Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Mam
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Yüzük Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Taş Cinsi

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Gümüş Takılar

için 109,887 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gümüş Takılar

Takılar ve aksesuarlar, günlük hayatın vazgeçilmezlerindendir. Kıyafetlerin ve genel olarak kişilerin görünümünü tamamlayan, kişilere şıklık katan takılar, ufak detaylar yaratarak özenli ve hoş bir görünüm oluşturulabilmesini mümkün kılmaktadır. Takılar arasında farklı materyallerden farklı şekillerde üretilen takılar vardır ve bu takılar bu özellikler ile gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplardan şüphesiz şekilde en sık tercih edilen takımlardan birisi de gümüş takı modelleri olacaktır. Gümüş takılar arasında gümüş kolye , gümüş yüzükler, gümüş küpeler ve gümüş bileklikler bulunmaktadır. Tek tek veya set olarak alınabilen gümüş takılar arasında aynı zamanda çok sayıda ve çeşitte model bulunmaktadır. Farklı tasarımlara ve görünümlere sahip gümüş takı modelleri arasından her zevke ve tercihe uygun gümüş takı modeli veya modelleri bulunabilir. Gümüş takı parçaları , son derece şık görünümleri ile özellikle hediye olarak sık ve yaygın şekilde tercih edilirler. Fiyat açısından aşırı yüksek fiyatlı olmadıkları ve uygun fiyatlı modellerinin kolay bulunabilir olması da gümüş takıları cazip hediyeler ve takılar haline getirmektedir. Gümüş takılar, gümüş renkleri ve üzerine işlenen farklı şekiller ve renklerden dolayı da tercih edilirler. Birçok farklı tasarımda bulunan gümüş takılar kelebek, çiçek, kalp, yaprak, sonsuzluk işareti, harf gibi şekillerde ve farklı sembollerde olabilmektedir. Farklı tasarımlara sahip olan gümüş aksesuarlar arasından tercihe uygun olan model ve modeller kolayca bulunabilir. Gümüş takılar arasında bulunan bileklik, kolye, küpe ve gümüş yüzük modelleri tek olacak şekilde alınabilecekleri gibi gümüş takı setleri de tercih edilebilir. Gümüş takı setlerinde birbiri ile uyumlu birkaç gümüş aksesuar bulunduğundan bu aksesuarlar aynı anda takılarak bütün ve uyumlu bir görüntü sağlanabilir. Gümüş takıların fiyatları takıda kullanılan gümüşün miktarı, gümüş fiyatı, takıda kullanılan işçilik ve boya, taş gibi ekstra materyallerin fiyatı gibi unsurlara göre şekillenip değişebilir. Gümüş takılar arasından farklı bütçelere hitap eden modeller bulunabilir. Belirli bir bütçeye göre gümüş takı ve aksesuar arayışına girildiğinde bütçeye uygun olduğu gibi aynı zamanda şık duran ve takının alınacağı kişinin zevkine uyan bir model bulunabilir olacaktır. Uygun fiyatları, şık tasarımları ve sahip olduğu çeşitlilik ile takı çeşitleri arasında oldukça cazip duran gümüş takılar, şık ve zarif görünümleri ile hemen hemen herkese yakışan takı modellerindendir.

 En Şık Gümüş Takı Çeşitleri ve Modelleri

En Şık Gümüş Takı Çeşitleri ve Modelleri

Gümüş takılar, takı çeşitleri arasında en sık ve yaygın şekilde tercih edilen takılardandır. Farklı bütçelere hitap edebilmesi, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip modeller bulundurması ile çok fazla kişiye ve farklı zevklere hitap edebilen gümüş takılar hediye olarak da yaygın şekilde tercih edilir. Gümüş takılar arasında farklı çeşitler de bulunmaktadır. Gümüş kolye , gümüş yüzük ve gümüş bileklik en çok kullanılan gümüş takı çeşitleridir. Gümüş takılar arasından kolyeler, genellikle gümüşten yapılmış bir zincirin sonuna belirli bir şekil verilmiş veya renklendirilmiş olan gümüş taş eklenmesi ile yapılırlar. Gümüş kolyelerde zincire takılan kısım farklı tasarımlar ile şekillendirilir ve renklendirilir. Tasarıma göre gümüş renginde bırakılabilecek olan kolye pembe, mor, mavi, yeşil gibi renklere de boyanabilir. Bazı gümüş kolye tasarımlarında ise farklı ufak taşların veya simlerin kolyeye eklendiği görülebilir. Bir diğer gümüş takı çeşidi olan gümüş küpeler ise hafif olmaları, parlak ve zarif durmaları açısından sık sık tercih edilmekle beraber plastik, çelik küpelere alerjik reaksiyon gösteren kişiler için de ideal küpe çeşitleri olurlar. Farklı tasarımları, boyutları ve renkleri ile gümüş küpeler de hem şık durmaları açısından hem de alerjik reaksiyon oluşturma olasılıklarının düşük olmasından dolayı sık ve yaygın şekilde tercih edilirler. Gümüş yüzükler de yüzük takmayı sevenler tarafından sıkça tercih edilen, oldukça zarif ve şık takılardır. Gümüş yüzükler farklı tasarımlar, renkler veya taşlar içerebilecekleri gibi sade bir gümüş şerit halinde de olabilirler ve bu modeller de oldukça zarif görünür. Gümüş bileklik de gümüş kolyeler gibi zincir üzerine gümüşten oluşturulmuş bir kısmın takılması ile üretilirler. Bu kısım da farklı tasarımlara, boyuta ve renklere sahip olabilir. Farklı modelleri ve çeşitleri ile takı takmayı seven herkese ve her zevke hitap edebilen gümüş takılar, şık durdukları kadar kaliteli aksesuarlardır ve uzun süre kullanılabilirler. Kolay kolay kararma yapmayan gümüş takılar, kararma yapma durumlarında da geri döndürülebilen ve ilk haline getirilebilen takılar olduklarından uzun süre sorunsuz kullanım sağlarlar. Farklı modelleri, tasarımları ve her zevke hitap edebilecek olan çeşitleri ile gümüş takılar hem kişisel kullanım için hem de hediyelik olarak uygun olmanın yanında farklı bütçelere uyumlu fiyatlara sahiptirler.

 Gümüş Takı Çeşitleri ve Parçaları

Gümüş Takı Çeşitleri ve Parçaları

Gümüş takılar, takı çeşitleri arasında farklı bütçelere uyumlu modeller bulundurdukları gibi farklı zevklere uygun modellere de sahip olmaları açısından sık ve yaygın şekilde tercih edilen şık ve zarif takı çeşitlerindendir. Gümüş takılar farklı markalar, farklı gümüş satıcıları ve farklı tasarımcılar tarafından tasarlanıp üretilebilirler. Gümüş takılar arasında en çok tercih edilen ve bilinen çeşitler gümüş kolyeler, gümüş bileklikler, gümüş yüzükler, gümüş küpeler ve gümüş alyanslardır. Bu gümüş takı çeşitlerinin tasarımları, içerdikleri gümüş oranı, renkleri, boyutları gibi özellikleri birbirlerinden farklılık gösterebilir. Gümüş takı modelleri ve fiyatları bu özelliklere göre belirlenir. Gümüş takı aksesuarları günlük hayatta da özel günlerde de kullanılabilen takı çeşitleridir. Günlük hayatta kullanıma uygun olan sade, minimal tasarımları bulunan gümüş aksesuarların özel günlerde kullanıma uygun olan taşlı ve parlak modelleri de bulunur. Tercihe, giyilen kıyafete, bulunulan ortama ve zamana uygun kombinlerle birlikte bu kombinleri tamamlayan şık ve zarif gümüş takıların kullanılması kişinin görünümünü detaylar ile tamamlayacak ve daha özenli gözükmesinde yardımcı olacaktır. Şık ve zarif durmasının, farklı bütçe aralıklarına uygun modeller bulundurmasının yanı sıra gümüş takıların bazı faydaları da bulunmaktadır. Cildi alerjik olan kişiler, çelik veya plastik olan, kalitesi düşük takılar kullandıklarında ciltlerinde alerjik reaksiyon gözlemleyebilirler. Gümüş takılar bu açıdan alerjik cilde sahip olanlar için ideal olmaktadır. Kaliteli gümüş takılar, plastik, çelik gibi takılara alerjisi olanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilirler. Bu da gümüş takı faydaları arasında bulunmaktadır. Gümüş takılar, sadece kolye, sadece yüzük gibi tek şekilde tasarlanıp üretilebilecekleri gibi takım veya set olarak, birbiri ile uyumlu birden çok gümüş takı olacak şekilde de tasarlanıp üretilebilirler. Tercihe bağlı olarak tek olarak üretilen gümüş takılardan veya uyumlu bir set şeklinde üretilmiş olan gümüş takı modellerinden tercih edilebilir. Tek olarak alınan gümüş takılar farklı tasarımlar ve renkler içeren farklı modellerle birlikte kullanılabilirken set veya takım şeklinde alınan gümüş takılar ile uyumlu bir görüntü yakalanabilir. Birçok çeşidi ve modeli bulunan gümüş takı ve aksesuarlar arasından her tarza uygun gümüş takılar bulunabilir.

 Şık ve Zarif Duran Gümüş Kolye, Yüzük, Bileklik ve Küpeler

Şık ve Zarif Duran Gümüş Kolye, Yüzük, Bileklik ve Küpeler

Takılar ve aksesuarlar, kıyafetleri tamamlayan, kişinin görünümüne detaylar ekleyerek daha şık hale getiren eşyalardır. Yapıldıkları materyallere göre farklı takı çeşitleri bulunur. Bu takı çeşitlerinden birisi de gümüş takılardır. Gümüş takıların içinde birçok çeşitte ve farklı özelliklere sahip farklı modeller bulunmaktadır. Gümüş kolyeler, gümüş yüzükler, gümüş küpeler ve gümüş bileklik gibi ürünler şık tasarımları ve zarif görünümleri ile sıkça tercih edilen ve sevilerek kullanılan aksesuarlardır. Gümüş kolye ve bileklikler, gümüş bir zincire gümüş tokanın geçirilmesi ile oluşturulabildikleri gibi birden çok tokanın bir araya getirilip birleştirilmesi ile de oluşabilirler. Çiçek, kalp, harf, yaprak, hayvan resimleri veya semboller gibi şekillerde olabilen bu takılar farklı renklerde ve farklı boyutlarda da olabilirler. Bu sayede gümüş takılar içinde oldukça büyük bir çeşitlilik oluşur ve her tarza, herkesin zevkine uygun gümüş takılar bulunabilir. Gümüş alyans ve gümüş yüzükler de son derece şık duran takı çeşitlerindendir. Gümüş yüzüklerde üzerlerinde taş ya da gümüşten şekil veya işleme bulunan modeller bulunmaktadır. Alyans gümüş yüzükler ise genellikle düz ve minimal bir şerit şeklinde ya da ufak kabartmalar, oymalar içeren modellerdir. Her iki türde de gümüş yüzükler parmakta son derece zarif dururlar. Gümüş küpeler de farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda olabilirler. Farklı özelliklere sahip modelleri ile gümüş takılar arasından size ve zevkinize en uygun model veya modelleri bulmak oldukça kolay olacaktır. Gümüş takılar bireysel olarak alınabileceği gibi hediye olarak da sevdiklerinize vermek için ideal ürünlerdir. Zarif görünümleri ile herkes tarafından kolayca beğenilebilen gümüş takılar çok fazla tasarıma ve çeşide uygun olacağından hediye alacağınız kişi için manevi bir anlam taşıyacak tasarıma sahip gümüş takı modelini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Üstelik gümüş takı modelleri fiyatları da geniş bir aralığa sahip olduğundan size uygun bir bütçe belirlediğinizde bu bütçeye uygun, bütçenizi aşmayacak gümüş takıları ve hatta takı setlerini bulabilirsiniz.

 İdeal Hediyeler Olarak Gümüş Takılar

İdeal Hediyeler Olarak Gümüş Takılar

Gümüş takılar, takı çeşitleri arasında oldukça sık tercih edilen ve sevilerek kullanılan şık ve zarif takı modellerindendir. Farklı bütçe aralıklarına uygun olmaları bu takıların daha yaygın şekilde satın alınmasına yardımcı olmaktadır. Üstelik farklı, özgün tasarımları ve çok fazla sayıda ve çeşitte modele sahip olması ile gümüş takılar, herkese hitap edebilir ve farklı tarzlara kolaylıkla uyum gösterebilir. Gümüş takılar arasında sıklıkla ve yaygın şekilde gümüş renginde takılar vardır fakat renklendirilmiş modeller de gün geçtikçe artmaktadır. Gümüş takılar, zarif tasarımları ve şık duruşları ile ister günlük hayatta ister özel günlerde olsun, görünümünüze detay ekleyerek daha özenli görünmenizde yardımcı olur. Günlük, rahat kıyafetlerle de kullanılabilir olan gümüş takılar abiye ve süslü kıyafetlerle de kullanılabilir. Bu açıdan çok yönlü ve çok kullanışlı olan gümüş takıların tercih edilme sebeplerinden birisi de budur. Gümüş takılar aynı zamanda uzun ömürlü takılardır. Bir kez alınan gümüş takı sonrasında kırılma ya da kopma gibi bir sorun yaşanmadığı sürece çok uzun süre kullanılabilir. İyi kalitede olan modelleri kararma yapmayan gümüş takıların kararma yapan modelleri de geri döndürülerek kararması geçirilebilir ve sonrasında ilk halindeki gibi kullanılmaya devam edilebilir. Bu açıdan gümüş takıların kullanım ömrü oldukça uzundur. Gümüş takılar, aynı zamanda cildi hassas ve alerjik olan kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Farklı maddelerden yapılan takılara alerjik reaksiyon gösteren kişiler gümüş takıları deneyebilir ve genellikle gümüş takılar bu kişiler için uygun olmaktadırlar. Gümüş takı faydaları arasında gümüş takıların bu özelliği bulunabilir. Gümüş takılar, farklı markalar tarafından farklı şekillerde üretilebilirler. Gümüş takıların bir modeli diğerinden içerdiği gümüş oranı, ağırlığı, boyutu, tasarımı gibi özellikleri ile ayrılabilir. Gümüş takı markaları ürettikleri gümüş takıların en iyi kalitede ve görünümde olması üzerine çalışmaktadır. Farklı tasarımlar ve farklı şekillerde üretilen gümüş takılar piyasada geniş bir yelpaze ve çeşitlilik ortaya çıkarmaktadır. Gümüş takı modelleri arasındaki çeşitlilik de bu şekilde ortaya çıkar ve her tarza uygun gümüş takıların, kolyelerin, yüzüklerin, alyansların, küpelerin ya da bilekliklerin bulunabilir ve ulaşılabilir olmasını sağlar.

 Gümüş Takıların Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Takıların Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük hayatta ya da özel günlerde kullanılan takıların ve aksesuarların birçok çeşidi vardır. Bazı aksesuarlar genellikle günlük görünümlerde bazıları ise özel günlerde kullanıma yatkın iken gümüş takılar arasında böyle bir ayrım pek görülmemektedir. Günlük hayatta rahat ve sade kıyafetler ile kullanıldığında görünüme detay ve özen kazandıran gümüş takılar özel günlerde kullanıldıklarında kişinin çok daha şık görünmesinde yardımcı olurlar. Birçok çeşidi ve modeli bulunan gümüş takılar arasında gümüş küpeler, gümüş alyanslar, gümüş kolyeler, gümüş yüzükler ve gümüş bileklikler sık şekilde görülür ve bu çeşitleri gümüş takıların en çok bilinen ve tercih edilen çeşitleridir. Farklı markalar ve yerler tarafından üretilen gümüş takılar oldukça çeşitlidir. Farklı tasarımları, görünümleri, boyutları, ağırlıkları, kaliteleri ve fiyatları ile her tarza uyum sağlayabilen gümüş takılar aynı zamanda farklı bütçelere de hitap edebilmektedir. Gümüş takılar kişisel olarak alındığında alınan gümüş takı veya takılar alan kişi tarafından uzun süre kullanılır. Gümüş takılar hediye olarak da oldukça popüler ve ideal ürünlerdir. Gerek farklı bütçeler tarafından erişilebilir olması gerekse farklı tarzlara hitap edebilecek tasarımlara sahip olması gümüş takıların ideal hediye çeşitlerinden olmasını sağlamaktadır. Gümüş takılar, farklı tasarımlara, taşlara, renklere ve boyutlara sahip olabilir. Bu da farklı tarzlardaki ve tercihlerdeki kişilerin ortak olarak gümüş takıları kullanmalarını sağlamaktadır. Örneğin, gümüş zincir modelleri sadeliği ve minimalist ürünler tercih edenler için uygun olurken, daha büyük taşlara veya renklere sahip olan modeller daha hareketli parçaları sevenler için uygun olacaktır. Gümüş takı fiyatları da genellikle bu takıların üretim şekillerine, özelliklerine, üzerlerinde kullanılan materyaller ve işçiliğe göre şekillenir ve değişir. Gümüş takılar tek olacak şekilde alınabilecekleri gibi set ve takımlar içinde de alınabilirler. Tek şekilde alınan gümüş takılar diğer çeşitlerdeki takılar ile veya yalnız olarak kullanılabilirken gümüş takı seti içinde alınan gümüş takılar ile de bütün bir görünüm ve şıklık sağlanabilir.