GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Esprit Güneş Gözlüğü

Esprit gözlük her mevsim tercih edilecek tasarımlarda şıklığı yakalayabilmek adına farklı tarzlara ayrılır. Aynı zamanda güneş ışınlarının zararlı ışınlarına karşı kişileri korur. Bayan, erkek ve unisex olarak birçok gözlük modeli vardır. Klasik şıklığı yakalamak isteyen kişiler için sevilen modeller sunulur. Esprit güneş gözlüğü yaz ayları için güneş ışınlarından korunabilmek için oldukça iyi tercihlerdir.

Esprit Güneş Gözlüklerinde En Tarz Tasarımlar

Esprit Güneş Gözlüklerinde En Tarz Tasarımlar

Esprit güneş gözlüğü modelleri, farklı tarzlara hitap etmektedir. Erkek ve bayanlara özel olan birçok model zevke uygun tasarımlar ile sunulur. Gözlük çerçevesinden cam tasarımına kadar en tarz dizaynlar ile tercih edilebilir. Gözlüklerin camları, renk olarak mavi, siyah, kahverengi, ikili renklerin birleşimi gibi birçok renk aralığında modeller ile özdeşleştirilir. Esprit güneş gözlüğü UV ışınlarına karşı koruyan camlar ile imal edilir. Bu durumda ultraviyole ışınlarına karşı gözlerin zarar görmemesine yardımcı olur. Farklı tarzların yanı sıra gözlüklerin kalitesi de dikkat çekmektedir. Takılırken buruna zarar vermemesi ve hafifliği özellikleri arasındadır. Özellikle erkeklerin zevklerine en uygun bulabilecekleri gözlük modelleri vardır. Gözlerinden rahatsız olan kişiler için Esprit güneş gözlüğü polarize camları da tercih edebilir. Bu camlar yine güneş ve zararlı olan parlamaları önleyerek gözü korur. Bu nedenle önemli özellikler arasındadır. Gözlük seçimi yaparken, tarz seçiminin yanı sıra kolay kullanım sağlanıp sağlanmaması konusuna dikkat etmek gerekir.

Esprit Güneş Gözlüğü ile Göz Sağlığı

Esprit Güneş Gözlüğü ile Göz Sağlığı

Esprit polarize güneş gözlüğü modelleri, göz sağlığı için önemli olan ürünlerdir. Göze gelebilecek ışınların parlamasını önleyerek göze ışıkların batmasına engel olur. Göz sağlığı için tercih edilebilecek gözlüklerdir. Polarize camların anlaşılabilmesi için basit bir işlem olarak telefonların açılarak ekran açıkken güneş gözlüğünü ekrana tutmak gerekir. Yavaşça yatay konumdan dikey konuma getirilir ve görüntü tamamıyla kararıyorsa polarize cam anlamına gelir. Örneğin, Esprit siyah güneş gözlüğü en sık tercih edilen polarize olarak tercih edilebilecek gözlüklerdendir. Polarize olan camlar, %60-70 oranında daha koyudur. Genellikle siyah, gri ve yeşil renkler ile üretimi sağlanır. Renklerin özellikleri farklılık gösterebilmektedir. Renk seçenekleri kısıtlı olsa da açık alanlarda faydaları fazladır. Kış ayları için oldukça iyi tercihler olan polarize gözlükler, Esprit kalitesi ile tercih edilebilir. Karlı yüzeyler ve su yüzeyinde sık kullanılabilen gözlüklerdir. Esprit güneş gözlüğü çerçevesi de kaliteli ve camların rengine uygun şekilde yapılmıştır. Genellikle, klasik tarzlardan hoşlananlar için oldukça iyi tercihler olacaktır.

Esprit Güneş Gözlüklerinde Özel Fiyatlar

Esprit Güneş Gözlüklerinde Özel Fiyatlar

Esprit güneş gözlüğü fiyatları belli başlı durumlara göre değişkenlik gösterir. Ürünler, orijinal ve özel kutuları ve silecekleri ile gönderilir. Fiyatlar, cam özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Aynı zamanda çerçevenin yapısı ve esnekliği de önemlidir. Camların UV ışınlarına karşı koruyup korumadığı ve polarize cam olup olmaması fiyatlarda belirleyici olur. Farklı model, tasarım ve farklı özelliklere göre fiyatlar değişir. Fiyat aralıklarını kişi tercihleri de etkiler, kullanıcıların tercihleri doğrultusunda ürün belirlemeleri fiyatlarda belirleyici olacaktır. Ya da göz sağlığına uygun seçilen gözlüklerde yine kişilerin tercihi doğrultusunda fiyatlandırılır. Esprit güneş gözlüğü kullananlar, kullanım amaçlarına uygun seçimlerini kendi ihtiyaçlarına göre belirlerler. İhtiyaç doğrultusunda her çeşitte özel gözlük çeşitleri vardır. Esprit markası göz sağlığını düşünerek gözlükler imal eder. Kış ya da yaz aylarına uygun olarak modeller vardır. En kaliteli gözlük seçenekleri bu marka ile tercih edilebilir. Yaz aylarında UV ışın korumalı ve kış aylarında polarize camlı gözlükler tercih edilebilir. Farklı seçenekleri sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.