GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Di Caprio Güneş Gözlüğü

Di Caprio erkekler, kadınlar ve gençler için birinci sınıf malzeme kullanarak ürettiği güneş gözlükleriyle öne çıkıyor. Üstün dayanıklılığının yanında Di Caprio güneş gözlüğü modayı yakalayan özgün tasarımlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Di Caprio güneş gözlüğü kullananlar hem modayı yakından takip ediyor hem de tarzlarıyla dikkat çekiyor.

Her Tarza Uyumlu Di Caprio Güneş Gözlüğü

Her Tarza Uyumlu Di Caprio Güneş Gözlüğü

Di Caprio erkek güneş gözlüğü modelleri cam tipi, çerçeve yapısı ve renklerine göre ayrılıyor. Kemik, metal veya plastik olmak üzere birçok güneş gözlüğüne ev sahipliği yapan marka, çok sayıda çerçeve rengi seçeneği de sunuyor. Yuvarlak, oval, dikdörtgen, altıgen ve kare gibi çerçeve tiplerine sahip birçok çeşit bulunuyor. Yüz şekline göre uyum sağlayan modelleri Di Caprio güneş gözlüğü yorum bölümlerinden okuyup, belirleyebilirsiniz. Kullanıcılar hangi yüz yapılarında, hangi modeli tercih etmiş, bilgi alabilirsiniz. Di Caprio güneş gözlüğü modelleri arasında kadınların en çok tercih ettiği yuvarlak tip çerçeveler de yer alıyor. Sadece gözlük camının üst kısmından çerçeve modelleri genellikle çok tercih ediliyor. Kelebek yapılı cam modeli modaya da fazlasıyla uygunluk gösteriyor. Di Caprio markası bazı gözlüklerinde polarize cam kullanıyor. Polarize cam da ortamda bulunan yansımaları engelliyor. Polarize dışında, organik ve mineral cam çeşitleri de yer alıyor. Tercihe ve kullanım alanınıza göre en beğendiğiniz gözlük camı türünü de seçebiliyorsunuz.

Di Caprio Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Di Caprio Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Di Caprio güneş gözlüğü kullananlar, markanın ürettiği dayanıklı ve hafif modellerden memnun kalıyor. Sıklıkla kullanılan ve gün geçtikçe yaygın hale gelen Di Caprio güneş gözlüğü modelleri yediden yetmişe beklentiyi karşılıyor. Cam türleri seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede sunuluyor. Organik, polarize ya da mineral cam tercih edebiliyorsunuz. Organik cam son dönemlerde çok sık tercih ediliyor. Ana malzemesi plastik olan organik camlar kırılma ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Mineral cam çeşitleri de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kolay kolay kir ve toz tutmayan bu cam türü, Di Caprio erkek güneş gözlüğü modellerinde de bulunmaktadır. Netlik açısından oldukça iddialı olan mineral camın çizilme oranı çok düşüktür. Çeşitli kimyasal maddeler ve sıcak havalardan etkilenmiyor. Yazın sıcak havaya bağlı olarak gözlük saplarında oluşabilecek esnemelere izin vermiyor. Di Caprio güneş gözlüğü fiyatları da tüm bu kriterlere göre belirleniyor. Di Caprio güneş gözlüğü yorum bölümünden de camlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcılar hem açık hem de kapalı ortamlarda hangi camın kullanışlı olduğunu sizlere aktarabiliyorlar. Siz de beklentinize ve ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Di Caprio Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Di Caprio Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Di Caprio güneş gözlüğü nasıl kullanılır?” sorusuna ilk olarak, kılıf içinde muhafaza etmek cevabı gelebilir. Dışardan gelebilecek herhangi bir darbe ve hasara karşı, önlem olarak güneş gözlüğünü kılıfında taşımak gerekiyor. Di Caprio güneş gözlüğü, saplarda esneme olmaması için saça taç şeklinde takılmamalıdır. Özellikle yaz aylarında alışkanlık haline gelmiş bu davranış gözlüğün ömrünü kısaltabilir. Di Caprio güneş gözlüğü kullananlar, sevilen aksesuarını istedikleri gibi kıyafetlerine uydurabiliyorlar. Kışın şık bir palto, beyaz pantolon ve kazaklarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Günlük kullanımlar için de kot ve tişört evden çıkıyorsanız, rahatlıkla yuvarlak veya köşeli cam modellerini kılık kıyafetinize uydurabilirsiniz. Açık havalarda, yazları piknik yaparken ya da golf oynarken güneş gözlüğü mutlaka takmalısınız. Bu davranış, güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmanızı sağlayacaktır. Di Caprio güneş gözlüğü fiyatları arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en yakın modeli seçebilirsiniz. Beklentinizi karşılayacak model, cam ve renklerin çoğu Di Caprio markasında mevcuttur. Her zevke, her yaşa ve her tarza hitap eden güneş gözlükleri bu yıl yanınızdan hiç ayırmayacağınız aksesuarınız olacak.