Swing Güneş Gözlüğü

Swing, sektörün prestijli yarışmaları arasında boy göstermiş iddialı bir Türk markasıdır. Dünya devleri arasında yerini alan Swing, trend modelleri ile yediden yetmişe herkes tarafından sevilmektedir. Swing güneş gözlüğü modelleri, optik dünyasına yön veren göz alıcı bir tasarımlara sahiptir. Yüzde 100 Türk markası olarak yoluna optik sektöründe devam eden Swing, yeni modelleri ile adından söz ettirmektedir. Swing güneş gözlüğü bayan, erkek ve çocuk koleksiyonları her sene kendini geliştirmektedir. Swing güneş gözlüğü kalitesi ile dikkat çekerken, dünyaca ünlü kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Dünyanın her yerinde karşınıza çıkacak Swing marka güneş gözlüğü modelleri, birçok özellik ve teknolojiyi de bünyesinde bulundurmaktadır.

Sadeliğin Eşsiz Şıklığı Swing Güneş Gözlüğü

Sadeliğin Eşsiz Şıklığı Swing Güneş Gözlüğü

Swing, güneş gözlüğü alanında dünyaya adını duyurmuş bir markadır. Sadece bayanlara ya da erkeklere değil, çocuklara da hitap etmektedir. Çocukların kullanabileceği, göz sağlığı için uygun birçok tasarıma imza atmaktadır. Swing güneş gözlüğü kalitesi ve estetik tasarımları ile adından söz ettirirken, model çeşitliliğini de günden güne genişletmektedir. Swing güneş gözlüğü bayan ve erkek modelleri her dönem modaya ayak uydurmaktadır. Bayanlar için kelebek, yuvarlak, köşeli ve damla şeklinde çerçeve modelleri bulunmaktadır. Desenleri ve özgün iç detayları bayanların beğenisine sunulmaktadır. Swing marka güneş gözlüğü kullanacak bayanlar, çerçeve modelleri arasından son moda tasarımları tercih edebilmektedir. Swing güneş gözlüğü modelleri genel olarak sade bir görünüme sahiptir. Renk seçenekleri çok geniştir. Detaylandırma ve tasarım anlamında renklerden çok faydalanılmıştır. Lens renkleri ve çerçeve detayları uyum içinde tasarlanmıştır. Kemik ya da metal çerçeve çeşitlerine yer verilmiştir. Metal çerçeveleri, yine aynı materyale sahip gözlük sapları tamamlamıştır. Kemik çerçeve modelleri ise zarif ve şık bir görünüme bürünmüştür. Bazı modeller, iki lens arasında yer alan çift şerit şeklindeki detaylar ile tamamlanmıştır. Swing güneş gözlüğü yorumları arasında da adı geçen bu detaylar, çoğu kullanıcının beğenisini toplamıştır. Swing erkek güneş gözlüğü modellerine bakılacak olursa, dikdörtgen çerçevelerin öne çıktığı görülmektedir Erkekler için damla, köşeli, yuvarlak ve sürücü gözlüğü tarzında modeller yer almaktadır. Bisiklete binerken ya da motor kullanırken takılabilecek üstün teknolojili modeller de bulunmaktadır. Örneğin Swing polarize gözlük bu anlamda öne çıkmaktadır. Swing güneş gözlüğü polarize olduğu zaman, daha net ve açık bir görüş sağlamaktadır. Çocuk gözlükleri üretiminde de polarize cam tercih edilmektedir. Çünkü bu cam türü hem cilde hem de göze dosttur. Swing güneş gözlüğü çocuk modelleri daha renkli ve cıvıl cıvıl bir tarza bürünmüştür. Çocukların seveceği, kullanmaktan hoşlanacağı ve konforlu modeller, bilhassa onların sağlığını düşünerek tasarlanmıştır. Çocuklar için kırmızı ve siyah tonları modeller arasında oldukça yaygındır. Daha yumuşak ve oval tarzdaki çerçeveler de çocukların beğenisine sunulmaktadır. Hafiflik, dayanıklılık ve konfor konusunda iddialı markalardan biri olan Swing, günden güne kendini aşan modellere imza atmaktadır.

Swing Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Swing Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Swing marka güneş gözlüğü modelleri estetik tasarımlarının yanı sıra üstün teknolojilere sahiptir. Üstün teknolojisini hem çerçeve hem de lens alanında ortaya koyan marka, yediden yetmişe göz alıcı tasarımları ile yelpazesini çeşitlendirmektedir. Swing güneş gözlüğü bayan, erkek ve çocuk kategorilerinde yer alan ve öne çıkan önemli özelliklerden biri polarize camdır. Polarize cam, su, kar ve araba kaputu gibi yansımaya müsait yüzeylerde oluşan parlamanın gözü yanıltmasını engellemektedir. Swing polarize gözlük çeşidi her kategoride yer almakla birlikte, çocuklara ve gençlere de hitap etmektedir. Polarize cam genel olarak kayak sporu ile ilgilenen kişilerin dikkatini çekmektedir. Ama aslında, güneşin altında vakit geçiren herkes polarize cam tercih edebilmektedir. Çünkü parlamayı engelleyen yapısı sayesinde Swing polarize gözlük, riskli ve tehlikeli durumlardan kişiyi korumaktadır. Eğer bir bisiklet üzerinde sürüş halindeyseniz ya da kayak pistinde hızla ilerliyorsanız görüşünüzü olumsuz etkileyecek bir durumla karşılaşma istemezsiniz. Öyle ki, Swing marka güneş gözlüğü polarize cam teknolojisi ile sizi bu dertten kurtarmaktadır. Çocuklar için güven sağlayan modeller Swing bebek güneş gözlüğü kategorisinde de yer almaktadır. 2-4 yaş arasındaki çocuklar için de çeşitli modellere ev sahipliği yapan marka, küçük yaşlar için de oldukça idealdir. Swing gözlük fiyatları bebek, çocuk, erkek ve bayan modelleri arasında değişmektedir. Çocuklar için daha minimal tasarımlara ev sahipliği yapan marka, yetişkinler için moda ve estetik detaylara sahip modellere yer vermektedir. Öne çıkan bir diğer özellik de kemik çerçevelerdir. Kemik çerçevelere sahip modeller hem cilt dostu hem de kırılmalara karşı dayanıklıdır. Bu çerçeve materyali genel olarak çocuk güneş gözlüğü modelleri üzerine yoğunlaşsa da, genç ve yetişkinler için de devamlı üretilmektedir. Swing güneş gözlüğü kalitesi kendini bu noktada da belli etmektedir. Her yaşta kullanıcı için ihtiyaca ve beklentiye uygun modeller ortaya koymaktadır. Swing güneş gözlüğü fiyatları hakkındaki bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Modelin hemen altında yer alan fiyat bilgisi sizlere yardımcı olacaktır. Detaylar, tasarımlar ve çeşitli modeller birçok fiyat skalası aralığında kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Swing Güneş Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Swing Güneş Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Swing marka güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunların içlerinde, yüz uyumluluğu oldukça önemlidir. Kişi yüzüne uygun bir model seçmelidir. Bu sayede konforu ve faydayı bir arada yaşayabilmelidir. Her kişinin yüz tipi birbirinden farklıdır. Kare, oval, kalp, üçgen ve kare olmak üzere çeşitli yüz tipleri vardır. Bu yüz tipleri bayan ve erkeklerde ortak olarak bulunsa da çocuklar için farklılık gösterebilmektedir. Çünkü çocuklar için daha minimal var küçük modeller tasarlanmaktadır. Swing bebek güneş gözlüğü çeşitleri arasında 2 yaştan itibaren modeller üretilmektedir. Öyle ki, üretimler onlar için bebeklikten çocuk yaşa kadar devam etmektedir. Swing güneş gözlüğü bayan, erkek ve çocuk kullanıcılar için, her yüz tipine uyumlu çerçevelere sahiptir. Örneğin oval yüz tipine sahip bir kişi yüzü yumuşak hatlara sahip olduğu için daha köşeli modeller tercih edebilmektedir. Köşeli modeller bu yüz tipinin karakteristik özelliklerini ve hatlarını ortaya çıkarmaktadır. Oval yüz köşeli, damla ve dikdörtgen çerçeve tiplerine kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Swing güneş gözlüğü çeşitleri arasında yer alan modeller kare yüz tipi için de uygunluk göstermektedir. Kare yüz tipine yakışan çerçeve stillerinden biri yuvarlaktır. Yuvarlak çerçeve yediden yetmişe herkes tarafından mutlaka kullanılmış olan bir modeldir. Swing güneş gözlüğü polarize bir cama sahip ise daha renkli lensler ile çeşitlendirilmiştir. Renkli camlar, daha uzun ve üçgen yüz tiplerine sahip kişilerde kendini daha çok belli etmektedir. Hem renkli hem de aynalı cam stillerine sahip güneş gözlükleri de bulunmaktadır. Swing güneş gözlüğü modelleri arasında kelebek olarak adlandırılan, kenarlara doğru sivri bir yapıya bürünen cam şekli, bayanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Kelebek modelden sonra en çok tercih edilen çerçeve stillerinden biri pilottur. Bir diğer adıyla damla olarak adlandırılan çerçeve yuvarlak yüz tipleri ile bir uyum yakalamaktadır. Yüz tiplerine göre uygun güneş gözlüğü seçildikten sonra desen ve renk gündeme gelmektedir. Kişi hayatının her anında hangi rengi kullanıyorsa, Swing marka güneş gözlüğü tercihi seçtiği modelden yana olabilmektedir. Kişi, Swing güneş gözlüğü fiyatları arasından bütçesine yakın, beklentisini karşılayan bir seçim yapabilmektedir.

Swing, Güneş Gözlüğü

için 1,167 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

Swing
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

18.81 Daff (234)
19.69 (408)
20/20 (38)
40 Milion (127)
55DSL (6)
a.b.art (16)
Adidas (65)
Aedoll (5)
Aerowatch (527)
Aevogue (30)
Agatha (34)
Airforce (251)
Aksesuarix (31)
Albedo (8)
Alese (3)
Alessi (3)
Almera (132)
Alpino (15)
Ameyewear (29)
Ana Hickmann (112)
Andy Wolf (8)
Angel Eyes (1391)
Angels (12)
Anna Bella (69)
Annabella (217)
Aolise (1)
Apex (2)
Aramis (17)
Aston Martin (646)
Avengers (6)
Avon (3)
AX (3)
Baby Banz (69)
Baendit (100)
Bahco (1)
Baldinini (1)
Balenciaga (53)
Ball (1)
Balmain (58)
Banz (20)
Barbie (13)
Beechbird (8)
Bellagio (2)
Belletti (27)
Belmond (107)
Ben X (1)
Benetton (142)
BENIX (4)
Benx (225)
Bexx (28)
Bianco (27)
Bigotti (173)
Blackfin (8)
BLANCA (3)
Blancia (54)
Blue Black (153)
Bluebay (20)
Blueberry (130)
Bluemod (68)
Blumarine (17)
BMW (4)
Bolon (11)
Bonalodi (9)
Bottegaro (41)
Boucheron (10)
Breil (12)
BREMS (43)
Bulget (85)
Burberry (300)
Bvlgari (245)
By Harmony (461)
Bybee (1)
Byblos (13)
C-LINE (2)
Calvin Klein (267)
Candino (1)
CARAT (97)
Carlos Pien (136)
Carren (6)
Carrera (593)
Cars (4)
Cartier (51)
Carven (21)
Casio (10)
Catlife (1)
Celine (105)
Cerruti (78)
Certina (1)
Chanel (8)
Chavin (12)
Chloe (118)
Chocolate (179)
Chopard (100)
Cisse (168)
Claes (3)
Clariss (408)
Cohiba (1)
Columbia (1)
Converse (12)
COOL (38)
Countryman (14)
Custo (21)
Cute Cat (9)
D&G (61)
D/g (48)
Dakota (6)
Daks (3)
Daniel Klein (1736)
Darling (1)
De Valentini (279)
Della Pianto (198)
Deni Gabi (5)
Despada (1293)
Dexter (30)
Di Caprio (257)
Di&Si (30)
Diesel (439)
Dior (105)
Dior Homme (36)
Disney (1)
DISNEY TR (2)
Diverso (13)
(8)
(7)
DKNY (1)
Dolomite (1)
Dora (3)
DP69 (94)
Dsquared (26)
Dsquared2 (102)
Ducati (13)
Dunlop (136)
Eagle Eyes (100)
EDL Paris (17)
Edox (3)
Ejoya (7)
Elegance (207)
Elite (20)
Elle (18)
Ellesse (30)
Emilio Pucci (307)
Enox (132)
Escada (24)
Escalade (27)
Esprit (109)
Essedue (38)
Eterna (1)
Exelıne (90)
Exess (786)
Extoll (61)
Eyepetizer (354)
Fair (1)
Fashiontv (20)
Favori (13)
Façonnable (175)
FBI (1)
Fendi (425)
Ferfarini (164)
Ferrucci (41)
Fila (200)
Flair (143)
Flannel (42)
Fleye (19)
Flirt (62)
Fossil (78)
Fred (1)
Freedom (1)
Frozen (9)
Furla (6)
G-Star Raw (82)
G.Dano (39)
Gabbiano (12)
Galaxy (1)
Gant (120)
Garbino (1)
GC Design (3)
Genny (12)
Gf Ferre (151)
Gio Mikli (6)
Gioferrari (127)
Givenchy (83)
Glassing (4)
Glitz (20)
GO (9)
Graff (25)
Gucci (633)
Guess (980)
Gusto (25)
Gyesse (8)
Hane14 (272)
Hawk (2037)
Hector (1)
Hermossa (551)
Hery Club (4)
Hickmann (12)
Hills (79)
Hipster (6)
Hogan (5)
Hugo Boss (112)
Hummel (34)
ic Berlin (25)
İgor (30)
Infiniti (186)
İnfiniti (81)
INSTYLE (1)
İnvictus (34)
İsve (58)
J.F.Rey (1)
Jack&Jones (24)
Jaguar (40)
Jil Sander (17)
Jimmy Choo (179)
Joop (11)
JULIANO (60)
Just Cavalli (118)
JWL (51)
Kaizer (8)
Kamm (12)
Kapin (11)
Kappa (187)
Kate Spade (56)
Keep Out (47)
Kenzo (16)
Keops (14)
Kilian (117)
KİNARY (340)
KINGSEVEN (2)
KITHDIA (2)
Komono (193)
Kroystein (2)
Köstebek (245)
La Boom (12)
Lacoste (832)
Lancee (14)
Lancetti (3)
Lanvin (4)
Lee Cooper (429)
LeonLion (12)
Levi's (24)
Levi`s (74)
LİGHTEC (3)
Liu Jo (12)
Lois (3)
Look (2)
LTD (7)
Lufian (5)
Luis Marin (23)
Marc Jacobs (272)
Marni (2)
Marwin (12)
Massada (48)
Max / Co. (71)
Max Polo (194)
Maxmara (49)
Maybach (17)
Mc Paris (2)
McLaren (13)
MCM (11)
Med (20)
Michael Kors (185)
Mila Zegna (10)
Minima (3)
Missoni (17)
Miu Miu (261)
Modamot (67)
Modatrend (10)
Mode 10 (49)
Moncler (16)
Mont Blanc (163)
Morel (11)
Moschino (33)
Moscot (41)
Moshino (2)
MUSSOTINI (76)
Mustang (1970)
My Blues (211)
My Concept (151)
Mykita (114)
n'Paris (5)
Nautica (48)
NBA (2)
Nexus (36)
Nike (54)
Niloya (2)
Nina Ricci (10)
Ninety (3)
No Logo (4)
nobbanolla (41)
NORELL (132)
Oakley (330)
Ok Baby (2)
Oneill (44)
Opal (4)
Optelli (1388)
Optiway (8)
Optoline (137)
Orselli (2)
Osse (5721)
Oxxis (2)
Oxydo (61)
P.Sport (2)
Paco Loren (125)
Pal Zileri (34)
Papary (23)
Parafina (7)
Paul / Joe (64)
Persol (380)
Pipsan (2)
Polar (173)
Polaroid (349)
Police (247)
Polo (206)
