Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Beden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Du
Soa
Mnk
DU
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Giyim

için 24,345 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Giyim

Bebek giyimi, yeni doğan bebeklerden yürümeye başlama ve diğer dönemlere kadar uzanan yaş aralığında kullanılan eşyalardır. Bebek giyimi söz konusu olduğunda özenle ve titizlikle giyim tercihi yapılmalı ve bebeğin vücudunu tahriş edecek ve vücudunda kimyasal boyalar bırakabilecek kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Ayrıca bebek giyimi bebeklerin ihtiyaç duyabileceği tüm kıyafetleri içermektedir. Bu kıyafetler hem erkek hem de kız çocuklarına uygun renklerde ve modellerde üretilmekte ve çeşitli modellere sahip bulunmaktadır. Tasarımlardaki renklerin canlılığı ve gösterişliliği bebeğinizin dikkatini çekmeye ve kolaylıkla kıyafet giydirmeye yardımcı olur. Kışlık ve yazlık olmak üzere çeşitli bebek giyim ürünü bulunmaktadır. Bunları titizlikle seçerek bebeğinizi mevsim şartlarına uygun şekilde giydirebilirsiniz. Bebek önlükleri, eldivenleri, bebek eldivenleri, bebek şapkaları, bandajlar, askılı elbiseler, tulumlar, zıbınlar ve daha fazlasını bulabileceğiniz bebek giyim ürünleri mevcuttur. Bu ürünler arasından yumuşak dokuda ve maksimum rahatlık sağlayan bebek kıyafetini tercih ederek bebeklerinize rahat bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Kullanma talimatlarına dikkat ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Alerjik kumaştan üretilmeyen ve bebeklerin sağlığını olumlu yönde etkileyen kıyafetleri tercih ederek cilt sağlıklarını koruyabilirsiniz. Kaymaz tabanlı ayakkabılar, patikler ve diğer ilk adım ayakkabıları bebeğin hareket etmeye ve yürümeye başladığı ilk zamanlarda önemli bir aksesuar olarak bulundurulmalıdır. Bebek tulumları tavşan, köpek, kedi, aslan gibi çeşitli bebek kostümlerinden oluşmakta ve bebekleri daha sevimli şekilde göstermeyi sağlamaktadır. Bu tulumlar hem sıcak tutan hem de kolay hareket etmeyi sağlayan yapılarıyla kız ve erkek bebek için tercih edilebilir. İlerleyen dönemlerde kostüm ve çeşitli dekor ürünlerini bebeğinize giydirerek doğum günü, kutlama gibi özel günlere hazırlayabilirsiniz. Sevilen çizgi film karakterlerinin yer aldığı kız ve erkek bebek kostümleri, bebeklerinizin ortama alışmasını sağlamaya yardımcı olur. Kostümler ve çeşitli süslü kıyafetler kız çocuklarının kendisini özel hissetmesine yardımcı olurken, erkek bebeklerde kullanılan hayvan desenli ve çizgi film karakterli kostümler bebeğe kendini iyi hissettirebilir. Ürün sayfamıza göz atarak çeşitli bebek giysileri içerisinden tercihinizi yapabilir bebek giyim fiyatları konusunda da bilgi edinebilirsiniz.

 Bebek Giyim Ürünleri Nelerdir?

Bebek Giyim Ürünleri Nelerdir?

Bebek giyimi tercihi yaparken öncelikle bebeğinizin kaç aylık olduğunu ve kilosunu, boyunu dikkate almalısınız. Bu özellikleri belirledikten sonra bebeğinizin rahat edeceği ve hareket alanını kısıtlamayan kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bebeklerin kolay tahriş olabilen hassas ciltleri için sert malzemeden yapılmış elbiseleri değil, pamuktan üretilmiş sağlıklı kıyafetleri tercih etmelisiniz. Hızlı bir şekilde büyüyen ve boyu uzayan bebeklerde, giydikleri kıyafetler de değişmektedir. Bu yüzden bebeğinize uygun bedendeki kıyafeti alabilir ve yaş aralığına uygun şekilde kullanabilirsiniz. Bebeklerin giyim tercihleri arasında bulunan tulumlar bebek vücudunda tek parça halinde giydirilebilir ve kıyafet içerisinde rahat hareket etmesini sağlayabilirler. Zıbınlar bebeğin belini açması ihtimaline karşılık giydirilen ve üşütmemesi için onu koruyan kıyafetlerdir. Bebek patikleri ev içerisinde ayaklarını üşütmemesini sağlayan ev ayakkabıları arasında yer almaktadır. Adım atmaya başlayan bebekleriniz için ilk adım ayakkabıları bulunmaktadır. Bu ayakkabıları edinerek bebeğinizin hareketlerini güçlendirebilirsiniz. 1 yaş erkek bebek giyim ürünleri ve 1 yaş kız bebek giyim ürünleri incelendiği zaman desenli, sevilen çizgi film karakterlerinden ve komik yazılardan oluşan, hayvan figürlü birçok modelde ürün görülmektedir. Bu ürünler arasından bebeğinizin hoşuna gidebilecek giysileri tercih ederek kullanabilirsiniz. Kış günlerinde bebek yelekleri kullanışlı ve şık görünümüyle çeşitli desenlerde tasarlanmaktadır. Doğal ipliklerden örülen örme yelekler kolayca çıkarılabilir ve soğuktan koruyarak bebeği sıcak tutmaya yardımcı olur. Dayanıklı yapıları ve kaliteli üretimleriyle çeşitli mont, kaban çeşidini bebeklerinizde kullanabilirsiniz. Yaz ayları için bebek giyiminde kısa kollular, sıfır kollular ve şortlar tercih edilebilir. Yeni doğan bebeklerin kolaylıkla yüzünü tırmalama ve kendini keşfetme eğilimleri olduğu için bu durumlarda önlem almak amacıyla eldivenler kullanabilirsiniz. Şort, eşofman, pantolon gibi hem kız hem de erkek çocuklarında çeşitli modellerde bulunan alt giyim ürünlerini de tercih ederek bebeklerinizin ayaklarının rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek uyku tulumları, gece rahat bir uyku çekmesini ve bebeğinizin kıyafetinden rahatsızlık duyup sık sık uyanmamasını sağlamaktadır. Şapka kullanımı bebeğinizin ilk aylarından itibaren başını koruması ve soğuktan dolayı kulak ve baş kısmını sıcak tutmayı sağlar. Bebek sağlığına olumlu katkısı olan kumaşlar, çeşitli ayıcık, kedi, köpek gibi karakterlerden oluşabilir. Çeşitli kostümler kullanarak bebeklerinizin özel günlerde rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Düğün gibi çeşitli ortamlara uyum sağlama amacıyla erkek bebeklerde pantolon gömlek takımları ve kız bebeklerde askılı kalpli elbiseler tercih edilebilir.

 Bebek Giyimi Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Bebek Giyimi Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Bebek giysilerini tercih ederken öncelikle elbise kumaşını incelemelisiniz. Kumaşın yapısı, esnekliği ve hava aldırması bebeği korumaya ve vücudunun rahat nefes almasına yardımcı olur. Doğal iplikten yapılma kumaşlar, bebek cildini boya gibi çıkabilen kimyasal maddelerden uzak tutar. Bebek giysileri tercih edilirken mevsimsel şartlara da dikkat etmelisiniz. Yaz aylarında bebeklerin vücuduna nefes aldıran kıyafetleri tercih edebilir, terlenme ile oluşabilecek pişik gibi rahatsızlık veren sağlık sorunlarından bebeğinizi koruyabilirsiniz. Kış aylarında ise hem üşümeyi engelleyecek, hem de bebeğin cildini aşındırmayacak ve rahat hissettirecek pamuklu kıyafetler kullanabilirsiniz. Ayrıca kıyafet seçiminde yaşı değil kiloyu da baz alarak buna göre bebeğinize kıyafet seçmelisiniz. Kış günlerinde boğazlı yünlü kazaklar yerine kaşındırmayan kıyafetler tercih ederek bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Kolayca yıkanabilecek yapıdaki kıyafetleri tercih ederek üstüne kusan ve kolaylıkla üzerini kirletebilen bebeklerinize kıyafet temini sağlayabilirsiniz. Kıyafetlerde bulunan düğmeler, fermuarlar, ipler bebeği rahatsız edecek şekilde olmamalı ve bebeği rahat hissettirmelidir. Soğuk havalarda kat kat giydirmek yerine kalın bir kıyafet tercih ederek kolay hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ağzına kaçabilecek tüylü kıyafetlerden uzak durarak, doğal kumaştan üretilmiş ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebek giyim kumaşları bebek tekstil malzemeleri arasında hassas ciltlerine zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Bu kumaşlar pamuk, yün, polyester gibi malzemelerden ortaya çıkmaktadır. Pamuk kumaşın rahatlığı ve yıkanma ile çekmeyen yapısı bebekleriniz için konforlu bir giyim sağlar. Kış günlerinde bebek giyiminde örme yelekler kullanabilirsiniz. Örme yelekler bebeklerde kolay çıkarılabilir yapıları ile başka bir yere gidildiği zaman mont altında giyilebilir. Bu kıyafetler bebeğinizin hava almasını nemden ve sıcaktan korunmasını sağlar. Pişik yaşamadan bebeğinizi rahat hissettiren pantolonları da yaz aylarında tercih ederken dikkatli olmalısınız. Esnek kumaşa sahip pantolon ve eşofman takımları kullanabilirsiniz. Sık kıyafet değişimi gerektiren bebek giyim ürünleri, yıkamaya karşı dayanıklı yapıda olmalıdır. Yıkanmayla çekmeyen ve deforme olmayan kıyafetler, bebekler için daha dayanıklı ve sağlıklı olarak tercih edilebilir.

 Bebek Giyim Beden Tablosu

Bebek Giyim Beden Tablosu

Bebek giyimi içerisinde öncelikle yeni doğan bebek giysileri yer alır. Bunlar bebeğin hastanede doğar doğmaz giydirilen kıyafetlerden eve gittikten sonra kullanılan kıyafetlere kadar geniş yelpazede yer almaktadır. 0 yaş bebek giyim ürünleri arasında zıbınlar, tulumlar gibi tüm bedene giydirilecek tek parça kıyafetler tercih edilmektedir. Hastane çıkışı ve mevlüt takımı bebeğiniz için rahat bir kullanım oluşturmaktadır. Bebek giyim beden tablosu aylara göre ayrılmakta ve bebek bedenine uygun giyim parçalarından oluşmaktadır. Tek parça halinde bebeklerde kullanılan bu kıyafetler bebeğin hareket etmeye alışma sürecinde ona destek sağlar. 0-3 yaş bebek giyiminde tulumlar ön plana çıkmaktadır. %100 pamuktan oluşan bebek kıyafetleri bu yaş döneminde bebekleri rahat hissettirir. Battaniye setlerinin bulunduğu ve giyim ürünleri de içeren paketleri hediyelik olarak da kullanabilirsiniz. 3-6 aylık dönemde fiyonklu bebek tulumları, çiçekli modeller, pantolon ve uzun kollu kıyafet takımları, astarlı elbiseler ve diğer giyim ürünleri tercih edilmektedir. Bebeklerin daha da hareketlenmeye başladığı bu dönemde giydikleri kıyafetlerin göz alıcı olması ve renklerinin önemi bebeğin dikkatini çekmenize sebep olabilir. Bu sayede kıyafet kullanımını bebeklerde kolaylaştırabilirsiniz. Çeşitli renkli çoraplar ve şapkalar da bu dönemlerde bebeğinizde tercih edebileceğiniz aksesuarlardır. 6-9 aylık süreçte bebek giyim ürünleri arasında pantolon ve gömlek takımları, elbiseler kapüşonlu hırkalar, mevsimlik elbiseler, çeşitli tulumlar tercih edilebilir. Hem şık hem de kullanışlı parçaları kullanarak bebeğinizi giydirebilirsiniz. 9-12 ay ve 1 yaş bebek giyim ürünlerinden olan montlar, yelekler, elbiseler, fermuarlı tulumlar, eşofman takımları tercih edilebilir. 2 yaş bebek giyim ürünleri ise artık bebeğin yürüme ve hareket sürecinin artması ile daha rahat hareket edebileceği, bedenini sıkmayan kıyafetlerden seçilmelidir. Bu ürünler hareketli desenleri olan, bebeklerinize yakışır şekilde desenlerden oluşan pijama takımları, eşofman takımları, elbiseler tercih edilebilir.

 Bebek Giyim Aksesuarları

Bebek Giyim Aksesuarları

Çeşitli takımların formaları, çizgi film karakterleri, komik yazılar gibi bebek giysilerine desen katan bebek giyim modelleri bulunmaktadır. Farklı desenlerde bebek giyim ürünlerini 3 yaşa kadar tercih edebilir ve bu dönemi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca 3-4, 4-5, 5-6 yaş aralıklarında da bebek giyim ürünleri bulunmaktadır. Bu dönemlerde hareketlenen bebekler için spor ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bebeklerin hareketlenmesi ile dışarı ayakkabıları kullanılmakta olup, daha küçük bebeklerde ise üşümemesini sağlamak amacıyla ev ayakkabıları tercih edilebilmektedir. Patikler ve diğer ev ayakkabıları bebeğin evde zemin üzerinde hareket ederken üşümemesini sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında bebek giyimi aksesuarlarından olan eldiven, şapka atkı kullanımı bebekleri soğuk havadan rüzgârdan korumaya yardımcı olur. Hem kız hem de erkek bebeklerde farklı modellerde üretilen kışlık aksesuarlar içinden bebeğinize yakışan modelleri tercih ederek üşümemesini sağlayabilirsiniz. Bebek ayakkabıları arasında yer alan patikler, hem kış hem de yaz aylarında ev içerisinde tercih edilen ayakkabılardır. Örme yapıları ve çeşitli desenleriyle çocukları rahat ettirerek üşümemelerini sağlamaktadır. Yeni doğan bebeklerin baş kısmını kapatacak şapkalar kullanabilir ve başını sıcak tutabilirsiniz. 3 yaş erkek bebek giyim ve kız bebek giyiminde artık yürüyen ve hareket halinde olan çocuklarınıza uygun aksesuarları tercih ederek her mevsime uygun aksesuarı kullanabilirsiniz. Uygun eldiven, atkı ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla giyimini tamamlayabilirsiniz. Davetlerde, düğünlerde ve bunun gibi özel günlerde erkek bebeklerde papyon kullanabilir, ayrıca pantolonlarını yukarıda tutma amacıyla pantolon askısı tercih edebilirsiniz. Kız bebek aksesuarları içerisinde yer alan çiçekli taçlar, bebeklerin ilgisini çekebilir ve önüne düşen saçların kaldırılmasını sağlayabilir. Yaz mevsimleri için kullanılan aksesuarlardan olan gözlükler, yürümeye başlayan bebeklerde tercih edilebilir ve güneşin göz yorucu durumunu engelleyerek bebeğin gözlerini korur. Ayrıca yeni doğan bebeklerde kullanılan eldivenler de bebeğin kendini çizmesini ve vücuduna zarar vermesini önler. Bebek bandajları bebeklerde yeni doğdukları zamandan 1 yaşına kadar kullanılabilir. Başını koruyan ve saçlarını arkada tutan aynı zamanda aksesuar görünümü sağlayan bandajlar bebeklerde sık kullanılmaktadır. Ayrıca üstüne sık sık yemek döken bebekler için yemek önlükleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede kıyafetlerin kirlenmesine engel olabilirsiniz.

 Bebek Giyim & Aksesuarları

Bebek Giyim & Aksesuarları

Bebek beden tablosundan bebeğinize uygun kıyafet bedenini seçtikten sonra doğru kumaşı ve sezona uygun kıyafeti tercih etmeye başlayabilirsiniz. Bebek cinsiyetlerine ve yaş aralıklarına uygu pek çok kıyafet bulunmaktadır. Bu kıyafetler bebeğinizi şık bir görünüme sokarken, aynı zamanda rahat hissetmesini de sağlar. 6 ay bebek giyim ürünleri arasında bulunan ve tulum tercih etmeyenler için kullanılan çeşitli pantolon modeli bulunmaktadır. Bu pantolonları tercih ederken bebeğin bacaklarını sıkmayacak ve sert kumaşa sahip olmayan kumaşlar tercih edilmelidir. Bebek giyim aksesuarları bebeğinize eşlik eden giysi haricindeki diğer ürünlerden oluşmaktadır ve bu ürünler mevsimlere göre değişiklik gösterir. Organik yapıda bulunan örgü modeldeki bebek giyim ürünleri de bebek sağlığındaki olumlu etkisi ile tercih edilen ürünlerdendir. Bebeği terletmeyen, vücuduna rahatlıkla oturan kıyafetler bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Sarkmayan, çekmeyen kıyafetler de bebekleri konforlu hissettirmekte ve esnek yapıda tercih edilen kıyafetler sayesinde rahat hareket edebilir hale gelmektedirler. Yeni doğan bebekleriniz için takım şeklinde uyumlu parçaların yer aldığı yeni doğan zıbın setleri, hastanede ve daha sonrasında kullanışlılık sağlar. Zıbın setleri içerisinde üst zıbın, pantolon, şapka, eldiven, önlük yer almaktadır. Erkek ve kız bebek kıyafetlerinde renk ve model seçimi de önemli yer tutar. Kızlar için pembe, kırmızı gibi canlı renkler bebeğinizi mutlu etmeyi ve ilgisini çekebilmeyi sağlarken; erkek bebeklerde mavi, yeşil gibi tonlar göze hitap ederek bebeğin ilgisini çekmektedir. Bu renklerin bebeğe uygun modellerde kullanılmasıyla hem şık hem de kullanışlı bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz. Bebeği tuvalete çıkmaya alıştırılan dönemde kullanılan külot bezler, yıkanabilir formda ve çeşitli sayılarda set halinde satılmaktadır. Külot bezler, %100 pamuklu yapıları ve esnek formlarıyla bebeğin tuvalete çıkmasını kolaylaştırarak bu dönemi kolaylaştırmaya çalışır. Su geçirmeyen ve uzun süre kullanılabilen külotlar, çeşitli bebek bedenlerinde bulunmaktadır. Çocuk tenine uygun yapısıyla tuvalet eğitimi verilirken bebeğin rahat hissetmesi amaçlanmaktadır. Emekleme dönemine uygun emekleme dizlikleri de aksesuar olarak kullanılan parçalardandır. Bu dizlikler sayesinde bebeğin emekleme döneminde zeminle sürtünmeden kaynaklı dizinin zarar görmesi önlenmektedir. Taytlar, bebeklerin yürüme döneminde esnek yapılarıyla onlara destek olmaktadır. Kapüşonlu ceketler bebeklerin yağmurlu havalardan korunmasını ve başının sıcak tutulmasını sağlar. Erkek bebeklerin sünnet dönemleri için sünnet kıyafetleri ve kız bebekler için çeşitli kostümler de yer almaktadır. Özel günlere göre tasarlanan bu giyim ürünleri, bebeğin kendini daha şık görmesini sağlarken ortama uyum sağlamasını da kolaylaştırır. Hemen siz de ürün sayfamıza göz atarak çeşitli modeldeki bebek giyim ürünlerini ve aksesuarlarını inceleyebilir, bebekli sürecinde bebeğinize uygun kıyafetleri titizlikle seçebilir ve satın alabilirsiniz.