Külçe Altın

Külçe altınlar gram olarak satılan altın çeşitleridir. Gram altın satın almak isterseniz; 1 gram külçe altın, 5 gram külçe altın, 10 gram külçe altın ve 20 gram külçe altın çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hediye olarak ya da yatırım maksatlı kullanılabilir yapıdadırlar. Külçe altınları diğer altınlardan ayıran önemli özellik ise farklı gramlarda hazırlanmış olmalarıdır. Böylece istediğiniz kadar altın satın alabilirsiniz. Külçe altınların gramları değişiklik gösterdiği için sabit bir külçe altın gramı bulunmamaktadır. Dilediğiniz grama sahip olan külçe altınları, dilerseniz hediye maksatlı dilerseniz de yatırım maksatlı olarak satın alabilirsiniz. Külçe altın nereden alınır diye merak ediyorsanız, kategorimizi ziyaret etmenizde yarar olacaktır.

Külçe altın fiyatları her gün değişebilen bir hareketliliğe sahiptir, bu nedenle sabit bir fiyat atanması uygun değildir. Külçe altın çeşitleri, özellikle yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Siz de elinizdeki parayı değerlendirmek ve geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız, hiç vakit kaybeden külçe altın çeşitlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Külçe altın alış fiyatları ve külçe altın satış fiyatları, günlük kura göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle günlük külçe altın fiyatlarını takip etmenizde yarar olacaktır. Külçe altınlar; 1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram ve 100 gram olarak satışa sunulmaktadır. Yatırım veya hediye maksatlı tercih edebileceğiniz külçe altın gramının ne kadar olacağına bütçenize göre karar verebilirsiniz. Oturduğunuz yerden külçe altın satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Külçe altınları yatırım maksatlı satın aldığınızda dilediğiniz zaman bozdurabilme ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilme imkanı bulabilirsiniz. Külçe altın çeşitleri arasında 22 ayar ve 24 ayar seçenekleri yer almaktadır. Altında yer alan ayar durumu, altın alaşımında yer alan altın miktarını tanımlamaktadır. 24 ayar altın, altın miktarının yüksek olduğunu göstermektedir. Kategorimizde yer alan külçe altın fiyatlarını inceleyerek istediğiniz kadar külçe altın/gram altın satın alabilirsiniz. Külçe altınlar sertifikalı şekilde satılmaktadır. Sevdiklerinize hediye olarak külçe altın yerine tam altın, yarım altın ya da çeyrek altın satın almak istiyorsanız, ziynet altın kategorisinde yer alan altın çeşitlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Çeyrek altın fiyatları, diğer altın fiyatlarına göre daha uygun olduğu için en çok tercih edilenler arasındadır.

Külçe Altın

için 638 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Cephaneci (17)
(2)
Felusya (17)
(1)
(1)
İAR (86)
ISGOLD (324)
Nadir (76)
NZP Gold (48)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toplam Gram

(129)
(69)
(61)
(40)
(33)
(33)
(30)
(26)
(22)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

24 Ayar (61)
22 Ayar (9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(237)
ve üzeri (281)
ve üzeri (289)
ve üzeri (291)
ve üzeri (292)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL