Filtreleri Temizle
Ray-Ban

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Web
Ww
Jwl
Mcm
Spy
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cam Tipi

Mat
Başka bir kelime deneyin

Ekartman

Başka bir kelime deneyin

Cam Rengi

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

Başka bir kelime deneyin

Cam Tasarımı

Mat
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Formu

Başka bir kelime deneyin

Sap Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Materyali

Başka bir kelime deneyin

Burun Kemiği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ray_Ban Güneş Gözlüğü

için 3,982 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ray-Ban Güneş Gözlüğü

İlk defa 1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri için bir Aviator modeli tasarlayan marka, geçmişten günümüze ulaşarak tüm trendlere yön veren bir marka haline gelmiştir. Önemli gözlük markaları arasında öncülerden biri olan Ray-Ban, ürettiği güneş gözlükleri ile gözlerinizin sağlığını düşünüyor. Bunun yanı sıra birbirinden farklı sunduğu tasarımlar ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Kült bir güneş gözlüğü markası olan ve sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran RayBan gözlük ürünlerinde, görselliğe ve kaliteye oldukça önem veriyor. Wayfarer ve Aviator gibi gözlük tasarımları yıllar boyu modaya damgasını vurmaya devam ediyor. Her yaştan insanın tarzına uygun olacak şekilde üretilen ve her kitleye hitap eden yapısıyla marka kendini bir adım öne taşıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için geliştirdiği modeller ile kullanıcılarına güneş gözlüğünde yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Sade ve klasik görüntülerden oluşan gözlük modellerinin yanı sıra çeşitli renklerden oluşan çarpıcı modellere de sahiptir. Tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz bu aksesuarlar, koruyucu yapısı ile gözlerinizde UV ışıklarından kaynaklanabilecek problemlerin giderilmesini sağlıyor. Trendlerden ilham aldığı kadar trendlere yön de veren marka, geçmişten geleceğe bir yolu temsil eder. Tarzınıza bu gözlükler sayesinde farklı bir yorum katabilir ve şık görünümünüz ile etkileyici kombinler oluşturabilirsiniz. RayBan gözlük modelleri arasından seçeceğiniz ürün ile istediğiniz şıklığı kolayca yakalayabilirsiniz.

Şık Tasarımlar, Çarpıcı Detaylar: Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Şık Tasarımlar, Çarpıcı Detaylar: Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcı karşısına geçen marka, ürettiği güneş gözlükleri ile 7’den 70’e kadar herkese hitap ediyor. Çocuklar için ve yetişkinler için farklı modeller üreten marka, isteklere ve beklentilere karşılık veriyor. Toplumsal kalıpların dışına çıkıp kendi yolunuzu çizmenizde sizlere destek olan Ray-Ban, cesur tasarımlara sahip bir marka olarak kabul edilebilir. Zamana meydan okuyan gözlük modelleri, stilinizi ve tarzınızı ortaya koymanızda sizlere yardımcı olur. İkonik gözlükler, çarpıcı kombinler ortaya koyabilmenizi sağlar. Ray-Ban güneş gözlüğü, görenlerin bir daha hafızalarından çıkaramayacağı stillerden oluşuyor. Yıllar boyu, tarzını yitirmeden kullanabileceğiniz parçalar, kendi özgü yapısı ile ön plana çıkıyor. Farklı bir duruş sergilemenizi sağlayan gözlükler, her döneme damgasını vurmayı başarıyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, kullandığı çeşitli ve sıradışı malzemeler ile kullanıcılarına hitap eder. İleri teknoloji ile geliştirilmiş olan gözlük camları, gözlerinizin zarar görmesini engelliyor. Herkesin istekleri ve ihtiyaçları gözetilerek üretilen ürünler, günün modasında dikkat çekici bir unsur olarak değerlendirilebilir. Hem şık hem de göz sağlığına hitap eden yapısıyla markanın güneş gözlüğü modelleri ilgi çekmeye devam ediyor. Gözlerinizin UV ışınlarına karşı %100 korunmasını sağlayan bu ürünler, tarzınızı konuştururken göz sağlığınızı da korumanıza yardımcı oluyor. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun olan gözlükler, çeşitli tasarım ve modeller ile kullanıcılarının karşısına geçiyor. Yepyeni bir deneyim yaşatan ürünler, kombinlerinizi daha şık hale getirmekte oldukça etkilidir. Güneş gözlükleri yalnızca yaz aylarında değil kış aylarında da kullanım için idealdir. Gözlerinizi, güneşten kaynaklı olarak oluşabilecek rahatsızlıklara karşı korur. Işınlardan korunmanıza yardımcı olan gözlükler, renkli ve koyu olmak üzere iki farklı camdan oluşuyor. Oluşan ultraviyole ışınlarının etkilerini büyük oranda azaltan güneş gözlükleri, son dönemde gittikçe bir aksesuar olarak popülerleşiyor. Ray ban güneş gözlüğü modelleri, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Stiliniz ve kişiliğiniz ile en çok uyum sağlayacak olan gözlük modelini seçerek sizler de şık kombinler oluşturabilir ve aynı zamanda gözlerinizi oluşabilecek rahatsızlıklara karşı koruyabilirsiniz.

UV Işınlarına Karşı Tam Koruma: Ray-Ban Güneş Gözlüğü

UV Işınlarına Karşı Tam Koruma: Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Özel çerçeve ve camlar ile geliştirilen güneş gözlükleri, kullanıcılarına şık deneyimler yaşatıyor. Göz sağlığınızı korumak amacıyla üretilen camlar arasında koyu veya renkli cam seçenekleri bulunuyor. Gözlerinizi ultraviyole ışıklarının etkisinden koruyan ürünler, sezonun trendlerine uygun olarak geliştiriliyor. Aksesuar olarak kullanabileceğiniz güneş gözlükleri, çeşitli çerçeveler ile renklendirilmiş ve hareketlendirilmiştir. Bunun yanı sıra marka, ürettiği klasik modeller ile her döneme ve her ortama damgasını vurur. Şık ve sade görünümü ile dikkat çeken parçalar, mor ötesi ışıkların gözleriniz üzerinde zararlı etki bırakmasını engelliyor. Ray ban güneş gözlüğü camı, güneşten kaynaklı oluşabilecek göz hastalıklarının ya da alerjik reaksiyonların önüne geçebilmek amacıyla üretilmiştir. Enfeksiyon, göz kaşıntısı ve yanma gibi durumları önlemeye yardımcı oluyor. Ultraviyole yapıdaki ışınlar, güneş gözlüğünüzün camından süzülerek gözleriniz üzerinde zararlı etki oluşturmuyor. İster yazın ister kışın kullanıyor olun, gözleriniz her daim sağlıklı ve güvende kalacaktır. İstediğiniz cam modeli veya çerçeveyle birlikte tarzınızı oluşturabilir ve şık görünümler oluşturabilirsiniz. Optisyenlerin kontrolünden geçerek sizlere ulaşan güneş gözlükleri, gözlerinizin korunmasını sağlamak amacıyla her geçen geliştirilmeye devam ediyor. Göz tabanında meydana gelebilecek göz kalınlaşması veya protein bozulması gibi durumlar güneş gözlüğü kullanımı ile engellenebiliyor. Göz sağlığınız için oldukça önemli olan güneş gözlükleri, mor ötesi ışınların camlar üzerinden süzülmesini sağlayarak gözünüze ulaşmasını engelliyor. Böylece meydana gelebilecek katarakt ve benzeri göz rahatsızlıklarının kolay bir şekilde önüne geçebilirsiniz. Güneş gözlükleri, ışınların gözlerinizle temas etmesini engeller. Özel filtreler ile desteklenen gözlükler, düzgün bir görüş açısı sunar. Cam üzerinde parlama ve yansıma gibi problemler yaşamak zorunda kalmadan gözlüğünüz ile temiz bir perspektife sahip olabilirsiniz. Ray Ban polarize güneş gözlüğü, ışığın kırılarak gözünüze ulaşmasını sağlar. Böylece görüşünüzde yaşayabileceğiniz tüm engeller ve problemler ortadan kalkmış olur. Göz sağlığınızı korumak için kullanabileceğiniz güneş gözlükleri, şık tasarımları ile bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Böylece hem sağlık açısından hem de şıklık açısından bir güneş gözlüğünden beklediğiniz her şeyi sizlere sunar.

Geniş Model Seçeneklerine Sahip Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Geniş Model Seçeneklerine Sahip Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Modaya yön vermeyi başaran markalardan biri olan Ray Ban, birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Marka, hem kadınlara hem de erkeklere hitap edecek kült model tasarımlarında bulunmanın yanı sıra çeşitli sıradışı modelleri de sunarak farklı tarzlar oluşturabilmenize katkı sağlıyor. Üstün kalite malzemelerden üretilen gözlükler, kullanıcılarına trend bir görünüm kazanma şansını sunuyor. Hem dinamik hem de modern olan çerçeveler, aradığınız stili kolayca oluşturabilmenizi sağlar. İster klasik ve sade olan kült çerçeve seçimlerinde bulunun, ister alışılmışın dışında bir görünüm oluşturan renkli çerçeveleri tercih ediyor olun, her halükarda tarzınız bir adım öne taşınıyor. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan marka, tasarladığı güneş gözlüğü modelleri ile kullanıcılarının favori markası haline geliyor. Geniş bir model çeşitliliğine sahip olan markanın ürünleri arasından sizlere en uygun olan modeli kolayca seçebilirsiniz. Ray Ban güneş gözlüğü erkek için tasarlanmış olan stiller ile modaya damga vurmaya devam ediyor. Pilot çerçeveye benzer gözlükler, kare çerçeve stiline sahip çerçeveler, yuvarlaklar ve dikdörtgenler… Birbirinden farklı çerçeve modelleri arasından yüz yapınıza ve tarzınıza en çok uyum sağlayan çerçeveyi kolayca seçebilirsiniz. Yüz şeklinize uygun olarak çerçevenizin kesimini belirleyebilirsiniz. Her gözlük çerçevesi, her yüz modeli ile tam olarak uyum sağlayamayabilir. Bu yüzden, yüz tipinize uygun olan güneş gözlüğü çerçevesini seçtiğinizden emin olmanız tavsiye edilir. Çerçeve kesimine karar verdikten sonra, bu aksesuarınızın çerçeve ve cam rengini belirleyebilirsiniz. İsterseniz polarize isterseniz organik cam tercihlerinde bulunarak göz sağlığınıza en çok uyum sağlayan cam yapısının seçimini yapabilirsiniz. Cam yapısı kategorisinde polarize, degrade ve klasik gibi seçenekler bulunuyor. Buna ek olarak aynalı camlardan faydalanarak dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Rayban bayan gözlükleri, oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. İstediğiniz gibi çerçevenizi, camınızı ve renkleri tercih edebilirsiniz. Stilinizi bir adım ileri taşıyacak olan gözlük modelleri, dikkat çekici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Alternatifler arasından, sizi tarzınıza ve göz yapınıza en çok uyum sağlayacak olan gözlüğü kolayca bulabilirsiniz.

Etkileyici Çerçeve Tasarımı ile Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Etkileyici Çerçeve Tasarımı ile Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Göz sağlığınızı korumak için ideal olan güneş gözlükleri, güneşten kaynaklanabilecek problemlerin önüne geçmek için geliştirilmiştir. Çeşitli cam teknolojileri sayesinde, mor ötesi ve ultraviyole ışınlarına karşı göz yapısını korur ve göz hastalıklarının oluşumunu engeller. İşlevsel özelliği bulunan bu ürünler, tüm bunların yanı sıra şık ve zarif görünümler sunuyor. Yaz veya kış olması fark etmeksizin gözlüklerinizi bütün kombinlerinizle kullanabilirsiniz. İster klasik güneş gözlüklerini tercih edebilir veya renkli çerçeveler ile stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Geniş model skalası içinden sizlere en çok hitap eden modeli kolayca seçebilirsiniz. Sportif kesimlerden oluşan gözlüklerin yanı sıra daha zarif tasarımlara sahip gözlük çeşitleri de ürün kategorisi içerisinde yer alıyor. Her sezon yeni modellerle marka, kullanıcılarının karşısına geçiyor. Çeşitli çerçeveler, kıyafetleriniz ile uyum sağlayarak kombinlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor. İstediğiniz renkte ve kesimde seçeceğiniz güneş gözlüğü ile aradığınız şıklığı kolayca yakalayabilirsiniz. Rayban gözlük fiyatları, ürünün cam yapısına ve çerçevesine bağlı olarak değişim gösteriyor. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz gözlükler, uzun yıllar boyu kullanım için oldukça idealdir. Kaliteli çerçeve malzemelerine sahip olan ürünler, uzun vadeli olarak kullanılabilir. Her kıyafetiniz ve her kombininiz ile uyumlu olarak kullanabileceğiniz parçalar, stilinizi sokağa yansıtmanıza yardımcı oluyor. İster tatillerinizde, ister günlük hayatınızda gözlüğünüzü kullanarak oluşabilecek göz problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Siyahtan kırmızı, yeşilden sarıya kadar pek çok çerçeve rengi kullanıcılarının karşısına geçiyor. Her sezon, yeni gözlük çerçeveleri ve cam teknolojileri kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Kişisel bir aksesuar olarak kullanılan bu ürünler, şık tasarımları ile ön plana çıkar. Büyük oranda güneşten koruma sağlayan gözlükler, enerji spektrumunda mor ötesi olarak adlandırılan ışınlarını engelliyor. Gözlerin uzun süreli olarak ultraviyole ışıkları ile temas halinde bulunması durumunda, gözlerde hasar meydana gelebilir ve insan sağlığı için zarar oluşturabilir. Güneş gözlüklerinizi kullanarak üstün koruma oluşturabilir ve göz rahatsızlıklarınızın önüne geçebilirsiniz. Yalnızca yetişkinlere özel değil marka çocuklar için de gözlük modelleri geliştiriyor. Rayban çocuk güneş gözlükleri, eğlenceli tasarımları ve gelişmiş cam seçenekleri ile çocukların renkli dünyasına hitap ediyor.

Yüz Yapısına Uygun Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Yüz Yapısına Uygun Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Özellikle yaz aylarında çok fazla tercih edilen aksesuarlardan biri olan güneş gözlükleri, hem kadınların hem de erkeklerin tüm kombinlerine uyum sağlayacak çerçeve ve cam yapısından oluşuyor. Kıyafetlerinizin tamamlayıcı parçası olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, çeşitli renkleri ve modelleri ile kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Estetik çizgilere sahip güneş gözlüğü modelleri, sıradışı tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Çeşitli koleksiyonlara özel olarak geliştirilen tasarımlar arasından yüz yapınıza en çok uyum sağlayan modeli seçerek güneş gözlüğünüzü her ortamda kullanabilirsiniz. Göz sağlığınız ile uyumlu olan ürünler, şıklığınızı yansıtır ve trend görünümü ile gözleri üzerinize çekmenize yardımcı olur. Ray Ban Wayfarer, sahip olduğu klasik çizgi ile kullanıcılarından tam not alıyor. Uzun yıllar modası geçmeden kullanabileceğiniz kült bir model olan bu güneş gözlükleri tasarımları ile etkileyicilik yaratıyor. İster siyah renk çerçeve alarak her kıyafetiniz ile kombinler oluşturun, ister leopar deseni ile yüzünüze renk katın. Marka, her gözlük modeli ile şık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Çeşitli renk seçenekleri arasından ten renginize ve ilginize uygun olanı kolayca tercih edebilirsiniz. Kendinizi daha stil ve şık hissetmenizi sağlayacak güneş gözlükleri, her sezona damga vuran modeller ile karşınıza çıkıyor. İster klasik ister sıradışı modeller kullanın, her daim zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kadınlara ve erkeklere özel modellerin yanı sıra unisex güneş gözlüğü seçenekleri de marka tarafından üretiliyor. Böylece partneriniz ile gözlüklerinizi değişimli olarak kullanabilirsiniz. Çocuklara uygun seçenekler ile karşınıza geçen marka, çocuk yüz ve göz yapısına uygun olarak geliştirilmektedir. Rayban unisex güneş gözlüğü ve çocuk gözlüğü modelleri, kullanıcılarından tam not alıyor. İstediğiniz kriterlere uygun olan parçayı seçerek şıklığı yakalayabilirsiniz. Gözlükler, fiyatları ve modelleri ile kullanıcılarını etkiliyor. Farklı cam tipleri, çerçeve tipleri, cam ve çerçeve renklerinden oluşan ürünler, bir gözlükten beklediğinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Çeşitli Cam Renklerine Sahip Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Çeşitli Cam Renklerine Sahip Ray-Ban Güneş Gözlüğü

Birbirinden farklı model ve tasarımlara sahip olan güneş gözlüklerinde cam rengi büyük bir önem taşıyor. Farklı cam renkleri, çeşitli alanlarda kullanılmak amacıyla geliştirilmiştir. Kahverengiden griye, siyahtan yeşile kadar pek çok renk seçeneği karşınıza çıkıyor. Bu camlar nötr özellik gösterir ve her biri göz üzerinde farklı etki yaratır. Göz yorgunluğunuzu azaltabilecek özelliğe sahip olan güneş gözlükleri, yansıma ve parlamaları engelliyor. Düşük ışık şartlarında bile koruma sağlayan ürünler, sizlere derinlik algısı yaratıyor. Kış sporları yaparken veya yazın tatildeyken gözlüklerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Kırmızı ve pembe alt tona sahip olan güneş gözlükleri, daha parlak bir görüş açısını sizlere sunuyor. Kontrastı yüksek olan camlar, objelerin daha net görünmesini sağlayan bir teknoloji ile geliştiriliyor. Rayban Clubmaster, markanın ürettiği bir başka koleksiyon olarak kullanıcılarının karşısına geçiyor. Göz sağlığı düşünülerek geliştirilmiş olan camların yanı sıra çerçeveler de dikkat çekici özelliğe sahiptir. Açık doğa sporlarıyla ilgileniyorsanız polarize güneş gözlükleri tercih edebilirsiniz. Gelişmiş bir görüş açısını sizlerle buluşturan camlarda degrade modeller de bulunuyor. Koyu renkten başlayarak aşağı doğru rengi açılan bu camlar, sizlere çarpıcı ve havalı bir görünüm kazandırıyor. Günlük hayatta ve tüm kıyafetlerinizle uyum sağlayan aksesuarlar, birbirinden şık yapısı ile karşınıza geçiyor. Kullanıcı beklentileri gözetilerek üretilmiş olan markanın ürünleri, ikonik tasarımlar ve uyumlu camlardan oluşuyor. İsterseniz desenli, isterseniz klasik veya metalik detaylı çerçeveler, stiliniz üzerinde yeni bir dokunuş oluşturuyor. Zamansız olan bu parçalar, tarzınıza ve ihtiyacınıza yanıt veriyor. Modern gözlük çerçevelerinin yanı sıra nostaljik bir görünüm kazandırabilecek olan ürün seçenekleri de kategori içerisinde bulunuyor. Çift köprülü yapısı ile sizleri geçmişe götürecek olan modeller, sportif imajınızı hareketlendiriyor. Ray Ban güneş gözlüğü fiyatları, modelleri ve cam yapısı ile çeşitlilik gösteriyor. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun bırakan ürünler, dayanıklılığı ile yıllar boyu sizinle birlikte kalıyor. Tarzınıza, kişiliğinize ve yüz yapınıza uygun olarak seçeceğiniz çerçeve ve cam modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve sizinle en uyumlu olan Ray Ban gözlüğü tek tıkla satın alabilirsiniz.