Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Lav
Bk
Wmf
Bba
Yy
Oms
Jms
Cem
Oxo
Ews
Fms
Ivo
Ems
Klt
Ww
Kcd
Kk
Eda
FMS
Zem
Cvs
Dmp
Ron
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kişi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Sandık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mutfak Gereçleri

için 200,779 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Mutfak Gereçleri

Hem evlerde hem de profesyonel mutfaklarda kullanılan mutfak gereçleri hazırlık, pişirme ve sunum aşamalarında vazgeçilmez parçalardır. Sofralarınız için gereken her şeyi bulabileceğiniz seçenekleri bulunan mutfak araç gereçleri hem işlevsel hem konforlu bir kullanım sunar. Sofranız için ihtiyacınız olan her parçayı kullanarak mükemmel yemekler hazırlayabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu ürünler aynı zamanda şık tasarımlarıyla mutfaklarınızda yer alır. Faklı kullanım alanları ve ihtiyaçlara yönelik birçok seçeneği olan mutfak gereçleri arasından sizin için en kullanışlı olan ürünleri bulabilirsiniz. Yemek, kahvaltı ve sunum takımları seramik, porselen ve birçok materyallerden üretilen seçeneklere sahiptir. Bu takımlar arasından sizin için en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra çatal ve bıçak takımları seçerken üretildikleri malzemeyi göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Çaydanlık ve cezve çeşitlerinin materyali olan çeliğin kalitesi uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmanızı sağlar. Hafif ve kullanışlı ürünler konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. Hem evlerinizdeki mutfakların hem de profesyonel mutfakların vazgeçilmez yardımcıları olan mutfak gereçleri farklı birçok materyalden üretilen alternatifleriyle size seçim yapma şansı sunar. Plastik, silikon, çelik gibi farklı malzemelerden üretilen bu parçalar arasından sizin için en kullanışlı olan ürünü bulabilirsiniz. Dilerseniz ürün sayfasını inceleyerek mutfak gereçleri seti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Modern tasarımlara sahip ürün seçenekleri arasından zevkinize ve mutfak dekorasyonunuza uygun modelleri bulabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ürün sayfasını inceleyerek mutfak pişirme gereçleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ihtiyacınız olan ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mutfakların Vazgeçilmez Yardımcıları; Mutfak Gereçleri

Mutfakların Vazgeçilmez Yardımcıları; Mutfak Gereçleri

Muhteşem bir sofra için gereken şeylerden en önemlisi mutfak gereçleridir. Yemek pişirme, hazırlama ve sunum aşamalarında kullanılan şık mutfak gereçleri sayesinde keyifli bir şekilde yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Softanızda kullandığınız yemek takımları ile şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yemeklerinizi sunmak için yemek takımları ve kahvaltı takımı modelleri arasından zevkinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. Mutfak gereçlerinden olan çatal bıçak setleri, çay takımları, bardak, kupalar, şekerlik , çaydanlık ve cezve gibi birçok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Yemek pişirirken kullanılan tencere ve tava çeşitleri arasından sizin için en kullanışlı özelliklere sahip modeli bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdikleriniz için yapacağınız kurabiyeler ve kekler için kurabiye kalıbı ve kek kalıbı ürünleri mutfakların vazgeçilmez parçalarındandır. Eğlenceli ve şık süslemelerle yapılan muffinler için muffin kalıbı kullanarak lezzetli atıştırmalıklar yapabilirsiniz. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan yumurtaları pişirmek için bir sahan ya da tava kullanabilirsiniz. Kahve fincanı ve cezveler yardımıyla sohbetlerinize eşlik edecek lezzetli çaylar ve kahveler yapabilirsiniz. Yeni evlenenler ya da evini yenilemek isteyenler için alınacaklar listesinde önemli bir yere sahip olan mutfak gereçleri yemek hazırlama, sunma ve pişirme aşamalarında kullanılan her türlü eşyayı kapsar. Bunun yanı sıra saklama kapları, küçük ev aletleri gibi mutfaklarda kullanılan parçalar mutfak gereçleri arasında yer alır. Softalarınızda sunum yaparken kullanabileceğiniz mutfak gereçleri ile şık sofralar oluşturabilirsiniz.

Şık ve Estetik Tasarımlara Sahip Mutfak Gereçleri

Şık ve Estetik Tasarımlara Sahip Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri, yiyecek hazırlamada ve yiyecek sunumunda kullanılan parçalardır. Mutfak eşyaları, tabaklar, tencere setleri ve mutfak aletleri mutfakların vazgeçilmez yardımcılarındandır. Mutfak gereçleri yiyecekleri hazırlama öncesinde ve sonrasında yiyecekleri saklamak için de kullanılabilir. Saklama kapları kullanarak yemeklerinizi buzdolabınızda konforlu bir şekilde saklayabilirsiniz. Yiyeceklerin düzenli bir şekilde saklanıp depolanmasını sağlayan mutfak gereçleri sayesinde mutfaklarda daha konforlu ve işlevsel bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Besinlerinizi daha sonra tüketmek için sağlıklı ve düzenli bir biçimde saklamanın yolu olan saklama kapları ve diğer saklama ürünleri şık tasarımlarıyla mutfaklarınızın dekorasyonunu tamamlar. Baharatlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayan mutfak gereçleri baharat takımları kolay kullanımlarıyla oldukça kullanışlıdır. Un, şeker, salça gibi malzemeleri saklayabileceğiniz kavanozların yanı sıra sıcak ve soğuk içeceklerin ısısını koruyan termoslar ile konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sebzeleri saklamak için sebzelik ve patates soğan sepeti gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Ekmek sepeti ürünlerini kullanarak ekmeklerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Sosluk, borcam, ölçek ve cam damacana gibi saklama ürünleri de orijinal mutfak gereçleri arasında yer alır. Mutfağınızdaki en büyük yardımcılardan olan bu ürünler küçük ve yer kaplamayan tasarımlarıyla oldukça işlevseldir. Yemek hazırlıklarınızın her aşamasında kullanılan mutfak gereçleri farklı renk ve tasarımlarıyla mutfakların vazgeçilmez parçalarıdır. Kontrollü besleniyorsanız ya da diyet yapıyorsanız mutfak tartısı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfak zamanlayıcıları kullanarak hassas yemeklerinizde zaman kontrolü sağlayabilirsiniz. Fındık ve ceviz gibi sert kabuklu yemişler için fındık kıracağı ve ceviz kırma aletleri de mutfak gereçleri arasında yer alır. Mutfaklarınızda işlevsel olarak kullanabileceğiniz bu ürünler estetik ve modern tasarımlarıyla mutfak dekorasyonunuzu tamamlar. Bunun yanı sıra sunum ve servis ürünleri arasından sofralarınızdaki dekorasyona uyumlu tasarımlar seçerek sofralarınızın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Yiyeceklerinizi saklamanız için ideal olan saklama kapları sayesinde dolaplarınızda alandan tasarruf edebilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan bu ürünleri istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Plastik ve cam gibi farklı materyallerden üretilen ürün seçenekleri arasından sizin için en kullanışlı olan modeli tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli boyut seçenekleri bulunan saklama kapları arasından ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek ufak mutfak gereçleri ve mutfak eşyaları fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mutfak Gereçleri ile Konforlu ve İşlevsel Kullanım

Mutfak Gereçleri ile Konforlu ve İşlevsel Kullanım

Mutfakların en temel parçalarından olan mutfak gereçleri evlenecek çiftler için oldukça önemlidir. Evlenecek çiftlerin ihtiyaçları olan mutfak gereçleri çeyiz setleri olarak birçok seçeneğe sahiptir. Sadece yeni evlenecek çiftler için değil aynı zamanda mutfak gereçlerini yenileyenler için de ideal olan bu çeyiz setleri, yemek takımı, kahvaltı takımı, tencere ve tava seti, çatal bıçak takımı gibi birçok parçalardan oluşur. Sayfamızdan Karaca yemek takımı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanan bu çeyizlik setler arasından mutfağınızın dekorasyonuna uygun modeller bulabilirsiniz. Bir mutfak gereçleri listesi hazırlayarak ihtiyaç duyduğunuz parçaları hızlı ve pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek mutfak gereçleri isimleri ve özelliklerini yakından keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfak eşyaları hediye olarak şık bir görünüm ve işlevsel bir kullanım sunar. Hem sizin hem de sevdikleriniz için işlevsel bir kullanım sunan mutfak gereçleri iyi bir hediye seçeneği olabilir. Sevdiklerinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara şık tasarımlara sahip mutfak gereçleri hediye edebilirsiniz. Bu ürünler işlevsel bir kullanım sunmasının yanı sıra mutfaklarda şık bir görünüm sunar. Farklı renk, desen ve tasarım alternatifleri bulunan ürünler arasından mutfak dekorasyonunuza ve zevkinize uygun modellere ulaşabilirsiniz. Çoklu olarak satılan seçenekleriyle mutfakta kullanmak için ihtiyacınız olan parçaları pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Konforlu ve işlevsel bir kullanım sunan 5’li mutfak gereçleri ve diğer ürünleri bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Zengin Ürün Yelpazesine Sahip Mutfak Gereçleri

Zengin Ürün Yelpazesine Sahip Mutfak Gereçleri

Hem günlük hem de profesyonel mutfakların temel parçalarından olan mutfak gereçleri tencere, tava setleri, bardaklar, tabaklar gibi birçok üründen oluşur. İşlevselliği ile mutfakların vazgeçilmez parçalarından biri olan düdüklü tencereler, ızgara tavaları, balık tavaları, french press gibi ürünler de mutfak gereçleri arasındadır. Kahvaltı takımı, fincanlar, tabaklara kadar her tür parça mutfak gereçleri olarak mutfaklarda kullanılan önemli malzemelerdir. Farklı kullanım alanları olan mutfak gereçleri plastik ve çelik gibi çeşitli materyallerden üretilir. Silikon, çelik ve ahşap gibi farklı malzemelerden üretilen mutfak gereçleri maşa ve spatula gibi ürünler de işlevsel mutfak gereçleri arasında yer alır. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan mutfak gereçleri askısı modellerini kullanarak konforlu ve işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Tabak, bardak ve tava gibi birçok ürünü yerleştirebileceğiniz bu askılar sayesinde yerden tasarruf edebilirsiniz. Mutfaktaki alanları düzenlemek için raflar ve askılar kullanabilirsiniz. Dolaplarınız küçükse ve alandan tasarruf etmek istiyorsanız raf ve askı kullanarak mutfak gereçlerinizi pratik ve düzenli bir şekilde bu raflara yerleştirebilirsiniz. Daha pratik bir kullanım sunan bu araçlar sayesinde dar alanlarda konfor sağlayabilir, mutfaklarınızda düzenli ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmezi olan mutfak gereçleri yenek pişirme gereçleri, sunum ve servis ürünleri, saklama ürünleri gibi mutfakta ihtiyaç duyulan parçalardan oluşur. Tavalar, tencereler, bardaklar, tabaklar, kaşık, çatal ve bıçak gibi birçok ürün mutfak gereçleri arasında yer alır. Farklı malzemelerden üretilen ve farklı tasarım alternatifleri olan mutfak gereçleri arasından zevkinize uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Evlerinizde ve profesyonel mutfaklarda kullanılan mutfak gereçleri set şeklinde satılan modelleriyle konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. Bardak setleri, fincan setleri, tencere ve tava setleri, tabak setleri gibi çoklu olarak satılan ürünler sayesinde mutfaklarınızda düzenli ve kullanışlı bir yerleşim oluşturabilirsiniz.

Kaliteli Mutfak Gereçleri ile Uzun Ömürlü Kullanım

Kaliteli Mutfak Gereçleri ile Uzun Ömürlü Kullanım

Hem evlerinizde hem de profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyulan mutfak gereçleri en temel ve yardımcı parçalardır. Mutfakta farklı ihtiyaçlara hitap eden mutfak malzemeleri birçok tasarım seçeneklerine sahiptir. İşlevsel bir kullanım sunan sofra malzemeleri aynı zamanda şık tasarımlarıyla da sofraların görünümünü tamamlar. Mutfakların vazgeçilmez parçalarından olan ekmek kutusu , bıçak seti, kesme tahtası ve rende gibi ürünler mutfak gereçleri arasında yer alır. Hem dekoratif hem de işlevsel bir kullanım sunan mutfak gereçleri arasından ihtiyacınız olan ve mutfağınızın dekorasyonuna uyan modelleri bulabilirsiniz. Pişirme gereçleri arasında düdüklü tencereler, tavalar ve tencereler yer alır. Farklı yemekleri pişirmek için tasarlanan bu ürünler farklı materyallerden üretilir. Seramik, çelik, teflon, döküm ve emaye gibi farklı malzemelerden üretilen ürünler arasından sizin için kullanışlı olan seçeneği bulabilirsiniz. Yemek ve kahvaltı takımları hem günlük kullanımda hem de özel davetlerde kullanım için ideal tasarım seçeneklerine sahiptir. Mutfakta önemli gereçlerden biri olan çaydanlıklar ve cezveler, estetik ve modern tasarımlarıyla mutfağınızda şık bir görünüm oluşturur. Ancak bu ürünleri neredeyse her gün kullanacağınız için kaliteli ve dayanıklı maddelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Buna dikkat ederseniz sık kullanmanıza rağmen bu ürünleri uzun yıllar mutfağınızda kullanabilirsiniz. Kahvaltıların ve çay saatlerinin vazgeçilmezi olan çaydanlıklar arasından beğendiğiniz modeli seçebilirsiniz. Mutfak gereçleri modellerini inceleyerek mutfağınızın dekoruna ve zevkinize uygun ürünler bulabilirsiniz.

Mutfak Gereçleri Nelerdir?

Yemek takımı, tava, çaydanlık, tencere, çatal, kaşık, bıçak seti, baharatlık gibi mutfakta farklı işlevlere sahip her türlü parça mutfak gereçlerindendir. Fırın tepsisi, kesme tahtası, konserve açacağı, kevgir, çatal bıçak takımı, temek takımı, kızartma tavası, rende, mutfak tavası, ölçü kaşığı, kek kalıbı, düdüklü tencere, tabak, patates ezici, oklava, servis kaşığı, spatula, süzgeç, maşa, tepsi, tahta kaşık gibi yemek hazırlarken ve sunarken kullanılan parçalar mutfak gereçleridir. Küçük ve büyük mutfak aletleri de mutfak gereçleri olarak kullanılır. Yemek hazırlarken, sunum yaparken ve yemek pişirirken kullanılan mutfak gereçleri mutfakların vazgeçilmez yardımcılarındandır. Pişirme gereçleri, kahvaltı takımları, bardaklar, yemek takımları, kaşık ve çatal setleri, bıçaklar mutfak gereçlerindendir.

Mutfak Eşyaları Hangi Maddeden Yapılır?

Mutfak eşyaları ahşap, çelik, cam, alüminyum ve plastik gibi birçok maddeden üretilir. Ahşaplar dayanıklı ve sert yapıları sayesinde mutfakta birçok alanda pratik bir kullanım sunar. Mutfaklarda sıklıkla kullanılan çelik ürünler uzun ömürlü ve ısıya dayanıklıdır. Kolay temizlenebilen bu malzemeler aynı zamanda şık bir görünüm sunar. Uzun ömürlü bir kullanım sunan çelik mutfak gereçleri oldukça dayanıklıdır. Yemek pişirme kaşıkları ve birçok gereçte silikonla birlikte kullanılan çelik ürünleri sağlam ve dayanıklı yapılara sahiptir. Kullanımı rahat ve kolay temizleme özelliği sunan silikon mutfak gereçleri mutfaklarda sıklıkla kullanılır. Isıya dayanıklı olan bu ürünleri yemek pişirirken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yumuşak yüzeyi sayesinde yapışmaz kaplama tava ve tencerelerde kullanabileceğiniz silikon mutfak gereçleri yapışmayı önler ve ürünlere zarar vermez. Cam mutfak gereçleri de mutfaklarda sıklıkla kullanılır. Isıya dayanıklı olan bu ürünler şık bir görünüme sahiptir.

Mutfak Eşyaları Nasıl Yerleştirilir?

Mutfaktaki eşyaları yerleştirmeden önce mutfağınızın tamamını değerlendirin ve dolapları ve çekmecelere neler koyabileceğinize karar verin. Her gün kullandığınız tabaklar, kâseler ve bardak gibi mutfak gereçlerini en kolay erişim sağlayabileceğiniz noktalara yerleştirin. Yemek pişirme gereçlerini tencere, tava gibi parçaları fırına ve ocağa yakın dolaplara yerleştirebilirsiniz. Baharatlıkları, büyük mutfak gereçlerini ve kuru ürünleri kiler kısmına yerleştirin. Aksesuarları ve saklama kaplarını buzdolabının yanındaki dolaplara yerleştirebilirsiniz. Kahve fincanları, kupalar, kahve aksesuarları, cezve ve diğer cam eşyaları bardakların olduğu dolaplara yerleştirerek pratik bir kullanıma sahip olabilirsiniz. En sık kullandığınız mutfak gereçlerinin ulaşabileceğiniz yerlerde olmasına dikkat edin. Bunun yanı sıra daha az kullanılan parçaları daha uzakta veya daha yüksek yerlerde tutabilirsiniz.