Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

İşlemci

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Marka

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Modeli

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Disk Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Belleği

Başka bir kelime deneyin

İşlemci Modeli

Başka bir kelime deneyin

Disk Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Kartı Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Dizüstü Bilgisayar

için 11,633 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dizüstü Bilgisayar

Gelişen teknolojiyle birlikte laptoplar hem ev hem de ofislerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Dizüstü bilgisayar, kolay taşınabilir ve pratik olması nedeniyle gündelik hayatımızın önemli bir parçası olmuştur. Her geçen sene teknolojinin daha da gelişmesiyle birlikte yeni özelliklerle donanan laptoplar hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Birçok farklı amaca hizmet edebilen modeller hayatımızı kolaylaştırmanın yanında teknoloji çağının mihenk taşlarından biri olmuştur. Özellikle ofislerde yaygın olarak kullanılmaya başlanmasından sonra daha önce kağıtlar üzerinden yapılan birçok işlem dizüstü bilgisayarlar vasıtasıyla yapılarak hem zamandan hem de kağıttan tasarruf sağlanmıştır. Dizüstü bilgisayarlardan önce iş toplantılarına bilgisayarınızı taşıyamazken günümüzde kolaylıkla elinizde taşıyarak her türlü iş toplantısının üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Kişisel kullanım için de son derece uygun olan birçok laptop modelleri mevcuttur. Her evin çoktan temel taşı olan dizüstü bilgisayarlar kişisel kullanımız için size birçok farklı alan sunmaktadır. Artık birçok ihtiyacımızı bilgisayarlar üzerinden karşılayabildiğimiz günümüzde dizüstü bilgisayarları ister çantanızda ister elinizde kolaylıkla taşıyabilerek istediğiniz yerde, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlar üzerinden market alışverişinden film izlemeye, internette gezinmekten işinizi online olarak yönetmeye kadar farklı alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle gün geçtikçe uzayan şarj ömürleri ile sizin her konuda yol arkadaşınız olacak nitelikleri taşımaktadır. Farklı boyut, renk ve özelliklerdeki dizüstü bilgisayarlar modellerini inceleyerek hayatınızı daha pratik hale getirebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak ister işlerinizi yürütmek, ister oyun oynamak, isterseniz de internette gezinmek için bir modeli seçebilir; hızın, pratikliğin ve ergonominin tadını çıkarabilirsiniz.

Laptop Modelleri ve Fiyatları

Laptop Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte laptop modelleri de her geçen sene artış göstermektedir. Bundan yıllar önce modellerinde seçim sayıları son derece kısıtlıyken, şu anda istediğiniz renk, model, boyut ve fiyatlarda birçok opsiyonunuz mevcut hale gelmiştir. Birçok markada ihtiyacınıza yönelik olarak seçim yapabileceğiniz birçok dizüstü bilgisayar modeli bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar küçük ve büyük olarak tercih edebileceğiniz gelişmiş bir teknolojik cihazdır. İşinizi mobil olarak mı yoksa ofisten mi yürüteceğiniz konusu seçeceğiniz dizüstü bilgisayar modelleri ve fiyatları konusunda da büyük önem taşır. Buna bağlı olarak dizüstü bilgisayarınızın boyut seçimini ihtiyacınıza yönelik olarak yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin; ofisiniz için bir ürün almak istiyorsanız ve bilgisayarınız genellikle çalışma masanızın üzerinde duracaksa küçük boyutlu olması sizin için tercih sebebi olmayabilir. Hem yüksek performans hem de ekran büyüklüğü sayesinde daha rahat çalışabilmeniz için ofis çalışmalarınızda nispeten daha büyük dizüstü bilgisayar modellerini seçebilirsiniz. Yapacağınız seçime bağlı olarak dizüstü bilgisayar fiyatlarının artıp ya da azabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Ancak, kişisel kullanım için seçim yapacaksanız daha küçük boyutlarda dizüstü bilgisayarları da tercih edebilirsiniz. Bu tercih tamamen sizin zevkinize bağlı olmakla birlikte seçeceğiniz bilgisayarın ihtiyacınıza göre kolay taşınabilir olması ya da sizi performans bakımından tatmin edebilmesi son derece önemlidir. Kişisel kullanım için seçeceğiniz dizüstü bilgisayar modelindeki ilk amacınız keyifli vakit geçirmek ise küçük bir bilgisayar modeli sizi rahatlıkla tatmin edecektir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte küçük ya da büyük fark etmeden seçeceğiniz modelinde bilgisayarın özelliğine göre performans ögeleri de değişecektir. Değişen performans ögeleriyle beraber laptop fiyatları da artış ya da azalış gösterebilir. Bu durum tamamen sizin kişisel seçiminize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. İstediğiniz model ve fiyattaki dizüstü bilgisayarı kolayca bulabilmeniz için ihtiyaçlarınıza özel olarak geliştirilmiş listeleme seçenekleriyle sayfamız üzerinden kolaylıkla seçiminizi yapabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Çeşitleri ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Dizüstü Bilgisayar Çeşitleri ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Bilgisayarların hayatlarımıza girmesiyle birlikte çalışma şekillerimiz de yavaş yavaş değişmeye başlamıştır. Dizüstü bilgisayarların öncesinde ofiste başladığınız bir işi yine ofiste bitirmek zorunda kalırken, laptoplarla birlikte başladığınız işi istediğiniz yerden tamamlama rahatlığına sahip olabilirsiniz. Özellikle ofis ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilmeniz için özel olarak üretilmiş olan dizüstü bilgisayar modelleri sayesinde sadece ofise bağlı kalmadan da çalışabilme rahatlığına kavuştuk. Ofis içindeki çalışmalardan bağımsız olarak evden çalışma modelinin de hayatlarımıza girmeye başladığı günümüzde önemi bir kat daha artmıştır. Dizüstü bilgisayarlar pratikliği ve son teknolojiye sahip olmaları nedeniyle evden çalışanların da vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir. Masaüstü bilgisayarların sunduğu aynı performans ve işlevselliği size çok daha ufak ve taşınabilir boyutlarda sunan dizüstü bilgisayarlar sayesinde ister ofisten, ister evinizden, isterseniz bir kafede otururken rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz. İşlerinizi dizüstü bilgisayarınızla yanınızda götürmenizin rahatlığı ile hem işlerinizi hem hayatınızı kolaylaştırmanız mümkün hale gelmiştir. İstediğiniz dizüstü bilgisayar çeşitleri ile işlerinizi kolaylaştırırken dikkat etmeniz gereken hususların başında ise seçeceğiniz dizüstü bilgisayarı hangi işlerde, hangi amaçlarla kullanacağınız geliyor. Örneğin; dizüstü bilgisayarı tasarım yapmak için almak istiyorsanız çok daha rahat çalışabilmeniz açısından işlemcisi ve belleği yüksek bir model seçmeniz yerinde olacaktır. İşiniz daha çok yazı yazmak ile ilgiliyse de klavyesi size kolay bir kullanım sağlayan, ergonomik tasarıma sahip ve bu ihtiyacınıza uygun boyutlardaki bir dizüstü bilgisayarı seçmeniz işinizi daha iyi yapmanızı sağlar. Yapacağınız işe göre bir dizüstü bilgisayar çeşidi seçmeniz konusu bu yüzden son derece önem taşımaktadır. Doğru modeli seçmemeniz halinde hem istediğiniz performansı alamayabilir hem de işinizi yeterli vakitte çıkartmak konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ancak, doğru bir model seçimiyle işlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda vakitten de ciddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Notebook Modelleri ile İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Notebook Modelleri ile İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Gündelik yaşantımızda birçok ihtiyacımız için birden fazla yerde olmamız ve birden çok işi kısıtlı vakitlerde bitirmemiz gerekebiliyor. Bu durumlara vakit ayırabilmek hayatlarımızdaki farklı sorumluluklarımız nedeniyle her zaman mümkün olmayabilmektedir. Tam bu noktada devreye giren dizüstü bilgisayarlar, birçok ihtiyacımızı oturduğumuz yerden karşılayabilmemize fırsat tanımaktadır. Günümüzde internetin hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte artık giyim, gıda, kozmetik, market alışverişi ve çok daha fazlasını bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirmek mümkün hale geldi. Kolay taşınabilir özellikleri ve tatmin edici ekran büyüklükleri sayesinde market alışverişlerinizi markete gitmeden, birçok giyim alışverişinizi ise mağazalara gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında gerçekleştirmeniz gereken devlet dairelerine bağlı olan birçok işlem önceden uzun süreler almakta iken artık bilgisayarlar üzerinden birkaç tık ile çözülebilir ve takip edilebilir duruma gelmiştir. Tüm bu işlemlere yanınızda taşıyabileceğiniz dizüstü bilgisayarlarla erişiminiz son derece basit ve kolaydır. Dizüstü bilgisayarlara sahip olmakla birlikte zamandan kazanarak tüm işlerinizi daha kolay ve pratik yollarla halletmeniz mümkündür. Bunların yanında özellikle uzaktan çalışma ve uzaktan eğitim kavramlarının günlük hayatımıza girdiği günümüzde dizüstü bilgisayarlar hem kendiniz hem çocuklarınız için son derece gereklidir. Dizüstü bilgisayarları ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında diğer teknolojik cihazlardan ayıran en önemli unsurların başında yeterli büyüklükteki ekranlarla yüksek ekran çözünürlüğü, belge yazma, tarama ve düzenleme, çıktı alma ve daha birçok özellik gelmektedir. Ayrıca, dizüstü bilgisayarlar sayesinde internet üzerinden yayın yapan birçok dizi ve film platformundan sevdiğiniz dizi ve filmleri izleyebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Sadece dizi ve filmle sınırlı kalmayarak istediğiniz müziği de dinleyebilir, hatta dinlediğiniz müziği taşınabilir bellek ya da CD’ye aktararak kaydedebilir, tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Video izlemek isterseniz de dizüstü bilgisayarlar size yüksek çözünürlüklü ekran özellikleriyle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olabilecek niteliktedirler. Siz de tüm bu ihtiyaçlarınızı ve çok daha fazlasını karşılamak için dizüstü bilgisayar sayfamızdan dizüstü bilgisayar modellerini inceleyebilir, kendinize uygun olanı seçerek ihtiyaçlarınızı kolay yoldan karşılamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Dilerseniz Tablet sayfamızdan diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Oyunları ile Keyifli Vakit Geçirin

Gaming Laptoplar ile Keyifli Vakit Geçirin

Dizüstü bilgisayarlarla istediğiniz oyunu başka platformlardaki gibi çok rahat şekilde oynayabilirsiniz. Bilgisayar oyunları geçmişten günümüze kadar büyük bir ivme kazanmış, hatta online düzenlenen turnuvalar ile birlikte elektronik bir spor dalı haline gelmiştir. Spor, simülasyon, savaş, aksiyon ve daha birçok türdeki oyunları dizüstü bilgisayarlar ile oynayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı ağırlıklı olarak oyun oynamak için almayı düşünüyorsanız performans özellikleri üst seviyede olan modellere göz atmanız faydalı olacaktır. Oyunların grafik kartlarını ve işlemcileri tam performans şekilde kullanmak zorunda oldukları düşünüldüğünde bu kriterlere göre seçilmeyen bir dizüstü bilgisayardan her oyunu oynamanız mümkün olmayabilir. Gaming laptop modelleri size keyifli vakit geçirmesinin yanında stresinizi de azaltmanıza yardımcı olur. Tüm yaş kategorilerine uygun olarak bulunan oyunları hem sizin hem de sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilmeniz için birçok seçenek sunar. Dizüstü bilgisayarlarda oynamak istediğiniz oyunu istediğiniz yere taşıyabilir, istediğiniz zaman kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Laptolarla oyun oynayabilmek için herhangi bir engel bulunmamasına rağmen oyunu tam performans alarak oynamak isteyen kullanıcılar oyun laptopu modellerine yönelmektedirler. Bu bilgisayarlar oyun oynamak için özel olarak tasarlanmış olup oyun esnasında size sistem gereksinimleri açısından herhangi bir sıkıntı çıkarmadan oyun keyfini aralıksız yaşamanızı sağlar. Tercihinize bağlı olarak dizüstü bilgisayarınızı hem özel işleriniz için hem de oyun oynamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Laptop'unuzda rahat bir şekilde oyun oynayabilmek için birçok farklı dizüstü bilgisayar modelinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Günümüz teknolojisinde dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarların çalıştırdığı tüm oyunları çalıştırmaktadır. Bu yüzden oyun oynamak için bir model almayı düşünüyorsanız içiniz son derece rahat olabilir. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan modelleri inceleyebilir, sitemiz üzerinden seçebilirsiniz. Lenovo dizüstü bilgisayar modellerini karşılaştırarak en doğru tercihi verdikten sonra güvenle satın alabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Yorumları ile Doğru Seçimi Yapın

Dizüstü Bilgisayar Yorumları ile Doğru Seçimi Yapın

Laptop alırken doğru bilgisayarı almanız son derece önem taşımaktadır. Özellikle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir dizüstü bilgisayar aramaktaysanız modellerini dikkatlice inceleyebilir, daha önce almayı düşündüğünüz dizüstü bilgisayarı almış ve kullanmış kullanıcıların yaptıkları yorumları size rehberlik yapması açısından dikkate alabilirsiniz. Laptop yorumlarını incelemeden yapacağınız bir seçim sizin için çok önemli olan bir dizüstü bilgisayar özelliğini atlamanıza neden olabilir. Kullanıcılar ürünlerin altında bulunan yorum kısımlarında ilgili bilgisayarları birçok kritere göre değerlendirmekte, puanlamakta ve kişisel yorumlarını yazmaktadırlar. Bu yorumların dışında internet üzerinden de araştırmalar yaparak beğendiğiniz dizüstü bilgisayar modelinin inceleme videolarını izleyebilir ve almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetinin son derece önemli olduğu günümüzde sizlere en doğru dizüstü bilgisayarı bulmanızda yardımcı olmak amacıyla yorumlarının yanı sıra çeşitli ürün filtreleme seçenekleriyle de seçiminizi ihtiyacınız olan doğru modelden yana yapmanızı sağlıyoruz. Almak istediğiniz bilgisayardan memnun kalmanızı etkileyebilecek birçok faktör bulunmaktadır. Bunların arasında; ekran boyutu, hafızası, işlemcisi, ekran kartı, bellek ve daha birçok seçenek vardır. Bu seçeneklerden ihtiyaçlarınıza en uygun olanları arama kriteri olarak belirleyerek en doğru seçime ulaşmanız mümkündür. Bu kriterlerin arasına dilerseniz marka, model ve fiyat kriteri de ekleyerek bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Unutmamanız gereken en önemli nokta; her dizüstü bilgisayarın özel kullanım amaçları olabildiği gibi günlük kullanım için de olan modelleri mevcuttur. Oyun oynamak, işiniz için tasarım yapmak gibi özel amaçlarınız için daha performansı yüksek modelleri tercih etmelisiniz. Günlük kullanımınız için ise daha pratik, ekran performansı yüksek ve kolay taşınabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdan masaüstü bilgisayar modellerine de göz atabilirsiniz.

Hangi Dizüstü Bilgisayarı Almalıyım?

Birçok marka ve model arasından hangi dizüstü bilgisayarı alacağınız konusunda kafanızın karışması son derece normaldir. Bu noktada ilk dikkat etmeniz gereken nokta laptopu hangi ihtiyacınız için almak istediğinizdir. Bilinmelidir ki dizüstü bilgisayarların farklı amaçlara hizmet edenleri de bulunmaktadır. Oyun oynamak istiyorsanız, gaming laptoplara yönelmeniz daha faydalı olacaktır. Ancak, kişisel ya da iş kullanımı için almayı düşünüyorsanız bütçenize göre seçiminizi yaparak pratiklik, uzun şarj süresi, ekran çözünürlüğü, bellek, depolama kapasitesi, işlemcisi gibi özellikleri göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. SAyfamızda en doğru tercihi yapmanıza yardımcı olması için gelişmiş arama filtreleri ve ilgili ürünü daha önce alıp kullanan kullanıcıların yorumları mevcuttur.

Laptop Nasıl Temizlenir?

Dizüstü bilgisayarınızın ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız temizliğini doğru şekilde ve belli aralıklarla yapmanız da son derece önemlidir. Dizüstü bilgisayarınızın tozlandığı bölgeleri aşırıya kaçmadan hava püskürterek temizleyebilirsiniz. Dilerseniz bunun için özel olarak satılan spreyleri de kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızın ekranını ise bir mikro fiber bez ve ekran temizleme solüsyonlarıyla temizleyebilirsiniz. Temizlikten sonra cihazınızı havalandırmalı ve nemli yerlerini temiz bir bez ile kurulayarak tamamen kurumasını sağlamalısınız. Tamamen kuruduktan sonra tekrar güvenle kullanabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dizüstü bilgisayar alırken dikkat etmeniz birçok faktör bulunmaktadır. Bunların en başında dizüstü bilgisayarınızı hangi amaçla almak istediğiniz ve almayı düşündüğünüz bilgisayarın ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacağı konusu gelir. Hem iş, hem kişisel kullanım için farklı model ve özelliklerde dizüstü bilgisayarlar bulunmaktadır. İhtiyacınız olan modeli belirledikten sonra işletim sistemi, ekran çözünürlüğü, ağırlığı, hangi bağlantılara sahip olduğu, cihazın şarj süresi, teknik özellikleri gibi birçok konular da son derece önem teşkil etmektedir. Kullanım amacınıza göre bu kriterleri belirledikten sonra dizüstü bilgisayar modellerini karşılaştırmaya başlayabilirsiniz. Siz de bu kriterlere dikkat ederek birçok marka ve model dizüstü bilgisayardan dilediğinizi seçip güvenle satın alabilirsiniz.