GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Cerruti 1881 Güneş Gözlüğü

Günümüzde oldukça sık kullanılan ve vazgeçilmez aksesuarlardan biri haline gelen güneş gözlükleri Cerruti 1881 ile sizlerin beğenisine ve kullanımına sunuluyor. Cerruti gözlük birbirinden farklı modelleri ile birlikte sizlere her mevsim zararlı ışınları engelleyerek oldukça önemli olan göz korumasını sağlayarak aynı zamanda şık bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor.

Cerruti 1881 Güneş Gözlüğü Modelleri

Cerruti 1881 Güneş Gözlüğü Modelleri

Cerruti güneş gözlüğü birbirinden farklı modellerle siz kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kadın ve erkek kullanıcılara ayrı olarak özel tasarlanan modellerin yanı sıra unisex modeller ile birlikte şıklığı yakalayabilirsiniz. Güneş gözlükleri günlük hayatta önemli bir yere sahip bir aksesuar olarak karşınıza çıkıyor. Çıktığınız yürüyüşlerde kullandığınız, araba sürerken kullandığınız, hatta davetlere giderken kullandığınız güneş gözlükleri birbirinden farklı fonksiyonlarıyla kullanım senaryolarına uygun olarak kategorilendiriliyor. Bu sayede size maksimum verimlilik sağlayacak modeli seçmeniz kolaylaşıyor. Cerruti 1881 gözlük sayesinde gittiğiniz her yerde gözler üzerinizde oluyor. Cerruti 1881 gözlük modelleri yarattığı trend etkisinin yanı sıra sizlere birçok kullanım kolaylığı da sağlıyor. Cerruti 1881 metal güneş gözlüğü ince çerçevelerle birlikte zarif bir görünüm sağlayabilir ve özellikle yaz aylarında bu gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Çerçeve rengi olarak da birçok opsiyon bulunmakta. Cerruti 1881 kemik güneş gözlüğü ile hem spor hem de zarif bir görünüm ortaya koyabilir ve bu modeli davetlere giderken tercih edebilir, kullanabilirsiniz. Siz de tarzınıza hitap eden Cerruti 1881 güneş gözlüğü sayfamızdan edinebilirsiniz.

Cerruti 1881 Gözlük ve Göz Sağlığı

Cerruti 1881 Gözlük ve Göz Sağlığı

Göz sağlığı asla göz ardı edilmemesi gereken başlıca durumlardan birisidir. Vücudumuzun önemli bir parçası olan gözlerin bakımı da oldukça önemlidir. Güneşten gelen zararlı ışınlarla gözünüzü temas ettirmemeye çalışmak bir hayli önem teşkil eden bir durumdur. Temassızlık sayesinde göz sağlığınızı uzun süre koruyabilirsiniz. Dünyaya gelen zararlı UV ışınlar gözleri oldukça fazla etkilemekle birlikte uzun süreçte katarakt ve benzeri ciddi sorunlara yol açarak sağlığınızı tehlikeye atıyor. Bu yüzden güneş gözlüğü kullanımı oldukça önemli bir olay. Cerruti 1881 güneş gözlüğü kullananlar Cerruti modelleri ile gözlerini zararlı ışınlardan koruyarak sağlıklı bir seçim yapıyor. Normal mercekli güneş gözlükleri gelen bu ışınları büyük ölçüde engelleyerek sizlere kolaylık sağlarken, polarize mercekli güneş gözlükleri ise bu ışınları tamamen engelleyerek size hiçbir zorluk çıkarmıyor. Cam rengi seçimi de önem taşımakla birlikte kullanacağınız alana göre bu seçimi yapmak oldukça önem taşıyor. Yaz aylarında daha çok açık cam renklerini tercih edebilirsiniz. Hafif ışıklı alanlarda bu cam rengini tercih ederek aşırı karanlık bir görünüm olmamasını sağlarsınız. Kış aylarında ise kar görünümüne karşın koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Cerruti 1881 Gözlük ve Gözlük Seçimi

Cerruti 1881 Gözlük ve Gözlük Seçimi

Gözlük seçimi sağlık faktöründen sonra oldukça önemlidir. Model ve sağlık faktörlerinin birleşiminden sonra geriye gözlük tipinizi seçmek kalır. Her kullanıcı özgün birer yüz hattına sahiptir. Bu yüz şekilleri kalp, kare, oval ve yuvarlak olarak sınıflandırılabilir ve de gözlük seçiminden önce sizde hangi yüz tipinin olduğunu bilmek oldukça önemlidir. Her yüz tipini öne çıkaran farklı modeller mevcuttur ve sizler açısından yüz tipinizi doğru bilmeniz ve buna göre model seçimini yapmanız oldukça faydalı olacaktır. Bu sayede son moda ve trend bir görünüm yakalayarak gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Cerruti 1881 damla güneş gözlüğü gibi bir modeli oval yüz biçimine sahip kullanıcılar yüz hatlarını daha da belirginleştirmek amacı ile tercih edebilirler. Kare yüz tipindeki kullanıcılar ise kedi modeli ve benzeri daha farklı modelleri tercih ederek bir farklılık yaratabilirler. Yüz biçimine göre karar verdikten sonra ise Cerruti 1881 siyah güneş gözlüğü veya Cerruti 1881 füme güneş gözlüğü gibi modeller arasında da tercih yapabilirsiniz.