Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Hız Kademesi

Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

Başka bir kelime deneyin

Süpürge Yapısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Elektrikli Ev Aletleri

için 228,331 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Elektrikli Ev Aletleri

İnsanlar tarih boyu daima hayatlarını kolaylaştıracak keşiflerde bulunmuş ve bunları günlük işlerinde kullanarak zamandan tasarruf etmiştirler.Elektrikli ev aletleri ise bu icatlardan en yenilerinden biri olup her geçen gün daha da çeşitlenerek kullanım alanları genişlemektedir. Vakitten kazandıran bu makinelerde en temel haliyle bir adet düğmesinin bulunması ile beraber açma kapama işlemini gerçekleştirmeye yarar ve aletin elektrikle bağlantısını sağlayan en az bir adet kablosu bulunur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kabloya bağımlı olma süresi sadece şarj edilme anıyla sınırlı kalabilen ve kullanım kolaylığını en üst düzeylere çıkaran çok çeşitli küçük elektrikli ev aletleri bulunmaktadır. Bu cihazlar evlerde ve elektriğe erişimi olan açık kapalı her alanda gerektiği zamanlarda kullanılabilmektedir. Yani siz şayet doğayla iç içe olmak adına bir kampa gittiyseniz ve burada prize erişme gibi bir imkanınız da varsa o zaman evinizde kullandığınız taşınabilir elektrikli eşyaları beraberinizde götürebilirsiniz. Bunun yanında evlenme öncesinde muhakkak alışverişi yapılanların başında da elektrikli ev aletleri çeyiz seti gelmektedir. Bu setleri çeşitli markalar kendi bünyesinde üretir ve piyasaya sürer. Amaç ise çeyiz düzerken farklı çeşitlere tek tek bakma ve renklerini birbiriyle tutturma gibi dertlerden de kurtarmaktadır. Paket içeriğinde birden fazla elektrikli ev aletleri bulunur. Kahve makinesi, mikser ve blender set, çay makinesi gibi genellikle mutfak içinde kullanılan gereçlerden oluşur. Sabah kalktığınızda çay içmeden yapamam diyor, ancak bir yandan işe gitmeye hazırlanıyor ya da evdeki diğer bireylerle ilgilenirken kahvaltı hazırlamaya zaman kalmamasından şikayet ediyorsanız, çay makinesi sizin mutfağınızda bir nevi demirbaş görevi gören olmaz olmazlardandır. Kısa bir sürede suyu kaynatır ve üstünde de bir adet demlik bulunur. Normal çaydanlıkta yapılan çayın tadını, bu makineyi kullanarak yaptığınız çay ile de alabilirsiniz. Ev içinde kullanılan elektrikli aletleri önceleri herkesin sahip olamadığı lüks eşyalardan sayılırken insanların çamaşır, bulaşık ve ev süpürme gibi işlerle çok zaman kaybettiği hatta tüm gününü bunlarla geçirerek kendilerine hiç zaman ayıramadıkları yaygın bir şekilde bilinir. Artık bu gerçekliğin değiştiğini ve akıllı elektrikli ev aletleri almanın, bir evin olmazsa olmazlarından sayıldığını söyleyebiliriz.

Her Kullanıma Hitap Eden Elektrikli Ev Aletleri

Her Kullanıma Hitap Eden Elektrikli Ev Aletleri

Evde geçirdiğimiz zamanın kaliteli olmasını sağlayan, gün içinde kendimize dair harcadığımız anların artmasına büyük bir katkısı olan elektrikli ev aletleri, neredeyse yaşadığımız yerdeki her işimizi kolaylaştırmaktadır. Bu akıllı makineler, insanların fiziki güçlerinden tasarruf etmesini sağlayarak farklı uğraşlara da enerjilerinin kalmasında büyük rol oynar. Tek bir tuşla, insanların normalde yaptığı işi çok kısa bir sürede yaparlar. Hem de bunun için sadece elektrik kullanımına ihtiyaç duyan pratik ürünlerdir. Çoğu elektrikli ev aletleri seti özel bir kurulum gerektirmez. Bütün teknik donanımlar ürünün iç mekanizmasında yer alır.Bazı ürünler kullanım alanı yaygınlığına göre farklı aparatlar içerebilmektedir. Bu durumda elbette tak çıkar gibi küçük işlemleri yapmanız kaçınılmaz olur. Bunlara en bilindik olarak mutfak robotu ve blender örnek verilebilir. Bu aletler birden fazla parçadan oluşabiliyor. Böyle olması özellikle de yıkarken kolaylık sağlamaktadır. Çünkü gerek hazne genişliği gerekse teknik sebeplerin getirdiği sebeplerle bazı detaylarda kullanılan ürünün kalıntılarını önlemek için ayrılabilen kısımlar fayda sağlamaktadır.Mutfak elektrikli ev aletleri,zamandan kazandırmasının yanında aynı zamanda hijyeniktir de. Kullanacağınız malzemelerle fazla el teması kurmadan karma bir şekilde attığınız zaman, bazı aletler ürününüzü harmanlar ve bu süreci kendi başına tamamlar. Mekanizmasında bıçak içeren kesici ve öğütücü mutfak gereçleri bahsedilen işlemleri yapabiliyor. Sizin tek yapmanız gereken tek bir tuşla malzemelerin karışarak son haline getirilmesine izin vermek. Bu özelliklerinin dışında mutfağınızda yapılacak işler anlamında bir görev dağılımı üstlenirler ve düzen sağlarlar.

Farklı Zevklere Hitap Eden Elektrikli Ev Aletleri

Farklı Zevklere Hitap Eden Elektrikli Ev Aletleri

Önceleri yalnızca beyaz elektrikli ev aletleri olarak tek bir seçenekle sınırlı olan mutfak gereçleri, şimdilerde çok çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Artık tüm teknolojik aletler sadece gerçekleştirebildikleri fonksiyonları ile kalmayıp aynı zamanda şıklığıyla da insanların gözüne hitap etmesinin bir sonucu olarak elektrikli aletleri de bu akıma dahil olmuştur. Herkesin zevkine hitap etmesi ve ürün yelpazesinin artırılması hedefi ile yabancı ve yerli elektrikli ev aletleri alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bu aletlerin genişliği, boyu ve hacmi değişebiliyor. Örneğin bekar bireyler için küçük boy tost makinesi yeterli oluyorken, çocuklarıyla birlikte güne başlayanlar ise zaman alıcı süreçlerle uğraşmaktan imtina ettiğinden büyük boy seçeneğine yönelmeleri mantıklıdır. Bu kurtarıcı elektrikli ev aletleri olmadan geçirilen bir hayat düşünüldüğünde, aslında hayatımızdaki yerinin önemi anlaşılmaktadır. Mutfakta kullanma amacıyla üretilmiş olan elektrikli ev gereçlerinin dış ve iç yapıları değişebilmektedir. Katı gıdaları ısıtmak ve pişirmek amacıyla kullanılan ürünlerin iç kaplamaları döküm, seramik, çelik gibi maddelerden oluşabilmektedir. Dış yapıları ise yine bu maddelerden olabilmekle beraber, cam, emsan veya plastik gibi farklı şekilde de tasarlanabilmektedir. Dışı cam kaplamalı ürünler ışığı yansıtarak parlak bir görünüm oluşturur ve hemen dikkatleri üzerine çeker. Mat görünümlü metal elektrikli ev aletleri ise yine aynı görünümde bir ankastre takımınız varsa oldukça uyumlu bir görüntü sunar. Elbette bu kullanışlı icatlar sadece mutfak içinde sınırlı değildir. Ev içindeki genel temizliğin ve düzenin devam ettirilmesinde kullanılan daha birçok elektrikli ev aletleri vardır. Yine bunların hepsini benzer tasarımlarda seçmeniz mümkün. Tüm ev içi elektronik aletlerinizi tek bir markadan almanız da set oluştururken işinizi kolaylaştıracak bir yollardan biridir. Siyah elektrikli ev aletleri, tercih edebileceğiniz bir diğer klasik ve şık seçenekler arasında karşınıza çıkıyor. Ancak bu renk diğer renklere göre daha çok toz toplayan ve de en ufak bir zerreyi dahi belli eden bir renk olarak bilinmesiyle tereddütlü yaklaşılan bir seçim olabiliyor.

Ev İşlerini Dert Etmeye Artık Gerek Yok

Ev İşlerini Dert Etmeye Artık Gerek Yok

Bu makinelerin kullanımı oldukça kolaydır ve pratik bir şekilde toplanabilme özelliğine sahiptir. Kullanıldığı alanda fazla yer kaplamaz, dar alanlarda bile muhafaza edilen ergonomik kullanımıyla, kalabalık ve dağınık bir görüntü oluşmasının da önüne geçer. Kullanılan kablolar çabucak toparlanabilir.Elektrikli süpürge gibi hem kablosu hem de süpürme işlemini gerçekleştiren sap ve başlık gibi çok farklı dışsal parçadan oluşan bir makineyi artık tek bir düğmeye basarak rahatça toplayabileceğiniz modelleri neredeyse her markada bulmanız mümkün. Başlığını süpürgeden ayırabilir, kolaylıkla bükülebilen hortumunun avantajlı özelliğiyle böylesine bir makineyi küçük dar bir dolaba dahi sığdırabilirsiniz. Şimdilerde ses çıkarmayan elektrikli süpürge çeşitleri daha bulabilirsiniz. Ayarlanabilir sapı ile sizi eğilmekten kaynaklanan omurga ve bel sorunlarıyla uğraşmaktan kurtarır. Bu anlamda, elektrikli ev aletleri insanların hayatlarını çekilmez hale getiren rahatsızlıkların da önüne geçmiş olur. Bilhassa annelerin, evden günlerce çıkmayan bir yağ kokusuna yol açmasından dolayı kızartma tarzı ürünlerden sıklıkla kaçmaya meyili vardır. Gerçekten de bu konuda haklı olabilirler. Artık buna da akıllı bir çözüm var.Fritöz ,birçok kızartma çeşidini yapabileceğiniz kapağı kapanan ve içinde bir adet süzgeci bulunan elektrikli kızartma makinesidir. Üstelik az bir yağ kullanarak yapar bunu. Yani her anlamda kârlı çıkmış olursunuz. Her markada farklı özellikler olabiliyor ancak sadece patates değil, biber, tavuk, balık gibi ürünler dahi kızartabileceğiniz çeşitleri bulunmaktadır. Yeni çıkan ürünlerde artık tuş dahi kullanılmıyor, neredeyse her şey dokunmatik ve dijital göstergeli. Sürekli kapağını açıp kızardı mı diye bakmanıza gerek kalmaz. Akıllı zamanlayıcı ile başka işlerinizle de rahatlıkla ilgilenebilirsiniz. Ayrılabilen parçaları sayesinde kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Böylece, hiçbir kalıntı kalmadan tertemiz muhafaza edersiniz. Hatta eğer siz ben hiç efor sarf etmek istemiyorum diyorsanız normalinden oldukça küçük, dışarıdan bakınca ne asıl fonksiyonunun ne olduğunu dahi anlamakta zorlanacağınız, evinize ekstra bir hava katan robot süpürge bakabilirsiniz. Şarj edilebilen ve ev şeklini hafızasına kaydeden ve süpürme işlemini buna göre yapabilen, değiştirilebilir modları bulunan bu icat akıllı ev aletlerinde son nokta diyebiliriz.

Elektrikli Ev Aleti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli Ev Aleti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik aletleri alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bu önemli noktaların sıralaması kendi kıstaslarınıza göre değişebilir. Genel anlamda, elektronik ürünler artık çok renkli ve göz alıcı tasarımlara sahip olabilmesi sebebiyle kendine muhakkak alıcı bulabiliyor. Bir ürünü alırken şıklığının yanında teknik özelliklerini ve randımanının da değerlendirme dahiline alınması gerekir. Örneğin bir ütü alacaksanız buharlama gücünü, su haznesi hacmini, alt tabakasının seramik mi yoksa demirden mi olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Bunun yanında, temizlik ve süpürme işleriyle ilgili olan aletlerde watt adı verilen motor gücü göstergesi bize ürünün performansı hakkında güvenilir ön izlemeler verebiliyor. Paketin içinde nelerin içerildiği, sizin ev içi zemin ve yüzeylerinizle uyumlu aparatlarının olup olmadığına da dikkat etmekte fayda var. Büyük bir eve sahipseniz sizi daha az uğraştıracak, daha büyük iş kapasitelerine yetecek ürünlere yönelmeniz gerekir. Bunun dışında zamanlayıcı, uyarı veren ve alarmlı ürünler de dalgınlıktan kaynaklanan yanmalara ve tehlikeli kazalara karşı oldukça yardımcı özelliklerdir. Evde bakıma muhtaç yaşlı biri ya da küçük bir bebeğiniz varsa sessiz akıllı elektrikli ev aletleri bakmanız iyi olacaktır. Güne erken başlarken zorlanıyorsanız ve sürekli tüketim ihtiyacı da duyuyorsanız, muhakkak bir kahve makinesi bulundurun deriz. İçine istediğiniz kapsülü atarak çok kısa bir sürede kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ayrıyeten türk kahvesi makineleri de mevcut. Bu makineler cezvedeki kahveyle aynı kalitede bir sonuç önünüze koyar. Konuklarınızla daha fazla vakit geçirir ve köpüksüz kahve ile mahcup hissetmemeyi garantilemiş olursunuz. Tüm bunları dikkate alarak sayfamızda elektronik kategorisinde yer alan elektrikli ev aletlerine göz atabilirsiniz. Şunu da hatırlatmakta fayda var, bir elektronik alet ne kadar kısa sürede iş görüyorsa o kadar çok enerji harcaması muhtemeldir. Ancak artık tasarruf enerji sınıfında yer alan ve iyi performanslar gösteren makineler bulunuyor. Bunu da göz önünde bulundurarak hem beklentinizi hem de bütçenizi dengeleyen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Artık Her İşinizi Evde Halledebilirsiniz

Artık Her İşinizi Evde Halledebilirsiniz

Teknolojik aletlerin gelişmesi ve bunların kullanımının kolaylaşması ile, halletmek için dışarıya çıkmak zorunda kaldığımız izleri evde de yapabilmek mümkün. Bu gelişim ile birlikte, kompleks ve kafa karıştırıcı mekanizmalar yerine herkesin rahatlıkla çabuk hakimiyet kurabileceği ve evde kullanılabilen ergonomik tasarımlı makineler hayatımızda yerini almıştır. Aynı zamanda yakın çevrenizde ticari işlerini evden yürüten biri için de oldukça ideal ve hediyelik elektrikli ev aletleri olarak değerlendirilebilecek birçok seçenek karşımıza çıkmaktadır. Küçük ve şirin ya da bütçenize göre daha göz dolduran ev aletlerinden birini beğenebilirsiniz. Şayet evde okula giden çocuklarınız varsa, sıklıkla size kopan düğmelerini, yırtılan pantolonlarını getirmeleri mümkün. Hal böyle olunca sürekli terziyi ziyaret etmektense bir dikiş makinesi almak düşünülebilir. Artık dikiş süreci gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil. Tüm detaylar makineyi basitleştirmek ve fonksiyonlarını artırmak üzere tasarlanmış durumda. Bazı şehirlerde çeşmeden su içmek mümkün olmadığından hazır su tüketimi kaçınılmaz oluyor. Dört kişilik bir ailenin günlük su tüketimi düşünüldüğünde iki günde bir yeni damacana almak gerekiyor. Böylesi bir durum herkes için ekonomik olmayabilir. Hem bütçe tasarrufu sağlaması hem de sudaki mineralleri koruyarak temizlemesi ile su arıtma cihazı öne çıkan bir seçenek oluyor. Bunun dışında, bayramlarda kesilen etler her evde illaki kıymaya dönüştürülür ancak kasapta kimin sıra bekleyeceği herkes için bir sıkıntı haline gelir. Bu durumu düşünen bazı üreticiler kıyma makinesi işlevi gören demirden bir mekanizmayı sizlere sunuyor. Sabah katlığınızda ailecek kahvaltı yaparken küçük büyük herkes tarafından muhakkak sofrada aranan kızarmış ekmeğin tam kıvamını tutturmak için tavanın ya da tost makinesinin başında beklemeyin. Zaten gerçek lezzetini sadece ekmek kızartma makinesi verebiliyor. Ekmekleriniz birkaç dakikada istediğiniz kıvamdaki kıtırlığa kavuşur. Size de üzerine yağ sürmek ve keyifli bir sabah geçirmek kalır.

Elektrikli Ev Aletleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Öncelikle ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Örneğin, kalabalık bir aileyseniz, küçük hazneli bir blender yerine daha büyük hazneli bir ürün tercih etmelisiniz.
  • Elektrikli ev aletleri için alışveriş yaparken satın alacağınız ürüne ait markanın güvenilir ve bilindik olmasına dikkat etmelisiniz.
  • "CE" işareti taşıyan elektrikli ev aletleri, cihazınızın güvenilir bir üreticinin elinden çıktığına ve dayanıklılığına dair ipucu verecektir.
  • Almaya karar verdiğiniz elektrikli ev aletleri artık renk renk ürünlerden oluşmakta olduğundan evinizin dekorasyonunu tamamlayacak ürünleri tercih ederek bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Elektrikli Ev Aletleri Bakımı Hakkında İpuçları

  • Çay makinenizin su haznesinde biriken kireç için sirkeli ya da limonlu su kullanabilirsiniz.
  • Tost makinesini kullandıktan sonra plakalarını hemen temizlemeye özen gösterin. Mümkünse elde temizliği tercih edin.
  • Toz hazneli elektrikli süpürgelerinin dolan toz haznelerini kullanımdan hemen sonra birkaç defa ılık su ile durulamanız yeterli olacaktır.
  • Mikser ve blender setini oluşturan parçaları da bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte de olsalar kullanımdan hemen sonra elde yıkayıp kurumaya bırakmak cihazlarınızın ömrünü uzatacaktır.

Elektrikli Ev Aletleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Elektronik aletleri alırken özellikle evinizde size zaman kazandıracak, fiziki yükünüzü hafifletecek ve aynı zamanda mümkünse enerji tasarrufu da sağlayacak seçeneklere yönelmenizde fayda var. Daha önce hiç kullanmadığınız bir aleti ya da markayı almayı planlıyorsanız, elektrikli ev aletleri önerileri size bu konuda iyi bir rehber olabilir. Bununla birlikte, işlerinizi çabuk halletmeyi seviyorsanız motor gücü yüksek ürünler almanız gerekir. Ütünüz hemen ısınsın, kahveniz hemen kaynasın, süpürgeniz halıya tüm kuvvetiyle yapışsın ve tek bir toz dahi bırakmasın istiyorsanız watt adıyla anılan ve aldığı elektriği iletme gücü olarak bilinen bu özelliğe de dikkat etmeniz iyi olur. Yine elektrik tüketiminizi optimum düzeyde tutacak, aynı zamanda işlerinizi de aynı kaliteyle halledeceğiniz enerjis tasarruflu ürünler, elektrik faturanızdan bütçenizde ayırdığınız payın yükselmemesine katkı sağlar. Tutma kısmı olan ürünlerde yanmayan, sıcağı iletmeyen özellikli seçeneklere öncelik verebilirsiniz. Kalabalık bir ortamda yaşıyorsanız, tek seferde daha fazla malzeme alabilen mutfak aletlerine bakmanızda fayda var. Küçük tost makineleri en fazla iki ekmek alabiliyor mesela.

Elektrikli Ev Aletleri Ne Kadar Enerji Tüketir?

Elektrikli ev aletleri gösterdiklerinin göstereceklerini iddia ettikleri performans düzeyi ile enerji tüketimleri arasında çoğunlukla doğru orantılı bir ilişki vardır. Bazı markalar ürünlerinin, en iyi performansla birlikte en tasarruflu enerji sınıfına da dahil olduğunu iddia edebiliyor. Sizler de alacağınız elektrikli ev aletinin kaç watt olduğuna bakarak ne kadar enerji tüketeceğini anlayabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar hızlı ısınıyorsa bir ürün kadar fazla enerji sarf ediyor demektir.

Elektrikli Ev Aletleri Kullanımı Faydaları Nelerdir?

Akıllı ev aletleri öncelikle zamandan ve bunun yanında sizin kendi fiziksel enerjinizden de tasarruf etmenizi sağlar. Bunun yanında kullanılan yüksek teknolojik özellikleri sayesinde birçok ürünün kıvamını otomatik olarak tutturabilme donanımına sahip olup hem kullandığınız malzemenin ziyan olmasından hem de istediğiniz sonucu alamamakla ilgili kaygılarınızın ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İhtiyaca Uygun Elektrikli Ev Aletleri Nelerdir?

Her hanenin ihtiyaç yoğunluğu farklı alanlarda toplanabiliyor. Çok sık ütüleme yapılan bir evin ihtiyacı genel anlamda bu alanda olur. Küçük bir bebeği olan ailenin ihtiyacı ise ek gıdaya geçişi kolaylaştıran öğütücü bıçaklı mutfak aletleri olabilir. Evde herhangi bir hayvan besliyorsanız, oluşabilecek tozlara ve tüylere karşı daha çok temizlik yapmanız gerektiği için süpürge benzeri ürünlere yoğunlaşmanız gerekir.