GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Eyepetizer Güneş Gözlüğü

Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayan güneş gözlükleri, aksesuar olarak da kullanılır. Asıl amacı güneşten korunmak olan gözlükler, Eyepetizer tarafından göz sağlığı ön planda tutularak hazırlanır. Kaliteli filtrelerle üretilen gözlükler güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Farklı amaçlarla kullanılabilen Eyepetizer güneş gözlüğü çeşitleri, kullanıcı ihtiyaçlarının yanı sıra trendler de takip edilerek tasarlanır. Zengin renk ve şekil alternatifleri bulunan ürünler kullanıcılara tarzlarına uygun gözlüğü seçme şansı verir. Siz de markanın geniş ürün yelpazesi içinde kendinize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Eyepetizer Güneş Gözlüğü Modelleri

Eyepetizer Güneş Gözlüğü Modelleri

Eyepetizer, unisex kullanıma uygun olarak ürettiği gözlüklerin yanı sıra yalnızca kadınlar için de üretim yapar. Organik camlarla tasarlanan Eyepetizer güneş gözlüğü modelleri sağlıklı bir yapıya sahiptir. Normal camlardan çok daha hafif olan organik camlar yüzde ağırlık yapmayacak şekilde üretilir. Özellikle zararlı ultraviyole ışınlarını kesmeye yarayan camlar güneş gözlüklerinin çoğunda kullanılır. Ekstra cam koruması bulunan gözlük çeşitleri, gözün sağlıklı yapısını bozan yüksek mor ötesi ışınlarına karşı koruma sağlar. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun olarak içten ya da dıştan ultra koruma sağlayan gözlükleri tercih edebilir. Eyepetizer gözlük modelleri farklı çerçeve ve cam renkleri ile alternatif yaratır. Daire, beşgen, altıgen, sekizgen gibi çeşitli geometrik şekiller kullanılarak tasarlanan güneş gözlükleri farklı tarzlara hitap eder. Teknik özellikleri benzerlik gösteren gözlükler, renk ve boyut açısından çeşitlilik sunar. Kadınlara hitap eden gözlükler daha küçük ebatlarda tasarlanır. Neredeyse her renk tonunun görülebildiği gözlükler kullanıcılara hem açık hem koyu tonlarda geniş bir alternatif sunar.

Eyepetizer Güneş Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eyepetizer Güneş Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gözlüklerin çerçeve ve cam yapımlarında kullanılan materyaller, kullanıcıların öncelikle dikkat ettiği noktalardan biridir. Eyepetizer gözlük çerçeveleri plastik, paslanmaz çelik ve natürel ham maddelerden biri olan grilamid kullanılarak üretilir. Grilamid, özellikle alerjik reaksiyonlara sebep olacak hiçbir madde içermeyen sağlıklı bir tercihtir. Çok hafif olmasına rağmen dayanıklı olan ham madde, gözlükleri darbelere ve düşmelere karşı dirençli hale getirir. Esnek yapısı sayesinde darbelere karşı eski şeklini korumaya devam eder. Eyepetizer güneş gözlüğü modelleri göz sağlığını maksimum seviyede koruyan özel camlarla tasarlanır. Kullanıcıların dikkat ettiği noktalardan da biri olan camlar, marka tarafından göz sağlığı düşünülerek koruma filtreleri ile birlikte üretilir. Kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek bazı modellerde içten ve dıştan koruma sağlayan çok katmanlı camlar kullanılır. Bazılarında ise çizilmeyen kaplamalar kullanılarak gözlük camları korunur. Eyepetizer güneş gözlüğü camlarında çeşitli renk seçenekleri sunulur. Farklı tarzların yansıtılmasına olanak sağlayan renklerle siz de trendleri takip edebilirsiniz.

Eyepetizer Güneş Gözlüğü Fiyatları Nelerdir?

Eyepetizer Güneş Gözlüğü Fiyatları Nelerdir?

Cam kalitesinde ön plana çıkan marka, farklı cam ve çerçevelerle zenginleştirdiği ürün skalası ile tercih nedeni olur. Farklı özelliklere sahip bu güneş gözlüklerinin fiyatları da değişiklik gösterir. Kullanılan materyallerin ve verilen şekillerin Eyepetizer güneş gözlüğü fiyatları üzerinde etkisi bulunur. Her bütçeye uygun, ultraviyole koruma filtresine sahip gözlükler güneş altında güvenle kullanılabilir. Zararlı güneş ışınlarının neredeyse tamamını bloke eden camlar göz sağlığının korunmasında büyük bir fark yaratır. Grilamid çerçevelere sahip gözlük çeşitleri ise ham maddenin uygun fiyatları sayesinde her bütçenin karşılayabileceği şekilde fiyatlandırılır. Bir tür plastik olan bu madde elastik yapısı ile dikkat çeker. Gözlük yüzeyinde deformasyona neden olabilecek darbe ve sarsıntıları etkisiz kılarak ürünlerin zarar görmesini engeller. Bütçelerin esnemesi gereken en yeni modellerde ise kristal cam ve paslanmaz çelik kullanılır. Kristal, diğer camlara göre biraz daha ağır olmasına rağmen sert yapısı ile çizilmelere karşı son derece dayanıklıdır. Metal çerçevelerin ise yüz yapısına göre ayarlanması çok kolaydır. Siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun ürünü, Eyepetizer gözlük fiyatları karşılaştırması ile belirleyerek buradan kolayca satın alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Güneş Gözlüğü kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.