GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Nike Güneş Gözlüğü

Nike spor giyim ve aksesuar alanında dünyada adını duyurmuş bir markadır. Yürüyüş, koşu ve çeşitli aktiviteler sırasında rahatlıkla kullanabileceğiniz Nike güneş gözlüğü sporcular tarafından çok tercih edilmektedir. Şıklık ve spor tarzı bir arada buluşturan model ve tasarımlarıyla marka, yediden yetmişe birçok kişi tarafından sevilmektedir. Nike güneş gözlüğü fiyatları için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Hareket Halindeyken Nike Güneş Gözlüğü ile Gözlerinizi Koruyun

Hareket Halindeyken Nike Güneş Gözlüğü ile Gözlerinizi Koruyun

Nike markası her daim yenilikçilik anlayışını benimsemektedir. Sporda da son trendleri takip edip, kullanıcılarına onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak modeller üretmektedir. Nike erkek güneş gözlüğü modelleri birçok koleksiyon ile karşımıza çıkmaktadır. Koşu, beysbol, golf ve çeşitli sporlara uyum sağlayabilen gözlüklerin olduğu serilere sahiptir. Hareket halindeyken gözlerin zarar görmemesi için tasarlanmış olan model, sportif erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Nike gözlük denilince akla yalnızca erkek değil, kadın gözlük modelleri de gelmektedir. Kadınlar için de köşeli ve kemik çerçeveye sahip modeller mevcuttur. Nike koşu gözlüğü çeşitleri arasında birçok model bulunmaktadır. Koşu yaparken göze gelebilecek yabancı maddeleri ve güneş ışınlarını engelleyen güneş gözlüğü, hafif yapısıyla dikkat çekmektedir. Net ve açık bir görüşün yanında özellikle hafif olarak tasarlanmış model oldukça talep görmektedir. Nike güneş gözlük modelleri arasında koşu, tenis, bisiklet ve kaykay sporları için tasarlanmış yenilikçi gözlükler yer almaktadır. Hepsi de birbirinden çeşitli renklere sahiptir.

Nike Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nike Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nike, ürettiği modeller ile kullanıcıların konforlu ve net bir görüşe sahip olmalarını amaçlamaktadır. Açık havada net görüşü sağlamak çok kolay değildir ama Nike gözlük sizin işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Güneşin altında, birçok doğal etkenin hedefinde olan gözlerimiz bazen net bir şekilde görüş sağlayamazlar. Bu noktada Nike güneş gözlük modelleri arasından polarize camlı olanları tercih edebilirsiniz. Polarize lensler, kendilerine uygulanan özel bir kimyasal madde sayesinde ışığı filtreleyebilirler. Kimyasalın molekülleri, ışığın bir kısmının lens içinden geçmesini engellemektedir. Polarize lense sahip Nike güneş gözlüğü sayesinde renk olarak normalden biraz daha koyu görebilirsiniz. Ancak maddeleri ve etrafınızdaki nesneleri daha net ve detaylı olarak ayırabileceksiniz. Polarize güneş gözlüklerini uzun süre kullanan insanlar, güneşin altında saatlerce kalsalar da normalden daha az yorgunluk ve baş ağrısı yaşamaktadır. Özellikle balık tutan insanlar polarize güneş gözlüklerini, parlamayı kestiği için çok tercih etmektedir. Nike güneş gözlüğü fiyatları cam özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Sadece cam özellikleri değil, çerçeve, renk ve teknoloji de işin içine girmektedir.

Nike Güneş Gözlüğü Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nike Güneş Gözlüğü Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nike güneş gözlüğü birçok alanda kullanılabilen ve görünümünüzü tamamlayan bir aksesuardır. Hem yaz hem kış mevsimlerinde, hatta bulutlu havalarda bile kullanabileceğiniz bir eşyadır. Yani, kullanım alanı geniş güneş gözlüklerine hayatınızın her alanında yer verebilirsiniz. Nike koşu gözlüğü modelleri bir sahil koşusunda giyiminize tamamen uyum sağlayabilir. Siyah bir eşofman, beyaz tişört ve kapüşonlu bir üst ile giyinip çıktığınız bir açık hava koşusunda Nike gözlük kullanabilirsiniz. Bisiklete binerken, golf oynarken ve yürüyüş yaparken de kolaylıkla kullanabileceğiniz ve yanınızdan ayırmayacağınız bir aksesuardır. Nike gözlük fiyatları kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Tüm modeller birbirinden kaliteli malzeme ve teknolojiyle donatılmış olsa da, stil ve renk bazen fiyatı değiştirici rol oynayabilmektedir. Spor yaparken aynı zamanda konforu da yakalayacağınız güneş gözlükleri hafif yapısıyla yüzünüzde iz yapmayacaktır. Baş ağrısını ve izleri engelleyen hafif yapısı sayesinde gözünüzde güneş gözlüğü yokmuş gibi hissedeceksiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri güneş gözlüğünü kullanılmadığı durumlarda kılıf içerisinde muhafaza etmektir. Bu davranış ile oluşabilecek hasar ve darbelere karşı önceden önlem almış olacaksınız.