Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kablo Durumu

Başka bir kelime deneyin

Islak Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Süresi

Başka bir kelime deneyin

Şarj Süresi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tıraş Makinesi

için 966 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tıraş Makinesi

Son teknolojinin kişisel bakım ürünleri ile evlerde bakım yapmak çok daha kolay hale gelmektedir. Erkeklerin evde daha kolay tıraş olmasını sağlayan tıraş makinesi ile bakım yapmak her yere taşınıyor. Tıraş makineleri ile çok kısa sürede tıraş olunduğu için son derece pratik ürünlerdir. Sabahları işe giderken kısa sürede aceleyle tıraş olabilirsiniz. Bakım yapmayı minimum sürelere düşürerek vakitten de kazanmanızı sağlar. Hiçbir ekipmana ihtiyaç duyulmaksızın tıraş olma işlevini yerine getirdiği için masrafa da yol açmaz. Tıraş makineleri daha bakımlı ve daha sağlıklı bir görüntü sunduğu için çokça tercih edilmektedir. Tıraş makinesi kullanımı kolay ürünlerden biri olduğu için karmaşık talimatlar ve tasarımlarla sizleri yormaz. Evinizde saniyeler içerisinde tıraşınızı olup daha bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kuaförlerde vakit harcamadan ve masraf yapmadan halledebilirsiniz. Tıraş makineleri ustura gibi aletlerin aksine kesik olma riskini sıfıra indirir. Cilt sağlığı içinde kıl dönmesini riskini minimuma düşürür. Çokça tercih edilen 3 bıçaklı tıraş makinesi ile kolayca tıraşınızı olabilirsiniz. Herhangi bir bilgi gerekmeksizin pratik kullanımı ile cildiniz tertemiz hale gelecek. Pürüzsüz ve temiz bir yüze kavuşmak bu makinelere sizlere çokça yardımcı olacak. Üç bıçaklı tıraş makinesi yapısı ile yüzdeki en zor alanlara dahi girerek tertemiz bir cilt elde etmenizi sağlar. Kolay temizlemesinin yanı sıra yıkanabilir bir ürün olduğu için son derece hijyeniktir. Her seferinde yıkayarak cildinizde tahriş gibi oluşumların yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Bu üç bıçaklı makinelerinin hareketli başlıklı olan çeşitleri de mevcuttur. Bu döner özellikteki üç başlıklı modeller pürüzsüz bir cilt elde etmek için yüzün tüm kıvrımlarını takip eder ve her alanda temizliği sağlar. Erişimi en zor alanlara dahi ulaşan hassas bıçakları ile tıraş olurken cildinizin korunmasını ve çizik gibi olumsuz durumların oluşmasını engeller. Tüm erkek bakım ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yaşamı Kolaylaştıran Tıraş Makineleri

Yaşamı Kolaylaştıran Tıraş Makineleri

Tıraş makineleri sürekli jilet alma derdinden kurtardığı için tasarruf imkânı sağlar. Bir kere aldığınız makine ile yıllarca tıraş olabilirsiniz. Elektrikle şarj edildiği için uzun süreli kullanım imkanı sunar. 3 bıçaklı olanları kaldır kes teknolojisi ile kusursuz bir şekilde tıraş olmanızı sağlar. Yüksek kesim performansı ile bu makineler saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan bakım olanağı sunar. Tıraş makinesi ile sakal kesimi cilt ile uyumlu olan başlıkları sayesinde son derece kolaydır. Hızlıca hazırlanmak ve bu hazırlığı en güzel şekilde yapmak için bu tıraş makineleri size çokça yardımcı olacak. Yüzünüzdeki tüm kıvrımlara girerek ve bu kıvrımlara göre başlığa yön vererek cildinizdeki en ufak kılları dahi temizliyor. Bir yandan yüksek performans bir yandan da kolay kullanımı ile sizlere bakım yaparken yardımcı olacak. Yaşamı kolaylaştıran bu makineler yalnızca sakal değil saç tıraşı da yapabilmektedir. 3 başlıklı tıraş makinesi son teknoloji ile üretilen ve yeni nesil ürünlerdir. Farklı başlıkları ile farklı tarzlarda tıraş olmanıza ve yüzünüzdeki her alanı temizlemenize yardımcı olur. Üç başlıklı modeller içerisinde 3 farklı başlık bulunmaktadır. Bu başlıklar kulak burun başlığı, ana başlık ve folyo başlıktır. Farklı 3 başlık ile saç, sinekkaydı şeklinde, ense tıraşı olabilirsiniz ve bunun yanı sıra kulak ve burundaki tüyleri de alabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüm kılları ve tüyleri bu farklı başlıklar ile temizleyerek çok daha bakımlı görünebilirsiniz. Bu çok amaçlı modeller farklı ekipmanlara gerek kalmadan tek bir tıraş makinesi ile aynı işlevi görmektedir. Tıraş makinesi başlığı kolaylıkla değişebilir. Bu sayede de hızlı bir şekilde tıraşınızı tamamlamanızı ve vakit kaybı olmadan bakımınızı yapmanızı sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayan ve işlevsel olan tıraş makinesi 3 başlı modelleri ile çok pratiktir. Kulak ve burundaki tüyleri etmenizi sağlayan başlığı ile tertemiz bir cilt elde edebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Seti ile Kusursuz Tıraş İmkanı!

Tıraş Makinesi Seti ile Kusursuz Tıraş İmkanı!

Tıraş makineleri setler halinde alındığında tamamıyla kusursuz bir tıraş imkânı sağlayabilirsiniz Tıraş makinesi seti içerisinde günlük tıraş başlığı, saç kesme başlığı, saç tıraş bıçağı, 15 mm, 12 m, 9 mm, 6 mm, 3 mm boyutlarında farklı çeşitlerde saç tarakları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra tıraş makinesi setinde sıfır tıraş bıçağı, detay kesim başlığı, burun ve kulak başlığı, sakal kesme başlığı ve sakal kesme başlığı da vardır. Farklı birçok bıçağı ile kusursuz bir tıraş imkanı sunar. Yalnızca sakal değil saç, kulak ve burun gibi alanlarında temizlenmesini sağlar. Tıraş olurken eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarınızı gidermenize ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Bu tıraş setleri ister yumuşak ister sert kıl köküne sahip olun kullanabilirsiniz çünkü tüm erkeklerin sakal tipine göre çeşitleri bulunmaktadır. Ultra güçlü motor teknolojileri ile en sert kılları dahi temizleyerek tıraşı tamamen halleder. Bıçakları kendi kendini bileyen özellikte olan tıraş makineleri ömürlük aletlerdendir. Sık sık bıçakları yenileniz ve yıllarca performansında azalma olmadan kullanım imkanı sunar. Farklı saç kesme fonksiyonları ile değişik stiller yaratabilir sık sık tarzınızı yenileyebilirsiniz. Simetrik ve düzgün bir tıraş için 3 farklı bıçağı ile sizlere yardımcı oluyor. Kademeli ayarlanabilir tıraş ucu ile ister tamamen sakallarınızı kesin ister inceltin ve hafif görünümlü bir sakal duruşu elde edin. Bu tıraş makinelerinin tüm parçaları kolay çıkarılıp takılabildiği için temizliği ve bakımı da kolaydır. Temizliği yapıldığı takdirde bu makinelerin ömrü çok daha uzun olmaktadır. Tıraş makinesi elektrikli çalışma fonksiyonu ile sık sık pil değişimi ya da enerji tükenişi gibi durumların yaşanmasını önler. Kulak ve burun gibi alanlardaki kıl ve tüylerden da arındırdığı için tıraş makinesi vücut temizliğine de yardımcı olur. Böylelikle hem saç hem sakal hem de vücut temizliği sağlanır. Bir bu görevleri tek bir cihaz olarak Braun tıraş makinesi, sağladığı için son derece işlevsel ürünlerdir.

0 Sakal Tıraş Makineleri İle Ultra Temizlik

0 Sakal Tıraş Makineleri İle Ultra Temizlik

Tıraş makinelerinin farklı versiyonları ile başka amaçlara hizmet eden modelleri bulunmaktadır. Değişik şekillerde tıraş olmaya olanak sağlayan bu aletlerden biri de 0 sakal tıraş makineleridir. 0 sakal tıraş makinesi çift başlıklı tıraş sistemi ile çalışmaktadır. Bu tıraş makineleri çoğunlukla paslanmaz çelikten üretilmektedir. Ense ve favorileri de düzeltebileceğiniz başlığı sayesinde yalnızca sakalları değil saçları da bakımdan geçirebilirsiniz. Komple bakım için sizlere yardımcı olan bu 0 sakal tıraş makineleri sinekkaydı tıraş olmak için oldukça uygundur. Resmi bir kurumda çalışıyor ve düzenli tıraş oluyorsanız bu makine tam size göre. Islak ve kuru kullanıma uygun olan bu tıraş makinelerini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tıraş makinesi ıslak kuru kullanıma uygun olduğu için ister duş alırken ister aceleyle çıkarken kuru bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tıraş makinelerini jel ve sabun gibi cildi yumuşatıcı ürünler ile de çalıştırabilirsiniz. Böylelikle hem cildiniz hem de makineniz korunur. Farklı şekillerde uygulama yapma imkanı sunan bu makineler tıraş olmayı son derece kolay bir iş haline getirmektedir. 0 kesen tıraş makinesi en ufak kılları dahi alarak pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Dipten ve bütüncül bir temizleme sağladığı için cildinizde kılların dalgalı ve dağınık durmasını engeller. Kablolu tıraş makinesi profesyonel kesim imkanı sağlar. Evde dakikalar içerisinde tıraşınızı tamamlayıp hazırlığınızı bitirebilirsiniz. Kablosu uzun olduğu için prize takıldığında sizleri kısıtlamaz ve dilediğiniz alanda tıraş olmanıza yardımcı olur. Kablolu olduğu için direkt elektrik ile çalışır. Kablolu modeller ince kesim ayarları sayesinde tıraşınızın tamamen kusursuz görünmesini sağlar. Erkek bakımı için en önemli adım olan saç sakal tıraşını dakikalar içerisinde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Sayfamızdan Fakir tıraş makinesi ürünlerin de göz atabilirsiniz.

DFarklı Tarzlar Yaratmayı Sağlayan T Bıçaklı Tıraş Makineleri

Farklı Tarzlar Yaratmayı Sağlayan T Bıçaklı Tıraş Makineleri

T bıçaklı tıraş makinesi son teknolojik makinelerden biri olarak profesyonel saç sakal tıraşı yapma imkanı sunar. Bu makineler sakal, ense, faul tıraşı yapma ve çizim makinesi ile saç ve sakallarda farklılık yapmaya yardımcı olur. Sert kılları olan erkeklerin dahi kolaylıkla tıraş olabileceği bıçaklara sahiptir. İster kalın kıl ister ince yapılı kıllara sahip olun bu makineyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Profesyonel saç ve sakal bakımı yapabileceğiniz bu T bıçaklı modeller sayesinde kuaförlerde saatlerce beklemenize gerek kalmayacak. İnce kesim ayarları için üretilen çeşitler en küçük detayları dahi yapmanıza olanak sağlar. Böylelikle saçlarda farklı tarzlar yaratabilir ve çizik gibi sıra dışı görünümlerin oluşmasını sağlayabilirsiniz. 0 yakınlık ayarı ile cildinizdeki tüm kılları temizleyebilirsiniz. Erişilmesi güç ve dar alanlara dahi ulaşarak tek seferde tıraşınızı tamamlayabilirsiniz. Tıraş makinesi temizleme yaparken de kolaylık sağlamaktadır. Makinenin temizlik fırçası yardımıyla saç taraklarının kesme kısımları ve makinenin tüm parçaları rahatlıkla temizlenebilir. Hafif nemli bir bezle dahi silinerek temizlenebilir ve makinenin ömrü uzatılabilir. Tıraş makinenizin ömrünü uzatmak ve performansında düşüklük olmaması için sıkça yağlayabilirsiniz. Pratik kullanımının yanı sıra pratik temizliğiyle de bu makineler yaşamı kolaylaştırmaktadır. Ürün bütün halinde akan musluk altında yıkanabilir. Ergonomik tutuşu ile tıraş olurken yorulmasınız ve bileklerinin ağrımasını önler. Hem pratik kullanımı hem de işlevsel olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Farklı stiller yaratarak tarzınızı tıraşınız ile ortaya koyabilirsiniz.

Şarjlı ve Kablolu Tıraş Makineleri En Uygun Fiyatlarla

Şarjlı ve Kablolu Tıraş Makineleri En Uygun Fiyatlarla

Şarjlı tıraş makinesi uzun saç ve tüyleri kesmeye yardımcı olduğu için zorlu tıraşlara son derece uygundur. Uzattığınız saçlarınız ve sakallarınızı dakikalar içerisinde ister kısaltıp ister tamamen kesebilirsiniz. Döner başlıkları ile tıraşı hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Hassas kesici özelliği ile bu şarjlı tıraş makineleri cildin sağlığını da korur. Yüzünüzde çizgi ve tahriş gibi durumların oluşmasını engelleyerek hijyenik bir şekilde tıraşınızı tamamlayabilirisiniz. Tıraş makinesi şarjlı modeli en ufak alanları dahi tıraş etmenizi sağlayarak kendinizi daha bakımlı ve özgüvenli hissetmenizi sağlayacak. Yüzünüzü çizmeyen bıçağı ile cildinize zarar gelmeden tıraşınızı yapabilir ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Saç, sakal, bıyık ve favorilerinizi düzeltebileceğiniz ucu ile kusursuz bir tıraş şansı sizleri bekliyor. İster kuru ister ıslak bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem tıraş köpüğü ile hem de kuru olarak tercih edebilirsiniz. Tıraş makinesi 3 numara kesme imkanı sunup farklı tarzlarda tıraş yapmaya yarar. Bu makineler ince yüz hatlarına dahi uyum sağladığı için yüzünüzdeki her alanı tertemiz yapar. En kısa kılları dahi alan çeşitleri özellikle boyun ve gıdı gibi zorlu alanlarda dahi tıraş yapmayı kolaylaştırır. Hassas bıyık ve favori şekillendirmesi için uygun olup farklı tarzların yaratılmasını sağlar. Şarjlı tıraş makineleri uzun pil ömrü ile sık sık şarja ihtiyaç duymaz. Şarjı doldurulduğunda uzun saatler boyunca çalışabilirler ve 5 dakikalık bir sürede şarj olduğunda dahi tek seferde tıraş etme imkanı sunar. Maksimum performansı ile her daim süper temizlik yapmanızı sağlayarak tıraşı kolay bitirmenizi sağlar. Tıraş olmayı zorlu bir görev olmaktan çıkarıp kolay bir aktivite haline dönüştürmektedir. Tıraş makinesi önerileri arasında kolay kullanımı ve yüksek performansı ile daima yer almaktadır. Son derece kolaylık sağlayan farklı tıraş makinelerini uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

En başta cildinizin tıraş makinesine alışması için ufak ufak dokunuşlarla başlamanız gerekir. Tahriş olmaması ve çizik gibi durumların oluşmaması için hafif hareketlerle uygulamakta fayda vardır. Sakallarınızı ve saçlarınızı çokça uzatmadan tıraş ederseniz daha kolay bir şekilde tıraş olabilirsiniz. Sakallarınızı çok uzadıysa tamamen kesmene önce kısaltmak doğru bir işlemdir. Sakalınızın dik bir şekilde durması makinenin tüm kılları rahatlıkla yakalamasını ve kesmesini sağlamaktadır. Tıraş yapacağınız alanı öncesinde su ve sabun ile temizleyerek daha güzel bir zemin hazırlayabilirsiniz. Islak kullanım yapacaksanız jel ve köpük gibi ürünlerle cildinizde kaygan ve yumuşak ilerlemesini sağlar. Kuru olarak kullanacaksanız yine öncesinde yıkanmalı ve dairesel hareketlerle uygulanmalı.

Tıraş Makinesi Nasıl Dezenfekte Edilir?

Tıraş makinenizin ömrü için temizliği önemli bir unsurdur. Makinenin içerisinde kıl, tüy, toz ve ölü deriler bulunabilmektedir. Bu yüzden dezenfekte edilerek hijyenik bir kullanım sağlanmalıdır. Makinenizin suya dayanıklılığına bağlı olarak yıkama işlemine dikkat etmelisiniz. Kullanım talimatlarına uyarak temizliğe başlanmalıdır. Su ile temasa uygun bir makine ise çıkardığınız tıraş başlığını musluk altında yıkayabilirsiniz. Yumuşak kıllı bir diş fırçasıyla derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Yıkama işlemi sonrasına başlık ters çevrilerek suyunu boşaltmalısınız. Makinenizin suyla temizlemeye uygun değilse temizleme fırçasını kullanarak içerisini temizleyebilirsiniz. Çok hafif nemli bir bez yardımıyla başlık içlerini ve bıçakları silip dezenfekte edebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Nasıl Çalışır?

Tıraş makineleri çeşitlerine göre farklı çalışma prensiplerinde çalışmaktadır. Şarjlı çeşitleri elektrik yardımıyla şarj edilen cihazın kablo ve pil olmaksızın kullanılmasını sağlar. Bu ürünler çevre dostu olup uzun yıllar kullanılabilmektedir. Kablolu olanlar kablo fişe takılarak çalıştırılmaktadır. Yine gücünü elektrikten alarak çalışan bu çeşitler kablo uzunluğu kadar alan yaratmaktadır. Döner başlıklı model dairesel hareketlerle uygulanarak çalıştırılmalıdır. Bu sayede makineden çok daha fazla verim alınır. Dairesel hareketlerle tıraş makinesini uygulamak kafa boşluğu gibi alanlar da temizliğin yapılmasını sağlar. Tıraş makinenizin çalışma stiline ve özelliklerine göre uygulama yapmanız tıraşı daha basit şekilde yapmanızı kolaylaştırır.

Tıraş Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Tıraş makinelerinin farklı çalışması stilleri olan çeşitleri bulunmaktadır. Şarjlı tıraş makineleri tıpkı akıllı telefonlar gibi şarj edildiğinde çalışmaktadır. Kablolu tıraş makineleri ise direkt prize bağlı olarak çalışmaktadır. Tıraş makineleri farklı başlıklar ve özellikleri ile farklı tıraşlar şekillerini oluşturmaktadır. 0 sakal kesim modeli ile en küçük kılları dahi temizleyebilmektedir. Bunun yanı sıra şarjlı modeller ekstra ürüne ihtiyaç duyulmadan her yerde kullanım imkanı sağlamaktadır. Elektrik olsun olmasın özellikle seyahatlerde kullanılmaktadır. Çeşitler sert kıllar ve ince yapılı kılların kullanımına uygun çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede kişisel bakımı daha kola yapma imkanı doğmaktadır.