GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Extoll Güneş Gözlüğü

Extoll gözlük, yaz ve bahar aylarında sıklıkla kullanılsa da kışında tercih edilen ürünlerdir. Bu gözlükler, göz sağlığı için oldukça uygundur. Gözlük alırken dikkat edilecek noktalar bir hayli çoktur. Göz sağlığı ve kullanım kolaylığı göz önüne alınmalıdır. Aynı zamanda yüz hatlarına gözlüklerin modellerinin uyum sağlaması gereklidir. Birçok özelliği kapsayan Extoll gözlükleri oldukça sık tercih edilir.

Extoll Gözlüklerinde Ergonomik Kullanımlar

Extoll Gözlüklerinde Ergonomik Kullanımlar

Extoll güneş gözlüğü satın alırken, oldukça rahat ve gözü yormayan özelliklerde bu ürünleri kullanabilmek mümkündür. Ergonomik ve rahat kullanımları tasarımlarının yüze uygun yapılmasından kaynaklanmaktadır. Hafif ve ağırlık yapmayan yapıları ile oldukça kolay takılıp çıkarılabilir. Aynı zamanda burun bölümündeki detayları da her burun için uyumludur. Erkek, bayan, çocuk gözlüğü olarak birçok çeşit sunulur. Extoll güneş gözlüğü çeşitleri, bu nedenle bir hayli çoktur. Gözlükler takılırken, takma yerleri kulakları acıtmaz ya da yara yapmaz. Rahat kullanımlarından dolayı da çok sık tercih edilir. Gözlük tasarımları farklı yüz tipleri için uygundur. Bu tasarımlar, renk seçenekleri ile desteklenir. Siyah, mavi, kahverengi, yeşil gibi farklı renk skalası mevcuttur. Gönderilen ürünler, özel silecekleri ve kutusu ile kullanıcılara yönlendirilir. Bu nedenle gözlükler kirlendiğinde kolaylıkla temizlenebilir. Ya da uzun seyahatlerde kutusuna konarak çantaya atılabilir. Extoll güneş gözlüğü kullananlar bu ürünlerin birçok özelliğinden memnundur. Ergonomik kullanımları ve tasarım şıklıkları ile dikkat çeken gözlüklerdir.

Extoll Güneş Gözlüklerinde Şık Tasarımlar

Extoll Güneş Gözlüklerinde Şık Tasarımlar

Extoll güneş gözlüğü modelleri, her tarza uygun tasarımlarda sunulur. İster klasik model isterse spor şıklığından hoşlananlar için birçok çeşitte güneş gözlüğü vardır. Güneş gözlükleri, yaz aylarında gözleri güneş ışınlarının zararlı ışınlarından korumak için önemlidir. Tabi ki güneş ışınlarını koruyacak olan gözlüklerin bu özelliklere uygun olması gereklidir. Extoll güneş gözlüğü UV ışınlarından kişileri korur. UV olarak adlandırılan ışın ultraviyole ışınıdır. Güneşten gelen ve kansere yol açan bu ışınlardan Extoll gözlükleri kişileri korur. Bu nedenle rahatlıkla güneşli havalarda ya da denize gidildiğinde bu güneş gözlükleri tercih edilebilir. Şık tasarımları, erkek modeller ve bayan modellere ayrılır. Yuvarlak, oval, kare, dikdörtgen, asimetrik, büyük camlı ya da küçük camlı olarak birçok seçenek vardır. Ayrıca ürünler, gözü yormaz ve sezonun en çok tercih edilen modelleri ile dikkat çeker. Extoll polarize güneş gözlüğü de modellerden bir tanesidir. Bu da kış aylarında parlayan zeminlerin gözü yormaması için üretilmiş gözlüklerdir.

Extoll Güneş Gözlükleri İçin Uygun Fiyatlar

Extoll Güneş Gözlükleri İçin Uygun Fiyatlar

Extoll güneş gözlüğü fiyatları belirli durumlara göre değişkenlik gösterir. Öncelikle gözlüklerin mevcut özellikleri ve model farklılıkları önemli noktalardandır. Bunun yanı sıra tasarımları ve cam özellikleri de fiyatta belirleyici olan durumlar arasındadır. Extoll gözlükleri fiyatları uygun olan ürünlerdir. Genellikle yaz aylarında güneş gözlüğüne ihtiyaç duyulsa da kışında gözlük takan kişi sayısı oldukça fazladır. Buna uyum sağlayan Extoll gözlükleri her mevsime uygun seçenekler ile sunulur. Extoll güneş gözlük yorum olarak ise gözlük modellerinin altına yapılan birçok yorumdan bilgi sahibi olunabilir. Kullanıcı deneyimleri karar vermek için iyi bir yöntem olacaktır. Fiyatları aynı zamanda kullanım amaçları da belirler. Çünkü herkes için aynı kullanım amacı bulunmamaktadır. Kişiler farklı amaçlar için güneş gözlüğü satın alabilir. Kimi göz sağlığı için kimi sırf güneşten korunmak kimisi de aksesuar amaçlıdır. Extoll güneş gözlüğü fiyat değişkenliği buna bağlı olabilmektedir. Farklı seçenekleri ise sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.