Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bk
Yy
BK
Fox
Hky
Qx3
Ysf
Kk
Web
Zzn
Raw
Twn
Ahi
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Taş Cinsi

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden

Renk

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Tema

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Aksesuar

için 56,872 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Aksesuar

Birçok türü olan aksesuar modelleri bulunmaktadır. Kullanıcıların kombinlerini tamamlamaya yardımcı olan parçalar birçok model ve tasarım çeşidi ile yer almaktadır. Söz konusu ürünler ev, araba, mutfak gereçleri, kamp, telefon, takı ve benzeri eşyaları bulundurmaktadır. Ev kategorisinde ürünler genel olarak oturma alanları, ortak alanlar ve ihtiyaç alanlarının gerektirdiği objeleri bulundurmaktadır. Süs eşyası olarak yer alan ürünler ise mum, vazo, çiçek, ışıklandırma, kitap gibi ürünlerden oluşmaktadır. Evin ve yaşam alanlarının havasını değiştiren ürünler dekoratif tasarımları ile yer almaktadır. Birçok ürün farklı boyutlarda ve model seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Balkon eşyaları da ana objeler harici ufak detayları doldurmak için yer almaktadır. Raf, tablo, halı, kilim ve benzeri ürünler bulunmaktadır. Kullanıcıların kıyafet kombinlerini tamamlayan eşyalar ise birçok çeşidi ile geniş bir seçenek yelpazesi oluşturmaktadır. Kış ve yaz sezonları dahilinde farklı modellerde kategorilere ayrılan eşyalar yer almaktadır. Şapka, bere, atkı, şal ve benzeri ürünler daha çok kış mevsiminde tercih edilmektedir. Ürünlerin içerisinde yer alan yün, pamuk, akrilik gibi materyaller kış aylarında sıcak tutmaktadır. Kullanım koşulları dikkate alındığında şapkaların birçok modeli yer almaktadır. Kış mevsiminde tercih edilen ürünler genellikle süet, kadife, yün, örgü ve benzeri dokuları bulundurmaktadır. Kadın kullanıcılara hitap eden mücevherat gibi tamamlayıcı parçalar ise sayfa üzerinde yer almaktadır. Kullanım alanları, rahatlığı veya model, renk kombinasyonu ürünün tasarımını etkilemektedir. Birçok tasarımdaki mücevheratlar modaya uygun olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm herkese hitap eden aksesuar gözlük çeşitleri farklı tasarımlarda yer almaktadır. Söz konusu gözlükler yaz mevsimlerinde oldukça sık tercih edilmektedir. Aynı zamanda gözlüğün cam yapısına göre değişik özellikleri bulunmaktadır. Güneş ışınlarından korunmanın yanı sıra optik mercek özelliği ile de kullanılabilmektedir. Gözlükler miyop ve hipermetrop gibi çeşitli göz hastalıklarının tedavisinde uygulanabilmektedir. Gözün uzağı net bir şekilde algılayamaması rahatsızlığına miyop; yakını net bir şekilde algılayamama durumuna da hipermetrop denilmektedir. Gözlükleri kombin tamamlayıcı olarak kullanmanın yanı sıra sağlık alanında kullanmak mümkündür.

 Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar Çeşitleri

Aksesuar modelleri kullanım alanlarına ve iklim şartlarına farklı özelliklerde olmaktadır. Kullanıcıların en sık kullandığı akıllı telefonlar için birçok ürün bulunmaktadır. Telefonun düşmesi ve çeşitli darbelere karşı korunmasına karşı telefon kapları yer almaktadır. Kaplar birçok modelde, renkte ve tasarımda mevcuttur. Aynı zamanda akıllı telefonların modeline göre farklı şekillerde telefon kapları bulunmaktadır. Telefonlardan film ve dizi seyredebilmek için birçok telefon standı bulunmaktadır. Denge ayak mekanizması bulunan telefon standları, kullanıcıların isteklerine göre şekillenebilmektedir. Ayarlanabilir ve esnek özellik gösteren modeller bulunmaktadır. Aynı zamanda otomobillerde kullanabilmek için birçok telefon tutucu da mevcuttur. Sürüş esnasında navigasyon ve yol tarifi alabilmek için sabit bir şekilde durabilen telefon tutacakları yer almaktadır. Tablet tutacakları ise otomobillerde arka koltukta oturan kullanıcılar için konforlu bir seyir deneyimi sunmaktadır. Aynı zamanda masa üstü çalışmalarında rahat kullanabilmek için tablet standları da bulunmaktadır. Rahat bir şekilde işlemleri sağlayabilmek için stand çeşitleri bulunmaktadır. Çoğunlukla kadın kullanıcıların tercih ettikleri aksesuar takı çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Takılar küpe, bilezik, kolye, bileklik, halhal, şahmeran, yüzük ve benzeri objelerden oluşmaktadır. Küpelerin setleri aynı anda bir kulağa birden fazla küpe takabilecek şekilde oluşmaktadır. Birçok küpe seti halka, nokta, sallanmalı, püsküllü küpe modelleri içermektedir. Kullanıcıların gereksinimleri sonucu birçok küpe modeli yer almaktadır. Ürünlerin model ve tasarımı ise marka çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Küpeler altın, gümü, rose gold ve benzeri renk seçenekleri ile yer almaktadır. Altın kaplama modeli ile yer alan küpeler ise belirli etkenler sonucu kararabilmektedir. Parfüm, deniz suyu gibi etkenler altın kaplamalı küpeleri olumsuz etkilemektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için söz konusu küpe modellerinin dikkatli kullanılması tavsiye edilmektedir.

 Aksesuar Modelleri

Aksesuar Modelleri

Aksesuar çeşitleri ev, kişisel, otomobil, kamp, mutfak, bahçe ve benzeri seçenekler doğrultusunda artmaktadır. Kullanıcıların daha rahat bir şekilde yaşam sürmesi için birçok modelde ürün bulunmaktadır. Kadın kullanıcıların oldukça sık tercih ettiği kişisel takılar sayfa üzerinde yer almaktadır. Kişisel takılar, küpe, alyans, yüzük, kolye, bileklik, bilezik, halhal, şahmeran ve benzeri ürünlerden oluşmaktadır. Kadın kullanıcıların oldukça sık kullandığı takıların yanı sıra erkek kullanıcılar için birçok takı çeşitleri yer almaktadır. Küpe, yüzük, bileklik, tesbih ve benzeri gibi ürünler erkek kullanıcılar için oluşturulmaktadır. Söz konusu takıları muhafaza etmek için takı kutuları veya takı sandıkları bulunmaktadır. Takı kutuları sayesinde söz konusu ürünler rahat ve konforlu bir şekilde saklanabilmektedir. Ürünlerin tozlanmasını ve eskimesini önlemek için takı kutuları oluşturulmaktadır. Takı kutu ve sandıklarının boyutları ise kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Söz konusu takı kutuları şeffaf, akrilik materyali ile de yer almaktadır. Altın kenar şeritleri bulunan kutular dört bir yanında saydam materyalden meydana gelmektedir. Kumaştan oluşan takı kutuları ise kilitlenebilen anahtar haznesi bulundurmaktadır. Rahat ve konforlu bir kullanım oluşturan takı setleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aksesuar yüzük çeşitleri birçok renk ve modelde yer almaktadır. Söz konusu yüzükler, alyans boyutu ile veya farklı tasarımları ile bulunmaktadır. Kullanım sırasında herhangi bir hasar oluşmaması için yüzüklerin parmağa tam oturması tavsiye edilmektedir. El boyutlarına göre yüzüklerin ölçüleri çeşitlilik göstermektedir. Minimum 10 numara yüzük boyutu ile yer alan alyans tasarımları bulunmaktadır. Alyans yüzük modellerinin yanı sıra taşlı yüzük modelleri de bulunmaktadır. Tektaş ve beştaş gibi yüzük tasarımlarının yer aldığı modeller, marka kategorisine göre farklı fiyat seçeneği sunmaktadır.

 Kullanışlı Aksesuarlar

Kullanışlı Aksesuarlar

Kullanıcıların kombinlerine ekstra fonksiyonel bir özellik taşıyan ürünler yer almaktadır. Söz konusu aksesuar seti takı setleri, kıyafet takımları gibi ürünleri oluşturmaktadır. Hediye alternatifi sunan takı modelleri birçok seçeneği ile yer almaktadır. Saat, kolye, küpe, bileklik gibi objeler kullanım sırasında hoş bir görüntü sunmaktadır. Hem fonksiyonel hem de estetik özelliği bulunan takılar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Takı setlerinin içerisinde kolye, küpe, yüzük, bileklik veya bilezik çeşitleri yer almaktadır. Kullanıcı istekleri doğrultusunda objelerin adetleri değişiklik gösterebilmektedir. Takı setleri, kolye ve küpe, yüzük ve kolye, küpe ve bileklik, küpe, yüzük ve bileklik gibi ürün çeşitliliği sunmaktadır. Takı kategorisinde yer alan kolyeler zincir detayı sayesinde birçok seçenek imkânı sağlamaktadır. Söz konusu kolyelerin zincir uzunlukları kullanıcıların boylarına göre ayarlanabilmektedir. Kolye zincirleri, burgu, örgü ve benzeri tasarımlar ile yer almaktadır. Aynı zamanda aksesuar kolye modelleri taşlı ve taşsız detayı ile kategoriye ayrılmaktadır. Taşsız kolyeler genel olarak zincir detayı ile dikkat çekmektedir. Zincir rengi ve tasarımı kolyenin modelini etkilemektedir. Taş detayı bulunmayan kolyeler sade bir görünüm oluşturmaktadır. Dolayısıyla günlük hayatta oldukça sık tercih edilebilmektedir. Taş detayı bulunan kolyeler de ise yakut, zümrüt, pırlanta, inci gibi taş detayları bulunmaktadır. Taşların oranları kolyenin tamamını kaplayabileceği gibi tekli olarak da yer almaktadır. Aynı zamanda özel günlerde kullanılmak için oluşturulan kolye modelleri, dikkatli bir şekilde temizlenmektedir. Erkek kullanıcılara hitap eden bileklik ve kolye setleri yer almaktadır. Hasır ve ipten oluşan bileklikler farklı figürler ile çeşitlenmektedir. Kolyeler ise daha çok gümüş renginde ve zincir formu ile yer almaktadır. Birçok ürün seçeneği sunan takı çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.