GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Gioferrari Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, özellikle yaz aylarında hayatımızı kolaylaştıran aksesuarlardan biridir. Güneş gözlükleri, gözleri güneşin zararlı ışıklarına karşı korumanın yanı sıra estetik bir görünüm de sağlar. Gioferrari güneş gözlükleri hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkta tercih ettikleri güneş gözlüğü markalarından biridir. Markanın güneş gözlükleri birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Gözlük çerçevelerinin şekilleri özel olarak dizayn edilmiştir. Gözlüklerin çerçeveleri son derece özgün tasarımlara sahiptir. Markanın güneş gözlüklerinin çerçeveleri oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, camlarının her zevke uygun renk alternatifi de bulunur. Markanın tüm güneş gözlüklerinin camları kaliteli camlardan üretilmiştir. Gioferrari gözlük kadınlar için farklı tasarımlara sahiptir. Kadın gözlük modelleri yuvarlak, kare, oval veya köşeli cam ve çerçeveleri ile farklı kombin imkanları sunar. Spor modelleri günlük kombinlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Markanın kadın güneş gözlüğü çeşitlerini basic tişört ve şortlarla ya da yazlık elbiseler ile tamamlayabilirsiniz. Bu kombinler hem spor hem de şık görünmenizi sağlar. Gioferrari erkek güneş gözlük modelleri ise hem klasik tarzda hem de spor tarzda üretilir. Gömlek ve kot pantolon kombinleri ile harika bir uyum sağlayacak erkek güneş gözlüğü modelleri gündelik hayatta kullanılabilir. Klasik modeller ise modern stillere uyarlanarak üretilir. Gioferrari klasik güneş gözlüğü modelleri şık kombinler ile birlikte özel davetlerde kullanılabilir. Markanın kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri üstün fonksiyonel özelliklere sahiptir. Modellerin camları güneş ışınlarının zararlı etkilerini maksimum düzeyde engeller. Sayfamızda tüm Gioferrari güneş gözlüğü modellerini inceleyebilir, tarzınıza ve zevkinize uygun bir tanesini seçerek, kolayca satın alabilirsiniz.

Gioferrari Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Gioferrari Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Gioferrari gözlük modelleri farklı tasarımları ile her zevke hitap ediyor. Modellerde farklı cam renklerinde bir çok model bulunmaktadır. Tüm kombinlerinizle uyum sağlayacak olan gözlükleri tarz ve tercihinize göre değerlendirebilirsiniz. Erkek, Kadın, Unisex olmak üzere bir çok modeli olan Gioferrari her bütçeye uygundur. Farklı tasarım ve renk alternatifleri ile Gioferrari güneş gözlükleri ile stilinizi yansıtmanız çok kolaydır. Kıyafetlerinizle de uyum sağlayan gözlük ve diğer tüm ürünlere giyim ve ayakkabı kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Gioferrari Güneş Gözlüğü Modelleri

Gioferrari Güneş Gözlüğü Modelleri

Gioferrari gözlük seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi sağlık için kaliteli ve donanımlı gözlük modeli seçmenizdir. Markanın güneş gözlüğü modelleri ultraviyole A ve ultraviyole B ışınlarına karşı yüzde yüz korumaya sahiptir. Bu özelliği sayesinde zararlı güneş ışınlarının göz ile temasını engeller. Göz sağlığını korumak için en az yüzde 60 ile 70 oranında ultraviyole ışınlarına karşı koruma şarttır. Markanın güneş gözlüğü modellerinden satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise göz yapısıdır. Açık renk gözlere sahip kişilerin gözlerindeki iris tabakası daha hassas ve incedir. Açık renk gözlerin pigment sayısı da daha azdır. Açık göz rengine sahip olan kişilerde ışık hassasiyeti vardır. Bu nedenle ultraviyole ışınlara karşı yüzde yüz korumalı bir güneş gözlüğü tercih edilmesi gerekir. Gioferrari marka güneş gözlüklerinin camlarının yapımında kullanılan kimyasallar gözlüğün kalitesini belirler. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen gözlük camlarının koruyuculuğu oldukça yüksektir. Eğer üstün teknoloji ile üretilmiş yüksek donanımsal özelliklere sahip bir güneş gözlüğü arıyorsanız polarize özelliğe sahip modelleri tercih etmelisiniz. Polarize gözlüklerin camlarının içerisinde bir film tabakası bulunur. Bu film tabakası yansımaları emme gücüne sahiptir. Işık yansımaları bazen göz kamaştırıcı olabilir. Polarize gözlükler bu yansımaların önüne geçiyor. Bu özelliğe sahip gözlükler trafikte kullanılmak için idealdir. Güneş gözlüğü satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise yüz şeklidir. Yüz hattınıza en uygun güneş gözlüğünü tercih etmeniz hem gözlükten alacağınız verimi artırır hem de estetik bir görünüm sağlar. Eğer ince ve küçük bir yüze sahipseniz daha minimal ve kibar modeller tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş bir yüze sahipseniz daha iri çerçeveli güneş gözlükleri kullanmanız gerekir.

Gioferrari Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gioferrari Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gioferrari gözlük fiyatları modellerin tasarımlarına ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Markanın güneş gözlüklerinin kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, fiyatlandırılmaları üzerinde etkili bir faktördür. Gioferrari optik gözlükleri ve güneş gözlükleri kullanıcılarına uzun vadeli kullanım imkanı sağlar. Fiyat performans değerlendirmesi yapıldığı zaman ürünler oldukça avantajlıdır. Markanın güneş gözlüğü modelleri çerçevelerine, çerçeve rengine, camlarına ve cam rengine bağlı olarak farklı fiyat skalasına içerisinde yer alır. Bazı modeller son trende uygun tasarımlara sahiptir. Özgün tasarımları ile farklı stillere hitap eder. Bazı modeller ise klasik çizgide olmalarına karşın demode değillerdir. Bu modeller modasını hiçbir zaman kaybetmez. Kadın güneş gözlüğü modelleri, erkek güneş gözlüğü modelleri ve unisex güneş gözlüğü farklı özelliklere ve fiyatlara sahiptir. Bunun yanı sıra güneş gözlüklerinin fiyatlarına etki eden bir diğer özellik ise camlarının özellikleridir. Modellerin ultraviyole ışınlara karşı ne kadar koruyuculuğa sahip olduğu ve polarize film tabakasına sahip olup olmadığı önemlidir. Göz sağlığını koruyucu nitelikteki bu özelliklere sahip olan güneş gözlüğü modelleri daha sağlıklıdır ve fiyatları da farklılık gösterir. Bunun yanı sıra bazı gözlük modelleri farklı şekilde dizayn edilmiştir. Bu modeller numaralı gözlükleri ekstra camlar ile güneş gözlüğü formuna dönüştürebiliyor. Bu forma sahip güneş gözlükleri oldukça işlevseldir. Bu gözlüklerin fiyatları klasik modellerin fiyatlarından farklıdır. Çünkü kullanıcısına çok amaçlı bir kullanım avantajı sağlar. Gioferrari gözlük yorumları ürünlerin geniş bir yaş ve kesimde rahatlıkla kullanıldığını gösteriyor. Markanın güneş gözlükleri her bütçeye uygun olabilecek çeşitliliktedir. Gioferrari marka güneş gözlüğü modelleri zarif ve şık tasarımları ile sayfamızda yerini alıyor. Sizler de stilinizi en iyi yansıtacak Gioferrari marka güneş gözlüğü modellerini en cazip fiyatlara sayfamızdan bulabilir, hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.