POLO (6)
POLO moon (105)
POLO VILLAGE (158)
POLO55 (1879)
PoloUK (6)
Pomellato (9)
Popeye (3)
Prada (503)
Prada Sport (161)
Prius (8)
Pulsar (65)
Puma (107)
Q Marines (100)
Q&Q (2)
Qx3 (3)
Rachel (382)
Rachel Paris (597)
Ralph (2)
Rapsodi (144)
Ray-Ban (4982)
Rayban (277)
Red Sun (193)
Reey-Beens (23)
Regal (2)
Remms (7)
Retro (481)
Rg512 (10)
Romanson (94)
Roxy (11)
Rubenis (2)
Ruffina (141)
SAFARI (274)
Sarar (227)
Scapa (3)
Sebago (20)
Secilir (16)
Seiko (2)
Serengeti (276)
Silhouette (153)
Slazenger (729)
Smith (41)
SO COOL (16)
Soleil (206)
Solemod (17)
Soleo (14)
Spektre (61)
Spiderman (3)
SPY (41)
Staff (155)
Starck (12)
Sting (17)
Suncity (26)
Sunglasses (76)
Superdry (40)
SuperStep (95)
Swarovski (231)
Swing (1167)
T&Y (6)
T-Force (39)
T-Max (4)
Tag Heuer (14)
TARGET (9)
Tiffany (6)
Timberland (160)
Tods (69)
Tom Davies (38)
Tom Ford (464)
Toms (3)
Toms Teddy (14)
Top Ten (362)
Topten (499)
Triwa (8)
Trussardi (15)
TUATARA (4)
TUDOR (361)
Twinexte (24)
Up! Watch (2)
Uvex (12)
V.Lucchino (31)
V6 (3)
Valentino (82)
Vanni (5)
Vans (15)
Vedi Vero (131)
Veithdia (13)
Velero (87)
Vera Wang (7)
Vernissage (51)
Versace (263)
Vespa (8)
Viceroy (34)
Vintage (671)
Virtue (2)
Vogel (2)
Vogs (59)
Vogue (1410)
Vuarnet (32)
Vue (50)
Web (236)
Wendel (20)
Winner (2)
Woodenist (3)
X5 (2)
Xline (3)
Xloop (16)
Xloop Kids (12)
Xml (2)
Yanks (71)
Yargıcı (23)
Zen Milano (135)
Zero RH+ (4)
Zerorh+ (12)
Zolo (163)
Zoom (127)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Polarize (407)
Organik (7)
Degrade (6)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(560)
(206)
(39)
(28)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Cam Rengi

(461)
(122)
(69)
(67)
(41)
(33)
(6)
(5)
(4)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Rengi

(351)
(145)
(59)
(56)
(21)
(17)
(17)
(11)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Kare (155)
Oval (99)
Yuvarlak (72)
Damla (45)
Geometrik (32)
Çekik (22)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (75)
ve üzeri (83)
ve üzeri (83)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL