi ürünlerini rahatlıkla bulmanız mümkün.

Kadınlar İçin Cinsel Ürünler

Kadınlar İçin Cinsel Ürünler

Kadınlar için olan cinsel ürünler onların anatomisine uygun şekilde üretilir. En popüler kadın cinsel ürünleri arasında vibratör ve dildo bulunur. Vibratör titreşimli bir cinsel üründür ve genellikle fallik şekildedir. Yine de vibratör modelleri titreşim ritmi, rengi veya dokusu açısından farklılık gösterir. Dildo da vibratör gibi genelde fallik şekildedir ama titreşimi yoktur. Genital bölge dışında anal bölgede kullanılan anal ürünler de oldukça revaçta. Bu ürünlerin en yaygın olanı anal tıkaç veya anal pluglardır. Bunlar dildo tarzında ama daha kısadır. Yayvan olan ucu ürünün sabit durmasını sağlar. Kan akışınızı hızlandırmak ve cinsel hazzı artırmak için erotik masaj yağı, istek arttırıcı spreyler ve kremlerden de yardım alabilirsiniz. Kayganlaştırıcı jel ile kuruluğun ve dolayısıyla tahriş ve acının önüne geçmeniz mümkün. Afrodizyak parfüm ile karşı cinsin aklını başından alabilir, şişme bebek ile kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Erkekler İçin Cinsel Ürünler

Erkekler İçin Cinsel Ürünler

Erkekler için cinsel ürünler onların genital ve anal bölgelerinde kullanılmaya yöneliktir. Mastürbatör erkeklerin tek başına hazzın doruklarına ulaşmasına yardımcı olur. Bu ürünler ince uzun fener tipinde olabilir. Tahrişi önlemek için kayganlaştırıcı ile kullanılmaları, hijyen için de her kullanımdan sonra temizlenmeleri şart. Penis halkası yüzey alanını daraltarak kan akışını artırmak için kullanılan bir cinsel üründür. Penis kılıfı da benzer bir işleve sahiptir ama penis halkasından farklı olarak tamamen kapalıdır. Penis pompası veya penis vakumu, penis boyutunu artırma iddiasındadır. Genellikle daha gelişmiş bir mastürbatöre benzer. Erkekler için olan şişme bebekler bir kadın mankenin tam boy vücudu olabilir veya sadece genital bölgeyi içerebilir. Erkeklere özel afrodizyak parfümler de cinsel çekim yaratan feromonlar içerir.

Cinsel Ürün Fiyatları

Cinsel Ürün Fiyatları

Cinsel fantezi ürün fiyatları, ürünlerin markalarına, boyutlarına, malzeme kalitelerine ve titreşim içerip içermediklerine göre değişecektir. Titreşimli ürünlerde bir çeşit elektrik mekanizması bulunduğu için fiyatları, bütçe esnetmeyi gerektirebilir. Ama çeşitlilik neredeyse sınırsız, o yüzden istediğiniz bir ürünün bütçenize uygun bir alternatifini bulmakta zorlanmayacaksınız. Cinsel ürün seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey ürünün güvenilirliği. Güvenilir cinsel ürünler paketini ilk olarak sizin açtığınız ve sonrasında sıkıntısız kullanabildiğiniz ürünlerdir. Ürünleri kullanım kılavuzuna uygun kullanarak ve temizleyerek onların hijyenini garanti altına alabilirsiniz. Baile, Crazy Bull, Hot Kiss, Love Kiss, Loveshop, Lovetoy, Pretty Love, Silk Touch, Xise ve daha birçok markanın cinsel ürünleri burada sizi bekliyor.