Bebek Oyuncakları

Bebek oyuncakları satın alırken, yaş faktörünü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Oyuncak üreticileri, bebeklerin yaşını göz önünde bulundurarak oyuncak çeşitleri üretmektedir. Kategorilerimizde yer alan grupları inceleyerek bebek oyuncaklarından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bebeklerin fiziksel gelişimi ve kişisel gelişimi için oyuncaklarla oynaması tavsiye edilmektedir. Rengarenk ve sesli olarak üretilen oyuncaklar, bebeklerin görsel ve işitsel hafızasını geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Çok küçük bebeklerin her tip oyuncak çeşidi ile oynaması hiç sağlıklı değildir. Eğer yeni doğan bebeğiniz varsa 0-6 yaş arası oyuncak çeşitlerinden tercih etmeniz gerekmektedir.

Yeni doğan bebek oyuncakları arasında en çok tercih edilen çıngırak ve dönencedir. Çıngıraklı oyuncaklar ses ürettiği için bebeklerin dikkatini çekme konusunda çok etkilidir. Bu nedenle birçok anne çıngıraklı oyuncaklarını devamlı olarak yanında taşır ve bebeği huysuzlandığı zaman anında dikkatini dağıtmaya çalışır. Dönence, hem görsel gem de işitsel şölen yaşattığı için bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesine destek olmaktadır. Dönencelerin uzaktan kumanda ile kontrol edilebilenleri de bulunmaktadır. Böylece bebeğinizin beşiğine astığınız dönenceyi istediğiniz zaman aktif edebilecek, istediğiniz zaman durdurabileceksiniz. Dönencelerin MP3 çalma özelliği olduğu için bebeğiniz uykuya dalacağı sırada ona ninni dinletebilirsiniz.

Minik yavrunuz büyümeye başladığında ona jimnastik yaptırabilmek için Fisher Price markası tarafından üretilen jimnastik merkezi satın alabilirsiniz. 3 farklı oyun modu sayesinde bebeğiniz hiç sıkılmadan eğlenceli oyunlar oynayabilecek. Sırtüstü yatarken ayakları ile piyano tuşlarına basabilecek, oyuncak barındaki oyuncaklarla oynayabilecek. Yüzüstü oyun modunda ise yatarak kendini aynada keşfetmeye çalışacak ve yumuşak oyuncakları ile son derece keyifli vakit geçirecek. Oturma modunda ise tıpkı gerçek bir piyano çalıyormuş hissi duyacak. Son derece eğitici olan bu aktivite merkezini evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz gibi bahçenizde de kullanabilirsiniz. Chicco ayıcık ile bebeğinize sayı saymayı, renkleri ve şarkı söylemeyi öğretebilirsiniz. Çocuklar 2 yaşından sonra kendini öğrenmeye tamamen açtığı için bu dönemlerde öğreteceğiniz şeyler hep aklında kalacaktır. Ayıcık şarkılarıyla, gerçek bir arkadaş gibi bebeği ellerini çırpmaya, eğlenmeye ve birlikte oynamaya davet eder. Üstelik düğmelere bastığınızda sayıları İngilizce veya Türkçe olarak seslendirebilme özelliğine sahiptir. Hem çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesi hem de kendini geliştirmesi için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve çocuk oyuncak fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Bebek Oyuncakları

için 19,661 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1)
Alex (171)
Baby Fehn (142)
(1)
Biba (43)
(1)
Birlik (30)
Bondigo (418)
BU-BU (8)
CEEBEBEK (10)
Chicco (234)
Clementoni (162)
Dede (10)
(4)
(42)
(2)
Dolu (110)
(1)
(1)
(3)
Fisher Price (1091)
Goki (33)
(1)
(3)
(1)
(1)
Kanz (24)
(1)
(4)
Lamaze (15)
Lonpos (106)
Mamatoyz (14)
(2)
Mega Bloks (29)
Miniland (16)
Oops (10)
(1)
(2)
(2)
Pebble (15)
(3)
(2)
(2)
Playgro (160)
Playskool (105)
Samatlı (46)
Set (17)
(2)
Simba (9)
STEP2 (8)
(2)
(2)
(2)
Tanny (17)
Tiny Love (15)
Todizoo (33)
Tomy (104)
Tuvall (357)
(2)
Vilas (8)
(2)
Yakamoz (34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(615)
ve üzeri (853)
ve üzeri (945)
ve üzeri (967)
ve üzeri (1,002)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL