Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Materyal

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Bey
4M
Fds
Ron
A1
Bba
Zem
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Fonksiyon

Başka bir kelime deneyin

Tarz

Başka bir kelime deneyin

Şekil

Başka bir kelime deneyin

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mobilya

için 123,444 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Mdf Ankastre Fırın Dolabı

  (217)
  1.335,14 TL SEPETTE 1.188,27 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Mobilya

Günlük hayatta en çok vakit geçirdiğimiz alanlar genellikle ev ve ofis olur. Bu tür alanların dekorasyonlarının sahip olduğu tasarımlar ruh halimiz açısından oldukça önemli detaylardır. Bulunduğumuz alanların estetik açıdan gözünüze hoş görünüyor olması pozitif enerjimizin artmasını sağlar. Hoşumuza gitmeyen dekorasyonlara sahip alanları kullanmak zorunda kalmak enerjimizi ve motivasyonumuzu düşürür. Bu sebeple kullandığımız alanları dekore ederken oldukça dikkatli olmak gerekir. Özellikle ev, sürekli olarak bulunduğumuz bir alan olduğu için kendimizi mutlu edecek şekilde dekore edilmelidir. Evlerde bulunan her oda farklı bir amaç için kullanılır ve bu dekorasyonlar da bu amaçlar ile doğru orantılı olmalıdır. Tüm bu alanları dekore ederken çok çeşitli araçlar kullanılır. Bu alanlarda en çok kullanmanız gereken ve son derece önemli olan materyallerden biri mobilya olur. Çok çeşitli türleri olan mobilyalar odada hem işlevsel olarak hem de dekorasyon açısından oldukça önemli bir konuma sahip olurlar. Farklı odalarda farklı türde mobilyalar kullanılır. Birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip mobilyaların tümü sayfamızda bir araya getirilir. Tüm bu modeller farklı alanlarda kullanılabilecek türlere sahiptir. Bu sayede çok farklı kullanıcılar kendilerine uygun modelleri rahatlıkla sayfamızda bulabilirler. Siz de tüm bu modeller arasından kendinize uygun olanları tercih ederek evinizi baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Mobilya Modelleri

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Mobilya Modelleri

Sürekli kullandığınız alanların dekorasyonu sandığınızdan çok daha büyük bir öneme sahiptir. Bu Alanların dekorasyonu işlevsel olduğu kadar estetik özellikleriyle de üzerinizde etkiye sahip olur. Stilinize ve zevkinize uygun olmayan tasarımlar zamanla sizi çok daha fazla rahatsız eder ve tüm enerjinizi düşürür. Bu sebeple evinizi dekore ederken sizin için uygun tasarıma sahip olan ürünleri tercih etmeniz büyük önem taşır. Mobilya çeşitleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri oturma gruplarıdır. Oturma grupları genellikle salonlarda kullanılırlar. Bu alanlar sadece siz değil, konuklarınız tarafından da kullanılan alanlar oldukları için dekorasyonu ekstra önem taşır. Bu alanın dekorasyonunun iyi bir şekilde yapılması övgü toplamanızı sağlar. Mobilya oturma grupları arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir tasarım özelliği şekiller ve boyutlar olur. Salonunuzun şekli ile uyum sağlamayan bir oturma grubu oldukça düzensiz ve estetik olmayan bir görünüme sebep olur. Ayrıca alanın düzgün bir şekilde kullanılamamasına sebep olur. Oturma gruplarında bulunan koltukların renkleri ve dokuları dekorasyon açısından büyük öneme sahip olan özelliklerdendir. Ürünlerin renkleri arasında büyük bir çeşitlilik bulunur. Koltuk takımları tek renk modellere sahiptir. Bu tür modeller daha klasik bir görünüm için son derece uygun olabilir. Tek renk oturma grupları arasında genellikle daha nötr ve bej türü renkler bulunurlar. Fakat bu tür modelleri yanı sıra renkli ve canlı tasarımlar bulmak da mümkündür. Bu tür tasarımlar çok daha genç ve dinamik bir görünüm için oldukça dikkat çekicidir. Farklı renklerin kombinlenerek oluşturduğu gruplar da oldukça hoş ve farklı bir görünüme sahip olur. Örneğin, daha nötr bir renk olan krem ile zümrüt yeşili koltukların bir arada kullanıldığı takımlar dengeli bir hareketlilik sağlarlar. Bu da canlılıktan ödün vermeden salonunuzda zarafeti sağlamanın oldukça kullanışlı bir yolu olur. Ürünlerin kaplama kumaşlarının dokuları ayine dekorasyon açısından büyük öneme sahiptir. Kadife türü kumaşlar oldukça zarif ve gösterişli bir görünüm sağlarlar. Bu tür kumaşların yanı sıra deri gibi oldukça dikkat çekici seçenekler bulmak da mümkündür. Bellona mobilya ve farklı dokuları bir arada kullanarak değişik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğeniz Mobilya Çeşitleri

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Mobilya Çeşitleri

Evlerde kullanılan eşyalar genellikle birbirleri ile uyum sağlayacak şekilde satın alınırlar. Bu eşyaların tümü çok uzun süre kullanılabilmesi amaçlanarak edinir. Faka tüm bu materyallerin kullanım süresini etkileyen önemli özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ürünün kalitesi gelir. Kaliteli materyallerden üretilen ürünler dış etkenlere ve zamana karşı çok daha büyük bir dayanıklılık gösterirler. Bu sebeple çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilirler. Farklı mobilyalar farklı materyallerden üretilirler. Bu materyallerin türleri de kalitelerinin değişiklik göstermesine sebep olabilir. Mobilya modelleri arasında işlevsel açıdan büyük öneme sahip olanlardan biri kitaplıklar olur. Kitaplıklar duvara asma şeklinde veya yerden monteli biçimde olabilirler. Kitaplıklar genellikle ahşaptan üretilen modele sahiptirler. Bu modellerin üretildiği ahşap türü çok önemlidir. Kalitesiz ve kolaylıkla kırılabilen türde materyallerden üretilen kitaplıklar oldukça tehlikeli olabilirler. Kitaplıkların kalitesini belirleyen önemli bir nokta üretildiği ahşap materyalin sertliği ve dayanıklılığı olur. Ayrıca bu materyalin taşıyabildiği ağırlık kullanımı açısından da önemli bir özelliktir. Esneyebilme özelliğine sahip olan ahşap materyaller kitaplıkların çok daha rahat bir şekilde kullanabilmesini sağlarlar. Esneklikleri sayesinde bu tür modelleri yüksek ağırlıklara karşı büyük dayanıklılık gösterebilirler. Esneyebildikleri için fazla ağırlık taşımak zorunda kaldıklarında kırılmazlar. Masalar da bu açıdan oldukça dikkat edilmesi gereken mobilyalardan biridir. Mobilya ayakları özellikle masalarda çok dikkat edilmesi gereken parçalardır. Ayakların sağlam olmaması masanın aniden çökmesine sebep olabilir. Bu durum da özellikle yemek masalarında oldukça tehlikeli hale gelebilir. Bu tür masalar yüksek ağırlıklar taşımak zorunda kalabilirler. Eğer masa ve sandalye takımı yeterince dayanıklı olmazsa aniden çökebilir ve bu da kullanıcıları büyük tehlikeye sokar. Mobilya renkleri de kaliteden etkilenen önemli özellikler arasında yer alır. Mobilyalar çok farklı renk seçenekleri bulundurur. Renklerini aldıkları boyaların kaliteli olması kullanım sürelerinin uzaması açısından önemli bir detaydır. Kalitesiz renklendiriciler ile boyanan ürünlerin boyaları kısa süre sonra düzelmeye başlar. Bu da estetik açıdan kötü bir görünüm oluşturur. Birbirinden kaliteli modeller sayfamızda bir araya getirilir. Siz de tüm bu modeller arasında seçim yaparken çok uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleri ile Son Derece Kullanışlı Olan Mobilyalar

İşlevsel Özellikleri ile Son Derece Kullanışlı Olan Mobilyalar

Mobilya dekorasyon açısından önemli tasarımsal özelliklere sahip olan bir ürün grubudur. Fakat tasarımsal özelliklerinin yanı sıra bu ürün grubunda bulunan tüm seçeneklerin işlevsel açıdan da büyük önemi bulunur. Tüm bu işlevsel özellikler farklı alanlarda kullanılan mobilyalar için değişiklik gösterir. Yatak odasında kullanılan mobilyalar arasında en temel olan yatak olur. Yatak işlevsel açıdan özelliklerinin derinlemesine incelenmesi gereken önemli bir mobilyadır. Uyku gün içerisinde konsantrasyonunuzu koruyabilmeniz ve verimli bir gün geçirebilmemiz için çok önemlidir. Uzun vadede sağlığınız için de büyük önemi olan uykunuzun düzenli olması gerekir. Düzenli Ve sağlıklı bir uyku için kaliteli bir yatak seçilmelidir. Yatakların sahip olduğu çeşitli özellikler uyku düzeniniz açısından çok faydalı olabilir. Bazalar fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken ürünlerdendir. Bazalarda kullanılan yatakların ortopedik özelliğe sahip olması iskelet sağlığınızın korunmasını ve rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Bazaların fonksiyonel açıdan son derece faydalı olmasını sağlayan önemli bir özellik de ürünün önemli genişlikte bir depolama alanına sahip olması olur. Yatağın açılarak bir dolap görevi görmesi özellikle küçük evlerde eşyalarını koyacak yer bulamayanlar için harika olur. Mobilya malzemeleri arasında işlevsel açıdan önemli yere sahip olanlardan biri de konsollar olur. Konsollar yemek odalarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Birçok kişi misafirleri için ayrı olarak kullandığı emek takımlarını koyabilecekleri yerler bulmakta zorlanırlar. Konsollar bu tür eşyaların ve sofra aksesuarlarının rahatlıkla saklanabilmesi için harikadır. Çekmeceli modellere sahip olan konsollar sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir ve düzenini rahatlıkla okuyabilirsiniz. Çekmeceler ayrıca ürün içerisindeki materyallere ulaşmayı çok daha kolay hale getirir. Mobilya takımları arasında olmazsa olmazlardan biri de yatak odası takımlarında bulunan gardroplardır. Kıyafetlerinizin düzenli bir şekilde saklanabilmesini sağlayan bu önemli materyalin sahip olduğu geniş alanlar sayesinde çok daha düzenli bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Siz de birbirinden kullanışlı ürünler arasından seçim yaparak evinizi çok daha düzenli bir hale getirebilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Kolay Kullanımıyla Büyük Rahatlık Sağlayacak Olan Mobilyalar

Kolay Kullanımıyla Büyük Rahatlık Sağlayacak Olan Mobilyalar

Ev içerisinde kullanılan eşyalar ile ilgili en büyük sorunlardan biri genellikle temizliği olur. Eviniz sizin yaşam alanınızdır. Yaşam alanınızda kullandığınız eşyaların temizliğinin düzenli olarak gerçekleştirilmemesi ise hijyenik açıdan uygun olmadığı için zamanla sağlığınızı tehdit edebilir. Ayrıca düzenli olarak temizlenmeyen mobilyalar estetik açıdan da kötü bir görünüm oluşturur ve çok daha hızlı bir şekilde eskirler. Bu ürünlerin kullanım süresini uzatmak için bakımlarını düzenli ve doğru bir şekilde yapmalı ve temizliklerini gerçekleştirmelisiniz. Farklı mobilyaları temizlemek ve bu mobilyaların bakımını gerçekleştirmek için farklı yöntemler kullanılır. Mobilya seti içerisinde sürekli olarak temizlenmesi gereken önemli materyallerden biri yemek masası olur. Yemek masaları farklı materyallerden üretilen modeller sahiptir. Yemek Yerken kaçınılmaz olarak kirlenen bu masaları temizlerken ağır kimyasalların kullanılmaması çok önemlidir. Asit gibi ağır ve ürünün kaplamasına, boyasına zarar verecek türde kimyasallar zamanla aşınmasına ve ağır hasarlar görmesine sebep olur. Ürünleri nemli bezle silmek genellikle yeterli olur. Mobilya aksesuarları arasına önemli bir yeri olan sandalyelerin de düzenli aralıklar ile tozunun alınması yeterli olur. Oturma gruplarının temizlik biçimini etkileyen önemli bir özellik sahip olduğu kaplama kumaşı olur. Döşeme kumaşını türüyle birlikte özellikleri değişeceği için temizliğini gerçekleştirirken bu detaya dikkat etmek gerekir. Ürünlerin düzenli bir şekilde profesyonel olarak temizlenmesi de önemlidir. Dikkatlerden kaçan önemli bir noktada özellikle çekmecelerde sıklıkla kullanılan mobilya kulpları olur. Kulplar en sık dokunulan alanlar olduğu için bu alanların düzenli olarak temizlenmesi hijyenik açıdan çok önemlidir. Kulplar zamanla yerinden oynatılabilen ve değiştirilebilen materyaller oldukları için düzenli aralıklar ile kontrol edilmesi ve yerine oturtulması da büyük önem taşır. Düzenli bir şekilde bakımı yapılan mobilya yenileme gibi işlemlere ihtiyaç duymaz. Sayfamızda bulunan mobilyalar sahip oldukları kaliteli özellikler sayesinde çok fazla bakıma ihtiyaç duymaz. Bu sayede çok fazla efor sarf etmeden bu ürünler uzun süre kullanabilirsiniz. Ürünlerin tasarımı temizliklerini de çok daha kolay hale getirecek şekilde oluşturulduğu için işinizi çok kolaylaştırır. Siz de bu ürünler arasından seçim yaparak günlük hayatınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Seçenekleriyle Mobilya Fiyatları

Bütçenize Uygun Seçenekleriyle Mobilya Fiyatları

Mobilya fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan ürünlerin tamamı birbirinden farklı özelliklere sahiptirler. Bu sebeple tüm bu özelliklerden etkilenerek ürünlerin fiyatları değişkenlik gösterir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen önemli özellikler arasında kullanıldıkları alanlar, kullanıldıkları amaçlar ve tasarımları bulunur. Ürünlerin kullanıldıkları alanlar fiyatlar üzerinde etkili olan büyük bir faktördür. Örneğin yemek odasında kullanılan mobilya türleri ile çalışma odasında kullanılanlar farklılık gösterir. Bu sebeple bu ürünlerin tümünün fiyatları farklı olur. Yemek odasında, yemek masası, konsol ve sandalyeler gibi mobilyalar kullanılır. Bu odada kullanılan sandalyeler çalışma odasında kullanılanlarda daha farklı olurlar. Yemek odasında kullanılan sandalyeler daha kısa süreli kullanım amacıyla tasarlanır ve genellikle daha ağır bir tasarıma sahip olurlar. Çalışma odalarında kullanılan ürünler ise uzun süreli çalışma saatlerinde kullanılmak amacıyla üretildiği için daha farklı özelliklere sahiptir. Yatak odasında kullanılan gardroplar giysi saklama amacıyla tasarladıkları için koridorlarda bulunan vestiyer dolaplardan farklı tasarımlara ve dolayısıyla farklı fiyatlara sahip olurlar. Fiyatlar üzerinde etkisi olan önemli bir detayda ürünlerin tasarımı olur. Tek bir ürün türünün sayısız tasarım çeşitliliği bulunur. Çalışma masaları kitaplıkla birleşik olabilen hem işlevsel açıdan oldukça kullanışlı olan hem de estetik olarak göze çok hoş gelen modeller sahiptir. Bu tür modeller yer kullanımı açısından da çok ergonomik olurlar. Bu tür bir modelin fiyatı ile klasik çalışma masasının fiyatı farklı olur. Ürünlerin kalitesi ve kullanım süresi de önemli bir etkendir. Kaliteli ürünler çok uzun süre kullanılabilecek için bütçeniz için çok daha avantajlı olurlar. Sayfamızda bulunan mobilya kampanyaları son derece kullanışlı olan ürünleri en avantajlı şekilde edinebilmeniz için harika bir fırsattır. Düğün paketi mobilya seçenekleri de yeni evlenenler için tüm temel ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanabilmesi için oldukça kullanışlı olurlar. Siz de tüm bu seçenekleri inceleyerek bütçeniz için en verimli modeli tercih edebilirsiniz.

Farklı Mobilya Seçenekleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Özellikleri

Farklı Mobilya Seçenekleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Özellikleri

Mobilya paketleri sahip oldukları kalabalık ürün seçenekleriyle dikkat çekerler. Böylesine fazla seçenek bazen seçim yaparken kafa karıştırıcı hale gelebilir. Kafanızın karışması ve kendinize uygun olan ürünü en rahat şekilde bulabilmeniz için seçim öncesi bazı kriterler belirlemeniz çok önemlidir. Belirleyeceğiniz kriterler ihtiyaçlarınızı ve stilinizi göz önünde bulundurarak tercih yapmanıza yardımcı olur. Böylece uzun süre memnuniyetle kullanabileceğiniz ürünler bulabilirsiniz. Bu kriterleri belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Dikkat etmeniz gereken detaylar arasında ürünün estetik tasarımı, kullanılacağı alan, işlevsel özellikleri, birbirleriyle uyumu, boyutu gibi nitelikler sayılabilir. Dikkat edilmesi gereken önemli bir özellik ürünün tasarımıdır. Tasarımı stilinize uymayan ürünler uzun vadede sizi mutsuz edebileceği için tarzınıza uygun modelleri seçmelisiniz. Ürün seçenekleri arasından renklerin uyumu da estetik açıdan çok önemlidir. Birbirleriyle uyumsuz renkler bütüncül bir görünümün oluşmasını engeller. Bu sebeple renk çeşitliliğine sahip bir palet oluşturacaksınız dahi birbirleriyle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ürünlerin boyutları da önemli detaylar arasındadır. Boyutlarının eviniz ile uyumlu olmasının alan kullanımı açısından büyük önemi vardır. Çok geniş bir alanda fazla ufak mobilyaların kullanılması çok fazla boş alan olmasına ve sonuç olarak kötü bir görünüm oluşmasına sebep olur. Bunu yanı sıra boyutları fazla büyük olan bir mobilyada çok alan kaplayacağı için evinizde kullanışsız olur. Şekillerinin de evinizin biçimiyle uyumlu olması mobilyaların düzgün bir şekilde yerleştirilebilmeleri açısından önemli bir özelliktir. Ürün seçimi yaparken farklı mobilya markaları arasında incelemeler yapmalısınız. Birbirinden farklı markalar sayfamızda bir araya getirilir. Her markada farklı ürün grupları ön plana çıkar. Sayfamızda bulunan marka çeşitliliği dolayısıyla her markanın en iyi ürünlerini rahatlıkla bulabilmeniz mümkündür. Ürün seçimi yaparken işlevsel açıdan işinize yarayacak ve sahip olduğunuz sorunlara çözüm sunacak modelleri tercih etmeniz de önemlidir. Örneğin, eğer küçük bir eviniz var ise size kullanım alanı sağlayacak modeller fayda sağlar. Siz de bu ve benzeri detayları göz önüne alarak eviniz için en uygun mobilyaları sayfamızda rahat bir şekilde bulabilir ve evinizi baştan aşağı yeniden dekore edebilirsiniz.