GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Bottega Veneta Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, her tür kullanıcı için tamamlayıcı aksesuarların başında gelir. Güneş gözlüğü kullanımı ile ciltteki kaz ayağı kırışıklıkları başta olmak üzere pek çok olumsuz durum önlenebilir. Bunun yanı sıra, güneş ışınlarının göze direkt teması engellenerek retinanın zarar görmesi de engellenir. Bottega Veneta gözlük modelleri ile herkes olağanüstü kaliteli ve şık bir gözlüğe sahip olabilmektedir.

Bottega Veneta Güneş Gözlüklerinde Rahat Seçimler

Bottega Veneta Güneş Gözlüklerinde Rahat Seçimler

Bottega Vaneta güneş gözlüğü, oldukça kullanışlı olması nedeniyle tercih edilen modeller arasındadır. Gözlük iskeletinde tercih edinen çerçevelerin rahatlığı, kullanım açısından yüksek önem taşır. Rahatlık sağlamayan çerçeveler, sağlığı olumsuz etkiler. Güneş gözlüklerinde tercih edilen markaların Uv ışınlarının en az %99 oranında engellenebiliyor olması gerekir. Uv ışınlarını yansıtan gözlükler retinada hasara neden olarak katarakt oluşumunu hızlandırır ve göz zamanla yorgunluğu gibi ciddi sorunlaras sebep olur. Bottega Vaneta güneş gözlüğü Uv ışınlarını %100 oranında filtre ederek göz sağlığını en ön planda tutar. Markanın güneş gözlüklerinde hafif cam tercih etmesi, gözde ağırlık oluşturmayarak uzun süre kullanılabilir olmasını sağlar. Güneş gözlüğünün dikkat çekici ve tamamlayıcı bir aksesuar olması nedeniyle gözlük seçimlerinde yüz tipine ve hatlarına göre modeller tercih edilmesi oldukça önemlidir. Yüz tipine uygun gözlük modelleri yüzü kusursuz bir görüntüye ulaştırarak, modern bir çizgiye ulaşmasını sağlar. Bu amaçla çok sayıda çeşitte üretilen Bottega Vaneta güneş gözlüğü modelleri her yüz tipine uygun gözlük seçeneğine sahip olması ile kendini gösterir.

Şık Bir Aksesuar Tercihi İçin Bottega Vaneta Gözlükler

Şık Bir Aksesuar Tercihi İçin Bottega Vaneta Gözlükler

Bottega Vaneta gözlük çeşitleri, oldukça şık tasarımlara sahip gözlükler olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle unisex modelleri hem erkek hem de kadın kullanıcılar açısından tercih edilirken ister spor ister klasik kullanıma uygun modeller olarak üretilmektedir. Markanın oval ve kalın kemik çerçeveli modellerinin alın kısmını ve göz çevresini kapatarak cildi koruması yanı sıra, özellikle bu modeller yüzün daha biçimli ve hatların belirgin görünmesini sağlar. Kare modeller yüzü ince göstermesi nedeniyle tüm yüz tipinin ince ve uzun görünmesini sağlayarak estetik bir görünüme taşır. Kalın çerçeveli köşeli modeller ise yüzün dengelemesi açısından oldukça ideal modellerdir. Bu yolla her türlü yüz tipini dengeleyerek kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Geometrik modeller ise, yüz hatlarının daha belirgin ve yumuşak görünmesini sağlar. Bottega Vaneta güneş gözlükleri modellerinde ağırlıklı olarak kullanılan organik camlar darbelere ve ağır düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Çizilmelere de yüksek direnç gösteren bu gözlükler kiri ve tozu minimum seviyede göstermesi bakımından da kullanışlıdır. Bottega Vaneta polarize güneş gözlüğü modelleri de, fitre özelliği sayesinde keskin parlaklıkları nötralize ederek net ve bozulmamış renkte görüntü sunar.

Bottega Vaneta Güneş Gözlükleri İle Tarzınızı Tamamlayın

Bottega Vaneta Güneş Gözlükleri İle Tarzınızı Tamamlayın

Bottega Vaneta güneş gözlüğü kullananlar, bu ürünlerin kalitesi ve tasarımından oldukça memnun olmalarıyla bilinmektedir. Pek çok renkli cam ve çerçeve seçeneği arasından size uygun modelleri tercih ederek stilinizi yansıtabilirsiniz. Sarı ve mavi cam renkleri yansıtma özelliği sayesinde yüksek parlaklıkları bile filtre ederken, derinlik algısı yaratarak daha anlamlı bir görüntü elde etmenizi sağlar. Gri, bordo, vizon cam renkleri ise orta seviyeli parlaklıkları gidererek net bir görüş sağlar. Polarize cam renkleri olan; siyah, kahverengi cam renkleri parlaklığı ve güneş ışınlarını geçirmez. Kontrastını engellemeden cisimlerin net görünmesini sağlar. Pembe cam rengi ise, kontrastın olduğundan renkli görünmesini sağlar. Bu nedenle özellikle yazları sık tercih edilen cam renklerindendir. Bottega Vaneta güneş gözlük modelleri, çerçeve bakımından da zengin seçeneklere sahiptir. Metal çerçeve çeşitleri, genellikle siyah, altın ve gümüş renklere sahip olması ile özellikle klasik giyimde oldukça kurtarıcı bir parçadır. Kemik çerçevelerde, siyah, kahverengi, sarı, kırmızı gibi renk seçenekleri bulunur. Özellikle kadınlar için leoparlı kemik gözlükler iddialı ve çekici bir görünüm sağlar. Kullanıcılarının şıklığını düşünen Bottega Veneta, varak ve taş detayları kullanarak gözlükleri daha havalı ve hareketli bir görüntüye taşımıştır. Bottega Vaneta güneş gözlüğü fiyatları, modele göre değişkenlik gösterir. Sitemiz üzerinden modelleri inceleyerek, siz de en uygun gözlüğe anında sahip olabilirsiniz.