GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Balenciaga Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar arasında birçok farklı modele sahip olup en ufak renk veya model seçimleriyle kombinlerinize artı katacak olan, sadece bir aksesuar olmak yerine gözünüzü UV ışınlarına karşı koruması sayesinde gün içerisinde daha rahat bir deneyim elde etmenize yardımcı olacak Balenciaga güneş gözlükleri sayesinde rahat ve şık bir deneyim elde edin.

Balenciaga Gözlük ile Güneşe Karşı Tam Koruma

Balenciaga Gözlük ile Güneşe Karşı Tam Koruma

Kıyafetlerinizdeki her detaya göre değişik modeller arasından seçebileceğiniz ürünler sayesinde mükemmel kombinleri oluşturma fırsatını yakalamanın yanı sıra, Balenciaga güneş gözlükleri kullananlar için ekstra avantajlar da beraberinde geliyor. %100 UVB/UVA koruması sayesinde günlük yaşantınızda hiçbir anı kaçırmadan aynı zamanda göz sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Göze karşı zararları bulunan UV ışınlarının etkilerini en az şekilde hissetmenize yardımcı olacak Balenciaga güneş gözlükleri modelleri sayesinde vücudunuzdaki ultraviyole ışınlara karşı savunmasız olan gözlerinizi koruyabilirsiniz. Uzun süreler boyunca maruz kalınmasından dolayı cilt kanseri riskini artırabileceği gibi tenimizin de bronzlaşmasına neden olan UVB ışınları, göz kapaklarınızı da aynı şekilde etkileyebilir ve cildinizin yaşlanmasına, kırışıklıkların daha belirgin olmasına neden olabilir. UVA ışınları ise enerjisi daha düşük olmasına rağmen retinaya kadar ulaşabilmesinden ötürü kornea ve mercekten geçebilir, geçici veya kalıcı olmak üzere iritasyona ve diğer görme problemlerine neden olabilir. Sizlerde birçok farklı modele sahip Balenciaga yeşil güneş gözlükleri gibi farklı renklerdeki ürünlerden tercihinize uygun bir seçim yaparak şıklığınızın yanı sıra sağlığınıza da katkıda bulunabilirsiniz.

Balenciaga Gözlük Cildinize Uyum Sağlar

Balenciaga Gözlük Cildinize Uyum Sağlar

Sağladığı sağlık alanındaki faydalar haricinde, tasarımsal öğeleri ile birbirinden ayrışan Balenciaga gözlük modelleri, her tip kıyafet seçiminize uyum sağlayabilecek öğeler barındıran ürünler ile kategoriler altında çeşitlenmektedir. Bu modelleri ise ten renginize, yüz tipinize veya seç renginize göre bir veya birden çok şekilde kategorize ederek her an farklı bir tarza bürünmenin rahatlığını yaşayın. Örneğin sarı renklerin açık tonlarında saçınız ve neredeyse pastel tonlarda cilt tipine sahipseniz soğuk ve yoğunluğu yüksek olan renkler arasından seçim yaparak uyum sağlayabilirsiniz. Bu tür seçimler için Balenciaga gri güneş gözlükleri gibi birçok model arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Göz renginiz mavi ve yeşil ağırlıklı, cildiniz daha şeftaliye yakın ve sarı renkli saçlara sahipseniz lila, bakır veya bronz rengine benzer tonlardaki renklerle cildiniz ve göz renginiz arasındaki mükemmel uyumu perçinleyebilirsiniz. Bu ve buna benzer cildiniz, göz renginiz ve saçlarınızdaki renklerle üstün uyumu sağlayabileceğiniz Balenciaga füme güneş gözlükleri gibi birçok model arasından tercihinizi yaparak gün içerisinde en rahat şekilde rahat edebilir ve şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Balenciaga Gözlüğün Yüz Tipinize Göre Seçimi

Balenciaga Gözlüğün Yüz Tipinize Göre Seçimi

Cildinizle ve saç renginizle uyum sağlayarak kombinlerinizin en önemli tamamlayıcısı olacak olan Balenciaga gözlük seçenekleri, her türlü mevsimde gözünüze tam koruma sağlamasının yanı sıra yüz hatlarınıza göre özenle tasarlanmış seçenekler ile vücudunuz ile olan uyumu bir üst düzeye çıkaracak. Oval, yuvarlak veya kare yüz yapılarından hangisine sahip olursanız ona göre seçim yapabileceğiniz birçok model aracılığıyla en şık modeller arasından hızlıca seçim yapabilme şansına erişebileceksiniz. Oval yüz hatları için çoğunlukla tercih edilen ince veya kedi gözü modellerinin yansı sıra yüz tipinizin getirdiği avantajı kullanarak her türlü modeli tercih edebilme şansına sahipsiniz. Yuvarlak yüz tipinde ise dikdörtgen şekillere sahip modeller arasından tercih ederek uyum sağlayabilme şansına erişirsiniz. Kare yüz tipine ise yüz tipinizle dengeli bir yapıya sahip olması açısından oval veya yuvarlak hatlara sahip çerçeveli modellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz Balenciaga güneş gözlükleri yorum kısmında bulunan kullanıcıların ilettiği yorumları da dikkate alarak yüz tipinize ve cilt renginize en uygun seçimi yapabilir, bütçeye göre çeşitlenen Balenciaga güneş gözlükleri fiyatları sayesinde ise tercihinize en uygun modeli seçebilirsiniz.