Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

N&D
Afp
Jbl
Bba
Ahm
Mio
Ans
Kk
Ss
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kısırlaştırılmış Özel

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Irk Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Evcil Hayvan Ürünleri

için 75,449 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Goody Etli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

  (1,168)
  412,62 TL
  27.51 TL / KG
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Paw Paw Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 KG

  (2,139)
  578,90 TL
  38.59 TL / KG
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Evcil Hayvan Ürünleri

İnsanlar, genel olarak başka bir öteki ile etkileşime girme, o etkileşim sonucunda da bir duygu ve düşünce alışverişinde bulunma gereksinimi ile yüklüdür. Kişiler bu bağlamda başka insanlar ile etkileşime girmekle beraber, etkileşimin karşı öznesi kimi zaman hayvanlar da olabilmektedir. İnsan da biyolojik bağlamda bir hayvan sınıfı içerisinde ele alınabilmek ile birlikte, insan ve diğer hayvanlar arasındaki etkileşim tarihsel süreç boyunca süregelmektedir. Özellikle kent yaşamı ve insanların hayat tarzlarının kentlerde yaşamak neticesinde yeniden şekillenmesi ile; diğer hayvanlarla yürütülen iletişimin şekli de bu bağlamda bir değişime uğramıştır. Tam da bu noktada evcil hayvan ve de bu sınıftaki hayvanlar ile insanların etkileşiminden söz edilebilir. İçerisinde yaşamış olduğumuz çağda, özellikle kentlerde bir evcil hayvan sahiplenmek son derece yaygın bir eğilim olarak nitelenebilmektedir. Sahiplenmiş olan bir evcil hayvan, ilgili kişilerin yaşamlarında da pek çok güzelliğe ve de canlılığa net bir biçimde kapı aralamaktadır. Bu bağlamda ise her geçen gün yeni insanlar, ilk defa bir evcil hayvan sahiplenme süreci içerisine girebilmektedir. İlk defa tecrübe edilecek olan bu süreç ise, kişilere çeşit çeşit yeni ve de nispeten sıra dışı deneyimin anahtarlarını uzatmaktadır. Bu deneyimler, kişilerin yaşamlarında birçok yeniliği doğurmaktadır. Ancak pek tabii bu deneyimlerin olumlu bir düzeyde seyredebilmesi adına, sürece ilişkin birtakım detayların ve de gerekliliklerin defaatle altlarını çizmek; elzem bir ihtiyaç sınıfında ele alınabilir. Bu önemli gerekliliklere ilişkin olarak da; ilkin evcil hayvana gösterilmesi gerekli olan özen meselesi üzerine bir eğilinebilir. Ancak sahiplenilmiş olan evcil hayvana her gün özen gösterilir ise, o canlının ihtiyaçları anbean göz önünde bulundurularak o gereksinimleri yerine getirmek amaç edinilir ise, hayvanın hoş vakit geçirmesi ve kendini rahat hissedebileceği ortam koşulları sağlanabilir ise sahiplenilmiş o canlı ile bütünüyle sahici bir bağ kurulabilmektedir. Bu sahici bağ ise, hem kişinin yaşamında hem de sahiplenilmiş olan evcil hayvanın hayatında olumlu günlerin kapılarını aralamaktadır. Sahici bağın kurulabilmesinin, evcil hayvanın gereksinimlerini gözetmekten geçtiği dile getirilmişti. Bu minvalde ise, evcil hayvan ürünleri ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu bağlamda kendine yer bulan ürünler, en temelde evcil hayvan türündeki canlıların gereksinimlerini karşılayacak düzeyde ortaya konmuş durumdadır. Ancak bu bağlamda karşılanacak ihtiyaçlar, çeşit çeşit araç ve de gereç ile sağlanmaktadır.

Satın Alınan Oyuncaklar ile Evcil Hayvanınızı Mutlu Edin

Satın Alınacak Oyuncaklar ile Evcil Hayvanınızı Mutlu Edin

Evcil hayvanının keyifli zamanlar geçirebilmesine ortam hazırlamak, evcil dostları olan pek çok insanın yegane amaçlarından biri haline gelmektedir. Bu minvalde güdülmüş olan söz konusu amacı sağlamaya yönelik ise; yine çeşit çeşit yöntem ile karşı karşıya gelmek olasıdır. Bu yöntemler arasında ise ilk olarak, hayvanlara hitap eden sınıftaki oyuncaklar defaatle ele alınabilmektedir. Evcil hayvan oyuncakları, aslında son derece büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Doldurulan bu boşluk sayesinde evcil dostlar, çokça keyifli vakitlere sahip olabilmektedir. Tahmin edilebileceği üzere bir evcil hayvan ilk sahiplenildiği dönemlerde bir uyum problemi ortaya çıkabilmektedir. Uyum sorununun yaşanmış olduğu bu zaman zarfında evcil hayvan, içerisine yeni dahil olmuş olduğu ortama kendini ait hissetmeyebilmektedir. Söz konusu canlı, sürekli olarak henüz kendini ait hissedemediği bu ortam içerisinde yer almaktan rahatsızlık duyabilmektedir. Tam da bu noktada, evcil hayvanlara yönelik olarak özel şekilde tasarımı gerçekleştirilmiş olan bu oyuncak modelleri ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu bağlamdaki oyuncaklar, pek çok farklı türdeki evcil hayvanın zevk ve eğilimleri göz önünde tutularak üretilmiştir. Yine üretim sağlanırken göz önünde bulundurulduğu ile karşılaşılan bir başka husus da; ürünlerin her yaştaki evcil hayvana hitap edebilecek minvalde hazırlanmış oluşundan ileri gelmektedir. Yavru evcil hayvanlar da, ya da tam aksine yaş almış evcil hayvanlar da; hali hazırda piyasaya sürülmüş olan bu oyuncak modeli çeşitliliğinden peşinde olduğu arayışa uygun modeli elde edebilmektedir. Ele alınan bağlam çerçevesinde kendine yer bulan oyuncaklar, başka bir perspektif ile de iki boyutta değerlendirme altında tutulabilmektedir. Bu boyut, ilgili oyuncakların nasıl oynanacağı hususundan ileri gelmektedir. Bu minvaldeki birtakım modeller en temelde, evcil hayvanların bireysel olarak oynayacağı durumlar gözetilerek üretilmiştir. Bu sayede evcil hayvan sahiplenmiş olan kişi başka birtakım işler ile uğraşırken dahi, evcil hayvan kendini oyalayacak ve keyifli vakit geçirecek bir meşgaleye erişmiş durumda olacaktır. Bunun tam aksine başka birtakım oyuncak modelleri de tam zıt yönde bir işlev göstermektedir. Konusu açılan tip içerisinde yer alan ürünler ise; daha çok evcil hayvanın bir etkileşime girerek oynayabileceği oyuncaklardır. Bu sayede evcil hayvan sahiplenmiş olan kişi, evcil dostu ile etkileşime girmeyi arzu ettiği vakit bu aletler işlevli bir kaynaştırıcı rolüne soyunabilmektedir. Bu kapsamdaki oyuncakların iş görme biçimi ve de fiziksel formları, bu amaca belirgin bir şekilde hizmet etmeye yetmektedir.

 En Uygun Evcil Hayvan Taşıma Çantaları Üzerine

En Uygun Evcil Hayvan Taşıma Çantaları Üzerine

Evcil Hayvanların gereksinim duymuş olduğu detaylar, elbette ki yalnızca eğlence unsurundan ileri gelmemektedir. Evcil hayvan ile bir yerden başka bir yere gitme hususu da; zaman zaman büyük ölçüde zorlayıcı bir mesele sınıfında ele alınabilmektedir. Tam da bu noktada, evcil hayvan taşıma çantası modelleri ile karşı karşıya gelinebilmektedir. Konusu açılan bu ürünler, evcil hayvan sahiplerinin, evcil dostları ile bir yerden başka bir yere yol alabilmelerine, net bir şekilde bir pratiklik kazandırmaktadır. Bu sayede özellikle tarif edilen koşullar altında şehirler arası bir yolculuk yapmak; çok daha kolay bir hale bürünmektedir. Evcil hayvanlar ile birlikte evcil dostların gereksinim duydukları pek çok araç ve gereç, ya da besinler de bulunmaktadır. Bu besinlerin ya da araç ve gereçlerin pratik bir yolla bir yerden başka bir yere taşınabilmesi hususu da epeyce büyük önem arz eden bir konudur. Evcil hayvan taşıma çantalarının, bu sorunun da önüne geçtiği dile getirilebilir. Bu sayede hem evcil dostlar hem de evcil dostların gereksinimini duymuş olduğu araç ve gereçler; kolaylıkla taşınabiliyor duruma gelmiştir. Ancak bu süreçlerin böylesine sorunsuz bir biçimde yürüyebilmesi adına; mutlak surette göz önünde tutulması gerekli olan belli başlı birtakım hususlar kendilerini belirgin bir biçimde göstermektedir. Bu hususlardan ilki, pek tabii ürünlerin ne denli dayanıklı bir yapıya sahip oluşları ile bağlantılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak evcil hayvan sahiplerinin, bu çantalara dair olarak en çok beklenti duydukları husus, modellerin dayanıklılık kapasitesinden ileri gelmektedir. Bu minvaldeki bir çantanın yüksek düzeyli bir mukavemet kapasitesine sahip olduğu beklenmektedir. Ancak bu şekilde sağlam bir çantaya sahip olunur ise; evcil dostlar ile yapılabilecek sorunsuz ve keyif dolu seyahatlerin de kapıları bütünlüklü bir biçimde aralanmış olur. Çantaların dayanıklılık düzeyinin tespiti için ise gözetilmesi gereken kriter, modellerin yapımında kullanımına başvurulmuş olan ana yapım malzemeleridir. Pek tabii bir evcil hayvan çantası satın alma süreci içerisine girmiş olan kişiler, bu minvalde modellerin ana yapım malzemelerini mutlak surette mercek altına alarak bir yol çizmelidir. Ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin niteliği, aynı zamanda çantaların uzun ömürlü bir kullanım deneyimin e olanak sunacağı anlamına da gelmektedir. Tüm bunlara ek olarak evcil hayvan sahiplerinin, evcil dostları için satın alacakları çantaların biçimselliklerini de gözettikleri rahatlıkla ifade edilebilmektedir. Bu sayede daha estetik biçimsel özelliklere sahip çantalar ile evcil dostlar arasında da hakiki bir bağ da kurulabilmiş olur. Sizler de kedi evleri ve yataklar hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Takip Cihazları ile Evcil Hayvanlarla Güvenle Yaşamak

Takip Cihazları ile Evcil Hayvanlarla Güvenle Yaşamak

Bir evcil hayvan sahiplenmenin kişinin yaşamına pek çok yeniliği de beraberinde getirdiği ifade edilmişti. Pek tabii kişinin yaşamına getirilmiş olan yeniliklerin birçoğu, mutlu edici ve de keyif verici anlar bütününe karşılık gelmektedir. Ancak tüm bu keyifli anlar ile de süreç sınırlı kalmamaktadır. Bunların ardı sıra, evcil hayvan sahiplenmiş olan kişilerin, doğalından yüklenmek ile yükümlü kaldıkları birtakım sorumluluklardan da söz etmek isabetlidir. Evcil hayvan sahiplenmek, yaşama yeni bir yön vermeye denk tutulabilir. Yaşama verilen bu yeni yön doğrultusunda da, kişinin yükümlülükleri bu minvalde şekillenmeye başlamaktadır. Bu bağlamda yüklenilen sorumluluklara bir göz gezdirilebilir. En temelde evcil hayvanın besleneceği saatlere özen gösterilmelidir. Evcil dostlar, belirli bir hayat rutini arayışına girebilir, bu yönde bir eğilim taşıyabilmektedir. Konusu açılan rutin hayat tarzı adına da, beslenme vakitlerinin bir düzene bindirilmesi büyük önem arz etmektedir. Tam da bu noktada, epeyce kaliteli malzemelerin bir araya gelişinden oluşturulmuş olan evcil hayvan yemi ürünleri ile karşı karşıya gelinmektedir. Evcil dostların verilen yemi sevmesi, onların mutlu ve keyifli bir yaşam sürebilmesi adına son derece mühimdir. Bu bağlamda yem tercihi üzerine defaatle eğilinmeli, bu minvalde yapılan tercihin doğru olup olmadığı hususunun takip edilişi de kesinlikle bırakılmamalıdır. Rutin beslenme saatlerinin ardı sıra; iyi şekilde gerçekleştirilmek istenen bir evcil hayvan bakımı pek tabii yalnızca bu detay ile sınırlı kalmamaktadır. Bu detayın yanı sıra bir diğer değinilmesi gerekli husus evcil hayvanların güvenliğinden emin olmaktır. Özellikle evcil dostlar dışarı çıkarıldığı zaman, zaman zaman gözden kaçırılabilmektedir. Bu gözden kaçırma anlarında ise; evcil hayvan takip cihazı ürünleri büyük iş görmektedir. Kişi bu araçlar sayesinde, evcil dostları ile güvenle dışarı çıkabilmekte, onu özgürce bırakıp dolaşabilmesine olanak sağlayabilmektedir. Aynı zamanda bir evcil hayvan sahiplenmiş olan kişi, evcil dostunu evde yalnız bırakıp dışarı çıkmak zorunda kaldığı vakitlerde de; zaman zaman bir telaşa kapılabilmektedir. Bu durum üzerinde de yine ifade edilen araç bir çözüm getirici rol üstlenmektedir.

Temizlik Boyutu ile Evcil Hayvanlarla Yaşamak

Temizlik Boyutu ile Evcil Hayvanla Yaşamak

Evcil hayvanlar ile birlikte yaşamanın getirdiği sorumluluklar sıralanmaya devam edilecek olunur ise, bir sonraki uğrak noktamız meselenin temizlik boyutundan ileri gelmektedir. Bu bağlamda hem evcil dostların, hem de evin kirlenmemesi meselesi; ayrı ayrı perspektiflerden ayrıntılı bir biçimde ele alınabilir. İlk etapta, evcil dostların kişisel temizliklerinden konu açmak yerinde sayılabilir. Evcil dostlar, herkes gibi düzenli olarak temizlenmeye gereksinim duyarlar. Bu temizlik konusunun ana katmanlarından biri de tıraş olma gereksiniminden ileri gelmektedir. Uzayan tüyler ve kıllar, belirli bir noktadan sonra evcil dostlarımıza rahatsızlık verecek düzeylere ulaşabilmektedir. Bu olası rahatsızlık düzeyinin önüne geçmek adına da; rutin bir tıraş edilme sürecinin evcil hayvan sahiplenmiş olan kişi tarafından ayarlanması, son derece büyük önem arz eden bir husus olarak nitelenebilmektedir. Tam da bu noktaya varıldığı vakit, evcil hayvan tıraş makinesi modelleri ile karşı karşıya gelindiğine şahit olunmaktadır. Bu bağlamda piyasaya sürüldüğü gözlenen modeller, donanım bağlamında birbirleri arasında farklılaşabilmektedir. Farklılaşan donanımlar üzerine eğilinecek olunur ise, ana farklılaşmanın aletlerin en uç kısımlarında yer aldığı ifade edilebilir. Evcil dostlara yönelik olarak üretimi sağlanmış tıraş makinelerinin uç kısımları, farklı keskinlik düzeylerinde ortaya konmuştur. Bu bağlamda kişiler, evcil dostlarını ne düzeyde tıraşlamayı yeğledikleri kriterini esas alarak bir makine modeline yönelmelidir. Aynı zamanda donanım bağlamında yol alınmaya devam edilecek olunur ise; başka birtakım modeller de evcil dostlar açısından daha konforlu bir tıraş edilme deneyiminin kapılarını aralamaktadır. Birtakım uçları ile bazı modeller, evcil dostların kıllarına temas ettikleri takdirde canlıya herhangi bir rahatsızlık vermemektedir. Bu durum da, evcil dostların tıraş olmaya gönüllü olabilmelerine yol açmaktadır. Temizlik hususunda bir diğer gözetilen nokta pek tabii evin temizliğidir. Bir evcil dost ile evini paylaşan kişiler, daha sık şekilde evlerini temizlemeye gereksinim duyabilmektedir. Sıklaşan temizlik süreci için ise, kullanıcıların başvurabilecekleri çeşit çeşit araç ve gereç kendine yer bulmaktadır. Bu araç ve gereçlere örnek olarak, evcil hayvan süpürge modellerinden söz edilebilir. Bu süpürge, evcil dostların alanlarını bütünlüklü bir şekilde temizlemeye imkan sağlayarak evlerini dostları ile paylaşan kişilerin işlerini büyük ölçüde kolay bir hale büründürmektedir.

Evcil Hayvan Malzemelerine Erişim Sağlama

Evcil Hayvan Malzemelerine Erişim Sağlama

Sıralanan hususlar, evcil hayvanlara yönelik pek çok malzemenin bulunduğu tezini de adeta kanıtlamaktadır. Bu tezi kanıtlama yolunda ilerlenmeye devam edilecek olunur ise, evcil hayvan koltuk örtüsü modelleri ile karşı karşıya gelinmektedir. Daha önce evcil hayvan sahiplenmiş olan kişiler, deneyimlerine dayanarak bu örtülerin ne denli avantaj sağladığını ifade edebilmektedir. Yine aynı gruptaki kişilerin tecrübeleri doğrultusunda bilebildikleri gibi, sahiplenilmiş bir kedi ya da bir köpek, zaman zaman koltukları ısırabilmektedir. Bu eylemler, evin koltuklarına zarar verebilmektedir. Bunun yanı sıra evcil dostların koltuk üzerine tüylerini dökmesi de, yine koltukların temizlenme sürecini bir nebze daha zorlayıcı ve çetin bir hal büründürebilmektedir. Bu problemlere istinaden de özel olarak üretilmiş koltuk örtüsü modellerinin, nitelikli ve de yerinde bir çözüm getirmiş olduğu rahatlıkla ifade edilebilmektedir. Bu sayede evcil dostlar ile birlikte paylaşılarak kullanılan koltuklar, çok daha hijyenik ve temiz bir biçimde muhafaza edilebilecektir. Evcil hayvan malzemeleri mercek altında tutulmaya devam edilecek olunur ise, bir sonraki uğrak noktamız evcil hayvan yatakları olmaktadır. Bu yatakların tercih edilme süreçleri üzerine dikkatli bir şekilde eğilmek, mutlak surette büyük önem arz etmektedir. Yataklarda gözetilmesi gerekli olan husus, modellerin evcil dostların bedenlerine yapacakları etkiden ileri gelmektedir. Yatak yapılarının konfor düzeyi de göz önünde bulundurularak hareket edilmelidir. Bilindiği üzere eğer ki evcil dostların mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesi arzu ediliyorsa; en temelde onların üzerinde kendilerini rahat hissedecekleri bir yatak edinilmelidir. Bunun yanı sıra yatakların biçimselliği üzerine eğilmek de fayda sağlayıcı olabilir. Yataklar eğer dikkat çekici formlarda, göz alıcı renk ve desenlere sahip ise, evcil dostlar bu ürünler üzerinde daha fazla zaman geçirmeye istekli olabilmektedir. Bu durum da, evcil dostların kendi yataklarını özümseyebilmelerine kapı aralamaktadır. Görüldüğü üzere evcil hayvanlar için ürünler adeta saymakla bitmemektedir. Bu sınıflandırmaya dahil olan ürünlere son kez bir göz gezdirilir ise; evcil hayvan çiti, evcil hayvan kafesi, evcil hayvan çantası ve de evcil hayvan aksesuarları modellerine denk gelinmektedir. Dönem dönem evcil hayvan ürünleri kampanya olanakları ile kullanıcılara sunulabilmektedir. Söz konusu modelleri daha detaylı bir şekilde incelemek adına sayfamıza göz atabilirsiniz. Sizler de göğüs tasması ürün çeşitlerini, ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.