Tıraş Makinesi

Tıraş olmaya çok fazla vakit bulamayan erkekler, pratik ve hızlı sonuç almak için tıraş makinelerini tercih edebilir. Tıraş bıçağı ile tıraş olmak, oldukça zahmetli ve vakit kaybettirici olduğu için günümüzde bir çok erkek tıraş makinesi ile tıraş olmanın daha hızlı ve pratik olduğunu düşünüyor. Her gün standart tıraş olma rutinini gerçekleştirmek; yüzü ıslatmak, tıraş köpüğü sürmek, ardından durulamak oldukça yorucu. Bu rutinden sıkıldıysanız hemen tıraş makinesi almanın zamanı gelmiş demektir.

Tıraş Makinelerinin Özellikleri

Tıraş Makinelerinin Özellikleri

Philips, Braun, Remington, Moser, Cvs, Panasonic, Sinbo, Premier gibi çeşitli markalar tarafından tıraş makinesi çeşitleri üretilmektedir. Birçok çeşidi bulunan tıraş makinelerinin fiyatları, marka ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Siz de tıraş makinesi edinerek, evinizde hızlı ve pratik bir şekilde tıraş deneyiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tıraş makinelerinin kolay taşınma imkanı bulunur, bu sebeple sık sık seyahat eden kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Hızlı ve etkili sonuçlar sağlayan tıraş makinelerinin temizlenmesi ve muhafaza edilmesi de zahmetsizdir. Tıraş makinelerini derinlemesine temizlemek için özel olarak satılan tıraş makinesi temizleme sularından destek alabilirsiniz. Elektrikli tıraş makinesi, şarjlı tıraş makinesi ve pilli tıraş makinesi çeşitleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Islak ve Kuru Tıraş Makineleri

Islak ve Kuru Tıraş Makineleri

Kuru tıraş makineleri, cildin daha da kurumasına sebebiyet verebilir; fakat günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle tıraş makinelerinin ıslak ve kuru olanları piyasaya çıkmıştır. Tıraş makinesi satın alırken, ıslak ve kuru kullanıma sahip olanını tercih etmeniz, cilt sağlığınız için önemlidir. Philips ıslak kuru tıraş makinesi, Braun ıslak kuru traş makinesi çeşitleri, sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Islak kuru tıraş makinesi fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Panasonic ıslak/kuru tıraş makinesi, her yöne hareket eden benzersiz bir oynar başlığa sahiptir. Kavisli eleği ve bıçağı sayesinde oldukça rahat ve pratik kullanım imkanı sunar. Piyasada bulunan birçok tıraş makinesi pille ya da şarj ile çalışmaktadır. Şarjlı tıraş makineleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an tıraş olma eylemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kıymetli zamanınızı, zahmetli tıraş olma eylemine ayırmak yerine daha önemli işlerinize ayırabilirsiniz. Hassas cilde sahip olan erkekler, yuvarlak köşeli başlıklara sahip olan tıraş makinelerini tercih edebilir. Bu tip başlığa sahip olan tıraş makineleri, yüzünüzde kayarak ilerleme sağladığı için cildinizi korur.

Tıraş Makinesi Setleri

Tıraş Makinesi Setleri

Tıraş makinesi setlerinin içinde; sakal, bıyık, favori gibi detayları mükemmel bir şekilde kesmeye olanak sağlayan aparatlar bulunmaktadır. Görüntüsüne her zaman özen gösteren erkekler, her gün şık ve bakımlı görünmek için tıraş makinesi setlerinden satın almayı tercih edebilir. Böylece berbere bütçe ve zaman ayırmak yerine vaktinizi hobilerinize ayırabilirsiniz. Tıraş makinelerinin bazılarında sonic ve activelift özellikleri bulunur. Sonic özelliği, kılların yoğunlaştığı bölgelerde otomatik olarak hızlı çalışmaya başlar ve mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Activelift özelliği olan tıraş makineleri ise yüze yapışık olan kılları alma konusunda etkilidir. Son teknoloji ile üretilen su geçirmeyen tıraş makineleri, banyo yaparken tıraş olmanıza imkan tanır. Oynar başlıkları ile en zor kıvrımlardaki tüyleri bile kolayca alarak etkili tıraş deneyimi yaşatır.

Tıraş Makinesi Setleri

Tıraş Makinesi Temizliği

Tıraş makinelerinin çabuk bozulmasını önlemek ve uzun süre aynı performansı almak için kullanım sonrası temizlemek oldukça önemli. Sakal traş makinesini kullandıktan sonra haznesine dolan kılları temizleme fırçası ile kolayca temizleyebilirsiniz. Suyla temizlemeye uygun olan tıraş makinelerini ise tıraş makinesi temizleme sıvıları gibi hijyen sağlayan ürünlerle temizleyebilirsiniz. Yıkanabilir tıraş makinesinin başlığını, makineden söktükten sonra yıkayabilir, ardından kurutarak muhafaza edebilirsiniz. Böylece tıraş makinenizi hem kıllardan hem de cildinizdeki artıklardan arındırabilirsiniz. Jilet ile tıraş olmak, cildi ıslattığı için nemlendirir ve sağlıklı görünmesini sağlar; fakat kaliteli bir tıraş bıçağı kullanılmazsa, ciltte tahriş olma durumu ortaya çıkabilir. Makine yerine tıraş bıçağı kullanmayı tercih eden kişiler, cildinin tahriş olmasını engellemek için nemlendiricili tıraş köpüğü kullanmaya özen göstermelidir. Ardından tıraş sonrası bakım ürünleri ile cildi nemlendirmek, erkek bakımının tamamlayıcı özelliğidir.

Tıraş Makinesi

için 4,955 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (15)
A+D (171)
(3)
(3)
Acura (6)
Aeg (14)
(1)
(3)
(5)
(2)
Arnica (6)
(2)
Arçelik (6)
Astra (13)
(1)
(1)
Babyliss (21)
Beko (6)
(1)
(3)
(1)
Braun (433)
(1)
Cvs (630)
(1732)
(3)
(2)
Dynamic (10)
(2)
(2)
(4)
(1)
Fakir (38)
Felix (9)
(2)
Free Style (36)
(1)
(1)
Gillette (81)
Goldmaster (55)
(2)
(1)
(3)
(1)
(5)
(3)
(4)
Kamal (8)
King (20)
(2)
(1)
Medisana (6)
Moser (181)
(3)
(2)
Panasonic (83)
Panther (6)
Philips (358)
(3)
(2)
Premier (44)
PRINCO (43)
(5)
Relax (11)
Remington (121)
Rowenta (7)
(1)
(2)
(5)
(1)
(1)
(4)
Sinbo (50)
Starmax (15)
Tarko (10)
Thermolex (15)
Trina (29)
(1)
(1)
(1)
(1)
Wee (7)
Wollex (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şarj Kullanım Süresi

(430)
(346)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(441)
ve üzeri (707)
ve üzeri (773)
ve üzeri (789)
ve üzeri (826)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL