Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Adet

Başka bir kelime deneyin

Tema

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Düğün, Davet, Organizasyon

için 9,922 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Düğün, Davet, Organizasyon

Çeşitli organizasyonlarda tercih edilen düğün ve nişan süsleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Farklı renk, boyut ve cisimdeki ürünler organizasyonlara hareket katmaktadır. Pleksi modelli isimlikler nişan sahiplerinin adlarını bulundurmaktadır. Masa üstü kullanımlarda tercih edilen ürünlerin ebatları ise şu şekildedir; 25 x 25 cm uzunluğunda ve 4 mm kalınlığında yer almaktadır. Söz konusu pleksi isimliklerin ayna rengi gold ve gümüş olmak üzere iki farklı seçenekle yer almaktadır. Kuru gül detayı bulunduran isimlikler pleksi materyalinden meydana gelmektedir. Tercihe göre tarih ve ekstra yazı eklemesi yapılabilmektedir. Yaklaşık olarak 5 cm boyutundaki isimlikler, çift isimleri ve organizasyon tarihini bulundurmaktadır. Pleksilerin üzerine ekstra olarak “Allah’ın Emriyle”, “2 Kelimelik Bir Yazı” ve “Sonsuza Kadar” yazıları eklenebilmektedir. Çeşitli renkteki çiçekler ile sunulmaktadır. Düğün, nişan, söz ve doğum günü gibi çeşitli organizasyonların hediye alternatifi olan magnetler kullanıcılara sunulmaktadır. Çeşitli modelde ve renkte yer alan magnetler, adet sayısına göre temin edilmektedir. 6 x 6 cm ve 3 mm boyutlarında yer alan magnetler, arka kısmında mıknatıs detayına sahiptir. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda yazı ve sembol eklemeleri yapılmaktadır. Organizasyondan önce dağıtılan düğün davetiye seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Birçok model ve desende yer alan düğün davetiyesi çeşitleri yer almaktadır. Nişan merasimlerinde kullanılan çeyiz sandıkları çeşitli boyutlarda yer almaktadır. Pembe ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan çeyiz sandıkları el yapımı üretilmektedir. Söz konusu çeyiz sandıklarının alt ve üst kısımlarında MDF malzemesi bulunmaktadır. Dış kısmı kadife olan ürün taş ve püskül detaylarını barındırmaktadır. Çeyiz sandıkların iç kısmında ise saten kumaş yer almaktadır. Belirtilen çeyiz sandıkları 18 mm kalınlığında suntalam malzemelerden meydana gelmektedir. Farklı ebatlarda yer alan çeyiz sandıkları setli olarak veya tekli olarak bulunmaktadır. 2’li olarak yer alan çeyiz sandık ve bohça modelleri farklı boyutlarda yer almaktadır. Küçük boyutlardaki sandıklar, makyaj ve bakım malzemelerini bulundurmaktadır. Mum modelleri ile yer alan nikah şekerleri hasır kapak detayları ile sayfa üzerinde bulunmaktadır. Kokulu ve kokusuz mum çeşitleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kokulu mumların içeriğinde lavanta ve vanilya gibi çiçek kokuları yer almaktadır. Aynı zamanda özel olarak tasarlanan mumluk şeklindeki nikah şekerleri, hediye seçenekleri oluşturmaktadır. Baskı detayı bulunduran kartlar, isteğe göre yazı ve tarihten oluşmaktadır. Mumluklar cam şişede yer almaktadır.

 Düğün, Davet, Organizasyon Önerileri

Düğün, Davet, Organizasyon Önerileri

Düğün, söz, isteme, doğum günü, baby shower gibi çeşitli organizasyonlarda tercih edilen süslemeler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu etkinlikler belirli özellikteki unsurlar ile yapılmaktadır. Nişan, isteme ve söz merasimlerinde tercih edilen damat kahvesi, takım ve set olarak yer almaktadır. Damat fincanı, ayna tepsi, şekerlik ya da lokumluk ve kahve fincan kapağı ile servis edilmektedir. Çeşitli renk ve desendeki setler toplamda sekiz parçadan oluşmaktadır. Gümüş ve gold olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli renk kategorisindeki çiçek demeti tepsi üzerinde bulunmaktadır. Mıknatıslı isimlik kalp şeklinde yer almaktadır. Söz konusu isimliklerde kullanıcılar tercihe göre yazı ve sayı eklemesi yapabilmektedir. Setin içerisinde yer alan kahve fincanları ve lokumluklar, özel gümüş kabartma detayı ile bulunmaktadır. Ayrıca setin içerisindeki aynalı tepsi 35 x 25 cm boyutlarında kullanıcılara sunulmaktadır. Belirtilen damat fincanı set takımı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Birçok alternatif ile yer alan düğün organizasyon malzemeleri, set halinde veya tekli olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Set olarak bulunan malzemeler belirli bir konsepti oluşturmaktadır. Kullanıcılar tercihe göre tekli olarak temin edilebilmektedir. Setlerin içerisinde isimlik plakları, kahve fincanları ve belirli konseptteki hediyelikler yer almaktadır. Tekli olarak yer alan paketler ise farklı renk seçenekleri sunmaktadır. Tüm ürünler mevcuttur. Söz, nişan, nikah ve doğum günü gibi durumlarda tercih edilmek üzere kullanılan hediyelikler model ve renk çeşitleri ile yer almaktadır. Melek dahil olmak üzere çeşitli motiflerde yer alan el aynaları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bakır, bronz, gümüş, pembe, mor, sarı, gold, mavi ve turuncu olmak üzere dokuz farklı renk seçeneği oluşturmaktadır. Söz konusu ürünlerin üzerinde etiketler yer almaktadır. Kişiye özel yazı ve simgelere sahip olan etiketler aynanın üzerine ya da yanına yapışmaktadır. Etiket ebatları, kullanıcı tarafından belirlenmektedir. Söz konusu hediyelikler mıknatıslı veya mıknatısı olmadan bulunmaktadır. Çeşitli modelde yer alan düğün seti içeriğinde birçok ürünü bulundurmaktadır. Söz konusu düğün setleri çeyiz sandıkları, nikah şekerleri, düğün ve nikah süslemelerini barındırmaktadır. Kullanıcı tercihlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Ahşap oyma motifleri ile yer alan magnetler, hediyelik ve süs eşyası olarak kullanılmaktadır. 50’li paket halinde yer alan magnet setleri, kişiye özel hazırlanmaktadır. İçerdikleri malzemeler ahşap ve tül detayından oluşmaktadır. Oyma işlemi ile çeşitli modellerde yer almaktadır. Söz konusu ürünlerin bordo, kırmızı, pembe, mavi, yeşil, sarı ve beyaz olmak üzere yedi farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Çeşitli Tasarımlarda Düğün, Davet, Organizasyon Aksesuarları

Çeşitli Tasarımlarda Düğün, Davet, Organizasyon Aksesuarları

Birçok aşamadan oluşan düğün hazırlıkları söz, isteme, nişan, nikah ve çeşitli organizasyonlar gibi kategorilerden oluşmaktadır. Birçok gelenek oluşturan aşamalar çeşitli ürünleri oluşturmaktadır. Nişan ve söz merasimlerinde tercih edilen yüzük tepsisi, gold ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunmaktadır. Set olarak yer alan ürün beş parçadan oluşmaktadır. Setin içerisindeki parçalar şu şekildedir; iki adet yüzük koyma başlıkları, bir adet makas, iki adet damat ve gelin isimlikleri, bir adet şoklanmış çiçek demeti ve bir adet ayna detaylı tepsi yer almaktadır. Ayna detaylı tepsi iki adet gold veya gümüş detaylı tutma haznesi bulundurmaktadır. Aynı zamanda aynalı tepsinin üzerinde gold ve gümüş renginde iki adet yaprak, çiçek veya çeşitli desenler yer almaktadır. Set içeriğinde yer alan yüzük tutma başlıkları tercihe göre değişik geometrik şekillerde yer almaktadır. Yüzük tutma başlıkları yuvarlak veya kare modellerinde bulunmaktadır. Şoklanmış çiçek demeti pembe, mor, sarı, yeşil ve beyaz olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile yer almaktadır. Tepsi üzerindeki makas konsepte göre gold veya gümüş renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Setin içerisindeki isimlikler ayrı olarak iki parçadan oluşmaktadır. Kullanıcı tercihine göre isimlik boyutları değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda düğün setlerini, kullanıcı isteğe göre tekli olarak da temin edilebilmektedir. Yüzük tepsileri konseptli, setli veya tekli olarak yer almaktadır. Düğün, nişan ve çeşitli organizasyonlarda tercih edilen hediyelikler, kullanıcı isteklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Güncellenen versiyonları ile yer alan hediyelikler birçok renk ve kategori çeşidinde yer almaktadır. Söz konusu düğün hediyelikleri setli olarak bulunmaktadır. Yapışkan detayı ile kişiselleştirilen ürün, isim, tarih ve çeşitli simgelerden oluşmaktadır. Kullanıcılar tercihe göre etiket ve isimlik detaylarını arttırabilmektedir. Mantar kapaklı cam şişede yer alan kolonyalar, hediye alternatifi oluşturmaktadır. Söz konusu kolonyaların cam şişe rengi, isteğe göre değişebilmektedir. Mor, pembe ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunmaktadır. Çiçek detayı ile yer alan hediyelikler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Belirtilen cam şişe hediyelikleri içerisinde 25 cc boyutunda kolonya bulundurmaktadır. Tekli olarak bulunmayan hediyelikler 10’lu paket olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Cam şişelerin ön kısmında etiket yer almaktadır. Etiketler kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Söz konusu etiketlerde gelin, damat isimleri, etkinlik tarihi ve çeşitli semboller yer almaktadır.

 Düğün, Davet, Organizasyonları için Yer Alan Setler

Düğün, Davet, Organizasyonları için Yer Alan Setler

Kına, nişan ve davet gibi çeşitli organizasyonlarda kullanılan setler birçok renk ve modelde yer almaktadır. Nikah ve düğün merasimlerinde kullanılan düğün buketi setli ve tekli olarak sayfa üzerinde bulunmaktadır. Setli buketler, gelin çiçeği ve damat yaka çiçeğini oluşturmaktadır. Boyut olarak farklılık oluşturan ürünler, renk seçenekleri ile yer almaktadır. 30 cm boyutunda ve 30 cm yüksekliğinde yer alan gelin buketleri, şakayık, beyaz papatya ve çeşitli renkteki gül formları ile bulunmaktadır. Çeşitli renkteki kurdele ve hasır tutma bölmesi ile yer almaktadır. Pleksi modelli isimlikler yazı fontlarına göre çeşitlilik oluşturmaktadır. Tercihe göre tekli veya 2’li yer alan isimlikler, kapı önüne veya yastık üzerine asılmaktadır. Gümüş ve gold olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu isimlikler 1 mm, 2 mm ya da 3 mm pleksi malzemesinden meydana gelmektedir. Söz, kına gecesi veya nişan için oluşturulan çift isimlikleri, gelin ve damat isimlerini bulundurmaktadır. Çeşitli geometrik formda yer alan isimlikler gold ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunmaktadır. Söz konusu isimliklerin yazı kısmı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Şeffaf görünüm oluşturan isimlikler standlı olarak yer almaktadır. Söz konusu ürünler 25 x 24 cm boyutunda bulunmaktadır. Gelin ve damat için hazırlanan düğün masası birçok model ve renkte yer almaktadır. Söz konusu masalar genel konsepte göre oluşturulmaktadır. Masaların arkasında yer alan arka fon tag standları, çeşitli geometrik formlarda yer almaktadır. LED ışık ve yapay çiçekler ile detaylandırılan ürünler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Toplamda dört parçadan oluşan standlar 20 x 20 cm profilden meydana gelmektedir. Ürünün ölçüleri şu şekildedir; stand çapı 185 cm ve yerden yüksekliği 205 ile 210 cm arasında değişiklik göstermektedir. Gold ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan arka fon tagları, konsepte göre tasarlanmaktadır. Gelin tacı, kına malzemeleri, arka taglar, çeşitli modeldeki isimlikler düğün süsleri ve gereçlerini oluşturmaktadır. Düğün organizasyonlarının yanı sıra doğum günü gibi davetlerde de tercih edilmektedir. Söz çikolata kutuları ise nişan ve söz merasimlerinde tercih edilmektedir. Kişiye özel tasarlanan kutuların üzerinde damat, gelin ismi, etkinlik tarihi ve çeşitli simgeler yer almaktadır. Kutu üzerinde yer alan sargıların renk seçenekleri mevcuttur. Kutuların içerisinde tercihe göre 36 adet ( 245 gr/ad), 48 adet (330 gr/ad), 72 adet (490 gr/ad), 96 adet (650 gr/ad) ve 144 adet (980 gr/ad) çikolata yer almaktadır.

Düğün, Davet, Organizasyon Modelleri

Düğün, Davet, Organizasyon Modelleri

Çeşitli tarzdaki davetler, belirli konsepte göre düzenlenmektedir. Konsept sırasında süslenen otomobiller, farklı görünüm sağlamaktadır. Birçok renk ve modeldeki süsler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Konvoy süsü olarak da adlandırılan düğün arabası süsleri pembe, karışık renkli, somon, kırmızı, mor, fuşya, beyaz, mavi ve lacivert olmak üzere dokuz farklı renk seçeneği oluşturmaktadır. Konvoy süsleri, geniş tül hacmi, kurdele detayı ve çiçek demetleri ile bütünlük oluşturmaktadır. Yaklaşık 25 cm çapında yer alan süsler, tercihe göre setli veya tekli olarak bulunmaktadır. Etkinlik masasını süslemeye yardımcı dökme tomurcuk gülleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Pembe renginde yer alan güller 50 gram ağırlığında set olarak bulunmaktadır. Setlerin içerisinde 100 adetten fazla gül yer almaktadır. Nişan merasimlerinde hazırlanan nişan bohçaları saten malzemesinden meydana gelmektedir. Pudra ve krem olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunmaktadır. 50 x 50 cm boyutundaki saten bohça örtüleri, maksimum 30 derecede yıkanmalıdır. Söz konusu örtülerin üzerinde çamaşır suyu kullanılması tavsiye edilmemektedir. Aynı zamanda ılık ütü ile ütülenmelidir. Kına organizasyonlarında tercih edilen kadife keseler, setli olarak yer almaktadır. Kırmızı renk seçeneğinde yer alan kına keseleri bağlama detayı ile bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 12 x 14 cm boyutlarında yer almaktadır. Kına setlerinin içerisinde 100 adet kadife kese mevcuttur. Kına ve çeşitli organizasyon süsleri set olarak veya tekli olarak yer almaktadır. Tercihe göre değişiklik gösteren setler birçok renk seçeneği sunmaktadır. Kına setlerinin içerisinde beş adet halay mendili, beş adet tef, on iki adet el mumu, iki adet el gülü, yüz adet dağıtmalık kına, on adet nedime bilekliği ve on adet nedime tacı bulunmaktadır. Tercihe göre renklerde çeşitlilik yer almaktadır. Söz konusu organizasyon mekanlarını hazırlamak için farklı modelde ve konsepte organizasyon süsleri bulunmaktadır. İkili set olarak yer alan kına sepetleri, kına organizasyonlarında kullanılmaktadır. Ponponlu ve ponponsuz olarak kırmızı olmak üzere tek renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu setler, kına sepeti ve kına yakma tepsisinden oluşmaktadır. Kına sepetleri 38 cm ağız genişliği, 30 cm alt bölme genişliği ve 10 cm sepet yüksekliğinden oluşmaktadır. Kına yakma tepsileri ise 40 cm çapında yer almaktadır. Kına yakmak için metal yuvarlak hazneye sahiptir. Kalın tabakası sayesinde taşmaları önlemeye yardımcı olmaktadır. Söz konusu ürünler tekli olarak da yer almaktadır.

Çeşitli Modelde Düğün, Davet, Organizasyon Süsleri

Çeşitli Modelde Düğün, Davet, Organizasyon Süsleri

Doğum günü dahil olmak üzere çeşitli organizasyonlarda tercih edilen malzemeler, masa ve kapı süsleme olarak kategorilere ayrılmaktadır. Unicorn, yılbaşı ve isim temalı süslemeler tekli olarak veya 2’li, 3’lü olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Organizasyon masalarını düzenlemeye yardımcı olan jardinyer takımları gümüş renk seçeneği ile yer almaktadır. Toplamda yedi parçadan oluşmaktadır. Setin içerisinde üç adet aynalı stand, iki adet mumluk ve iki adet vazo bulunmaktadır. Aynalı standların destek ayakları yer almaktadır. Dantel işleme desenleri ile yer alan setler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Belirtilen vazo ve şamdanlar 30 cm yüksekliğinde yer almaktadır. Tercihe göre tekli olarak da temin edilebilir. Söz merasiminde kullanılan söz fanusu takım olarak yer almaktadır. Söz konusu fanusların içerisinde tesbih, kuranı kerim ve örtü yer almaktadır. Şeffaf görünümü ile yer alan kutu kare formundadır. Kurdele ve çiçek detayları ile mevcuttur. Nişan bohçalarında yer alan ayna – tarak seti sayfa üzerinde yer almaktadır. Gold ve gümüş olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Setlerin içerisinde bir adet el aynası, bir adet saç fırçası, bir adet elbise fırçası ve bir adet takı – makyaj malzeme kutusu yer almaktadır. LED ışıklar organizasyon süsleme malzemelerikategorisinde bulunmaktadır. İçerisinde 100 adet LED sayısı bulunan ürün yaklaşık olarak 10 metre uzunluğundadır. Organizasyonlarda arka fonda süsleme olarak kullanılmaktadır. Çeşitlerine göre pil veya elektrik ile çalışmaktadır. Söz konusu ışıklar gün ışığı ve beyaz ışık olarak iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Kına gecelerinde kullanılan hediyelikler, renkli kese çeşitlerinden oluşmaktadır. Farklı renk kategorisinde yer alan keseler, setli olarak yer almaktadır. Setlerin içerisinde 50 adet kese yer almaktadır. Keselerin içerisinde 1 gram ölçüsünde kınalar bulunmaktadır. Kına organizasyonlarında kullanılan gelin takımı, üç parçadan oluşmaktadır. Setin içerisinde bir adet kına örtüsü, iki adet eldiven, bir adet gelin kuşağı yer almaktadır. Söz konusu gelin kuşağı 200 cm uzunluğundadır. Belirtilen kına seti bordo ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile yer almaktadır. Kına gecesi ve çeşitli organizasyonlar için kullanılan kına tefleri tekli olarak veya set içerisinde bulunmaktadır. Söz konusu tefler, bordo, kırmızı, pembe, beyaz, mavi, yeşil ve mor renk seçenekleri ile yer almaktadır. Ahşap materyalinden meydana gelen tefler, ince tüylere sahiptir. Tefin üzerine çeşitli motifler ve gelin ismi yazılmaktadır. Yazı boyutları tercihe göre değişebilmektedir.