Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Güneş Gözlüğü

için 28 sonuç bulundu.
Ekartman seçiniz

Dior Güneş Gözlüğü

Lüks güneş gözlüğü seçenekleri arasında dikkat çeken markalardan biri olan Dior, ürünlerinin tasarımıyla ve yenilikçiğiyle ön plana çıkıyor. Dior güneş gözlüğü modelleri, yansıma önleyen cam teknolojileriyle, kadınlar ve erkekler için özel tasarlanan ekartman aralıkları ve sap uzunluklarıyla aradığınız güneş gözlüğünü kolayca bulabilmenize imkan tanıyor. Her yüz tipine uyum sağlayan geometrik şekillere sahip olan Dior güneş gözlüğü modelleri, hem ikonik hem klasik hem de sportif kombinler yapabilmenize yardımcı oluyor. Tasarımlarıyla ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayan Dior güneş gözlüğü seçenekleri, gözlerinizi; UV, UVA ve UVB ışınlarına karşı korumalarıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Araç kullanırken, yürüyüş yaparken, plajda veya havuzdayken yüzünüze doğrudan vuran güneş ışınlarına karşı rahat etmenize olanak tanıyan Dior güneş gözlükleri, konforunuzu arttırmayı başarıyor. Kullanıcılarına rahatlık, konfor ve modernlik sunan Dior güneş gözlüğü modelleri, kullanıcı değerlendirmeleri açısından da yüksek puanlar alıyor. Dior güneş gözlüğü fiyatları ise ürün özelliklerine ve tasarımlarına göre birçok farklı şekilde kullanıcıların karşısına çıkabiliyor.

Dior Güneş Gözlüğü Modelleri

Dior Güneş Gözlüğü Modelleri

Dior güneş gözlüğü modelleri, camlarının tasarımlarına ve çerçevelerinin materyallerine göre birçok farklı modele sahip olabiliyor. Modelleri sayesinde ürünler, farklı ihtiyaçları karşılıyor ve daha fazla kişiye hitap edebiliyor. Herkesin aradığı ürünü bulabilmesine imkan tanıyan Dior güneş gözlükleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Dior güneş gözlüğü modelleri çerçevelerinin materyallerine göre metal ve plastik olarak ikiye ayrılıyor. Metal çerçeveler daha klasik görünümler için tercih ediliyor. Siyah, gümüş ve altın gibi renk seçeneklerine sahip olan metal çerçeveli güneş gözlükleri, takım elbiselerle, kumaş pantolonlarla ve eteklerle uyum sağlayan parçalar arasında yer alıyor. Plastik güneş gözlükleri ise kemik gözlük olarak biliniyor ve genellikle sportif kullanımlarda tercih edilen parçalardan oluyor. Plastik güneş gözlükleri, her rengin tonlarında hazırlanabilmeleriyle de sıklıkla tercih ediliyor. Çerçevelerinin materyallerine ek olarak güneş gözlükleri camlarının şekillerine göre de çeşitlilik gösteriyor. Camlarda yuvarlaktan kareye, üçgenden altıgene kadar her geometrik şekil kullanılabiliyor. Bu geometrik şekiller, farklı yüz tiplerinde ideal görünümler elde edebilmeye imkan tanıyor. Dior güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan dikdörtgen güneş gözlükleri, kalın ve ince çerçeveli olarak tasarlanabilmeleri ile beğeni kazanıyor. Bu ürünler, neredeyse her yüz tipine uyum sağlayabildiğinden hem kadınların hem de erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Yuvarlak ve oval güneş gözlüğü seçenekleri de minyon yüz tipine sahip kişilerin beğenisini kazanıyor. Bu ürünler, ince çerçeveleriyle yüzünüze uyum sağlarken ikonik görünümleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Geometrik çerçevelere sahip üçgen, beşgen ve altıgen güneş gözlükleri de ikonik görünümleri sevenlerin favori seçenekleri arasında bulunuyor. Dior güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan damla güneş gözlükleri, su damlası şeklindeki tasarımları sayesinde hem spor hem de şık kombinlerde kullanılabiliyor. Kadın ve erkek yüzlerine uyum sağlayan damla güneş gözlükleri, metal çerçeveleriyle de klasikliğini yansıtmayı başarıyor. Tüm modelleri ile Dior güneş gözlükleri aradığınızı bulabilmenize yardımcı oluyor.

Dior Güneş Gözlüğü Özellikleri

Dior Güneş Gözlüğü Özellikleri

Dior kadın güneş gözlüğü ve erkek güneş gözlüğü sahip olduğu özellikler sayesinde gözlerinizin rahat etmesine imkan tanıyor. Gözlerinizi UV ışınlarına karşı yüksek oranda koruyarak konforunuzu arttıran Dior güneş gözlüğü modelleri; yansımaları azaltmaları, ışık kırılmalarını filtrelemeleri ve diğer tüm özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ürünler, yansımaları azaltmalarına ek olarak camlarının renklerine göre de çeşitlilik gösteriyor. Tüm cam özellikleri sayesinde Dior güneş gözlüğü modelleri, tarzınıza uygun seçimler yapmayı kolaylaştırıyor. Dior güneş gözlüğü modellerinin camlarında; polarize, antirefle, tek renkli, degrade, kendinden renklenen, organik ve aynalı gibi özellikler bulunuyor. Polarize ve antirefle özellikleri gözlüğün yansıma oranını azaltan özelliklerden oluyor. Bu özellikler, ışık kaynaklarından gelen yansımaları azaltarak gözünüze net görüntüler ulaştırıyor. Polarize ve antireflenin organik polarize, standart polarize, aynalı polarize, degrade polarize ve polarize antirefle gibi seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler, hem gözlüğün görünümünü hem de yansıma önleme oranını değiştiriyor. Tek renkli cam özelliği, gözlüğün dış görünümünü etkiliyor. Bu ürünlerde bir rengin tek bir tonu kullanılıyor. Sade görünüm sunan tek renkli cam özelliğine sahip güneş gözlüğü modelleri, yüksek UV ışını korumaları sayesinde gözlerinizin rahat etmesine de yardımcı oluyor. Bu ürünlerde açıktan koyuya kadar tüm renk tonları kullanılabiliyor. Gözlükte kullanılan renk tonu ise ürünün UV ışını koruma düzeyinde herhangi bir etkiye sahip olmuyor. Degrade camlarda renklerin kademe kademe ton geçişleri görülebiliyor. Açıktan koyuya doğru ilerleyen ton geçişleriyle gözlükler daha modern ve yenilikçi bir görünüme sahip oluyor. Kendinden renklenen camlarda ise gözlükler bulunduğunuz ortama göre şekilleniyor. Kapalı alanlarda bu gözlüklerin camları saydamlaşırken açık alanlarda ise koyulaşıyor. Aynalı cam özelliğine sahip güneş gözlüğü modelleri de yansıyan camlarıyla ve modern görünümleriyle dikkatleri üzerine topluyor.

Dior Güneş Gözlüğü Seçimi

Dior Güneş Gözlüğü Seçimi

Dior güneş gözlüğü seçimi yaparken ürünlerin cam şekillerine ve camlarının özelliklerine dikkat etmek gerekiyor. Aynı zamanda gözlüğü kullanacak kişinin yüz tipini de belirlemesi ve yüzüne en çok uyum sağlayacak modelleri tercih etmesi önem kazanıyor. Yüz tipleri belirlenirken öncelikle yüzün köşeli veya köşesiz olmasının belirlenmesi gerekiyor. Kare, oval, yuvarlak, üçgen, ters üçgen, kalp ve elmas gibi birçok şekilde adlandırılan yüz şekillerinde seçimler büyük önem arz ediyor. Bu yüz tiplerinden bazılarında yuvarlak ve oval gibi köşesiz modellerin tercih edilmesi öneriliyor. Bazılarında ise yüzü ince ve zayıf gösterecek modeller tavsiye ediliyor. Gözlük seçiminde yüzü geniş ve uzun gösterecek modellerden kaçınmak da önem kazanan durumlar arasında yer alıyor. Yüz tiplerine göre gözlük seçimlerinin yanı sıra gözlüğün boyutu, ekartmanı, sap uzunluğu ve burun genişliği de dikkat çekiyor. Gözlük boyutu, gözlüğün yüzünüze tam olarak oturmasına yardımcı olan teknik detaylar arasında yer alıyor. Sap uzunluğu ve burun genişliği de gözlüğü daha rahat kullanmanıza yardımcı oluyor. Gözlüğün teknik detaylarını belirledikten sonra beğenilerinize en uygun seçimleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Yüz tipinize en uygun gözlük şekilleri ve ekartmanları doğrultusunda yaptığınız filtrelemeler arasından tarzınızı yansıtacak gözlüğünüzü seçebilirsiniz. Sportif bir görünüm için dikdörtgen ve oval gibi modellerden faydalanabilirsiniz. Klasik görünümler için ise metal çerçeveli gözlükleri tercih edebilirsiniz. Her iki tarzı bir arada yansıtmak için damla güneş gözlüklerini ve cat eye güneş gözlüklerini seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.Gözlüklerinizde renk seçimi yaparken onlarca farklı renk tonundaki gözlük arasından giysilerinize uyum sağlayan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Dolabınızdaki her giysinizle uyum sağlaması için beyaz, siyah, kahverengi ve lacivert gibi yumuşak ve uyumlu renk tonlarından faydalanabilirsiniz. Kombinlerinizi gözlüğünüzle dikkat çekici hale getirmek için ise kırmızıdan maviye, pembeden sarıya, yeşilden turuncuya kadar rengarenk seçeneklere sahip güneş gözlüklerini tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Öne çıkan modelleriyle aradığınızı bulabilmenizi sağlayan Dior güneş gözlükleri, gün boyu gözlerinizin rahat etmesine ve şık kombinler yapabilmenize yardımcı oluyor. Dior kadın güneş gözlüğü fiyatları ve Dior erkek güneş gözlüğü fiyatları da ürün özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Siz de Dior güneş gözlüğü modellerini hemen inceleyebilir; dilediğiniz güneş gözlüğüne sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dior
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ray-Ban (5425)
Mustang (2039)
Osse (4195)
Gioferrari (28)
Prada (634)
Lacoste (783)
Police (516)
Gucci (828)
Sunglasses (14)
Diverso (7)
Hawk (2356)
Vogue (1697)
Esrada (1413)
Optelli (987)
Angel Eyes (919)
Juliano (862)
Guess (775)
Despada (774)
Cbtx (747)
Fila (662)
Slazenger (650)
Ferfarini (615)
Exess (594)
Tom Ford (583)
Rachel Paris (539)
Swing (528)
Burberry (523)
De Valentini (492)
Lee Cooper (478)
Versace (351)
Hermossa (342)
Infiniti (340)
Target (335)
Carrera (330)
Daniel Klein (324)
Persol (313)
Oakley (309)
Retro (296)
My Concept (294)
Web (278)
Max Polo (266)
Di Caprio (261)
Chopard (257)
Calvin Klein (248)
Focus On (248)
Ventura (239)
Flirt (238)
Swarovski (238)
Cisse (224)
Polo Village (221)
ModaLucci (206)
Sting (203)
Optoline (202)
By Nini (201)
Serengeti (194)
Della Pianto (191)
By Marine (190)
Fendi (187)
Rainwalker (183)
Annabella (179)
La Viva (178)
Valentino (174)
Cartier (171)
Gabba (164)
Bvlgari (161)
Kappa (160)
Façonnable (158)
Hane14 (158)
Almera (154)
Belletti (154)
Dunlop (150)
Elegance (149)
Chloe (148)
Aston Martin (147)
Exeline (140)
Degrade (139)
Polaroid (137)
PrimaDonna (129)
Top Ten (129)
Diesel (126)
Jimmy Choo (125)
Black (124)
Tudor (124)
40 Million (120)
Mont Blanc (115)
Michael Kors (113)
Petito (112)
Flair (111)
Nautica (110)
Paul / Joe (106)
Kilian (104)
Polo Cayenne (102)
Silhouette (102)
Longchamp (99)
Soleil (98)
Belmond (97)
Esprit (97)
Zen Milano (97)
Flott (96)
Kid (96)
Es Bella (95)
Am Eyewear (94)
Miu Miu (91)
Tods (89)
Benx (87)
Rapsodi (86)
Arnette (83)
Lionel (83)
Xloop (83)
Carven (81)
Moda Lucci (81)
Blancia (79)
My Blues (78)
Pulsar (78)
Ghia (77)
Rachel (76)
Timberland (75)
Papary (74)
Puma (73)
Bolon (71)
Red Sun (71)
Nike (69)
Redberry (68)
Air Force (67)
Twinexte (67)
Ben.x (66)
Zippo (66)
Primauomo (64)
Bexx (62)
Sama (62)
Vycoz (62)
Moncler (61)
Mcm (60)
Bottegaro (59)
Aksesuarix (58)
Opal (58)
Revo (58)
Jatelier (56)
Vogart (56)
Brook's (54)
Givenchy (53)
Maxmara (53)
Balenciaga (52)
Chocolate (51)
Invicta (50)
Dsquared (48)
Enox (48)
Extoll (48)
Marni (48)
Xline (48)
Furla (47)
Polo (46)
Kapin (45)
Paul & Joe (45)
Tiger (44)
Cool (43)
Ray Carter (43)
Bess (42)
Quantum (41)
Qzen (40)
Vedi Vero (40)
Levi's (39)
Mykita (39)
Tomy Marin (39)
Onex (38)
Armani (37)
Baendit (37)
G.Dano (37)
Hugo Boss (36)
Q Marines (36)
Jwl (35)
Moschino (34)
Romanson (34)
Ameyewear (33)
Dita (33)
Inesta (32)
Cordonme (31)
Graff (31)
Twelve (31)
Virtue (31)
Gant (30)
Med (30)
Vintage (30)
Xml (30)
Escada (29)
Superstep (29)
Venty (29)
Dior (28)
Polar (28)
Tudors (28)
Eyepetizer (27)
Gyesse (27)
Lanvin (27)
Perseus (27)
DP69 (26)
Super (26)
Wendel (26)
G-Star Raw (25)
Igor (25)
Primadonna (25)
Hummel (24)
Maybach (24)
Revision (24)
Toms Teddy (24)
Velero (24)
Invictus (23)
PrimaUomo (23)
Shrek (23)
Golf Club (22)
Oxydo (22)
Rayban (22)
Kinary (21)
Massada (21)
Bulget (20)
Celine (20)
Cerruti (20)
Tom Davies (20)
Zales Za (20)
Botticelli (19)
D/G (19)
Montblanc (19)
Smith (19)
Lexdray (18)
Nexta (18)
Sauren (18)
T-Charge (18)
DSquared2 (17)
L.G.R (17)
Vivaldi (17)
Celebrity (16)
Jaguar (16)
Lancel (16)
Lonnvi (16)
SLAZENGER (16)
Anhelo (15)
Bigotti (15)
Boucheron (15)
Elle (15)
Spektre (15)
Vichy (15)
Club Zen (14)
Dp69 (14)
Polo Hill (14)
Yanks (14)
Betty Boop (13)
Brems (13)
Dexter (13)
Fossil (13)
PRADA (13)
Polo Black (13)
Zoom (13)
Adidas (12)
Affair (12)
Angels (12)
Ann Taylor (12)
Pomellato (12)
Ruling (12)
Sarar (12)
AM Eyewear (11)
Breed (11)
Burcha (11)
Carat (11)
Di&Si (11)
Petityu (11)
Submit (11)
EDL Paris (10)
Hills (10)
Ic Berlin (10)
Lufian (10)
Max / Co. (10)
Preen (10)
Tomy Timy (10)
Alpino (9)
Axhara (9)
Deagle (9)
Dsquared2 (9)
Ferrucci (9)
La Boom (9)
REVO (9)
Solar One (9)
Staff (9)
Suns Good (9)
Vuarnet (9)
gabba (9)
Alligator (8)
Bluemod (8)
Charlotte (8)
Ghıa (8)
Huban (8)
Julietta (8)
Julıano (8)
Okbaby (8)
Pompei (8)
Ralph (8)
So Cool (8)
Vue (8)
Barbie (7)
Freesoul (7)
Lykos (7)
Paul&Joe (7)
Topten (7)
İnfiniti (7)
Brooks (6)
Converse (6)
GF Ferre (6)
Garbino (6)
Inesta+ (6)
Quay (6)
RedRiver (6)
Spy (6)
Zero RH+ (6)
İsve (6)
Benissimo (5)
Cestello (5)
Clariss (5)
GUESS (5)
Glassing (5)
Le Specs (5)
Porsche (5)
So Club (5)
Trussardi (5)
Vera Wang (5)
İnvictus (5)
(3392)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekartman

(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Yuvarlak (12)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Mineral (7)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cam Rengi

(12)
(6)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(13)
(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

(6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Burun Kemiği

(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sap Uzunluğu

(21)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL