Bebek Oyuncakları

Bebek oyuncakları bebeklerin hem ruhsal hem de zihinsel gelişimlerinde önemli bir yer tutar. Bu oyuncaklar aylara göre hazırlanarak en fazla verimi sağlamayı amaçlar. Bebeğiniz için oyuncak arıyorsanız seçiminizi yapmadan önce fikir edinmek için doğru yerdesiniz.

Bebek Oyuncakları Hakkında

Bebek Oyuncakları Hakkında

Oyuncak, kendisiyle oynanan herhangi bir nesne olabilir ama bebek oyuncak çeşitleri söz konusu olduğunda herhangi bir nesneyle değil belirli nesnelerle haşır neşir olmak gerekir. Dış dünyayla yeni tanışan bebeklerin bağışıklık sistemleri, zeka gelişimi ve psikolojileri hassastır ve her deneyim onlar için yenidir. Bebek oyuncakları aylara göre değişse de çoğunlukla yutulmamaları için büyük boyutlarda olurlar, ilgi uyandırmak için de renkli ve sesli olurlar. Çok küçük bebeklerin yattıkları yerlerden oyalanması gerekir. Bunun için bebek beşik oyuncakları idealdir. Bu oyuncakları beşiğe asarsınız ve bebeğiniz onların hareket etmesini seyreder veya onları hareket ettirir. Oturmaya başlayan bebekler için bebek oyuncak parkı hem bütün oyuncakları bir arada tutar hem de bebeğinize güvenli bir oyun alanı sunar.

Doğru Oyuncağı Seçmek İçin...

Doğru Oyuncağı Seçmek İçin...

Bebek için oyuncak seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Bunlardan birincisi elbette güvenlik. Güvenliğe oyuncağın yutulmayacak kadar büyük olması, parçalara ayrılmaması, dayanıklı olması, toksik malzemeler içermemesi, kolayca yıkanabilmesi, sivri köşeler veya kurdeleler içermemesi dahildir. İkincisi, oyuncak bebeğinizin ayına hitap etmelidir. Bebeğin ayına uygun olmayan oyuncaklar onu sıkabilir veya üzebilir. İyi bir oyuncak beş duyu üzerinde duyum da sağlamalıdır. Duyumu artırmak için ona farklı renklere, farklı dokulara, farklı şekillere ve farklı seslere sahip oyuncaklar sunmayı ihmal etmeyin. Bazı bebek oyuncakları erkek, bazı bebek oyuncakları da kız bebeklerle özdeşleştirilir. Ama zekayı ve psikolojiyi geliştirmeye yönelik üniseks oyuncaklar bu dönemde çok daha fazla önem taşır.

Bebek Oyuncak Fiyatları

Bebek Oyuncak Fiyatları

Bebek oyuncak fiyatları en az oyuncakların kendisi kadar çeşitlidir ve her bütçeye hitap eder. Dolayısıyla bebeğinizin ay bazında yaşına uygun olan uygun oyuncakları bulmakta zorlanmazsınız. Bebekler için oyunun gerekliliği de yadsınamaz. O yüzden bebeğinizin oyuncaklarını mümkün olduğunda çeşitlendirmenizi öneririz. Birçok bebek oyuncak seti cazip kombinasyonlar oluşturarak sizi tek tek seçim yapma zahmetinden kurtarabilir. Gürültüyü ve dağınıklığı bir süre göz ardı etmeniz gerekecek ama bebeğinizin mutluluğunu görünce buna değdiğini hissedeceksiniz. Bebek oyuncaklarının yanı sıra bebek giyimi, bebek arabaları, bebek mobilyası, bebek odası dekorasyonu, emzirme ürünleri, park yataklar ve hem bebeklerle hem annelerle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü ürün için Anne & Bebek kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Oyuncakları

için 18,800 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(2)
(5)
Alex (156)
(1)
(2)
Baby Fehn (111)
Biba (59)
Bondigo (351)
(4)
BU-BU (12)
Byezo (6)
(2)
Chicco (238)
Clementoni (153)
(2)
Dolu (103)
(3)
Fisher Price (924)
Galt (10)
Goki (32)
(1)
(4)
Kanz (24)
(2)
Lamaze (8)
Lonpos (64)
(4)
Mega Bloks (17)
(4)
Miniland (20)
Oops (9)
(1)
(2)
Pebble (14)
(3)
(1)
(1)
Playgro (172)
Playskool (86)
Samatlı (35)
Set (28)
Sevi (110)
Simba (8)
(5)
(3)
Tanny (24)
Tiny Love (11)
Todizoo (32)
Tomy (90)
Tuvall (380)
(3)
(4)
Yakamoz (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(653)
ve üzeri (905)
ve üzeri (1,005)
ve üzeri (1,032)
ve üzeri (1,073)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL