GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Despada Güneş Gözlüğü

Despada güneş gözlüğü alanında modayı yakından takip eden yenilikçi bir markadır. Hem kadınlar hem de erkekler için geniş bir ürün yelpazesine sahip Despada güneş gözlüğü kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Despada güneş gözlüğü kullananlar hem günlük hem de şık kıyafetleriyle güneş gözlüklerini kombinleyebiliyor. İhtiyacına göre renk ve model seçimi yaparak, beklentisini karşılayan güneş gözlüğünü kolaylıkla Despada’da bulabiliyor.

En Çok Tercih Edilenlerden Biri Despada Güneş Gözlüğü

En Çok Tercih Edilenlerden Biri Despada Güneş Gözlüğü

Despada hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli güneş gözlüğü modelleri sunmaktadır. Despada güneş gözlüğü erkek modelleri kare, geometrik, yuvarlak ve damla dahil olmak üzere birçok cam tipine sahiptir. Köşeli cam tipleri genellikle en çok tercih edilenler arasına giriyor. Koyu kahve, siyah, füme ve mavi gibi renkleriyle dikkat çekiyor. Erkekler de geniş renk yelpazesi arasından istedikleri modelleri seçiyor. Despada güneş gözlüğü bayan modelleri de çok beğeni topluyor. Yuvarlak cam tipli gözlükler bayanların bir numaralı tercihleri arasına giriyor. Çerçeve yapısı, iki lens arasındaki ince metal detaylar modaya uygun olarak üretiliyor. Oval yüz şekline sahip bayanlar yuvarlak camlı güneş gözlüklerini sıkça kullanabiliyor. Erkekler genel olarak köşeli camlı güneş gözlüğü modelleri tercih ediyor. Hem güneşten korunurken hem de modaya ayak uydurmuş oluyorlar.

Despada Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Despada Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Polarize cam özelliğine sahip Despada Güneş gözlüğü güneş ışınlarına karşı yüzde yüze yakın koruma sağlıyor. Ortamda bulunan yansıma eğer kişiyi rahatsız ediyorsa polarize cam tercih edilebilir. Konforlu bir görüş için polarize güneş gözlüklerini genellikle açık havada çalışan insanlar tercih ediyor. Teknede balık tutanlar, su sporları ile ilgilenenler ve golfçüler bu cam türünü çok tercih ediyor. Despada erkek güneş gözlüğü modelleri arasında polarize camlı birçok model var. Aynalı cam türünde birçok çeşit bulunan Despada bayan güneş gözlüğü modellerini de açık havada kullanmak mümkün. Metal ve altın renklerinde çerçeve tipleri de seçebiliyorsunuz. Despada güneş gözlüğü kullananlar son moda geometrik yapılı aynalı güneş gözlükleri arasından beğendiklerini seçebiliyor. Hafif ve dayanıklı özellikleriyle de güneş gözlüğünüz hem yüzde iz yapmıyor hem de çizilmelere karşı yüksek direnç gösteriyor. Burun yastıkları sayesinde yüzünüze tam olarak uyum sağlıyor. Ağır olmadığı için herhangi bir ağrı veya ize sebep olmuyor. Çizilmeleri önleyici kaliteli camları sayesinde görüş açınızı daraltmıyor. Despada bayan gözlüğü fiyatları cam tipi ve lens renklerine göre değişkenlik gösteriyor. Köşeli bir çerçeve ya da polarize cam tercih edildiği durumlarda fiyatlarda değişme oluyor. Despada erkek güneş gözlüğü fiyatları ise cam rengi, cam türü, çerçeve gibi etkenlere bağlı olarak değişiyor.

Despada Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Despada Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Despada güneş gözlüğü kullananlar, daha uzun ömürlü bir aksesuara sahip olmuş oluyor. Çizilmelere dayanıklı cam türleri sayesinde uzun süreli kullanım sağlayan Despada güneş gözlüğü, darbelere karşı oldukça güçlü. Ama her ihtimale karşı güneş gözlüğünün göze takılmadığı sürece kılıfında muhafaza edilmesi gerekiyor. Kılıf, dışardan gelebilecek darbelere karşı ekstra koruma sağlar. Ayrıca güneş gözlüğünün taç şeklinde saça takılmaması gerekiyor. Sapları esneyen gözlük yüze tam olarak uyum sağlayamayabilir. Despada güneş gözlüğü yorum bölümünden kullanıcıların verdiği bilgileri okuyabilirsiniz. Despada güneş gözlüğü bayan erkek fark etmeksizin, güzel bir görüş açısı sağlayan modellerle karşınıza çıkıyor. Görüş açınızın her daim net olmasını istiyorsanız temizlik açısından dikkat etmeniz gereken şeyler var. Güneş gözlüğü temizlenirken hassas davranmak gerekiyor. Nemli bir bez ve su yardımıyla temizlik yapabilirsiniz. Fakat su dışında başka bir madde kullanmamanız öneriliyor. Bir camı tutarken diğerini temizlemek doğru olmuyor. Tuttuğunuz lensi önce temizlemesiniz. Esneme ya da yamulmaya yol açacak hareketlerden uzak durmak gerekiyor.