Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beyaz Eşya

için 165,097 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beyaz Eşya

Gelişen teknolojiden nasibini alan ve günlük işlerin yapılmasına kolaylık kazandıran birçok elektronik ev eşyası bulunuyor. Teknolojinin yarar sağlayan etkileri yoğun olarak evlerdeki aletlerde hissediliyor. Zamandan ve enerjiden tasarruf ettirmeleri ile her bir ürün alanında öncü niteliği taşıyor. Gıdaların uzun süre muhafaza edilebilmesi için buzdolabı, kirlenen çamaşırları kolayca temizlemek için çamaşır makinesi , el değmeden kirli bulaşıkların yıkanması için bulaşık makinesi ve bu gibi çeşitli ev aleti beyaz eşya ürünleri arasında yerlerini alıyorlar. Gün içerisinde oldukça vakit alan işleri kısa sürede, pratik bir şekilde halledebilme olanağı sunan bu ürünler beyaz eşya seti şeklinde de tercih edilerek, tüm eksikler tamamlanabiliyor. Bu sayede farklı işlevlerdeki ürün çeşitliliğine aynı anda sahip olmak mümkün olmuş oluyor. Her marka, kendi çatısı altın ürettiği beyaz eşyalarını farklı donanımlara sahip olacak ve birbirlerine uyum sağlayacak şekilde üretiyorlar. Bu cihazların içerikleri ve üretimlerinde kullanılan malzemeleri, motorları birbirlerine benzer yapıda oluyorlar. Aynı zaman dış görünüş olarak da seri içerisindeki her bir parça birbirine benzer nitelikler taşıyorlar. Buna istinaden piyasada tamamen siyah ya da tamamen beyaz renklerden oluşan bir beyaz eşya seti ile karşılaşmak son derece olası bir durum oluyor. Böylelikle farklı zamanlarda, ayrı ayrı, farklı markalardan satın alınan ve uyumsuz olan beyaz eşyalardansa, özel olarak bir araya getiren modelleri tercih etmek daha etkileyici bir görüntünün yaşam alanına hakim olmasını sağlıyor. Yeni bir eve taşınmayı düşünen üniversitelilerden ilk evlerine çıkacak evli çiftler, bu beyaz eşyalar ile evlerini diziyorlar. Günümüzde lüksten çok gereksinim haline gelen ürünler, farklı markaların çatısı altında beyaz eşya çeyiz paketi adı altında da uyumlu parçaları bir araya getirerek satışa çıkıyor. Bütçeye göre farklılık gösteren bu ürünler, öğrenciler ve yeni bir eve taşınanlar için uygun fiyatlandırmalarla ile sunuluyorlar. Böylece herkes kendi bütçesine uygun ürünleri satın alarak evlerdeki ihtiyaç eksikliğini gidermiş oluyor. Aynı zamanda fiziksel olarak da uyumlu olan parçalarla yaşam alanlarında dekoratif bir etki yaratmak da mümkün oluyor. Bu sayede evlerin mevcut renklerine ve kişiler zevklere göre parçalar tercih edilerek, stil anlayışından ödün verilmemiş oluyor. Bununla birlikte genellikle ikinci el eşya almak zorunda kalan öğrenciler için de özel paket içerikleri bulunuyor.

Her Bütçeye Uygun Beyaz Eşya Seçeneklerini Keşfedin

Her Bütçeye Uygun Beyaz Eşya Seçeneklerini Keşfedin

Öğrencilik hayatında ev değiştirme durumu normale oranla daha sık rastlandığı için, temel olarak beyaz eşya ihtiyacı da yoğun oluyor. Uzun süre boyunca kullanılabilecek yeni, şık, kullanışlı ve sıfır ev eşyalarına sahip olmak günümüzde kolay oluyor. Öğrencilere özel olarak hazırlanan beyaz eşya setleri sayesinde ikinci el eşya almaya gerek duyulmuyor. 3’lü beyaz eşya çeyiz setlerinin bazılarında daha fazla ürün olan seçenekler bulunuyor. Evin temel başları olarak nitelendirilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bu üçlü setler içerisinde yerlerini alıyorlar. Setlerde, istenen ürün başka bir model ile değiştirilebildiği gibi tamamen ihtiyaçlara yönelik seçimler de yapılabiliyor. Dolayısıyla fırın ve ocak gibi beyaz eşya çeşitleri de bu şekilde tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Yeni bir eve taşınırken gereksinim duyulan bu eşyaları ayrı ayrı almak hem yorucu hem de maliyetli olabiliyor. Bu sebeple tüm ürünlerin bulunduğu setlerden yana tercih yapmak daha kolaylaştırıcı, ekonomik ve hızlı çözümler üretmenize yardımcı oluyor. Kullanımlarıyla zamandan da tasarruf edilmesini sağlayan buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, fırın, ocak, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar, sayılabilecek belirli ürünler oluyor. Su sebilleri ve kurutma makinesi modelleri de bu çeşitlilik içerisinde yer alıyor. Beyaz eşyalar kendi içlerinde de farklı modellere ayrılıyor. Buzdolabı modelleri sayesinde evlerdeki yiyeceklerin tümü, uzun süre bozulmadan muhafaza edilebiliyor ve tazeliklerini koruyorlar. Böylece yiyecekleri son kullanma tarihleri kapsamı içerisinde, istenen zamanda tüketme şansı elde ediliyor. Buzdolaplarının çoğunlukla soğutucu ve derin dondurucu bölmeleri bulunuyor. Bu şekilde kısa sürede tüketilmesi düşünülen sebzeler veya meyveler, soğutucu bölümünde saklanabiliyor. Diğer yiyecek türleri de haftalarca, aylarca tazeliğini koruyacak şekilde buzluklarda muhafaza edilebiliyor. Aynı şekilde uzun süre saklamak istenen gıdalara dolaplarda fazladan yer açmak yerine ayrıca bir derin dondurucu almak daha iyi bir alternatif olabiliyor. Bu sayede hem kış hem de yaz aylarında istenen gıdalar saklanarak, her mevsim her türlü yiyeceği doğal lezzetiyle tüketmek mümkün oluyor. Mevsiminde alınan yiyecekler, derin dondurucularda yerlerini alarak, her zaman gönül rahatlığıyla tüketilebiliyor. Beyaz eşya yorum bölümünde derin donduruculara ait olan özellikler, yiyeceklerin kolay bir şekilde stoklanmasına yönelik dikkatleri çekiyor. Bu sayede son dönemlerde birçok evde yerini alan ürünler, beklentileri tam anlamıyla karşılıyorlar.

Hayatı Büyük Oranda Kolaylaştıran Beyaz Eşya Modelleri

Hayatı Büyük Oranda Kolaylaştıran Beyaz Eşya Modelleri

Evlerde mutlaka bulunması gereken bir diğer beyaz eşya modeli de çamaşır makinesi oluyor. Kendi içlerinde de farklı modelleri bulunan makinelerin arasında öne çıkan, kurutmalı çamaşır makineleri oluyor. Hem kurutma hem de çamaşır makinesini ayrı olarak satın almak yerine her iki özelliğin bulunduğu bir modelden yana tercihte bulunmak daha iyi bir hamle oluyor. Bu sayede tek makine içerisinde iki özellik ile hem alandan hem de zamandan tasarruf sağlanmış oluyor. Elde çamaşır yıkama dönemi geride kalmışken ve günümüzde her evin temel ihtiyacı içerisinde bulunan teknolojik özelliklerle donanmış bir çamaşır makinesine hem ihtiyacınıza hem de zevkinize göre yer açabiliyorsunuz. Ürünün sahip olduğu özellik tamamen kullanıcılara kalmış bir durum oluyor. Beyaz eşyaların her modeli günlük hayatta kolaylaştırıcı etkisi olması amacıyla üretiliyor. Teknolojinin yenilikçi noktaları eşliğinde üretilen bu ürünler, günümüzde ihtiyaç duyulan ve beklenilen performansın çok üzerinde bir çalışma gerçekleştiriyorlar. Dolayısıyla günlük işlerde kullanıcılar ekstra bir efor sarf etmiyorlar. Aynı zamanda, tek bir özellik yerine birden fazla özellikle daha işlevsel bir form kazanmış ürünler de skalada yer alıyor. Beyaz eşya tavsiye listelerinde ise ağırlıklı olarak çok işlevli, donanım açısından güçlü ürünler bulunuyor. Birçok kullanıcı da çeyiz setlerindeki parçalara bu ürünleri eklemeden geçmiyorlar. Birden fazla fonksiyonu bir arada bulunduran fırınlar, bu setlerde yer alabilecek ürünlerin başında geliyor. Bu ürünler hem mikrodalga özelliklerine sahip oldukları gibi, buz çözme özellikleri sayesinde de pratik bir şekilde yemek hazırlamaya olanak tanıyor. Tek bir makine içerisinde yapılacak işlemler ile pratiklik kazanarak, çözüm üretmek oldukça kolaylaşıyor. Set üstü ocak ve bir fırını ayrı ayrı satın almak yerine ocaklı bir fırın modelinden yana tercihte bulunmak çok daha avantajlı bir seçenek oluyor. Yoğurt yapma, ekmek ve börek yapma gibi spesifik özelliklere sahip olan özel donanımlara sahip fırınlar da tercih listelerinde önceliğe sahip ürünler arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu fırınlar sayesinde lezzetli, yumuşak ve çıtır hamur işleri hazırlamak son derece kolay oluyor. Bunun yanı sıra iki kapağı bulunun fırın modelleri, aynı anda birden fazla göze sahip oluyor. Bu şekilde yiyeceklerin kokuları ve tatları birbirine karışmadan, aynı anda birden fazla yemek pişirme olanağı elde ediliyor. Tüm bu seçeneklerden yola çıkarak değerlendirilecek olursa beyaz eşya seti fiyatları son derece avantajlı ve uygun aralıklarda kullanıcı karşısına çıkıyor.

Ev İşlerinizdeki Yükünüzü Azaltan Beyaz Eşya Modelleri

Ev İşlerinizdeki Yükünüzü Azaltan Beyaz Eşya Modelleri

Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde internet, beyaz eşyaların dikkat çeken özellikleri haline geliyor. Akıllı beyaz eşya modelleri arasında bulunun bu parçalar Wi-Fi bağlantısı gerçekleştirebilmeleri sayesinde kullanıcılar nerede olurlarsa olsun, telefondan cihazı kontrol edebilme fırsatı yakalamış oluyorlar. Böylece evde bulunulmadığı zamanlarda dahi istendiği zaman telefondan beyaz eşyaları açma ve kapama gibi işlemlerde bulunulabiliyor. Aynı zamanda beyaz eşyaların ankastre olarak seçilmesi de evlerde birçok anlamda daha kolaylaştırıcı bir etkinin hakim olmasını sağlıyor. Özellikle ocak ve fırınlar, ankastre olarak tercih edildiği zaman hem alandan tasarruf sağlanmış oluyor hem de mutfak, tezgah ve dolap ile uyumlu bir parça olarak yerini almış oluyor. Diğer bir ürün ise su sebilleri oluyor. Su sebilleri, beyaz eşya ürünleri arasında yer alıyor. Evlerde damacana su kullanılıyorsa hem estetik görüntü açısından hem de damacanaları koyacak yer sıkıntısı yaşanıyorsa, su sebilleri son derece kurtarıcı bir ürün oluyor. İsteğe göre anlık olarak sıcak ve soğuk su erişimi de sağlanmış oluyor. Yaz günlerinde dolaba su depolamak yerine, buzdolaplarını da şişeyle doldurmak yerine su sebili ile anlık olarak soğuk suya ulaşılabiliyor. Aynı zamanda görüntülerinin şık olmasıyla evlerde sevilerek kullanılan parçalardan biri oluyorlar. Sık bir şekilde gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte hayata dahil olan beyaz eşyalar, farklı amaçlar doğrultusunda kullanılıyorlar. Yaşam alanlarında rolleri baskın olan bu eşyalar, konforlu bir şekilde yaşamak için çeşitli olanaklar sunuyorlar. Günlük işlerde oldukça rahat ve kolay hamleler ile kısa sürede işi bitirmek bu ürünlerle mümkün oluyor. Konfor sunmasıyla birlikte zamanda da tasarruf sağlanmasına yardımcı olan beyaz eşya ürünleri farklı teknolojilere sahip olmaları ile her şeyin hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlıyorlar. Farklı boyutlara ve fonksiyonlara sahip olan bu ürünler, farklı mekanlarda kullanılma kolaylıklarıyla da biliniyorlar. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılması ile öne çıkan, tasarım ve renk olarak da farklı alternatifler sunan beyaz eşyalar, her kullanıcıya hitap eden programlanabilen özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Oldukça verim sağlayan yapıları ile her evde kendilerine yer açan, klasikleşmiş beyaz eşyalar içerisinde son derece elzem parçalar yer alıyor. Bu parçalar tek halde satın alınabildiği gibi set halinde de satın alınabiliyor. Beyaz eşya 5’li set çeşitleri de bu anlamda ihtiyaçları karşılayacak ürünleri barındırarak, bütçeye uygun şekilde kullanıcı beğenisine sunuyorlar.

Beyaz Eşya Modellerine Evinizde Yer Açarak Konfora Ulaşın

Beyaz Eşya Modellerine Evinizde Yer Açarak Konfora Ulaşın

Günümüzde artış gösteren beyaz eşya teknolojisi sayesinde özelliklerinde sık değişim görülen ve bu şekilde zengin içeriklere sahip olan beyaz eşyalar, üst düzey performansları ile kullanıcıların dikkatlerini topluyorlar. Mutfak, oturma odası ya da salon gibi alanlarda kullanılabilecek beyaz eşya seçenekleri, yaşam alanlarının tamamında konforu öncelik yaparak, tercih edilirliklerini artırıyorlar. Ağırlıklı olarak mutfaklarda yer edinen beyaz eşyalar, kendi içlerinde ev temizliğine ya da iklimlendirme gibi kullanımlar için uygun olan seçenekler de bulunduruyorlar. Ortak yaşam alanlarında kullanılan televizyon modellerinden, mutfaklardaki buzdolabı modellerine kadar tüm elektronik eşyalar, konfor hissiyatını artırarak evlerdeki zamanın daha verimli geçmesini sağlıyorlar. Gıdaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan buzdolaplarından, evlerin tamamını kusursuz temizleme özelliğine elektrikli süpürgelere ve eşyaları temizlemede başarılı olan çamaşır makinelere kadar pek çok parça, beyaz eşya alanında sunuluyorlar. Büyük, orta ve küçük boy olmaları fark etmeden, işlevsellikleri ile kendilerine hayran bırakan ürünler, sistem olarak da zaman içerisinde, istenen programa ayarlanarak çalışmaya bırakılabiliyorlar. Bu şekilde kullanıcı memnuniyetini sağlayan teknolojinin son ürünleri, modern tasarımları ve yapıları ile yüksek performansta, sessiz bir şekilde çalışıyorlar. Evlerde, farklı noktalara yerleştirilen ve sabit şekilde kullanılan buzdolapları, televizyonlar, bulaşık makinesi ve klima gibi parçalar artık her evde bulunan temel ürünler arasında yer alıyorlar. Mobil olarak yönlendirilebilen ve uç köşelere kadar ulaşan süpürgeler, hava temizleyiciler ve nemlendiriciler de farklı amaçlarla kullanılan, ihtiyaç dahiline giren ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Tek parça halinde satın alınabilen ürünler, beyaz eşya takımı olarak da temin edilebiliyorlar. Bu şekilde daha avantajlı bir şekilde evlerde bu ürünlere yer açılabiliyor. Fırın ve ocaklar, genelde ikili set halinde, içerisinde davlumbazla üçlü set halinde satışa çıkıyor. Daha lezzetli ve eksiksiz sofralar hazırlamak için mutfaklardaki bu yardımcı ürünler, farklı pişirme yöntemleri ile özel tariflerin altına imzalarını atıyorlar. Ankastre setler için yer alan fırın ve ocaklar istenen, ayarlanan sıcaklıkla pişirme işlemi yaparken, davlumbazlar da kötü bir koku oluşumuna izin vermeden havayı filtreliyor. Çoğu mutfakta şık bir görünüme sahip olan ankastreler, mutfakta sık vakit geçiren ve bu alanda çalışmayı, bir şeyler üretmeyi seven kullanıcıları direkt olarak kendilerine çekiyorlar.

Dayanıklılıkları ile Evlerde Uzun Süre Yer Edinen Beyaz Eşya Modelleri

Dayanıklılıkları ile Evlerde Uzun Süre Yer Edinen Beyaz Eşya Modelleri

Yiyecekleri uzun süre taze bir şekilde depolama fırsatı sunan çok raflı buzdolapları başta olmak üzere, çeşitli yıkama programı bulunan çamaşır makineleri, hijyenik ve kolay yemek yapabilmeyi sağlayan ankastrelere kadar birçok beyaz eşya evlerdeki yerlerini alıyorlar. Hem su tüketiminden hem de zamandan tasarruf sağlayan bulaşık makineleri de beyaz eşya önerileri arasında sıkça yerini alan parçalardan biri oluyor. Tekli veya set halinde satışa sunulan ürünler, farklı özellikleri, kapasite seçenekleri, enerji tüketimleri ve tasarımlarına göre birbirlerinden ayrılıyorlar. Dijital kontrol paneli bulunan, No Frost özellikli, A+++ enerji sınıfında yer alan inox renk buzdolapları, iç hacimleri ve kapasiteleri ile kullanıcılara geniş gıda muhafaza etme alanı sunuyorlar. Son tüketim zamanı gelene kadar bozulmadan ürünleri saklayan ürünler, evlerdeki en temel ihtiyacı rahatlıkla karşılıyorlar. Bunun yanı sıra A+, A++ ve A+++ gibi farklı enerji sınıfına ve enerji tüketimine sahip bulaşık makineleri, farklı yıkama programı sayılarıyla ve performanslarıyla beyaz eşyalar arasında bulunuyorlar. 8 programlı yıkama özelliğine sahip A++ enerji tüketimi gerçekleştiren, dijital ekranlı, paslanmaz çelik gövde ve Inox tasarımdaki metalik renge sahip bulaşık makineleri, su tüketimini minimum seviyede tutarak son derece hijyenik bir yıkama gerçekleştiriyorlar. Beyaz eşya alanlar genelde set, paket olarak satılan ürünlere yöneliyorlar. Hem tüm eksikleri tamamlayan hem de bütçeye uygun seçenekleri ile avantajlı olan bu ürünler, tasarım ve renk seçeneği olarak da kullanıcıları memnun ediyorlar. Siyah renkli tasarımlarıyla çoğu kullanıcının dikkatini çeken davlumbaz, ocak ve fırın setleri, doğalgaz ve LPG kullanım seçenekleri ile her eve uygun olma özelliği taşıyorlar. Fonksiyonel, çift cam kapaklı, geniş iç hacmi bulunan ve iç aydınlatması olan fırınlar da farklı renk seçenekleriyle tasarım ve dizayn konusunda farklı zevklere hitap ediyorlar. Beyaz eşya renkleri sahip oldukları çeşitlilik sayesinde her eve uygun bir seçeneğin skalada bulunmasını sağlıyorlar. Bu sayede kullanıcılar kendilerine uygun ürünü bulmada zorluk yaşamıyorlar. Salonlarda ve mutfaklarda yer edinen birçok farklı beyaz eşya bulunuyor. Beyaz eşya fiyatları de genel olarak model özellikleri, enerji tüketimleri, programlanabilmelerine ve kapasitelerine bağlı olarak değişiyor. Siz de bütçenize uygun bir seçim yapabilmek için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.