1

Tüketici haklarına saygılıyız, kullanıcı memnuniyeti odaklı ve yasalara uygun hareket ederiz.

2

Sahte ve taklit ürünlerin satışı ile Mağazalar arasında haksız rekabeti engellemek için Marka Koruma Merkezi ile Orijinal Ürüne %100 Destek veriyoruz.

3

Türkiye’de ilk ve tek olan 7/24 Çağrı Merkezimiz ile kesintisiz bir iletişim kanalı sunuyoruz. Her zaman ulaşılabiliriz.

4

Ödeme Koruma Sistemi ile siz alışverişi tamamlayıp onay verdikten sonra paranız Mağazaya aktarılır. Bu süreçte ödemeleriniz n11 güvencesinde olur.

5

Sadece aktif ticarette olan şirketlerin mağaza açıp satış yapabildiği, kontrol edilen ve güvenilir bir “Açık Pazar” sunuyoruz.

6

n11, Doğuş Holding ile Güney Kore’nin en büyük şirketlerinden SK Group ortaklığıyla hayata geçirildi. Türkiye’nin en büyük internet yatırımlarından biriyiz.

7

Mağazalar ve Alıcılar, n11 ile tüm soruları için Destek Merkezlerine danışabiliyor. n11 mağazalara ücretsiz eğitim hizmeti veriyor.

8

Kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklar, korur ve asla izniniz dışında kullanmayız.

9

n11’da sadece B2C (şirketten kişiye satış) mümkün olduğu için, hem vergi kaybını hem de sizin mağduriyetinizi engeller, sorumluluk alırız.

10

Size en iyi hizmeti sunmak için hep mükemmelin peşindeyiz. Hatalarımızdan ders alıyor ve daha iyisi için çalışıyoruz. Sizi dinliyor, öneri ve yorumlarınızla platformumuzu geliştiriyoruz.

11

Türkiye’nin Açık Pazarı olarak e-­‐ticarete katkı değer sağlayacak kullanıcı odaklı yeni hizmetler geliştirerek öncü olmaya çalışıyoruz.