TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Burberry, Güneş Gözlüğü

için 354 sonuç bulundu.
Cam Tasarımı seçiniz

Burberry Güneş Gözlüğü

Burberry kuruluşu 1856 yılına dayanan köklü bir markadır. Aksesuar alanında da oldukça başarılı tasarımlara imza atan marka Burberry güneş gözlüğü modelleri ile tüm dünyanın kullandığı bir isim haline gelmiştir. İngiltere’de doğan Burberry, tasarım ve işçilik konusunda başarı sağlayıp, yenilikçi modellerini insanlarla tanıştırmıştır. Burberry bayan güneş gözlüğü modelleri kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Bayanlar için birçok koleksiyona sahip marka aynı zamanda Burberry erkek güneş gözlüğü çeşitleri ile çok talep görmektedir. Güneş gözlüğü Burberry olan kişiler moda ve tasarımı hayatlarının her alanına dahil etmektedir.

Günümüz Modasına Uygun Tasarımlar için Burberry Güneş Gözlüğü

Günümüz Modasına Uygun Tasarımlar için Burberry Güneş Gözlüğü

Burberry yenilikçi tasarımlarını hem kadın hem de erkeklerle ile buluşturmaktadır. Bugün kıyafet, ayakkabı ve çanta olarak herkesin dolabında yer alan marka, güneş gözlükleri ile de iddialı bir yol izlemektedir. Burberry güneş gözlüğü koleksiyonları erkekler ve kadınlar için birçok model sunmaktadır. Stil olarak kelebek, cat-eye, yuvarlak ve köşeli çerçeveler Burberry bayan güneş gözlüğü kategorisinde yerini almaktadır. Kelebek çerçeve güneş gözlüğü modelleri bayanların son zamanlardaki favori ürünüdür. 1950’lerden ilham alan nostaljik yapısı ile vintage bir görünüme sahiptir. Markanın özgün deseni dahil olmak üzere toplam beş renk seçeneğine sahiptir. Pilot çerçeve ya da damla olarak adlandırılan bir diğer bayan gözlük modeli de parıltılı saplara sahiptir. Gümüş tonlarında metal detaylar içeren model bayanların beğenisine sunulmaktadır. Burberry güneş gözlüğü bayan modelleri arasından daha şık ve günümüz modasına uygun bir şey seçmek istiyorsanız cat-eye tarzı çerçeve seçebilirsiniz. Vintage bir tarzdan ilham alınarak geliştirilen model, geniş renk seçenekleri ile görünümünüzü şık bir şekilde tamamlamaktadır. Keyhole Round Frame Shield olarak adlandırılan bir başka tarz da bayanların tercihleri arasındadır. Pembe, mavi, gri ve siyah seçeneklere sahip model, yuvarlağa yakın geometrik bir şekle sahiptir. Burberry kadın güneş gözlüğü seçenekleri arasından seçilebilecek en tarz modellerden biridir. Burberry erkek güneş gözlüğü serileri genel olarak siyah, koyu kahve ve gri tonlarında toplanmaktadır. Yuvarlak, köşeli ve yarım çerçeve stillerine sahip seriler erkeklerin beğenisine sunulmaktadır. Round Frame olarak adlandırılan çeşitler yarım çerçeve seçeneğine sahiptir. Vintage bir görünüm isteyen erkekler klasik tarzda üretilmiş modelleri seçebilmektedir. Vintage modeller soft ve açık renklere sahiptir. Burberry güneş gözlüğü erkek kullanıcılar için günümüz modasına uygun modeller de sunmaktadır. Damla şeklinde, metal çift köprü detaylı modeller günümüzde oldukça yaygındır. Turuncu ağırlıklı neon renkler de tercih edilebilmektedir. Burberry güneş gözlüğü fiyatları stil, renk ve çerçeveye göre değişkenlik göstermektedir. Camın kaliteli ve türü fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Yorum bölümünden kullanıcıların seçtiği modeller hakkında bilgi sahibi olunabilir. Her zevke, her yaşa hitap eden Burberry güneş gözlüğü çeşitleri beklentiyi karşılayan modeller içermektedir.

