Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Güneş Gözlüğü

için 238 sonuç bulundu.
Ekartman seçiniz

Flirt Güneş Gözlüğü

Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan hem kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz bir aksesuar hem de gözlerinizi güneş ışınlarından koruyabileceğiniz bir koruyucu olan güneş gözlükleri kadın erkek fark etmeksizin pek çok insan tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Flirt güneş gözlüğü birbirinden farklı tarzlara hitap eden hemen herkesin kendisine ve stiline uygun modeller bulabileceği ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Modern ve dinamik tasarımların yanı sıra klasik modelleri de kendi imzası ile yorumlayan marka, hem kalitesi hem de tasarımlarıyla adından sıkça bahsettirmektedir. Flirt gözlük kullananlar modanın gerisinde kalmamakla beraber modaya farklı bir soluk getirmekte, kendi orijinal çizgisiyle herkesi hayran bırakmaktadır.

Flirt Güneş Gözlüğü Tasarımları ile Büyülüyor

Flirt Güneş Gözlüğü Tasarımları ile Büyülüyor

Güneş gözlükleri çok eskilerden beri kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yalnızca yaz aylarında değil her mevsim kullanımı oldukça yaygın olan bu aksesuar seçenekleri sundukları faydalarla beraber estetik olarak da tarzların tamamlayıcı unsuru olmaktadır. Güneş gözlüğü Flirt markası kullanıcıları için birbirinden çeşitli modelleri ürün skalasında sunmakta ve her tarzın tamamlayıcısı olabilecek alternatifleri sizlerle buluşturmaktadır. Cam renklerinden çerçeve renklerine, cam ve çerçeve şekillerinden kullanılan malzemelere kadar oldukça geniş bir model yelpazesi bulunmaktadır. Stilinizi ortaya koyabileceğiniz veya tarzınıza farklı bir soluk getirebileceğiniz modeller; klasik, orijinal tonlarda, sade veya canlı olmak üzere pek çok renk tonunda sizlere sunulmaktadır. Güneş gözlüklerinin hem çerçevelerinde hem de camlarından farklı renk tonlarını bulabileceğiniz ürün skalası içerisinde siyah, kahverengi gibi koyu tonlardaki geleneksel ürünleri tercih edebileceğiniz gibi pembe, sarı, açık mavi gibi daha parlak ve canlı renklerin kullanıldığı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Yaz aylarının enerjisiyle yükselmek ve renkli kombinlerinizi tamamlayabilmek için canlı renk ve modellerde üretilen ürünleri kullanarak güneşten alacağınız hareketi, enerjiyi stilinize yansıtabilirsiniz. Daha ağır renkler giydiğiniz ve ciddi ortamlara katıldığınız zamanlarda ise koyu renkli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Flirt eyewear güneş gözlüğü sunmuş olduğu ürünler içerisinde yalnızca değişik renk seçenekleri ile değil çerçeve tipleri ve materyalleri ile de oldukça beğenilen alternatifler ortaya koymaktadır. Yuvarlak camlı seçenekler içerisinde çerçeveli ve çerçevesiz alternatifler bulunmaktadır. Çerçeveli modellerde en çok dikkatleri çeken modellerden birisi de kare ve kemik çerçeveli modellerdir. Flirt eyewear gözlük ince çerçeve kullandığı modellerinde altın, rose, gümüş gibi farklı renkli metal renkleri kullanarak zarif ve ince çerçeve seçenekleri ortaya koymaktadır. Daha gösterişli modellerde ise kalın saplar düz renkli, desenli veya cam rengi ile uyumlu sap seçenekleri kullanılmaktadır. Asimetrik kesimli, kalp şekilli veya elmas kesimli yeni trendler de marka tarafından kullanılan kesimler arasında yer almakta, moda tüm hızıyla sizler için takip edilmektedir. Yüz şeklinize ve boyutunuza uygun çerçeve, cam ve sap boyutları da modeller içerisinde farklı alternatifler sunmakla beraber her yüz tipine uygun standart modeller de bulunabilmektedir.

Flirt Güneş Gözlüğü ile Kaliteye Daha Yakından Bakın

Flirt Güneş Gözlüğü ile Kaliteye Daha Yakından Bakın

Güneş gözlükleri çoğunlukla estetik tasarımlara sahip birer stil tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılsa da çok fazla faydayı da beraberinde kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteli malzemelerden elde edilen ve çeşitli teknolojilerle bezenen modeller göz sağlığınız için oldukça önemli olmakla birlikte kalitesiz camlara sahip gözlükleri kullanmak sağlığınız için tehdit unsuru olabilmektedir. Bu nedenle seçtiğiniz markanın önce sağlığınız için sonra da tasarımları ile olumlu nitelikler sunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Flirt güneş gözlüğü bayan kategorisinde ortaya koyduğu şık ürünler içerisinde kaliteyi de sizlerle buluşturmaktadır. Camlarında kullanılan çeşitli teknolojiler göz sağlığınıza katkı sağlamakta ve güneşten gelen zararlı UV ışınlarından korumaktadır. Güneş ışınlarının direkt olarak gözünüze yansıyan ışınlarını kırarak gözlerinizi koruyan modeller aynı zamanda görüş açınızı da netleştirmekte, sizlere daha temiz bir görüş sunmaktadır. Güneş ışınlarının gözlere en büyük zararlarından birisi de UV ışınlarıdır. Bu nedenle modeller içerisinde UV ışınlarına karşı dayanıklı camlar kullanılmakta ve çift camlı seçenekler de modeller içerisinde bulunmaktadır. Ultraviyole ışınlarından koruyucu camların yanı sıra polarize özellikteki modeller de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Flirt güneş gözlükleri nasıl sorusuna net bir kaliteyi ortaya koyan cevaplar verebilmenizi sağlayan polarize camlar sayesinde yalnızca direkt olarak güneşten gelen ışınların değil kara ve sudan yansıyan zararlı ışınlardan da gözleriniz korunmaktadır. Polarize camlı modeller yalnızca güneşten değil karlı havalarda da gözlerinizi korumanızı sağlayan ürünler içerisinde yer almaktadır. Polarize camları test edebilmek ve gözlerinizi koruduğundan emin olabilmek için cep telefonunuzun ekranı açık bir şekilde yataydan dikey konuma getirebilirsiniz. Yavaşça gerçekleştirdiğiniz bu işlem esnasında güneş gözlüğü modelinde kararma yaşıyorsanız polarize cam ile gözlerinizin korunduğunu anlayabilirsiniz. Polarize camlar normal kullanım yanında araç kullanımı esnasında da önem arz etmektedir. Dışarıdan yansıyan parlamalardan gözlerinizi koruyarak daha güvenli şekilde sürüş yapabilmenize yardımcı olmaktadır. Güneş gözlüklerinin kalitesi kullanılan cam ve çerçevelerin malzeme kalitesi ve bunların meydana getirildiği işçiliğin kalitesi ile belirlenmektedir. Camlara ek olarak titanyum gibi dayanıklı malzemelerden üretilen modeller sizlere uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle harmanlanarak sizlere sunulan modeller içerisinden tercihinizi yaparak uzun bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Flirt Güneş Gözlüğü Geniş Ürün Yelpazesi Sunuyor

Flirt Güneş Gözlüğü Geniş Ürün Yelpazesi Sunuyor

Güneş gözlükleri içerisinde tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle farklı yüz tiplerine farklı modeller daha çok oturacağı için kendi yüz şeklinizi belirlemekle başlayabilirsiniz. Örneğin geniş bir alnınız ve çenenizin yanı sıra belirgin elmacık kemikleriniz varsa kare modelli Flirt marka gözlük tercih edebilirsiniz. Eğer daha uzun bir yüzünüz varsa oval veya damla diye isimlendirilen seçeneklerden tercih ederek yüz şekliniz için daha uygun bir seçim yapabilirsiniz. Flirt gözlük yorum ve kullanıcı tecrübelerine göre alt kısmı dar ve alın kısmı geniş kişilerin kalp şekilli gözlükleri daha çok tercih ettikleri ortaya çıkmaktadır. Standart ölçülere sahip ve dengeli bir yüzünüz varsa da yuvarlak modellerden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüz şekliniz gibi yüz boyutlarınız da gözlük seçimi yaparken oldukça önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Cam modellerinin yanı sıra çerçeve alternatifleri de farklı seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. İnce ve küçük yüzlerde çerçevesiz veya ince çerçeveli modeller daha çok kullanılırken daha büyük yüzlerde kalın çerçevelere sahip kemik modeller de kullanılabilmektedir. Markanın sunduğu ürünlerin uzun sürelerle kullanılabilmesi kaliteli ve kolay çizilmeyen camlardan, dayanıklı saplardan ve özenli bir işçilikle meydana getirilmektedir. Uzun süreli bir kullanım sağlamak için gözlüklerinizi kabında ayrı bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Anahtar, metaller ve sivri cisimlerle beraber çantanızın içerisine atmak gözlüklerinizin çizilmesine sebep olabileceğinden kullanım sonrasında gözlüklerinizi tekrar kabına koymanız önerilmektedir. Flirt eyewear gözlük fiyatı ise modellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Modellerin büyüklükleri, çerçeve malzemeleri, cam özellikleri ve renk seçenekleri fiyatlandırma için önemli etkenler arasında sayılmaktadır. Siz de hem kıyafetlerinizi özel gözlük seçenekleri ile tamamlayabileceğiniz hem de gözlerinizi gün ışığından ve parlaklığından koruyabileceğiniz gözlüklere sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kendinizi dilerseniz sevdiklerinizi bu özel Flirt modellerle mutlu edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Flirt
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ray-Ban (5459)
Mustang (2066)
Osse (4251)
Gioferrari (28)
Prada (639)
Lacoste (790)
Police (519)
Gucci (829)
Sunglasses (14)
Diverso (7)
Hawk (2374)
Vogue (1712)
Esrada (1413)
Optelli (996)
Angel Eyes (919)
Juliano (871)
Guess (786)
Despada (780)
Cbtx (747)
Fila (663)
Slazenger (653)
Ferfarini (615)
Exess (599)
Tom Ford (584)
Rachel Paris (541)
Swing (539)
Burberry (525)
De Valentini (498)
Lee Cooper (479)
Versace (354)
Hermossa (345)
Infiniti (343)
Target (336)
Carrera (333)
Daniel Klein (327)
Oakley (314)
Persol (313)
Retro (296)
My Concept (294)
Web (276)
Max Polo (266)
Chopard (263)
Di Caprio (263)
Calvin Klein (250)
Focus On (248)
Ventura (241)
Flirt (238)
Swarovski (238)
Cisse (224)
Polo Village (222)
ModaLucci (206)
Sting (203)
Optoline (202)
By Nini (201)
Serengeti (195)
Della Pianto (191)
By Marine (190)
Fendi (187)
Rainwalker (183)
Annabella (180)
La Viva (178)
Valentino (176)
Cartier (171)
Top Ten (171)
Gabba (164)
Kappa (163)
Bvlgari (162)
Hane14 (160)
Façonnable (159)
Belletti (155)
Almera (154)
Dunlop (150)
Elegance (150)
Aston Martin (148)
Chloe (148)
Exeline (140)
Degrade (139)
Polaroid (138)
PrimaDonna (129)
Diesel (126)
Black (125)
Jimmy Choo (125)
Tudor (125)
40 Million (120)
Mont Blanc (115)
Michael Kors (114)
Petito (112)
Flair (111)
Nautica (110)
Paul / Joe (106)
Kilian (104)
Polo Cayenne (102)
Silhouette (102)
Soleil (100)
Longchamp (99)
Belmond (97)
Esprit (97)
Zen Milano (97)
Flott (96)
Kid (96)
Es Bella (95)
Am Eyewear (93)
Miu Miu (92)
Tods (91)
Benx (87)
Rapsodi (86)
Arnette (84)
Carven (83)
Lionel (83)
Xloop (83)
Moda Lucci (81)
Blancia (79)
My Blues (78)
Pulsar (78)
Ghia (77)
Rachel (77)
Timberland (75)
Papary (74)
Puma (73)
Bolon (71)
Red Sun (71)
Nike (70)
Redberry (70)
Air Force (67)
Twinexte (67)
Ben.x (66)
Zippo (66)
Primauomo (64)
Bexx (62)
Vycoz (62)
Moncler (61)
Sama (61)
Mcm (60)
Bottegaro (59)
Aksesuarix (58)
Opal (58)
Revo (58)
Jatelier (56)
Vogart (56)
Brook's (55)
Chocolate (53)
Givenchy (53)
Maxmara (53)
Balenciaga (52)
Polo (51)
Invicta (50)
Dsquared (48)
Enox (48)
Extoll (48)
Marni (48)
Xline (48)
Furla (47)
Kapin (45)
Paul & Joe (45)
Tiger (44)
Cool (43)
Ray Carter (43)
Bess (42)
Inesta (42)
Quantum (41)
Mykita (40)
Qzen (40)
Vedi Vero (40)
Levi's (39)
Tomy Marin (39)
Onex (38)
Armani (37)
Baendit (37)
G.Dano (37)
Hugo Boss (37)
Q Marines (36)
Jwl (35)
Moschino (34)
Romanson (34)
Dita (33)
Cordonme (31)
Gant (31)
Graff (31)
Twelve (31)
Virtue (31)
Med (30)
Vintage (30)
Xml (30)
Escada (29)
Superstep (29)
Venty (29)
Dior (28)
Polar (28)
Tudors (28)
Eyepetizer (27)
Gyesse (27)
Lanvin (27)
Perseus (27)
DP69 (26)
Super (26)
Wendel (26)
G-Star Raw (25)
Igor (25)
Primadonna (25)
Hummel (24)
Maybach (24)
Revision (24)
Toms Teddy (24)
Velero (24)
Invictus (23)
PrimaUomo (23)
Shrek (23)
Golf Club (22)
Oxydo (22)
Rayban (22)
Kinary (21)
Massada (21)
Bulget (20)
Celine (20)
Cerruti (20)
Tom Davies (20)
Zales Za (20)
Ameyewear (19)
Botticelli (19)
D/G (19)
Montblanc (19)
Smith (19)
Lexdray (18)
Nexta (18)
Sauren (18)
T-Charge (18)
DSquared2 (17)
L.G.R (17)
Vivaldi (17)
Celebrity (16)
Jaguar (16)
Lancel (16)
Lonnvi (16)
SLAZENGER (16)
Anhelo (15)
Bigotti (15)
Boucheron (15)
Elle (15)
Spektre (15)
Vichy (15)
Club Zen (14)
Dp69 (14)
Polo Hill (14)
Yanks (14)
Zoom (14)
Affair (13)
Betty Boop (13)
Brems (13)
Dexter (13)
Fossil (13)
PRADA (13)
Polo Black (13)
Adidas (12)
Angels (12)
Ann Taylor (12)
Pomellato (12)
Ruling (12)
Sarar (12)
Breed (11)
Burcha (11)
Carat (11)
Di&Si (11)
Petityu (11)
Submit (11)
EDL Paris (10)
Hills (10)
Ic Berlin (10)
Lufian (10)
Max / Co. (10)
Preen (10)
Tomy Timy (10)
Alpino (9)
Axhara (9)
Charlotte (9)
Deagle (9)
Dsquared2 (9)
Ferrucci (9)
La Boom (9)
REVO (9)
Solar One (9)
Staff (9)
Suns Good (9)
Vuarnet (9)
gabba (9)
Alligator (8)
Bluemod (8)
Ghıa (8)
Huban (8)
Julietta (8)
Julıano (8)
Okbaby (8)
Pompei (8)
Ralph (8)
So Cool (8)
Vue (8)
Barbie (7)
Freesoul (7)
Inesta+ (7)
Lykos (7)
Paul&Joe (7)
Topten (7)
İnfiniti (7)
Brooks (6)
Converse (6)
GF Ferre (6)
Garbino (6)
Quay (6)
RedRiver (6)
Spy (6)
Zero RH+ (6)
İsve (6)
Benissimo (5)
Cestello (5)
Clariss (5)
GUESS (5)
Glassing (5)
Le Specs (5)
Porsche (5)
So Club (5)
Trussardi (5)
Vera Wang (5)
İnvictus (5)
(3405)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekartman

(69)
(34)
(27)
(21)
(18)
(18)
(12)
(11)
(9)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Yuvarlak (55)
Geometrik (25)
Damla (15)
Kare (15)
Oval (11)
Kelebek (9)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Degrade (118)
Standart (51)
Organik (10)
Polarize (9)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(100)
(34)
(28)
(21)
(17)
(9)
(5)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(169)
(29)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

(67)
(53)
(48)
(22)
(13)
(7)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Burun Kemiği

(118)
(36)
(21)
(14)
(10)
(6)
(5)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sap Uzunluğu

(149)
(36)
(20)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL