Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

LG
Gp
Lg
Mag
Seg
End
MST
HP
Jbl
Jms
HQ
Tcl
Ayt
T&G
Kyd
Qed
Bft
SEG
Cvs
GP
Jvc
Tnl
NNS
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Pil Tipi

Başka bir kelime deneyin

Model

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Televizyon & Ses Sistemleri

için 78,657 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Televizyon ve Ses Sistemleri

Günlük hayatınızda sahip olduğunuz iş ve sorumluluklar gün içerisinde çok fazla yorulmanıza sebep olabilir. Bu sorumlulukları yerine getirdikten sonra biraz olsun rahatlamak ve keyifli vakit geçirmek için teknolojik aletler en büyük amacınız olur. Günden güne değişen ve gelişen teknoloji sayesinde tüm aletler çok daha farklı özellikler taşımaya başlıyor. Kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen teknolojik aletlerden biri de TV olur. Bu elektronik alet görüntüleme için yüksek kalitede imkânlar sunar. Televizyonlar sayesinde çok rahat bir şekilde istediğiniz dizi veya filmi sinema kalitesinde izleyebilir ve en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Dizi, film izlerken, video oyunları oynarken oldukça büyük bir öneme sahip olan aletlerden biri de ses sistemleri olur. Bu sistemler tüm ses ve efektleri en iyi şekilde iletmek için tasarlanırlar. Bu sistemleri televizyonlar ile birlikte kullanarak son derece kaliteli görüntüler ile sesleri bir araya getirmek mümkün olur. Yorucu ve stresli bir günün ardından bu aletler sayesinde kafanızı boşaltabilir ve rahatlayabilirsiniz. Bu kategorilerde birbirinden farklı ürünler sayfamızda bir araya getirilir. Tüm bu ürünler sahip oldukları özenle tasarlanmış nitelikler sayesinde kullanıcılar en iyi deneyimi sağlamayı hedefler. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden farklı niteliklere sahip ürünleri inceleyerek kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri rahatlıkla belirleyebilir ve günlük hayatınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Dekorasyonunuzu Tamamlayacak Televizyon ve Ses Sistemleri

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Dekorasyonunuzu Tamamlayacak Televizyon ve Ses Sistemleri

Elektronik aletler günlük hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu sebeple tüm bu aletler evlerinde olmazsa olmazı haline gelir. Evlerde en sık kullanılan elektronik aletlerden biri olan televizyon işlevsel olduğu kadar estetik açıdan da büyük öneme sahip olur. Özellikle salonlarda çok sık kullanılan ve odak noktası olan bu aleti seçerken dekorasyonunun büyük bir parçası olacağını bilmeniz gerekir. Bu sebeple ürün modellerinin estetik özellikleri de büyük önem taşır. Televizyonlar birbirinden farklı çok sayıda estetik tasarımı olan ürün modeline sahiptir. Oldukça geniş olan seçenek skalasındaki ürünlerin estetik tasarımı farklı modelleri sayesinde çok farklı kullanıcılara hitap edebilir. Böylece ürünler oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Ürünler arasında farklı türde çerçevelere sahip modeller mevcuttur. Farklı çerçeveler ürünün havasını tamamen değiştirebilir. Çerçeve türleri kalın ve dikkat çekici seçeneklerin yanı sıra ince ve zarif modeller de bulundurur. Bu çerçevelerin rengi de değişkendir. Farklı Renklere sahip modeller sayesinde çok rahat bir şekilde farklı renk paletlerine uygun seçenekler bulmak mümkündür. Siyah ve gri gibi oldukça modern türdeki renk seçenekleri bulunur. Bu renk seçenekleri sade tonlardaki salon takımları ile çok rahat bir şekilde uyum gösterir. Bunun yanı sıra beyaz gibi her türdeki dekorasyon materyalleri ile uyum sağlayabilecek örnekler bulmak da mümkündür. Bu tür renkler sahip olduğu klasik tasarımlarıyla bütüncül bir görünüm oluşturur. Televizyon ve ses sistemleri bir arada kullanıldıkları için genellikle birbirleriyle uyumlu olarak tercih edilirler. Farklı renk seçeneklerine sahip olan sistemler arasından televizyon ile aynı renkte bulunan modelleri tercih edilebileceği gibi dikkat çekici ve parlak renkteki modeller de bulunabilir. Bu sistemlerin rengi kullanıldığı alanda oldukça hoş bir farklılık yaratabilir. Çok sade ve düz dekorasyonlara sahip alanda bu tür ürünler oldukça iyi bir şekilde hareketlilik oluşturur. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünler arasında inceleme yaparak eviniz için en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Televizyon ve Ses Sistemleri

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Televizyon ve Ses Sistemleri

Teknolojik aletler günlük hayatta sürekli olarak kullanılırlar. Çeşitli amaçlar için çok sık bir şekilde kullanılan tüm bu aletlerin kullanım süresi büyük öneme sahiptir. Bu tür ürünler çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen materyallerdir. Bu sebeple ürün seçimi yaparken kaliteli yapıya sahip olan modellerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Üstün kaliteye sahip olan ürünler çok daha uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kalitesiz materyallerden üretilen modeller çok kısa bir süre içerisinde kullanılmaz hale gelebileceği gibi aynı zamanda kullanımı sırasında sürekli olarak çeşitli sorunlara sebep olur. En sık kullanılan ürünlerden biri de TV ses sistemleri olur. Ev içerisinde çok rahat bir şekilde kullanılabilen televizyonlar ve ses iletim sistemlerinin kalitesi kullanım kolaylığı ve süresi açısından büyük öneme sahiptir. Ürünlerin kalitesini belirleyen önemli özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ürünün üretildiği materyaller gelir. Televizyonların ekranı kalitesini belirleyen önemli parçalarındandır. Ekranı yapısını oluşturan materyaller kullanım sırasına avantaj oluşturacak özelliklerin oluşması ve aynı zamanda ürünün dış etkenlere karşı çok da dayanıklı olabilmesi için önemlidir. Televizyon led ekrana sahip modeller bulundurur. Bu model sahip olduğu yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahip olduğu ekran sayesinde dış etkenlere karşı büyük dayanıklılığı sahiptir. Bu ürünün ekranı kalitesi sayesinde kolay kolay çizilmez, kırılma veya çatlamaz. Böylece çok rahat bir şekilde uzun süre kullanılabilir. Ses sistemleri ev içerisinde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdendir. Çok kaliteli ve net bir şekilde seslerin duyulabilmesi için oldukça önemli olan bu materyalin kalitesini belirleyen önemli özellik içerisindeki sistemin dayanıklılığı olur. İçerisindeki elektronik sistem kaliteli bir şekilde tasarlanan modeller çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kalitesiz modeller kısa bir süre sonra sesleri cızırtılı bir şekilde iletmeye başlarlar. Ayrıca kalitesiz modellerde seslerde dengesizlik ve değişiklik olabilir. Birbirinden kaliteli ürünler sayfamızda bir araya getirilirler. Bu tür ürünler kullanıcıların çeşitli şartlarda rahatlıkla kullanılabilmesi için özel olarak üretilirler. Yüksek kaliteleri sayesinde özellikle çocuklu evlerde dahi, rahat bir şekilde uzun süre kullanılabilir. Siz de tüm bu ürünler arasından seçim yaparak çok uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleri ile Son Derece Kullanışlı Olan Televizyon ve Ses Sistemleri

Fonksiyonel Özellikleri ile Son Derece Kullanışlı Olan Televizyon ve Ses Sistemleri

Elektronik aletler günlük hayatın büyük parçalarından biridir. Bu aletler çok çeşitli amaçlar için kullanılarak hayatınızı kolaylaştırabileceği gibi size büyük keyif de verebilirler. Bu araçların verimli olabilmesi için gerekli olan bazı özellikleri vardır. Tüm bu tasarımsal ve teknik özellikleri ürünün sizin için sağlayacağı faydayı belirler. Televizyonlar ile ilgili önemli özelliklerden biri boyutları olur. Bu araçlar genellikle evde kullanılırlar ve bu sebeple boyutlarının yerleştirileceği alana uygun olması çok önemlidir. Televizyon boyutları hem alan ile uyum sağlayabileceği gibi hem de görüntü açısından fayda sağlayabilir. Bu sebeple istediğiniz görüntü ve detay niteliğine göre boyut seçimi yapmanız gerekir. Geniş alanlarda çok sayıda kişi tarafından kullanılabilmesi açısından son derece faydalı olan geniş ekranlara sahip modeller bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra daha ufak alanlarda çok kolay kullanılabilecek ve netliğinden herhangi bir şey kaybetmeyen modeller de mevcuttur. Led TV ses sistemi seçenekleri de çok farklı özelliklere sahip modeller bulundurur. LED TV modellerinin bu özellikleri arasında dikkat çekenlerden biri hoparlör sayısı olur. Hoparlör sayısı sesin yüksekliği, tonu ve iletimi açısından önemli bir özelliktir. 5+1 ses sistemleri son derece avantajlı modellerden birisidir. 5 hoparlör ve bir subwoofera sahip olan bu modeller seslerin en iyi şekilde iletilebilmesi açısından oldukça kullanışlıdır. En geniş alanlarda dahi rahatlıkla sesin herkese iletilmesini sağlayan bu sistemler evde sinema keyfini yaşayabilmek için harikadır. 8k televizyon modelleri ile bir arada kullanabileceğiniz bu sistemler size en gerçekçi deneyimleri yaşatır. Film ve dizi izlerken sizi kendi dünyasına çekecek olan bu modeller ayrıca video oyunu severler için de harikadır. Tüm bu özellikler kullanıcıların istek ve ihtiyaçları ön plana alınarak tasarlanır. Bu sayede sahip olduğunuz farklı kriterlere uygun modelleri bulmak son derece kolaydır. Siz de sahip olduğu tüm teknik özellikleri göz önüne alarak günlük hayatınızda sizin için en büyük verimi sağlayacak modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Televizyon ve Ses Sistemleri

Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Televizyon ve Ses Sistemleri

Teknoloji her ne kadar günlük hayatı çok daha kolay bir hale getirse de yine teknolojiyle ilgili sorunlar da sürekli olarak yaşanır. En büyük sorunlardan biri de kullanım ve kurulum olur. Kullanıcılar kullanımı zorlu olan aletleri kullandıklarında günlük hayatlarında sorunlar yaşayabilirler. Ayrıca bu aletleri kullanırken dikkat etmeleri gereken noktaları bilmediklerinde arızalara sebep olabilirler. TV ses sistemi kurulumu sistemi kullanmaya başlamadan önce gerçekleştirmeniz gereken bir işlemdir. Bu işlemi sorunsuz ve doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde ürünü rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak ses sistemini televizyona bağlamanız gerekir. Bu noktada farklı bağlantı yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemler genellikle hdmı veya ses kablosu olur. Bazı modeller kablosuz bağlantı özelliğine sahiptir. Bu tür modelleri rahatlıkla televizyonun kumandasını kullanarak bağlayabilirsiniz. Bağlantıyı sağladıktan sonra yapmanız gereken ses ayarlarını düzenlemek olur. Bu ayarları televizyonun ses ayarları bölümünden kumandasını kullanarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin kurulumunu gerçekleştirdikten sonra rahatlıkla çok uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanım Sırasında dikkatleri çeken önemli bir nokta da ürünlerin temizliği olur. Kullanım Sırasında düzenli olarak temizlenmeyen ürünler hijyenik açıdan sorunlar yaşamamıza sebep olabilir. Televizyonlarda ekranların temizlenmesi görüntü netliğini bozacağı gibi ses sistemlerinde ise sesin kalitesinin bozulmasına sebep olabilir. Yanlış temizlik ise ürünlerin kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. 4k televizyon temizliği yaparken önemli bir nokta ekranı ıslatmamak olur. Ekranı ıslatarak, su ile temizlemek zamanla bozulmasına ve görüntünün netliğinin kaybolmasına sebep olur. Bu işlemin sık sık gerçekleştirilmesi çok kısa sürede ürünün kullanılamaz hale gelmesi sonucunu doğurur. Bunun yanı sıra ekranın sert materyaller ile temizlenmesi çizilmesine sebep olabilir. 2+1 ses sistemleri birden fazla parçaya sahiptir. Bu parçaların tozlarının düzenli olarak alınması seslerin cızırtılı çıkmasını engeller. Ayrıca tozlu bir ses sistemi her kullanımda ortama tozlu hava verir. Buda sağlığınız için oldukça zararlı olabilir. Sayfamızda bulunan ürünler çok fazla bakıma ihtiyaç duymadan çok uzun süre kullanılabilir özelliktedir. Siz de bu ürünleri kullanarak efor sarf etmeden günlük hayatınızı kolaylaştırabilirisniz. Ayrıca seçiminize yardımcı olması açısından LG televizyon modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Televizyon ve Ses Sistemleri

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Televizyon ve Ses Sistemleri

Ürün seçiminde önemli noktalardan biri de fiyatlar olur. Farklı kullanıcıların ürüne harcamaya gönüllü oldukları fiyatlarda farklı olur. Bütçe sınırları açısından oluşan değişiklikler, ürünlere yansıdığında daha geniş bir kitleye hitap edilir. Televizyon ses sistemleri fiyatları oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu Aralıkta bulunan ürünlerin fiyatları birbirinden farklı özelliklerinden etkilenerek değişkenlik gösterir. Bu özellikleri arasında ürünün tasarımı, boyutu, sahip olduğu teknik ve tasarımsal nitelikler sayılabilir. Tüm bu özellikler ürünün farklı kullanıcılara hitap etmesine yardımcı olur. Televizyon fiyatları açısından son derece önemli olan bir özellik boyut olur. Farklı boyutlarda olan ürünler, farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. Boyutu, ürünün görüntü iletimi sırasında iletebileceği detay boyutunu da belirtir. Ayrıca farklı boyutlardaki ürünler farklı kişi sayısına sahip gruplar tarafından kullanılabilir özellikte olurlar. Ürünün tasarımsal özellikleri de fiyatlarını etkiler. Örneğin renk, tasarımsal açıdan büyük etkiye sahip olan özelliklerden biridir. Faklı renk seçenekleri olan ürünlerin bu seçeneklerinin fiyatları arasında değişiklik olması gayet normaldir. Ses sistemleri fiyatları özellikle sahip olduğu hoparlör sayısından etkilenir. Farklı amaçlar için kullanılabilecek olan ses sistemlerinin farkları sayıda hoparlörü bulunan modelleri mevcuttur. TV ses sistemleri 2+1 çok rahat bir şekilde kullanılabilecek olan ürünlerdendir. Bu ürünün fiyatı farklı araç sayısına sahip olan modellerden farklı olur. Kalite, ürünlerin fiyatları üzerinde en etkili unsurlardan biridir. Yüksek kaliteye sahip materyallerden üretilmiş olan özenli ve profesyonel tasarımların fiyatları farklılık gösterir. Ürünlerin kalitesi bütçeniz üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olur. Kalitesiz ürünler kullanım süresi zarfında sürekli olarak arıza göstererek tamire ihtiyaç duyar. Bu tür modeller arıza masrafları bütçenize olumsuz bir etki oluşturur. Fakat yüksek kaliteye sahip olan ürünler sorunsuz bir şekilde çok uzun süre kullanılabilirler. Bu tür ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde son derece pozitif bir etki oluştururlar. Siz de sayfamızda bulunan televizyon kampanyaları dahilindeki ürünleri de inceleyerek bütçeniz için uygun olduğunu düşündüğünüz Samsung televizyon modellerini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Farklı Televizyon ve Ses Sistemleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilecekler

Farklı Televizyon ve Ses Sistemleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilecekler

Televizyonlar ve televizyonların sahip olduğu ses sistemlerinin oldukça geniş bir seçenek skalası bulunur. Bu skalada bulunan ürünlerin tümü birbirlerinden farklı tasarımsal ve teknik özelliklere sahip olduğu için çok geniş kitlelere hitap ederler Bu skalada bulunan ürünler farklı kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek özellikte olurlar. Bu ürünler arasında seçim yapmak bazen kafa karıştırıcı hale gelebilir. Bu sebeple seçimi yaparken öncelikli olarak bazı kriterler belirlenmesi gerekir. Bu kriterler sahip olduğunuz beklentileri ve ürünün sahip olmasının istediğiniz avantajları içermelidir. Bu kriterleri belirlerken göz önüne almamız gereken bazı detaylar bulunur. Bu Detaylar arasında ürünün tasarımı, fonksiyonel özellikleri, kalitesi ve fiyatı sayılabilir. Ürünün tasarımını incelerken dikkat etmeniz gereken noktalar boyu ve rengi olur. Boyutu hem görünüm açısından hem ürünü kullanacağınız alan ile uyumu açısından önemlidir. Rengi ise estetik açıdan dekorasyonunuz daha hoş bir şekilde tamamlayabilmesi açısından büyük öneme sahiptir. Ürünün tasarım bölümünü inceledikten sonra dikkat etmeniz gereken nokta fonksiyonel özellikleri olur. Ses sistemlerinde önemli bir fonksiyonel özellik güç olur. Sesleri güçlü ve yüksek şekilde iletebilir olması ürünün çok daha rahat bir şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. TV ses sistemler 5+1 modeli bu açıdan oldukça avantajlı seçeneklerden biridir. Televizyonlarda fonksiyonel özellikleri incelerken dikkat çeken niteliklerden biri de görüntü kalitesi olur. Bu noktada renklerin iletimi ve gerçeğe uygunluğu büyük önem taşır. Ayrıca görüntü iletim hızı da yine önemli özellikleri arasında sayılabilir. Dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer nokta ise ürünlerin kalitesi olur. Kaliteli ürünler çok daha uzun süre kullanılabilmeyi garanti ettikleri gibi aynı zamanda daha rahat bir kullanım sağlarlar. Ayrıca bu tür ürünler çok fazla bakıma ihtiyaç duymadıklarından, çok fazla çaba harcamanıza sebep olmazlar. Fiyatların bütçeniz dahilinde olması da yine önemli bir özelliktir. TV fiyatları çok çeşitli seçeneklere sahip olduğu için kendinize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz de tüm bu özellikleri göz önüne alarak belirlediğiniz kriterler sayesinde size en uygun modeli rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.