Burberry Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Burberry Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Burberry güneş gözlüğü kullananlar kalite ve teknolojiyi bir arada yaşamaktadır. Güneş gözlüğünden yüzde yüz verim almak isteyen kişiler bazı modellerde polarize cam tercih edebilir. Hem erkek hem de kadın modelleri arasında oldukça yaygın olan polarize cam, bir güneş gözlüğü için olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Polarize cama sahip Burberry güneş gözlüğü güneş ışığını çeşitli yönlerde emerek görüş açısını netleştirmektedir. Su, su birikintisi veya araba kaputu gibi yatay yüzeylerden sıçrayan güneş ışığı genellikle benzer bir yatay yönde geri yansımaktadır. Bu yansıma, sadece görsel rahatsızlık değil, aynı zamanda potansiyel olarak görüşü kısıtlayan bir parlamaya neden olabilmektedir. Parlama, özellikle araba sürerken çok tehlikeli bir duruma sebebiyet verebilir. Yani bir zemin üzerinde bulunan herhangi bir şeye yansıyan güneş ışınları, geliş ve kırılma açısına göre başka bir yerde yansıma oluşturmaktadır. Oluşan bu yansıma göze için bir tehdit haline gelebilmektedir. Polarize cam özelliğine sahip Burberry bayan güneş gözlüğü modelleri bu tarz yansımaları en aza indirecektir. Çünkü bu cam türü, doğada oluşabilecek yansımaları, göz yanılması haline getirmemek için bir mücadele vermektedir. Güneş gözlüğü Burberry marka olan kullanıcılar güneşe karşı bu şekilde önlem almaktadır. Burberry güneş gözlüğü erkek ve bayan kullanıcılar için koruyucu bir görev üstlenmektedir. Öyle ki, net ve açık bir görüş sağlayan polarize camlar günümüzde oldukça fazla talep görmektedir. Polarize cam aynı zamanda kişiyi az yoran bir türdür. Güneşin altında saatlerce kalsanız bile gözleriniz yorulmayacak, baş ağrısına neden olmayacaktır. Göz yorgunluğuna sebep olmayan Burberry güneş gözlüğü açık havada adeta bir kurtarıcı görev üstlenmektedir. Renkler gerçek ve olduğu gibi algılanırken, gölge ve yansımaların kişiyi yanıltmasına izin verilmemektedir. Burberry güneş gözlüğü fiyatları arasından bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Her bütçeye, her zevke ve her yaşa hitap eden Burberry, sunduğu modeller ile beklentinizi büyük ölçüde karşılayacaktır. Burberry güneş gözlüğü bayan ve erkek olmak üzere ikiye ayrılırken, model ve koleksiyon olarak oldukça fazla çeşide ayrılmaktadır. Bu çeşitler arasından kişiye hitap eden modeller, geniş bir renk yelpazesi içerisinde sunulmaktadır.

Burberry Güneş Gözlüğü Kullanımında Önemli Noktalar

Burberry Güneş Gözlüğü Kullanımında Önemli Noktalar

Burberry markası kendine özgü çeşit ve desenleri ile dikkat çekmektedir. Kendine özgü kahve tonlarındaki ekoseli deseni tüm dünya tarafından tanınmaktadır. Burberry güneş gözlüğü modelleri arasında da bu renk ve desen tasarımına yer verilmiştir. Bayan erkek fark etmeksizin iki cins içinde seçenekler sunulmuştur. Burberry bayan güneş gözlüğü hayatın her alanında kullanılabilir. Sıcak bir yaz günü arkadaşlarınızla kafede otururken, yemyeşil bir parkın içinde piknik yaparken, pazar günü gidilmiş bir kültür turunda ve daha birçok çeşitli aktivitede yanınızda olabilir. Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildinizi korur. Burberry güneş gözlüğü erkek modelleri golf oynanırken kullanılabilir. Sıcağın altında sakin bir spor yapanlar Burberry güneş gözlüğü ile hem konfor hem de stil sahibi olabilmektedir. Özellikle açık havada kullanıcılar göze temas eden zararlı güneş ışınlarına karşı daha güvende olmaktadır. Güneş gözlüğü Burberry olanlar hem modayı yakından takip etmekte hem de güneş gözlüklerini kıyafetlerine rahatlıkla uydurabilmektedir. Koyu kahve, siyah ve gri tonlarında tasarlanan modeller yaz kış kıyafetlerinize uyum sağlayabilir. Şık bir palto ile de giyseniz, günlük bir tarz ile de kombinleseniz Burberry güneş gözlüğü ile her zaman star siz olacaksınız. Elbette güneş gözlüğü kullanırken de dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Güneş gözlüğü koruyup kollanmalı, darbelerden kaçınılmalıdır. Güneş gözlüğü kullanılmadığı durumlarda kılıf içerisinde muhafaza edilmelidir. Burberry kadın güneş gözlüğü modelleri çantalarda taşındığı durumlarda dışardan darbe alabilir. Bu şekilde oluşan hasarı en aza indirmek için kılıf içerisinde muhafaza etmek en doğru hareketlerden biri olacaktır. Tabi kullanım sırasında da gözlüğünüzün yüzünüze tam oturması için de bazı davranışlardan kaçınmak gerekmektedir. Burberry güneş gözlüğü saça taç ve toka şeklinde takılmamalıdır. Bu davranış güneş gözlüğü saplarında esnemeye yol açabilmektedir. Esneyen gözlük sapları ve burun yastıkları yüze tam olarak uyum sağlayamayabilir. Bu davranışlara dikkat etmek gerekmektedir. Güneş ışınlarından tam olarak korunabilmek ve konforlu bir şekilde vakit geçirmek için güneş gözlüğünü amacına uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Leke ve kiri önlemek için ise belirli aralıklarda güneş gözlüğü temizliği yapılması gerekmektedir.

Arama Kriterleriniz

Burberry
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

40 Milion (169)
Adidas (43)
Aedoll (5)
Aerowatch (89)
Affair (28)
Agatha (3)
Air Force (174)
Airforce (34)
Aksesuarix (61)
Albedo (9)
Alessi (3)
Almera (97)
Alpino (26)
Ameyewear (51)
Ana Hickmann (204)
Andy Wolf (8)
Angel Eyes (160)
Angels (22)
Ann Taylor (44)
Anna Bella (10)
Annabella (206)
Aramis (20)
Armani (2)
Aston Martin (387)
Avon (11)
Azir Miza (147)
Baby Banz (42)
Baendit (95)
Balmain (55)
Banz (14)
Barbie (50)
Bellagio (2)
Belletti (453)
Belmond (354)
Benetton (141)
Benissimo (9)
BENIX (9)
Benx (991)
Betty Boop (24)
Bianco (24)
Bigotti (12)
Black (24)
Blackfin (7)
Blancia (78)
Blue Black (23)
Bluebay (3)
Bluemod (22)
Blumarine (2)
Bolon (33)
Bonalodi (4)
Bottegaro (5)
Boucheron (18)
BREMS (31)
BROOKLYN (13)
Bu Farklı (70)
Bulget (69)
Burberry (354)
Burlington (15)
Bvlgari (240)
By Nini (140)
Byblos (11)
CABRIO (18)
Calvin Klein (225)
CARAT (39)
Carlos Pien (133)
Carren (5)
Carrera (850)
Cars (30)
Cartier (120)
Carven (30)
Celebrity (5)
Celine (13)
Cerruti (73)
Chanel (2)
Chavin (2)
Chloe (113)
Chocolate (371)
Chopard (235)
Cisse (270)
Claes (27)
Clariss (143)
Club Zen (21)
Cobbelti (16)
Converse (2)
COOL (37)
Cute Cat (15)
D&G (28)
D/g (50)
Dakota (5)
Daks (6)
Daniel Klein (1301)
Davidoff (5)
DB Dizayn (2)
DBYD (41)
De Valentini (355)
Despada (1291)
Dexter (56)
Di Caprio (10)
Di&Si (38)
Diesel (423)
Dior (100)
Dior Homme (30)
Disney (2)
Dita (26)
Diverso (26)
(3756)
(7)
DKNY (2)
DP69 (112)
Dsquared (29)
DSquared2 (32)
Dunlop (148)
Eagle Eyes (34)
EDL Paris (11)
Edox (3)
Ejoya (2)
Elegance (310)
Elle (8)
Ellesse (31)
Emilio Pucci (230)
Enox (243)
Escada (33)
Escalade (117)
Esprit (91)
Essedue (28)
Etro (4)
Exelance (3)
Exelıne (324)
Exess (1014)
Exqudo (10)
Extoll (114)
Eyepetizer (198)
Fashiontv (4)
Favori (9)
Façonnable (165)
FBI (12)
Fellini (10)
Fendi (941)
Ferfarini (145)
Ferrari (3)
Ferrucci (24)
Fila (107)
Flair (32)
Flannel (56)
Fleye (45)
Flirt (29)
Flott (136)
Fossil (43)
Freedom (2)
Frozen (24)
Furla (5)
G-Star Raw (72)
G.Dano (88)
Gabbiano (2)
Gant (140)
Garbino (10)
GC Design (5)
Genny (14)
Gf Ferre (36)
Gio Mikli (6)
Gioferrari (96)
Givenchy (139)
Glitz (4)
Graff (21)
Gucci (676)
Guess (1303)
Gusto (6)
Gyesse (20)
Hane14 (341)
Havaianas (5)
Hawk (3187)
Heritage (4)
Hermossa (490)
Hery Club (3)
Hickmann (27)
Hills (45)
Hogan (12)
Hot Wheels (29)
Hugo Boss (117)
Hummel (206)
ic Berlin (31)
İgor (47)
INESTA (43)
INESTA + (40)
İnfiniti (164)
Infiniti (115)
INSTYLE (7)
İnvictus (13)
İsve (67)
Jaguar (4)
Jimmy Choo (235)
Joop (4)
JULIANO (344)
JWL (24)
Kaizer (14)
Kamm (79)
Kapin (14)
Kappa (265)
Kate Spade (26)
Keep Out (93)
Kenzo (4)
Keops (6)
Kid (15)
Kilian (167)
KİNARY (323)
KINGSEVEN (23)
Komono (27)
Köstebek (30)
La Boom (11)
La Viva (114)
Lacoste (841)
Lanvin (3)
LE SPECS (267)
Lee Cooper (1308)
Levi's (26)
Levi`s (95)
LINDBERG (4)
Lionel (4)
Liu Jo (37)
Lonnvi (39)
Lost (127)
Lufian (22)
Luis Marin (12)
Marc Jacobs (286)
Marwin (17)
Massada (50)
Max / Co. (37)
Max Polo (481)
Maxmara (88)
Maybach (39)
MCM (16)
Med (26)
Michael Kors (158)
MilanoKors (11)
Missoni (14)
Miu Miu (180)
Moda Lucci (20)
Modamot (59)
Modatrend (10)
Moncler (44)
Mont Blanc (225)
Monvago (41)
Monza (10)
Morel (9)
Moschino (84)
Moscot (11)
MUSSOTINI (37)
Mustang (2870)
My Blues (222)
My Concept (166)
Mykita (79)
Nautica (65)
Newton (25)
Nexus (37)
Nike (57)
Niloya (3)
Nina Ricci (11)
No Logo (13)
nobbanolla (41)
NORELL (123)
Oakley (177)
Oneill (43)
Opal (80)
Optelli (1222)
Optiway (8)
Optoline (147)
Orselli (4)
Osse (7368)
Oxydo (67)
Paco Loren (57)
Pal Zileri (45)
Papary (156)
Parafina (106)
Paul / Joe (89)
Perseus (84)
Persol (312)
Pieces (13)
Polar (84)
Polaroid (322)
Police (340)
Polo (112)
Polo Black (53)
POLO moon (100)
POLO VILLAGE (284)
POLO55 (248)
PoloUK (970)
Pomellato (18)
POMPEI (22)
Popeye (3)
Prada (440)
Prius (8)
Pulsar (349)
Puma (101)
Q Marines (109)
Quiksilver (18)
Qzen (130)
Rachel (307)
Rachel Paris (511)
Rain Walker (136)
Ralph (16)
Rapsodi (295)
Ray-Ban (5472)
Rayban (138)
REBEL (3)
Red Sun (194)
RedRiver (9)
Remms (16)
Remss (9)
Retro (538)
REVISION (84)
Rexona (5)
Rg512 (13)
Romanson (154)
Roxy (8)
Rubenis (8)
Ruffina (137)
Ruling (260)
SAFARI (333)
Sarar (113)
Sebago (10)
Secilir (16)
SENSAYA (11)
Serengeti (232)
Shrek (12)
Silhouette (193)
Slazenger (1423)
Smith (24)
SO COOL (16)
Solar One (31)
Soleil (337)
Soleo (8)
Spektre (55)
Spiderman (8)
SPY (63)
Staff (120)
Starck (7)
Sting (21)
Suncity (17)
Sunglasses (97)
SUPER (19)
Superdry (31)
SuperStep (165)
Swarovski (371)
Swing (1378)
SWISSNANO (5)
T&Y (3)
T-CHARGE (13)
T-Force (39)
T-Max (3)
Tag Heuer (11)
TARGET (129)
Tiffany (8)
Timberland (104)
Tods (189)
Tom Davies (17)
Tom Ford (563)
Toms (3)
Toms Teddy (29)
Tonny Black (117)
Top Ten (181)
Topten (441)
Triwa (8)
Trussardi (18)
TUATARA (4)
TUDOR (98)
Tudors (29)
Twinexte (45)
Unofficial (53)
US.Polo (8)
Uvex (29)
Valentino (95)
Vedi Vero (91)
Velero (88)
Vera Wang (8)
Vero Moda (6)
Versace (190)
Vintage (998)
Vogs (87)
Vogue (1575)
Vuarnet (16)
VYCOZ (32)
Web (453)
Wendel (20)
Woodenist (6)
Xline (235)
Xloop (333)
Xml (4)
Y-London (71)
YAMİKA (3)
Yanks (65)
Yargıcı (24)
Zen Milano (141)
Zerorh+ (17)
Zippo (66)
Zolo (78)
Zoom (113)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Oval (25)
Damla (23)
Çekik (19)
Yuvarlak (12)
Geometrik (11)
Kelebek (11)
Kare (10)
Yekpare (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Organik (103)
Degrade (78)
Standart (43)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(84)
(75)
(35)
(31)
(16)
(6)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(155)
(50)
(33)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

(104)
(53)
(16)
(15)
(12)
(7)
(7)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL